Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 15:59   #781
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Rude plamy na włosach !!

hm moze sprobuje tego tylko ze mi wlasnie cięzko łapią, poczytam jeszcze o nich

i tak w sumie podcinam włosy w tym miesiącu tylko najpierw chce rozjaśnić

a może polecacie jakieś fryzjerskie??
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:39   #782
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
hm moze sprobuje tego tylko ze mi wlasnie cięzko łapią, poczytam jeszcze o nich

i tak w sumie podcinam włosy w tym miesiącu tylko najpierw chce rozjaśnić

a może polecacie jakieś fryzjerskie??
Renee Blanche jest chyba najlepszy.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 23:38   #783
Tina2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam, nie wiem czy dobrze trafilam, ale sproboje Moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny, mysi blond. Obecnie farbuje wlosy na jasny blond, chce je na jakis czas przyciemnic zeby 'odpoczely' od comiesiecznej koloryzacji i w zwiazku z tym uzyc brazowej (ciemniejszej od koloru naturalnego szamponetki, tak akby odrosty nie rzucaly sie tak bardzo w oczy). Czy uda mi sie wrocic do obecnego koloru (jasnego blondu) za pomoca samej farby bez uzycia rozjasniacza?
Tina2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:22   #784
izulla0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Rozjasnianie włosów

Witam was
Chce sobie rozjasnic wlosy z ciemnego brazu(farbowane) na jasny blond.Nie chce isc do fryzjerki bo duzo zaplace a poprostu mnie nie stac ;(
Mam kolezanke ktora farbuje wlosy i zgodzila sie zeby mi rozjasnic .Kupilam sobie farbe z Joanny "super blond" z rozjasniaczem pasemek i balejazu (5-6 tonow) . czy stanie sie cos jesli rozjasnie nia cale wlosy ? Troche sie boje ale widac mi juz odrosty na glowie a wgl ten kolor co mam teraz jest za ciemny...
Poradźcie mi prosze co mam zrobic . Czy rozjasnic ta farba czy inna ?
A moze znacie jakies fajne rozjasniacze ?
izulla0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 18:55   #785
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Rozjasnianie włosów

Cytat:
Napisane przez izulla0 Pokaż wiadomość
Witam was
Chce sobie rozjasnic wlosy z ciemnego brazu(farbowane) na jasny blond.Nie chce isc do fryzjerki bo duzo zaplace a poprostu mnie nie stac ;(
Mam kolezanke ktora farbuje wlosy i zgodzila sie zeby mi rozjasnic .Kupilam sobie farbe z Joanny "super blond" z rozjasniaczem pasemek i balejazu (5-6 tonow) . czy stanie sie cos jesli rozjasnie nia cale wlosy ? Troche sie boje ale widac mi juz odrosty na glowie a wgl ten kolor co mam teraz jest za ciemny...
Poradźcie mi prosze co mam zrobic . Czy rozjasnic ta farba czy inna ?
A moze znacie jakies fajne rozjasniacze ?
Najpierw dekoloryzacja. Sam rozjaśniacz chwyci Ci na rudo.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 23:52   #786
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tina2008 Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy dobrze trafilam, ale sproboje Moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny, mysi blond. Obecnie farbuje wlosy na jasny blond, chce je na jakis czas przyciemnic zeby 'odpoczely' od comiesiecznej koloryzacji i w zwiazku z tym uzyc brazowej (ciemniejszej od koloru naturalnego szamponetki, tak akby odrosty nie rzucaly sie tak bardzo w oczy). Czy uda mi sie wrocic do obecnego koloru (jasnego blondu) za pomoca samej farby bez uzycia rozjasniacza?
Nie widze Twoich włosow wiec ciezko powiedziec. Jezeli nalozysz jasny blond moze nie wyjsc taki jasny jak oczekujesz a nawet rudy..
Na Twoim kupila bym oksydant 4% a nawet 6% i zmieszala go z farba. Wyprobuj na na pasemku w malo widocznym miejscu.
Ja sama mam b.ciemny blond i zeby rozjasnic wlosy do "przyjemnego" blondu uzywam 6% utleniacza.
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 10:22   #787
Halmir5720
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez monikaped Pokaż wiadomość
witam! dwa tygodnie temu rozjaśniłam włosy z ciemnego blondu do bardzo jasnego, takie było przynajmniej założenie, bo wyszło żółtko. Dwóch fryzjerów stwierdziło, że muszę czekać aż włosy odrosną, a trzecia fryzjerka stonowała kolor do ładnego popielatego blondu, niestety to co zrobiła zmywa się, nie wygląda to najgorzej, ale najładniej wyglądam gdy włosy mają popielaty odcień. Przypuszczam, że nałoże4nie teraz farby mogłoby zniszczyć włosy, i boję się jaki byłby efekt. co mogę zrobić, może szampon koloryzujący? czy jednak farba, ale na prawie wszystkich jest napisane, że nie wolno stosować do włosów rozjaśnianych. zaznaczam, że przebywam obecnie w Niemczech i fryzjer jest tu okropnie drogi. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Witam. Aby osiągnąć popielaty odcień włosów Goldwell ma w swoim asortymencie colorance z serii express toning, zastosujesz na umyte wilgotne i osuszone włosy jedynie ręcznikiem farbę 10 silver zmieszaną z lotionem express toning na 5 minut, po czym spłuczesz , nałożysz odżywkę i gotowe. Gorąco polecam. Sama pracuję na Goldwellu, jest rewelacyjny.
Halmir5720 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 12:46   #788
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów

