depilacja okolic bikini u brunetki !! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 22:00   #271
kfiaooshek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11
GG do kfiaooshek
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja gole paseczek stringów... kremem do depilacji z Joanny... i na tydzien mam spokoj... ale tylko z paseczkiem stringów... reszte gole zwykła maszynką jak sie goli co dwa dni to idzie sie przyzwyczaic... ja sie gole w tzw.brazylijskie bikini juz od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona Higiena na piątke!!! Pozdrawiam
kfiaooshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 22:01   #272
kfiaooshek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11
GG do kfiaooshek
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez senna24 Pokaż wiadomość
depilujecie się w miejscu gdzie jest paseczek stringów?? bo mnie ten temat ciągle irytuje . prosze o odpowiedzi .goraco pozdrawiam
---
Ja gole paseczek stringów... kremem do depilacji z Joanny... i na tydzien mam spokoj... ale tylko z paseczkiem stringów... reszte gole zwykła maszynką jak sie goli co dwa dni to idzie sie przyzwyczaic... ja sie gole w tzw.brazylijskie bikini juz od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona Higiena na piątke!!! i chłopak zadowolony hehehe:P Pozdrawiam
kfiaooshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 22:08   #273
kfiaooshek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11
GG do kfiaooshek
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
do czego uzywacie dokaldnie tego sudokremu bo niebardzo zrozumialam?;D
musze w koncu wziazc sie za moje plastry veet;/ narazie w ogole mi nie chca chytac ale sprobuje suszarką i lodem
Co do depilacji warg sromowych robie to maszynką, ale strasznie, okropnie pozniej mnie swędzi w ogole jakodrastaja wloski to mam okropne, nieprzyjemne uczucie. Jak temu zapobiec?
Musisz zmieniać często maszynke do golenia... nie co golenie,ale co conajmniej 6-8,bo po pierwsze tępi sie i podrażnia te okolice,a po drugie bakterie,ktre sie tam gromadzą z czasem wywołują takie sytuacje jak swedzenie, krosty... itd:/ a na koniec posmaruj wszystko grubszą warstwą tłustego badz nawilzającego kremu ja jestem bardzo zadwolona pozdrawiam
kfiaooshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:36   #274
anecka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Witajcie

A słyszałyście może o czymś takim jak OLEK KROKOSZOWY (olej z krokosza) ??
To jest naprawdę cudo!! Chcecie wiedzieć więcej, to piszcie, używam go od tygodnia przeszło, ale już widzę rezultaty!

Pozdrawiam
anecka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:36   #275
anecka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Witajcie

A słyszałyście może o czymś takim jak OLEJ KROKOSZOWY (olej z krokosza) ??
To jest naprawdę cudo!! Chcecie wiedzieć więcej, to piszcie, używam go od tygodnia przeszło, ale już widzę rezultaty!

Pozdrawiam
anecka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:54   #276
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

uuu dawno mnie tu nie było no ale widzę że jak zbliża się wiosna i lato to temat znowu sie rozwija...

o oleju słyszałam ale bardzo różne opinie a jak działa na ciebie
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:50   #277
anecka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Hejka
Jeśli chodzi o olejek to :
na nogach dłuuugi czas używałam wosku, po którym jednak włoski mi się wrastały, więc "przerzuciłam się" na maszynkę. Po ogoleniu maszynką smarowałam olejkiem nogi. Nie za dużo, bo się nie wsiąknie. Tak dwa razy dziennie. Włoski stają się po nim jaśniejsze, wolniej odrastają, a w pewnych miejscach nawet w ogóle nie odrastają. Rezultaty jednak są lepsze gdy używa się wosku, więc znów wrócę do wosku. Nie boję się już wrastających włosków, ponieważ na nogach miałam takie kilkumiesięczne ranki i włoski z centymetr pod skórą, a po olejku nagle zaczęły wyłazić! Cudo!
Pod pachami używam depilatora. Tak to po 5-7 dniach musiałam znów się depilować, a teraz tydzień minął i nic nie odrosło prawie, tylko taki jasny niewidoczny i niewyczuwalny meszek. Wrośnięte włoski wychodzą na wierzch.
Poza tym skóra jest baaardzo nawilżona i miękka.
Naprawdę polecam!!
Bikini też smaruję olejkiem (po wosku - auć!) i czekam na rezultaty!
Pytajcie jak coś
Pozdrawiam i piszcie jak u was walka

