karmelkowe włosy:)) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 18:37   #781
dajanaa
Raczkowanie
 
Avatar dajanaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbl
Wiadomości: 34
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Kobietki jak chcecie piękny karmelek to polecam L'oreal Reciatal Preference (Jasny kasztan opalizujący). Ja postanowiłam odstawić Castinga na dobre, bo wychodził notorycznie za ciemny, a Recital CUUUDO Wyszedł piękny karmelek i kolor nie wypłukuje się, a i nie zniszczył mi włosków.
dajanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:21   #782
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: karmelkowe wlosy:))

początkujaca-dagmara - wyglądasz genialnie. piękny kolor i lepiej Ci w nim, niz w tym ciemniejszym.

ja właśnie chciałam przyciemnić moje `brązowe` włosy, ale teraz patrząc na ten fajny karmelowy to się zastanawiam.
tym bardziej, że trochę boję się jaka będzie kondycja włosów po farbowaniu.

ale bardzo ładny kolor.


chiante- niefotogeniczna? to chyba mnie nie widziałaś wyglądasz przepięknie, śliczne oczy i kręcone włosy, o kolorze, który nazwałabym właśnie karmelkowym.
bardzo fajny
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:56   #783
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez dajanaa Pokaż wiadomość
Kobietki jak chcecie piękny karmelek to polecam L'oreal Reciatal Preference (Jasny kasztan opalizujący). Ja postanowiłam odstawić Castinga na dobre, bo wychodził notorycznie za ciemny, a Recital CUUUDO Wyszedł piękny karmelek i kolor nie wypłukuje się, a i nie zniszczył mi włosków.


a czy mogłabyś wkleić fotke z tym kolorem na głowie?proooszę
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:06   #784
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

dajanaa- a jakie mialas naturalnie wlosy??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:44   #785
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: karmelkowe wlosy:))

no wlasnie jak z sredniego brzu wyczarowac karmelkowe,ale nie rude ani tez zolte czy pomaranczowe ...taki cieply odcien brazu..prawda? mi najbardziecj chodzi o cos takiego
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:34   #786
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Mam takie ;P prawie identyczne tylko moze na grzywce taki blondzik sie zalapal przypadkowo Mialam najpierw blond pasemka , zeszly , potem szamponetka zdaje sie ze aksamitny braz z lustrzana powloka , potem orzechowy blond , potem ciemny braz a wczesniej troszke kasztanowe pasemka no i dzis cienkie pasemka rozjasniaczem z Joanny ;P I takie wyszly ;P Wyjsciowy kolor - pomiedzy ciemny a sredni ciemny braz

P.S dziewczyny jak poglebic ten kolorek ?
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:54   #787
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Polecam wczesniej pare razy wymieniana farbę garniera Kamelowa czekolada. Efekt w stu procentach satysfakcjonujacy, prawdziwy karmelek, niestety nadaje sie do wyjsciowego blondu, w ciemniejszych wychodzi sredni lub nawet ciemny braz, wiec nie polecam, chyba, ze przy wczesniejszym rojasnieniu.
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 08:50   #788
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
ja wczoraj farbowalam wlosy tymze kolorem ale na srednim brazie. zrobie zdjecie wieczorem to sama ocenisz jesli chcesz
Na farbowanym średnim brązie ?! Nie wierzę! Na opakowaniu tej farby jest tak cudny kolor, ze zawsze przystaję przy nim w sklepie i podziwiam. Ale nigdy nie sądziłam, że tak ładnie wyjdzie na farbowanych na ciemno! Ja na swoich ciemnobrązowych miałam już położony dekoloryzator elgon a potem tylko szamponetkę kawowy brąz chyba ze trzy raz (wciąż się zmywa). Sądzisz, że wyszedłby mi taki kolor jak Tobie?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:55   #789
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez dajanaa Pokaż wiadomość
Kobietki jak chcecie piękny karmelek to polecam L'oreal Reciatal Preference (Jasny kasztan opalizujący). Ja postanowiłam odstawić Castinga na dobre, bo wychodził notorycznie za ciemny, a Recital CUUUDO Wyszedł piękny karmelek i kolor nie wypłukuje się, a i nie zniszczył mi włosków.
Dziewczyny, ostrzegam Was przed tym odcieniem - a w każdym razie bądźcie ostrożne! Moja mama, szatynka, zrobiła sobie kiedyś nim włosy i wyszła jej czerń, pod słońce ciemny brąz. rezultat miał sie nijak do nazwy farby i zjęcia na pudełku.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 17:05   #790
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Hej dziewczyny. Ja kiedyś miałam taki ładny karmelkowy kolorek włosów, poszłam ze zdjęciem do fryzjerki i ta zmieszała kilka kolorów i wyszedł tylko ten kolor ma bardzo dużą wad szybko sie spiera nawet po ufarbowaniu profesjonalną farbą( shwartzkopf). Bardzo chciałabym powrócić do tego koloru ale już nie u fryzjerki, tylko w domu. Zastanawiam sie czy nie ma podobnego koloru w loreal richesse diacolor. Ta farba/szampon podobno nie niszczy włosów i można ja stosować co 2 tyg dla ożywienia koloru. Co myślicie? Robiła kiedyś któraś włoski ta farbą w kolorze karmelu?
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:14   #791
dajanaa
Raczkowanie
 
