Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-30, 08:58   #1231
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A ja jestem zła na tk maxx. Spełnił moje marzenia o ponownym pojawieniu się alaffia, estelle&thild, balsmów hugo naturals, balsamów neom, są też nowe i ciekawe marki z australii, a ja nic nie mogę kupić, bo mam ogromne zapasy. Niedobry tk maxx



Hosenka, litości. Masz przecież chyba jeszcze kilka mydeł w zapasie

Ja dziś odbieram kosmetyki z latoille 5. Ciekawe, czy są warte swoich cen.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 09:12   #1232
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A ja jestem zła na tk maxx. Spełnił moje marzenia o ponownym pojawieniu się alaffia, estelle&thild, balsmów hugo naturals, balsamów neom, są też nowe i ciekawe marki z australii, a ja nic nie mogę kupić, bo mam ogromne zapasy. Niedobry tk maxx



Hosenka, litości. Masz przecież chyba jeszcze kilka mydeł w zapasie

Ja dziś odbieram kosmetyki z latoille 5. Ciekawe, czy są warte swoich cen.
Nie pisałam, że chcę kupić Tylko pytałam, czy znacie. Nadinterpretacja
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 09:20   #1233
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Mały update. Zamówienie z ecorat.pl przyszło, ale 2 kremów nie mieli na stanie, więc mi oddali pieniądze za nie. Ale czekałam chyba 1,5 tygodnia. Nigdy więcej. Nie polecam serio.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 09:24   #1234
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53631127]Ja zawsze z kimś zamawiam, więc na pewno wychodzi taniej, poza tym nie widziałam tej wersji w sztyfcie jeszcze nigdzie, poza iherbem, a chyba wygodniejsza będzie no i wiadomo- stamtąd jeszcze wiele rzeczy kusi i na pewno samego deo nie opłaca się "wlec przez ocean" (cytując klasyka )[/QUOTE]

Z tej radości, że doszła paczka z iherba, którą juz spisałam na straty, zrobiłam kolejne zamówienie u nich...
Zła jestem, bo dostałam je odrobine za późno - rano wysłałam Ci przesyłke a po południu dostałam awizo ... a przyszedł ten krem z retinolem lifeflo.
Powiem Ci, że krem a olejek to dwie różne bajki! Krem uzyłam dwa razy pod rząd i to był błąd skóra uwrazliwiona, lekko się łuszczy. Znaczy sie - działa Olejek jest duuuzo delikatniejszy i mniej przyjemny w uzyciu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 09:43   #1235
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie pisałam, że chcę kupić Tylko pytałam, czy znacie. Nadinterpretacja
Czyli tylko się dokształcasz mydlanie
Ja ich nie znam.
Ale dziś odbieram mydło, to będę może kusić

Przetrzepałam raz jeszcze testery dr organic i naprawdę nie jest tam różowo. Gdybym kupowała w ciemno, to bym niezle sie rozczarowała np. Krem do rąk jest słaby, a miałam kiedyś na niego ochotę. Wystarczą mi te kilka hitów dr organic i na tym zostanę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-11-30 o 09:44
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 09:48   #1236
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Z tej radości, że doszła paczka z iherba, którą juz spisałam na straty, zrobiłam kolejne zamówienie u nich...
Zła jestem, bo dostałam je odrobine za późno - rano wysłałam Ci przesyłke a po południu dostałam awizo ... a przyszedł ten krem z retinolem lifeflo.
Powiem Ci, że krem a olejek to dwie różne bajki! Krem uzyłam dwa razy pod rząd i to był błąd skóra uwrazliwiona, lekko się łuszczy. Znaczy sie - działa Olejek jest duuuzo delikatniejszy i mniej przyjemny w uzyciu.

Ja ten krem już przerobiłam przez dwa ubiegłe sezony na złuszczanie i racja- może zrobić kuku, jeśli używa się zbyt często; ja mogłam używać tylko raz w tyg. i to w dodatku mieszając go z innym kremem, a pod koniec sezonu to nawet raz na 2 tyg. Ja swojego olejku nie otwierałam jeszcze (tak mi jakoś zeszło), ale effcia twierdzi to samo, tzn. że bardzo delikatny Widocznie trzeba faktycznie wrócić do kremu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 09:59   #1237
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Z tej radości, że doszła paczka z iherba, którą juz spisałam na straty, zrobiłam kolejne zamówienie u nich...
Zła jestem, bo dostałam je odrobine za późno - rano wysłałam Ci przesyłke a po południu dostałam awizo ... a przyszedł ten krem z retinolem lifeflo.
Powiem Ci, że krem a olejek to dwie różne bajki! Krem uzyłam dwa razy pod rząd i to był błąd skóra uwrazliwiona, lekko się łuszczy. Znaczy sie - działa Olejek jest duuuzo delikatniejszy i mniej przyjemny w uzyciu.
do nas z susabee ida 3 paczki z iherba ze 100% pure tez cos tam leci ... roznica miedzy kremem a olejkiem jest bardzo duza. Olejku moglam uzywac codziennie, kremu max 3 razy w tygodniu.
Mimo iz olejek bardziej mi przypasowal to chyba bede musiala go odstawic bo podejrzewam go o zapychanie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 10:20   #1238
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czyli tylko się dokształcasz mydlanie
Ja ich nie znam.
Ale dziś odbieram mydło, to będę może kusić