Btw, mam zbędne
- rozjaśniacz fryzjerski/dekoloryzator Vincent Ledier fioletowy no yellow (cały)
- 2/3 farby Wella Koleston special blonde rozjaśniająca 12/89
- 2/3 farby Wella Koleston 10/16
- ok. 700 ml oxydantu Scandic 9%
- ok. 850 ml oxydantu Wella 6%
Jakby ktoś potrzebował to zapraszam na priw.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:20   #789
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez Halmir5720 Pokaż wiadomość
Witam. Aby osiągnąć popielaty odcień włosów Goldwell ma w swoim asortymencie colorance z serii express toning, zastosujesz na umyte wilgotne i osuszone włosy jedynie ręcznikiem farbę 10 silver zmieszaną z lotionem express toning na 5 minut, po czym spłuczesz , nałożysz odżywkę i gotowe. Gorąco polecam. Sama pracuję na Goldwellu, jest rewelacyjny.

mam pytano czy na żżókłe włosy położyc mozna też odcień 10 Champagne, silvera się troche boje nie będą po tym szarawe włosy?
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:10   #790
Sylvixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże
Mam rude włosy, wpadające w czerwień (sprana czerwień z syossa), ale chciałabym zmienić kolor. Myślałam o karmelu, ale żeby odcień wyszedł jak trzeba muszę rozjaśnić włosy do blondu i tu moje pytanie:
obejdzie się bez dekoloryzacji? I czy rozjaśniacz nie sprawi, że włosy zamiast blond staną się jeszcze bardziej rude? Bardzo proszę o odpowiedź i wskazówki...
Sylvixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 22:04   #791
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

[QUOTE=Sylvixx;40186606]Hej, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże
Mam rude włosy, wpadające w czerwień (sprana czerwień z syossa), ale chciałabym zmienić kolor. Myślałam o karmelu, ale żeby odcień wyszedł jak trzeba muszę rozjaśnić włosy do blondu i tu moje pytanie:
obejdzie się bez dekoloryzacji? I czy rozjaśniacz nie sprawi, że włosy zamiast blond staną się jeszcze bardziej rude? Bardzo proszę o odpowiedź i wskazówki..