Avatar dajanaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbl
Wiadomości: 34
Dziewczyny bo z tymi Loreal Recital to jest tak. Na opakowaniu są pokazane kolory włosów do których polecany jest dany odcień. I należy na to zwrócić uwagę. Wiadomo że z ciemnymi włosami zawsze jest kłopot, ale z tego co widziałam to Recital ma też piękne brąziki takie specjalnie do ciemnych włosów, rozjaśniające je. Na opakowaniu pisze ze jest specjalnie do ciemnych włosów. Mi wyszedł jak nigdy super kolor i nadal się trzyma a farbowałam 2 miesiące temu. Więc ja polecam!!!
A kupiłam go po przeczytaniu opinii na KWC.

Na zdjęciu kolor wyszedł troszkę ciemniejszy niż w realu.

Edytowane przez dajanaa
Czas edycji: 2008-06-25 o 13:47 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania.
dajanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 21:27   #792
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: karmelkowe wlosy:))

dziewczyny chcialam was prosić o rade bo już od dłuższego czasu zbieram się na zmiane koloru włosów własnie zastanawiam się nam tym karlemkiem. Tylko nie wiem czy bedzie do mnie pasował bo zawsze farbowałam się na ciemniejsze odcienie typu czekolada, ciemny brąz, fryzjerka mówiła mi żebym chłodne kolory wybierała. No i taka niezdecydowana jestem może doradzicie mi czy to dobry wybor ten karmelek . Od jakiegoś czasu ciągle mi się rozjaśniaja mam takie zlotawo-żółte refleksy w słońcu a świetle sztusznym mysie.

Edytowane przez natalli
Czas edycji: 2008-06-29 o 11:39
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 06:27   #793
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
dziewczyny chcialam was prosić o rade bo już od dłuższego czasu zbieram się na zmiane koloru włosów własnie zastanawiam się nam tym karlemkiem. Tylko nie wiem czy bedzie do mnie pasował bo zawsze farbowałam się na ciemniejsze odcienie typu czekolada, ciemny brąz, fryzjerka mówiła mi żebym chłodne kolory wybierała. No i taka niezdecydowana jestem może doradzicie mi czy to dobry wybor ten karmelek . Od jakiegoś czasu ciągle mi się rozjaśniaja mam takie zlotawo-żółte refleksy w słońcu a świetle sztusznym mysie.
A jak Ci się te włoski "rozjaśniają" ? Bo piszesz, że farbujesz na ciemno a masz prawie karmelkowe Co do postu to sądzę, że fryzjerka ma rację - masz niebieskie oczy (dobrze widzę?) i dość jasną karnację, w karmelkowych włoskach chyba najładniej wyglądają dziewczyny o ciemnych oczach i ciemniejszej karnacji - ale dziewczynom z Twoją urodą ładnie jest w rudych a rudy podobny jest troszkę do karmelkowego więc już sama nie wiem Ale napisz skąd masz taki kolor jak obecnie - rozjaśniałaś, dekoloryzowałaś, farbowałaś czy długo, długo nie robiłaś nic?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:05   #794
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
A jak Ci się te włoski "rozjaśniają" ? Bo piszesz, że farbujesz na ciemno a masz prawie karmelkowe Co do postu to sądzę, że fryzjerka ma rację - masz niebieskie oczy (dobrze widzę?) i dość jasną karnację, w karmelkowych włoskach chyba najładniej wyglądają dziewczyny o ciemnych oczach i ciemniejszej karnacji - ale dziewczynom z Twoją urodą ładnie jest w rudych a rudy podobny jest troszkę do karmelkowego więc już sama nie wiem Ale napisz skąd masz taki kolor jak obecnie - rozjaśniałaś, dekoloryzowałaś, farbowałaś czy długo, długo nie robiłaś nic?
Kiedyś farbowałam na brazowe odcienie, a ostatni raz w styczniu nalożyłam L`oreal Casting kolor ciemny blond i to można powiedzieć są pozostalości. A na zdj. są moje włosy naturalne. Oczka mam szare. Wlosy rozjasniaja mi się od słońca mamka ciągle mi sie pyta czy ja rozjaśniałam włosy poprostu są coraz jaśniejsze.