PS. Olejek musi być tłoczony na zimno, najlepiej oryginalny - w internecie można natknąć się na podróbki.
anecka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 10:45   #278
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Można kupić ten olejek w aptece? Jak on sie dokłądnie nazywa i ile kosztuje??
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:28   #279
anecka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Już prędzej dostaniesz go w sklepie zielarskim

Za 250 ml zapłaciłam 19zł.

Olej krokoszowy (lej z krokosza).
anecka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:11   #280
bettina83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

hej mam nadzieje ze mi w jakis sposob ktos pomoze od pewnego czasu po depilacji bikini pojawialy sie ktrostki ktore nie wygladaja dobrzesa ciemne i widoczne az na udach nie wiem co mam robic i czym to jest spowodowane.uzywam teraz sudocremu ale nic nie pomaga co mam robic bo nie moge nawet sciagnac spodni bo wstydze sie pomozcie
bettina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 17:40   #281
anecka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Po depilacji czyli? Depilatorem? Woskiem?

A czy te krostki to nie są przypadkiem wrastające włoski??

Pozdrawiam
anecka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 10:52   #282
brrawurka
Raczkowanie
 
Avatar brrawurka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 51
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

dziewczyny czy ktoras z was wie jak wyglada depilacja woskiem u kosmetyczki okolic bikini ? bo ja sie zawsze zastanawialam czy trzeba sie rozbierac do konca (chodzi o bielizne) i w ogole ;/ troche mnie to krepuje ale cos czuje ze bede musiala wybrac sie na taka wizyte, bo wczoraj zrobilam sobie depilacje woskiem i zrobilam tylko do polowy chociaz nie wiem czemu, bo az tak bardzo nie bolalo (no moze troszke) ale ciezko mi bylo z tym woskiem, zeby zebrał wszystkie wloski i musialam z peseta jeszcze sie meczyc ;/ uzywalam dax cosmetics cukrowy wosk. do pach sie sprawdzil, do bikini troszke mniej, dlatego mysle o kosmetyczce. ktos wie?
__________________
u r the reason why i'm thinking..../rihanna-rehab/ aaaah
brrawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:44   #283
bettina83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Hej na poczatku uzywalam maszynki do golenia ale jak kazdy wie efekt jest jednodniowy wiec zaczelam uzywac depilatora.przez rok mailam spokoj bo wszystko wygladalo dobrze zadnych krostek niczego az tu nagle takie cosnie wiem jak ma je zlikwidowac i czym sa spowodowane.codziennie uzywam peelengu, balsamow i nic.czy ktos wie co to moze byc prosze o pomoc pozdarwiam
bettina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:05   #284
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez brrawurka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras z was wie jak wyglada depilacja woskiem u kosmetyczki okolic bikini ? bo ja sie zawsze zastanawialam czy trzeba sie rozbierac do konca (chodzi o bielizne) i w ogole ;/ troche mnie to krepuje ale cos czuje ze bede musiala wybrac sie na taka wizyte, bo wczoraj zrobilam sobie depilacje woskiem i zrobilam tylko do polowy chociaz nie wiem czemu, bo az tak bardzo nie bolalo (no moze troszke) ale ciezko mi bylo z tym woskiem, zeby zebrał wszystkie wloski i musialam z peseta jeszcze sie meczyc ;/ uzywalam dax cosmetics cukrowy wosk. do pach sie sprawdzil, do bikini troszke mniej, dlatego mysle o kosmetyczce. ktos wie?
kochana,okolic bikini nie zrobisz sobie nigdy sama tak dokladnie jak to kosmetyczka zrobi. jezeli robisz zwykla bikini line to mozesz pozostac w majtkach,bo to jest mniejwiecej pozycie sie wloskow tak,zeby z majtek nie wychodzily-to odbywa sie cieplym woskiem. Jezeli zdecydujesz sie na hollywood to raczej bedziesz musiala sie rozebrac,bo to jest usuniecie wszystkich wloskow lacznie z odbytem-goracym woskiem.
Powracajac do robienia sobie samemu,to ja robie sobie sama z lusterkiem,ale nigdy nie bede potrafila naciagnac sobie skory tak dokladnie i efekty nie sa az tak zadowalajace jak zrobi mi to jakas kolezanka po fachu Powodzonka
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:10   #285
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez bettina83 Pokaż wiadomość
hej mam nadzieje ze mi w jakis sposob ktos pomoze od pewnego czasu po depilacji bikini pojawialy sie ktrostki ktore nie wygladaja dobrzesa ciemne i widoczne az na udach nie wiem co mam robic i czym to jest spowodowane.uzywam teraz sudocremu ale nic nie pomaga co mam robic bo nie moge nawet sciagnac spodni bo wstydze sie pomozcie
A to nie sa czasem wrastajace wloski? Piszez,ze uzywasz pilingi,wiec to dziwne,bo z reguly wloski wrastaja jak sie nie usuwa pierwszyej warstwy naskorka regularnie. Na twoim miejscu wstrzymalabym sie od depilowania.Ubieraj bawelniana bielizne i jezeli stan ci sie nie poprawi to szykuje ci sie wizyta u dermatologa.
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 18:45   #286
brrawurka
Raczkowanie
 