Wg mnie powinnas isc do fryziera on dobierze kolor wg Twoich wlosow.
jezeli chcesz sama to zrobic nie koniecznie musisz rozjasniac wlosy.
Poszukaj dobrej farby ciut jasniejszej od zamierzonego koloru. (jezeli sama eksperymentujesz z wosami wybieraj zawsze jasniejsze kolory od zamierzonego- zawsze mozesz dopomoc sie ciemniejszym )
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 11:40   #792
e01de47363ced05fd2f2ee74f100e33cb2519f1f_5ef137f1c671a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Rozjaśnianie ciemnych ale siwiejących już włosów

Witam. Moje włosy są naturalne nie farbowane o kolorze ciemnego brązu o dość zimnym odcieniu. Mimo że jestem młoda to zaczęłam już siwieć ( u mnie to rodzinne ). Mam bardzo jasną karnacje, szare oczy i brwi o tym samym kolorze co włosy. I mam pytanie czy do mojego typu urody pasowałoby rozjaśnienie włosów na blond,ale stopniowo nie tak od razu. Rozajaśniłabym także lekko brwi żeby nie gryzły sie z resztą włosów. Bo wiem że przy siwych włosach utrzymanie ciemnego koloru jest cięzko bo zaraz widać jasne odrosty i to bardzo rzuca się w oczy, czego chiałabym uniknąć, bo nie wszyscy muszą wiedzieć że w wieku 28 lat jestem już siwa. Stąd też moje pytanie.
e01de47363ced05fd2f2ee74f100e33cb2519f1f_5ef137f1c671a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 16:29   #793
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie ciemnych ale siwiejących już włosów

Moim zdaniem pasowałoby Ci w blondzie. Ale to po opisie- najlepiej byłoby jakbyś dodała fotkę PS czym chcesz rozjaśniać brwi?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 22:03   #794
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Rozjaśnianie ciemnych ale siwiejących już włosów

[1=e01de47363ced05fd2f2ee7 4f100e33cb2519f1f_5ef137f 1c671a;40272273]Witam. Moje włosy są naturalne nie farbowane o kolorze ciemnego brązu o dość zimnym odcieniu. Mimo że jestem młoda to zaczęłam już siwieć ( u mnie to rodzinne ). Mam bardzo jasną karnacje, szare oczy i brwi o tym samym kolorze co włosy. I mam pytanie czy do mojego typu urody pasowałoby rozjaśnienie włosów na blond,ale stopniowo nie tak od razu. Rozajaśniłabym także lekko brwi żeby nie gryzły sie z resztą włosów. Bo wiem że przy siwych włosach utrzymanie ciemnego koloru jest cięzko bo zaraz widać jasne odrosty i to bardzo rzuca się w oczy, czego chiałabym uniknąć, bo nie wszyscy muszą wiedzieć że w wieku 28 lat jestem już siwa. Stąd też moje pytanie.[/QUOTE]

Ja bym zaczęła od pasemek najlepiej u fryziera
Masz jasna cere jasne oczy wiec pasowało by Ci w blondzie.
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 12:35   #795
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Rozjasnianie/farbowanie na olej ?

Witam dziewczyny dzis wieczorem bede miala robione wloski. Jak widac na zdjeciu dorost jest dosyc ciemnym blondem a reszta jasnym kolorem. Zamierzam najpierw odrsty potraktowac delikatnie rozjasniaczem a potem calosc mieszanka dwoch blondow poniewaz moje wlosy to tecza blondow (wciaz szukam idealnego). Moje pytanie jest nastepujace, aby nie narazic zbytnio tych juz rozjasnionych wlosow na dzialanie farby (zamierzam tez skrocic czas trzymania farby na tych jasnych) moge uzyc przed farbowaniem olejku rycynowego oczywiscie rozcieczonego najpierw z woda badz....nie smiejscie sie oleju slonecznikowego? niestety nie posiadam nic innego a gdzies uslyszalam ze mozna wkonywac farbowanie na oleje aby wlosy mniej sie zniszczyly. Ja wiem, ze moze to byc minimalna roznica zniszczen , i ze rozjasniacz + farba to horror dla moich wlosow i olej moze malo dac ale zawsze to cos. Tylko nie wiem czy te co mam nadaja sie i czy jako ze farbuje na blond efekt farby moze byc troche slabszy ? Koniecznie chce uniknac zoltych refleksow. Rozjasniacz mam Loreal Platinium , Farba Loreal Stockholm a druga do mieszanki dopiero planuje kupic (wlasnie wychodze do sklepu) ale podejrzewam ze bedzie to jakis jasny blond.
Ewentualnie czy zamiast tych olejow moge w konce wetrzec lekko jakos odzywke bez silikonu? Lub czy lepsze by bylo cos z silikonem i czy wogole to odpowiedni pomysl ?Chodzi mi tylko o zabezpieczenie tych jasnych wlosow, nie odrostu. prosze o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (27,1 KB, 37 załadowań)
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 17:53   #796
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Rozjasnianie/farbowanie na olej ?