Przetrzepałam raz jeszcze testery dr organic i naprawdę nie jest tam różowo. Gdybym kupowała w ciemno, to bym niezle sie rozczarowała np. Krem do rąk jest słaby, a miałam kiedyś na niego ochotę. Wystarczą mi te kilka hitów dr organic i na tym zostanę.
Oooo Jakie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 10:28   #1239
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a przyszedł ten krem z retinolem lifeflo.
Powiem Ci, że krem a olejek to dwie różne bajki! Krem uzyłam dwa razy pod rząd i to był błąd skóra uwrazliwiona, lekko się łuszczy. Znaczy sie - działa Olejek jest duuuzo delikatniejszy i mniej przyjemny w uzyciu.
Też muszę się pilnować, bo działa z opóźnionym zapłonem. I koniecznie kremuj czymś usta przed aplikacją, potrafi konkretnie wysuszyć okolice czerwieni wargowej
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 10:40   #1240
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
poproszę jeszcze o polecenie czegoś fajnego do mycia twarzy, może być na bazie glinki lub z jakimiś ścierającymi drobinkami, coś co nie wysusza...
Ja polecam krem myjący Dr Hauschka, zużyłam go 3 opakowania- fajnie oczyszcza pory skóry, masuje i nie wysusza, tylko sposób jego aplikacji jest nietypowy, ale to też działa na jakość oczyszczania. Niestety opakowania malutkie, tylko 50ml a w podobnej cenie jest 150ml kremu mineralnego z Alvy (z glinką rhassoul i olejkiem z drzewa herbacianego) który też polecam, tylko mnie na początku podrażniał, pewnie przez olejki eteryczne, ale skóra szybko się przyzwyczaiła
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 10:52   #1241
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
fajne!! zapisałam sobie...będzie następne
duże zakupy robię na dr pelc (olej koko, mąki, cukier, orzechy, daktyle itp) i nietypowe kanapkowe smarowidła zamawiam na pole na stole, ogólnie kilka rzeczy których wcześniej nie próbowałam np, konfitura z płatków róży, płatki lniane i takie tam...

poproszę jeszcze o polecenie czegoś fajnego do mycia twarzy, może być na bazie glinki lub z jakimiś ścierającymi drobinkami, coś co nie wysusza...
Dzięki Dr. Pelc z Krk znam, a ten drugi brzmi ciekawie, więc na pewno zajrzę- ja sama ostatnio tworzę smarowidła do chleba np. puszka soczewicy, suszone pomidory w oleju i pestki słonecznika- na ciemnym chlebku smakuje wyśmienicie, a jeszcze na to kiszony ogórek (wytwarzam ostatnio sama do bieżącego zużycia, bo można jeszcze kupić takie jakby gruntowe, a przyprawy do kiszenia też można suszone dostać- pycha )
Ja zdecydowałam się kupić pełnowymiarowy żel aloesowy Devita, bo miałam miniaturkę i bardzo mi się podobał- delikatny, ale bardzo skutecznie oczyszczał i nie wysuszał; jednak najwygodniej jest używać go pod prysznicem, bo czasami zostaje trochę drobinek przy nasadzie włosów- strasznie wkurzające
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 12:01   #1242
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