Avatar brrawurka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 51
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez ~Gosienka~ Pokaż wiadomość
kochana,okolic bikini nie zrobisz sobie nigdy sama tak dokladnie jak to kosmetyczka zrobi. jezeli robisz zwykla bikini line to mozesz pozostac w majtkach,bo to jest mniejwiecej pozycie sie wloskow tak,zeby z majtek nie wychodzily-to odbywa sie cieplym woskiem. Jezeli zdecydujesz sie na hollywood to raczej bedziesz musiala sie rozebrac,bo to jest usuniecie wszystkich wloskow lacznie z odbytem-goracym woskiem.
Powracajac do robienia sobie samemu,to ja robie sobie sama z lusterkiem,ale nigdy nie bede potrafila naciagnac sobie skory tak dokladnie i efekty nie sa az tak zadowalajace jak zrobi mi to jakas kolezanka po fachu Powodzonka
no wlasnie w tym problem ;/ ja robilam juz pachy woskiem i mi robiono ale rzeczywiscie samemu to ciezko. moja siostra i oferowala ze zrobi (kosmetyczka z zawodu wiec sie zna) no ale ja niestety jakos czuje sie skrepowana wole do obcej osoby hehe. ostatnio duzo wyczytalam ze calkowite pozbycie sie wloskow to wcale nie tak dobrze, wiec zastanawiam sie nad paseczkiem glupio nie wyglada.....pozdrawiam
__________________
u r the reason why i'm thinking..../rihanna-rehab/ aaaah
brrawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:30   #287
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Czy znacie jakiś salon w Krakowie w którym wykonują depilacje bikini?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:00   #288
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Misty podbijam gdzie w krakowie można iść na taki zabieg ? najlepiej centrum ...
Znalazłaś może już jakiś Salon?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:32   #289
Paulinaaa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

a jak mam takie pytanie;p czy golac okolice bikini golicie tylko czesc z przodu czy tam glebiej tez?
Paulinaaa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 08:46   #290
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa666 Pokaż wiadomość
a jak mam takie pytanie;p czy golac okolice bikini golicie tylko czesc z przodu czy tam glebiej tez?
Tam głębiej też.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:27   #291
AnIuLkA90
Raczkowanie
 
Avatar AnIuLkA90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

a ja skorzystam z tego oleju . Nie jest drogi a sprobówać można.
bo co 4 dni maszynką golić już mnie męczy, chociaż przyzwyczailam się .
__________________

