czy to AZS ?? dziwna wysypka po odstawieniu nabiału - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-20, 17:54   #1
casjopea5555
Raczkowanie
 
Avatar casjopea5555
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 56

czy to AZS ?? dziwna wysypka po odstawieniu nabiału


Dwa miesiace temu odstawiłam nabiał i juz dwa dni po dostałam pierwsza plame na nodze , dość widoczna , czerwona własnie podobna do takich wysypek jak przy AZS z tym ze nie swedziała i nie swedzi do tej pory. Z dnia na dzien tych plam było coraz wiecej , myslałam ze to tak ma byc ze przejdzie, ze to reakcja organizmu na odstawienie nabiału. Ale teraz mija drugi miesiac i tych plam jest wiecej i sa jak by większe i bledsze ale pojawiły sie też na brzuchu i sporo na nogach w dalszym ciągu nie swędzi to i skóra nie jest sucha , nie łuszzcy sie nic , więc nie wiem co to jest , do lekarza ide dopiero za tydzien ale moze ktoś z Was widział coś podobnego , prosze o opinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_6566.jpg (119,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_6567.jpg (85,4 KB, 10 załadowań)
casjopea5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 10:01   #2
samancik0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: czy to AZS ?? dziwna wysypka po odstawieniu nabiału

to rzeczywiscie dziwne plama, troche jak azs czy jakies uczulenie ale brakuje tych pozostalych objawow... na wszelki wypadek bardzo uwazaj na srodki kosmetyczne ktore uzywasz, moze najlepiej bedzie myc sie bialym jeleniem, a nawilzac skore emulsja do ciala Latopic, jest dla alergikow, wiec jest bardzo bezpieczna, zwroc uwage tez na proszek do prania i to, co jesz
samancik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-13 11:01:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.