cyber monday w eccoverde
kupiłam te dezodoranty w słoiczkach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 12:13   #1243
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53638499]
Ja ten krem już przerobiłam przez dwa ubiegłe sezony na złuszczanie i racja- może zrobić kuku, jeśli używa się zbyt często; ja mogłam używać tylko raz w tyg. i to w dodatku mieszając go z innym kremem, a pod koniec sezonu to nawet raz na 2 tyg. Ja swojego olejku nie otwierałam jeszcze (tak mi jakoś zeszło), ale effcia twierdzi to samo, tzn. że bardzo delikatny Widocznie trzeba faktycznie wrócić do kremu [/QUOTE]
ale jak krem był dla Ciebie taki mocny to moze własnie olejek Ci przypasuje
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
do nas z susabee ida 3 paczki z iherba ze 100% pure tez cos tam leci ... roznica miedzy kremem a olejkiem jest bardzo duza. Olejku moglam uzywac codziennie, kremu max 3 razy w tygodniu.
Mimo iz olejek bardziej mi przypasowal to chyba bede musiala go odstawic bo podejrzewam go o zapychanie
cześć kochana
a wiesz, że mnie też zaczął zapychać przez jakiś czas było fajnie, ale potem zaczęło sie robic niefajnie.... przestał się tez dobrze wchłaniać.
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Też muszę się pilnować, bo działa z opóźnionym zapłonem. I koniecznie kremuj czymś usta przed aplikacją, potrafi konkretnie wysuszyć okolice czerwieni wargowej
tak opóźniony zapłon to najlepsze okreslenie
dzięki będe pamiętać o ustach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 12:20   #1244
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A ja wczoraj umerdałam sobie masełko do ciała z shea, oleju kokosowego, makadamia i paru kropelek olejku eterycznego. Fajnie puszyste mi wyszło
Ostatnio namiętnie denkuję co się da, kupiłam tylko mleczko avalon z vit.C, hennę i farbę Herbatint.
W pielęgnacji minimalizm mi służy, kremy poszły w odstawkę , na dzień serum, na noc coś kwasowego, ew. co któryś raz hialuron z olejkiem.
Demakijaż micelem biolaven i balsamem - samoróbką wg Czarszki.


Aha, bardzo podoba mi się mydełko z iherba One with nature z sola z morza martwego. Duża kostka 200g, bardzo kremowa piana i przyzwoita cena.


Zapisuję wasze typy tuszy naturalnych, jak wygrzebie się z zapasów to skusze się na któryś.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 13:52   #1245
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny bardzo. No, nie wiedzialam ze alterra cos takiego ma ... musze sprobowac...i wejde na te stronki.
jeszcze mi sie przypomnialo, ze ta seria tez cos ma z kwasem , chyba chodzi o ten wyciag z brzozy czy czego tam, tak jak w serii Alterra. W skladzie nie widze strikte kwasu salicylowego, wiec tak wnioskuje, ze musi on byc w tej roslince. Popatrz tez na inne produkty z tej serii.

https://www.ecco-verde.de/lavera/3in...-peeling-maske
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 14:01   #1246
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cześć kochana
a wiesz, że mnie też zaczął zapychać przez jakiś czas było fajnie, ale potem zaczęło sie robic niefajnie.... przestał się tez dobrze wchłaniać.
czesc
podejrzewalam jeszcze tonik z gliceryna, ale skoro Ciebie olejek tez zapycha to juz nie mam zludzen, ze to winowajca moich zaskornikow:mur : szkoda, bo ta forma retinolu mi bardzo pasowala no coz trzeba bedzie szukac dalej
pochwal sie co tam zamowilas na iherbie ?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 14:50   #1247
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj umerdałam sobie masełko do ciała z shea, oleju kokosowego, makadamia i paru kropelek olejku eterycznego. Fajnie puszyste mi wyszło
Ostatnio namiętnie denkuję co się da, kupiłam tylko mleczko avalon z vit.C, hennę i farbę Herbatint.
W pielęgnacji minimalizm mi służy, kremy poszły w odstawkę , na dzień serum, na noc coś kwasowego, ew. co któryś raz hialuron z olejkiem.
Demakijaż micelem biolaven i balsamem - samoróbką wg Czarszki.


Aha, bardzo podoba mi się mydełko z iherba One with nature z sola z morza martwego. Duża kostka 200g, bardzo kremowa piana i przyzwoita cena.


Zapisuję wasze typy tuszy naturalnych, jak wygrzebie się z zapasów to skusze się na któryś.
od dawna mam ochotę na to mydelko z sola morska, dobrze wiedziec, że nie na darmo mnie kusi
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
czesc
podejrzewalam jeszcze tonik z gliceryna, ale skoro Ciebie olejek tez zapycha to juz nie mam zludzen, ze to winowajca moich zaskornikow:mur : szkoda, bo ta forma retinolu mi bardzo pasowala no coz trzeba bedzie szukac dalej
pochwal sie co tam zamowilas na iherbie ?