AnIuLkA90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 05:24   #292
bettina83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Witam
Moze ktos ma sposob na wrastajace sie wloski od 6m-cy walcze z tym i nic zostaja czarne krostki ktore zasuszaja sie ale widok jest koszmarnyuzywalam od roku depilatora i bylo ok az tu nagle takie cos jestem zalamana nawet nie moge ubrac stroju bo moje bikini jest straszneuzywalam sydocremu,robie peeling a teraz uzywam masci ktora przeznaczona jest do wypryskow na twarzy ale proboje.
prosze pomozcie bo wakacje niedlugo a ja.......:
bettina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:21   #293
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja też kiedyś używałam do okolic bikini zwykłej maszynki. Później zdecydowałam się na depilacje brazylijską w salonie i od tej pory używam plastrów z woskiem i dość dobrze radzę sobie sama.
Ale najgorsze jest to, że włoski są również między pośladkami - to potwornie krępujące. Kiedy nie wiedziałam jak sobie z nimi poradzić spróbowałam maszynki - potwornie się nagimnastykowałam, najgorsze jest to, że po kilku dniach odrastające włoski zaczęły strasznie kłuć. Później spróbowałam kremu do depilacji, ale to czasem bardzo szczypie. Już nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, a jakoś muszę. Jestem przed swoim "pierwszym razem", a nim to nastąpi chcę by moje ciało było idealnie gładkie, tam też - pomóżcie!!!
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 10:53   #294
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Hej

Chce usunac niesforne owlosienie woskiem Probowalam Joanny, ale jest slaby ;/ Czy mozecie mi polecic jakis dobry wosk? No i oczywiscie po w miare rozsadnej cenie

W zasadzie to nic nie boli trzeba sie przelamac To tylko kwestia wmowienia sobie, ze to jest bezbolesne. ;D
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:01   #295
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

mam wosk veet i za cholere nic mi nie łapie! ani na nogach ani w okolicach bikini!dodam ze wloski wcale nie sa krótkie;/ w okolicach bikini po prostu zostal mi sam "klej" i nic wiecej.jestem wsciekla,zapewne cos źle robie ale no co ?! kurcze zdecydowanym ruchem odrywam,przyklejam zgodnie z kierunkiem wzrostu wloskow i nic mam juz dosyc maszynki i stanów zapalnych...do tego nigdy nie jestem gładka idealnie,a nie ukrywam ze niedlugo chcialabym hmm "pierwszy raz" przezyc :P moze cos poradzicie?z gory dziekuje
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:18   #296
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja już od x czasu używam Plastrów z woskiem Joanny "Sensual" - są fantastyczne.
Wcześniej próbowałam wszystkich Veetów i innych drogich specjałów, a tańsze wyjście okazało się dużo bardziej skuteczne.
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:32   #297
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Mikimice, to ja wlasnie mam te plastry do depilacji calego ciala i sa... srednie. Szukam lepszych.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:07   #298
katrinka187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 589
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

A ja również używam plastrów z Joanny i są bardzo dobre. Miłam próbkę Veet ale nie był ten sam efekt co po plastrach z Joanny
A depilacja okolic bikini bolesna ale z czasem coraz mniej
__________________
Mów mi po imieniu Kasia

To co było odeszło w cień,
To koniec, koniec, skończyło się...

66 (06.04.2010) 64,9--62 -------->> 55 kg (?)


katrinka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:02   #299
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez katrinka187 Pokaż wiadomość
A ja również używam plastrów z Joanny i są bardzo dobre. Miłam próbkę Veet ale nie był ten sam efekt co po plastrach z Joanny
A depilacja okolic bikini bolesna ale z czasem coraz mniej
O,to musze wyprobowac Jak dotad uzywam kremu do depilacji Bielenda.Kremem moge usunac wszystkie wloski ze wszystkich zakamrakow Ale musze go przetrzymac do 10 min,no i wloski odrastaja,jak po goleniu 1-2 dni i zarost gotowy Musze wiec poszukac tych plastrow,albo wrocic do depilatora
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 10:19   #300
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

to ja też wypróbuję
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 22:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.