Z tego, co słyszałam, to olej po prostu impregnuje włosy i nie zaleca się nim smarować pod farbowanie... ty masz nadzieję, że farba zadziała słabiej, a może być tak, że nie zadziała wcale, albo nie spenetruje włosa. W efekcie włosy będą bez zmian albo bardzo żółte.

Lepiej po prostu nakładać starannie farbę w wybrane miejsca, a do podniszczonych, rozjaśnionych włosów użyć słabszej wody i trzymać farbę minimalny podany na opakowaniu czas.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 08:18   #797
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Rozjasnianie/farbowanie na olej ?

Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny dzis wieczorem bede miala robione wloski. Jak widac na zdjeciu dorost jest dosyc ciemnym blondem a reszta jasnym kolorem. Zamierzam najpierw odrsty potraktowac delikatnie rozjasniaczem a potem calosc mieszanka dwoch blondow poniewaz moje wlosy to tecza blondow (wciaz szukam idealnego). Moje pytanie jest nastepujace, aby nie narazic zbytnio tych juz rozjasnionych wlosow na dzialanie farby (zamierzam tez skrocic czas trzymania farby na tych jasnych) moge uzyc przed farbowaniem olejku rycynowego oczywiscie rozcieczonego najpierw z woda badz....nie smiejscie sie oleju slonecznikowego? niestety nie posiadam nic innego a gdzies uslyszalam ze mozna wkonywac farbowanie na oleje aby wlosy mniej sie zniszczyly. Ja wiem, ze moze to byc minimalna roznica zniszczen , i ze rozjasniacz + farba to horror dla moich wlosow i olej moze malo dac ale zawsze to cos. Tylko nie wiem czy te co mam nadaja sie i czy jako ze farbuje na blond efekt farby moze byc troche slabszy ? Koniecznie chce uniknac zoltych refleksow. Rozjasniacz mam Loreal Platinium , Farba Loreal Stockholm a druga do mieszanki dopiero planuje kupic (wlasnie wychodze do sklepu) ale podejrzewam ze bedzie to jakis jasny blond.
Ewentualnie czy zamiast tych olejow moge w konce wetrzec lekko jakos odzywke bez silikonu? Lub czy lepsze by bylo cos z silikonem i czy wogole to odpowiedni pomysl ?Chodzi mi tylko o zabezpieczenie tych jasnych wlosow, nie odrostu. prosze o rade
Nie nada,
1. olejować bezpośrednio przed farbowaniem można tylko włosy, które będą farbowane na ciemniejsze kolory, przy rozjaśnianiu to nie działa
2. oleje rozcieńcza się olejami, a nie wodą
3. odżywka z silikonami to kiepski pomysł, ale taka bez silikonów mogłaby nie być zła, aczkolwiek głowy nie daje, bo nigdy nie próbowałam na sobie
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 10:48   #798
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Czy mogę już położyć rozjasniacz?