Edytowane przez natalli
Czas edycji: 2008-06-29 o 11:38
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:08   #795
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ojej, nawet nie wiedziałam że jest taki wątek - a tu proszę! Od jakiegoś czasu marzą mi się miodowo- karmelkowe włoski ale boję się że wyjdzie mi rudy albo jakiś kasztan co gorsza Chciałabym uzyskać coś takiego jak na załączonych zdjęciach, dodatkowo dodaje moje włosy, kolor naturalny. Jak myślicie co by tu zrobić ?
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 00:34   #796
oo0Destiny0oo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
witam chcialabym uzyskac na swoich wlosach taki mniej wiecej kolor jak u Beyonce , cos w odcieniach koniaku i karmelu ale nie wiem jakiej farby powinnam uzyc aby uzyskac taki kolor dodam ze mam swoj naturalny nie farbowany kolor (szatynka) i z przodu na grzywce troche jasnych pasm

o taki kolor mi mniejwiecej chodzi

http://img.timeinc.net/people/i/2005...07/beyonce.jpg

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-28 o 11:19 Powód: post pod postem
oo0Destiny0oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 08:35   #797
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Jak uzyskac taki kolor wlosow jak u Beyonce (karmelowy/ koniakowy)?

Kiedyś podobny miałam po orzechu laskowym, ale nie pamiętam, jaka to farba była, jedynie nazwę odcienia zapamiętałam. Ale przed farbowaniem miałam jeszcze jakąś inną farbę na głowie, chyba miodowy blond kładziony u fryzjera więc może po nałożeniu tej drugiej tak to wyglądało, bo wcześniej miałam ufarbowane włosy w podobnych, ciepłych tonacjach.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 12:39   #798
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: karmelkowe wlosy:))

eh mnie tez sie marzy karmelowy kolor wlosow, taki jakis opalizujacy obecnie mam taki kolor wlosow jak na zdjeciach poznizej. Chce isc do fryzjera, jedna fryzjerka powiedziala mi ze nie wyjdzie mi taki. A jak wy uwazacie?
jaa tak bardzooo chce! ;d
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 15:14   #799
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A to też karmelkowe? takie własnie włosy kolorek chce bo juz mam za łopatki, wiec z pół roku i bede miała takiej długie, ale kolor mnie poraza, jest sliczny, wiec jaki to ? No mi się wydaje, ze karmelkowy...
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 18:47   #800
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ja dzisiaj robiłam Castingiem karmel 630 i oto co wyszło ..kolorek bardzo mi się podoba nie jest ani za jasny ani za ciemny. Trzymałam jakies 20min.
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 10:59   #801
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: karmelkowe wlosy:))

nOM, NAPRAWDę śliczny słonko, a nakladalaś farbę na naturalne włoski? Czy miałaś już wczesniej farbowane?
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 11:40   #802
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość
nOM, NAPRAWDę śliczny słonko, a nakladalaś farbę na naturalne włoski? Czy miałaś już wczesniej farbowane?
dziękuje bardzo ..na naturalne włosy na str. 26 są moje zdj jak mialam naturalny kolor
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 12:12   #803
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Aha, to ja nie ryzykuję, ostatnio farbowałam :P
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 13:13   #804
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dziewczyny, a jaki jest kolor moich włosów? Ja już nie wiem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosi2.JPG (27,4 KB, 227 załadowań)
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 14:00   #805
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
ja dzisiaj robiłam Castingiem karmel 630 i oto co wyszło ..kolorek bardzo mi się podoba nie jest ani za jasny ani za ciemny. Trzymałam jakies 20min.
tez bede niedlugo nim robic. Mam nadzieje ze wyjdzie tak super jak u Ciebie
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 18:08   #806
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki jest kolor moich włosów? Ja już nie wiem...

ojejpiękne te włosy masz a jakie błyszczące
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 18:10   #807
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
ja dzisiaj robiłam Castingiem karmel 630 i oto co wyszło ..kolorek bardzo mi się podoba nie jest ani za jasny ani za ciemny. Trzymałam jakies 20min.
brawo,wyszedł Ci czysty karmel
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 21:37   #808
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: karmelkowe wlosy:))

natalii mam pytanie na str 26 sa 2 Twoje zdjecia mam pytanie na jaki nalozylas ten Casting? na wlosy jasniejsze z tego pierwszego zdjecia czy na te ze spranym ciemnym blondem castinga?

ja mam wlasnie taki sprany ciemy blond castinga i boje sie ze mi nie równo wyjdzie karmel
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:05   #809
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Śliczne Ci wyszły ! Tylko moje są chyba ciemniejsze od Twoich przed farbowaniem i pewnie mi nie wyjdzie... :/
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 09:18   #810
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez oaza Pokaż wiadomość
natalii mam pytanie na str 26 sa 2 Twoje zdjecia mam pytanie na jaki nalozylas ten Casting? na wlosy jasniejsze z tego pierwszego zdjecia czy na te ze spranym ciemnym blondem castinga?

ja mam wlasnie taki sprany ciemy blond castinga i boje sie ze mi nie równo wyjdzie karmel
Zdj. pierwsze jest bardziej aktualne bo rozjaśnione już przez słońce są włosy. I na takie nałożyłam karmel.
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.