parę drobiazgów na prezent wzięłam, a dla siebie żel do mycia twarzy i tonik z now foods i chyba coś jeszcze.... musze sprawdzić, ale teraz juz musze leciec, w domu sprawdzę
chwalcie się co Wy tam nazamawiałyście
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 15:04   #1248
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

parę drobiazgów na prezent wzięłam, a dla siebie żel do mycia twarzy i tonik z now foods i chyba coś jeszcze.... musze sprawdzić, ale teraz juz musze leciec, w domu sprawdzę
chwalcie się co Wy tam nazamawiałyście
ja to glownie weganskie suplementy zamowilam oraz
http://pl.iherb.com/Now-Foods-Soluti...z-237-ml/35773
http://pl.iherb.com/EcoTools-Ultimat...er-Brush/62607
http://pl.iherb.com/EcoTools-Four-Pi...-Brushes/64812 takze bez szalu
a susabee to niech sie sama pochwli a zapewniam Cie ze ma czym :brzyda l:
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 17:19   #1249
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oooo Jakie?
Wybrałam miodowo-marchewkowe, z prawdziwym wywarem z marchewki

Po drodze zgarnęłam jeszcze balsam do ust honey therapy i pastę do zebów green people. W oko wpadło mi serum so bio z 5 róż, ale na razie mam 3 sera do zużycia.
Chyba jutro jednak się wybiorę po balsam do ciała alaffia i krem do rąk estelle & thild. Jakoś poradzę sobie z zużyciem.

Mam 2 próbki duże kremów latoille 5 i choć nie jest bardzo gęste tak jak lubię, to i tak kremy robią wrażenie.

A ktoś zna polskie kosmetyki robione na krecie- rizes?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-11-30 o 18:06
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 19:04   #1250
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

A ktoś zna polskie kosmetyki robione na krecie- rizes?
O matko, wyobrazilam sobie to biedne zwierzatko, jak go obdzieraja na zywca ze skory i robia z niego kosmetyki i az przeczytalam jeszcze raz i mnie olsnilo, ze to chyba o wyspe chodzi, a nie o zwierze
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 19:19   #1251
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja to glownie weganskie suplementy zamowilam oraz
http://pl.iherb.com/Now-Foods-Soluti...z-237-ml/35773
http://pl.iherb.com/EcoTools-Ultimat...er-Brush/62607
http://pl.iherb.com/EcoTools-Four-Pi...-Brushes/64812 takze bez szalu
a susabee to niech sie sama pochwli a zapewniam Cie ze ma czym :brzyda l:

zamówiłam ten sam tonik now foods i jeszcze pędzel ecotools, ten do bronzera.
not o czekamy aż się Su pochwali
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 19:26   #1252
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj umerdałam sobie masełko do ciała z shea, oleju kokosowego, makadamia i paru kropelek olejku eterycznego. Fajnie puszyste mi wyszło
Możesz podać mniej więcej proporcje?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 19:50   #1253
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
O matko, wyobrazilam sobie to biedne zwierzatko, jak go obdzieraja na zywca ze skory i robia z niego kosmetyki i az przeczytalam jeszcze raz i mnie olsnilo, ze to chyba o wyspe chodzi, a nie o zwierze
Kreta niech producenci zostawią w spokoju

Te kosmetyki robi się z greckich składników, ale niestety żadnych składow nie podają.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 20:07   #1254
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Na oko dałam shea tak mniej więcej 70-80 g, ze dwie łyżki czubate kokosowego, ok.30ml makadamii i ok. 10 kropli olejku eterycznego. Rozpuściłam w kąpieli wodnej, wymieszałam, ostudziłam i zmiksowałam zwykłym mikserem. I gotowe
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 20:39   #1255
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mialam ostatnio okazję pomalować się kosmetykami zuii i tusz pogrubiający
http://zuii.naturativ.pl/sklep/p-503...ranite-czarny/
dał efekt zdecydowanie nienaturalny, czyli bardzo dobrze pogrubione rzęsy. Aż się zdziwiłam


Wtrącam się też polecam bergamot &lime. Świeży przyjemny zapach, taki orzeźwiający
Oooo warto wiedzieć. Nienaturalny efekt w naturalnym kosmetyku, no no no
Zamówiłam bergaomot&lime

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53633212]Wąchałam 2 wersje: limonka i bergamotka oraz nagietek i ylang ylang (mam tą drugą, w wersji mini)- obie fajne, a zapachy są bardzo delikatne i nie utrzymują się długo, jak np. ma to miejsce u Dr. Organic i Hauschki, jeśli masz porównanie.
Edit. Ja właśnie zamówiłam ten http://pl.iherb.com/Lavilin-Deodoran...oz-80-ml/63872, bo miałam kiedyś w kremie i był dosyć skuteczny, a teraz mają nowe wersje, więc chciałam wypróbować
[/QUOTE]

Miałam tylko 100% pure trawa cytrynowa.


Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Mały update. Zamówienie z ecorat.pl przyszło, ale 2 kremów nie mieli na stanie, więc mi oddali pieniądze za nie. Ale czekałam chyba 1,5 tygodnia. Nigdy więcej. Nie polecam serio.
Oj, nieładnie
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 20:52   #1256
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ktoś miał już polskie ilua? Warte są 200-300 zł?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 21:37   #1257
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja DDD sobie odpuszczam. To nie dla mnie.
Ja coś symbolicznie może szarpnę, ale nie szaleję, bo gorączki dostanę jeszcze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mam ochotę na ten sklep

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
poproszę jeszcze o polecenie czegoś fajnego do mycia twarzy, może być na bazie glinki lub z jakimiś ścierającymi drobinkami, coś co nie wysusza...
Phytema żel peelingujący.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przetrzepałam raz jeszcze testery dr organic i naprawdę nie jest tam różowo. Gdybym kupowała w ciemno, to bym niezle sie rozczarowała np. Krem do rąk jest słaby, a miałam kiedyś na niego ochotę. Wystarczą mi te kilka hitów dr organic i na tym zostanę.
O którym kremie do rak mówisz, bo chyba z 5 wersji jest

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
cyber monday w eccoverde
kupiłam te dezodoranty w słoiczkach
To pisz co sądzisz

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj umerdałam sobie masełko do ciała z shea, oleju kokosowego, makadamia i paru kropelek olejku eterycznego. Fajnie puszyste mi wyszło
Ostatnio namiętnie denkuję co się da, kupiłam tylko mleczko avalon z vit.C, hennę i farbę Herbatint.
W pielęgnacji minimalizm mi służy, kremy poszły w odstawkę , na dzień serum, na noc coś kwasowego, ew. co któryś raz hialuron z olejkiem.
Demakijaż micelem biolaven i balsamem - samoróbką wg Czarszki.
Mnie też się kończy to mleczko z C Avalona, nie ma bata, muszę też je kupić, tak mi przypasowało, że mi się chce 3 opakowanie, a to jakiś ewenement, jeden z niewielu kosmetyków na które wciąż mam ochotę po 2 latach stosowania.

Używasz już tego serum Florame?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wybrałam miodowo-marchewkowe, z prawdziwym wywarem z marchewki

Po drodze zgarnęłam jeszcze balsam do ust honey therapy i pastę do zebów green people. W oko wpadło mi serum so bio z 5 róż, ale na razie mam 3 sera do zużycia.
Chyba jutro jednak się wybiorę po balsam do ciała alaffia i krem do rąk estelle & thild. Jakoś poradzę sobie z zużyciem.

Mam 2 próbki duże kremów latoille 5 i choć nie jest bardzo gęste tak jak lubię, to i tak kremy robią wrażenie.

A ktoś zna polskie kosmetyki robione na krecie- rizes?


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ktoś miał już polskie ilua? Warte są 200-300 zł?
Angel o tej marce pisała parę razy, tzn sponsorowane, ale recenzja wydawała się w porządku. Podobno luksus w każdym calu. Na pewno kosmetyki przychodzą ładnie zapakowane, w dodatku spersonalizowane i robione na zamówienie, więc świeżutkie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 22:02   #1258
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Oooo warto wiedzieć. Nienaturalny efekt w naturalnym kosmetyku, no no no
Zamówiłam bergaomot&lime
Ciekawa jestem Twoich wrażeń ze stosowania dezodorantu.
Daj znać, jak już nauczysz się obsługiwać szpachelkę

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ktoś miał już polskie ilua? Warte są 200-300 zł?
Co to? Co to??? Nie znam tej marki.
Przeczytałam też post Korah - tym bardziej się zaciekawiłam...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 07:31   #1259
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Używasz już tego serum Florame?
Jeszcze nie, czeka na swoją kolej, zastanawiam się czy na zimę pod makijaż to dobry wybór Otworzyłam alterrę z granatem, wydaje mi się że na tę porę roku powinno być w porządku.


Anula, polecam to mydło, u mnie musiało swoje odleżeć i nabrać mocy Ale jak już się do niego dobrałam to naprawdę miłe zaskoczenie (zwłaszcza po końcówce bananowego z pszczelej które prawie w ogóle się nie pieniło - pod koniec używania).
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 07:40   #1260
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Szukam coś dobrego na włosy przetluszczajace sie. Zainteresowało mnie coś takiego http://m.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/p...IE-WLOSOW.html. Pytanie czy to działa ale o czy któraś z Was używała coś lepszego?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.