Witam.
Wczoraj pofarbowałam włosy na braz (casting do 28 myc) i wyszło koszmarnie.
Chciałabym je rozjasnic i pofarbowac na blond. Czy moge to zrobić już dziś? Kupiłam rozjasniacz Joanny.
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 13:35   #799
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czy mogę już położyć rozjasniacz?

jezus, maria, wszyscy święci.
1. drugiego dnia po farbie chcesz kłaść rozjaśniacz? widzę, że chcesz być łysa.
2. jeśli kupiłaś Joannę to najlepsze co możesz zrobić to wyrzucić ją przez okno. pali, wysusza, po jakimś czasie włosy jak guma, kolor od żółtego do pomarańczu.
3. nie rób sobie krzywdy. włosom też. płucz kolor, a potem się zobaczy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 14:29   #800
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę już położyć rozjasniacz?

za późno
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 14:50   #801
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

co teraz moge z nimi zrobic?
wyszedl mi rudy, na gorze jasniejszy na dole ciemniejszy

to zdjecie z góry to jeszcze jak byly lekko wilgotne

dodam ze chcialabym miec kolor chłodny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3285.jpg (57,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3288.jpg (36,6 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez Olenka20
Czas edycji: 2013-04-23 o 15:27
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:24   #802
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

i tak Ci nieźle wyszło jak na paskudną Joankę. współczuję stanu włosów nieco po.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:25   #803
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Pokaż wiadomość
co teraz moge z nimi zrobic?
wyszedl mi rudy, na gorze jasniejszy na dole ciemniejszy

to zdjecie z góry to jeszcze jak byly lekko wilgotne

dodam ze chcialabym miec kolor chłodny blond
Ty to widzisz, my to widzimy, ale dla większości ludzi masz kasztanowaty. I tego się trzymaj. Ja bym na twoim miejscu dała im trochę odpocząć, myj, odżywiaj, zobacz czy jeszcze zmienią kolor. Jak nie to chyba najlepszy będzie dekoloryzator- usuwacz farby (nie rozjaśniacz).
BTW jaki kolor miałaś przed nałożeniem farby?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:42   #804
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

ja również bym nic na razie nie robiła. negatywne efekty po Joasi wychodzą po czasie, nie chcę Cię straszyć, ale są naprawdę paskudne...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:56   #805
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

wczesniej miałam taki

zrobiłam to bo zaden fryzjer nie chcial mi sciagnac farby z włosów i pofarbowac na blond

za tydzien ile ciac włosy na boba
moze poprosze fryzjerke o jakies jasne pasemka

a teraz mysle zeby je pofarbowac na popielaty jasny blond
chwyci cos?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3279.jpg (53,3 KB, 14 załadowań)
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:08   #806
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

ładnie Ci w tym kolorku. w superjasnym blondzie Cię nie widzę jakoś
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 21:28   #807
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

wiem ze dobrze mi w ciemnym ale raz sie zyje
chcialabym sprawdzic czy dobrze mi w chlodnym blondzie

a czy moge teraz te rude włosy traktowac jakas płukanka ktora je ochłodzi?
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 21:50   #808
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

próbować możesz, ale rozjaśniane włosy płukanka niezbyt mocno poratuje. płukanki zazwyczaj niwelują niepożądane tony po farbowaniu, nie sklepowym rozjaśnianiu niestety. jeśli chcesz blond, musiałabyś umiejętnie nałożyć kąpiel rozjaśniającą. umiejętnie, bo masz nierówny kolor
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 22:53   #809
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Pokaż wiadomość
wiem ze dobrze mi w ciemnym ale raz sie zyje
chcialabym sprawdzic czy dobrze mi w chlodnym blondzie

a czy moge teraz te rude włosy traktowac jakas płukanka ktora je ochłodzi?
Póki co raczej ci nie wyjdzie chłodny blond na tym, co masz teraz, musisz poczekać. Ale to ładny kolor. Możesz sobie próbować to chłodzić płukanką, ale licz się, że kolor może się wydawać ciemniejszy i bardziej bury.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 06:30   #810
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

wieczorem nalozyłam jeszcze farbe 8.1

wyszło podobnie ale moim zdeaniem jednak lepiej bo łagodniej
teraz juz nie ruszam i czekam do wtorku na wizyte u fryzjerki

było tak jak po lewej a jest jak po prawej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3285.jpg (57,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3298.jpg (109,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3299.jpg (106,7 KB, 30 załadowań)
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.