Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 19:46   #2371
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

cos Ci sie pomylilo,na oczach masz kochanie plamy.Przewrazliwio na jestes.Zmyj cosmelan i zobacz jeszcze raz.Moze to czerwone plamy od tarcia?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:48   #2372
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Troche sie napaliłam na ten filtr Cien dopóki nie sprawdziłam skladu Niestety podobnie jak Iwostin ma Triyglicerydy,ktore u mnie powoduja wysyp i pryszcze.Wiele osób tak ma ale widzę ,ze Dome jest zadowolona z Iwostinu.Prawda?

Angi wiadomo że nie wszystko dla wszystkich, tak to już jest. Dla jednego dobre dla innego nie. Z CIEN-iem warto spróbować bo jest tani i nie szkoda będzie wywalić jak coś będzie nie tak. Spróbuj jednak może. Ja Ivostinu tez używałam i było ok.
Zresztą ja mam suchą skórę i nigdy żadnych problemów z pryszczami, ładowac moge wszystko, nawet smalcem sie wysmarowac i też będzie dobrze bo skóre natłuszcze przynajmniej
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:49   #2373
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
o kompa nie wylaczylam.

Masimcia tez bym chciala inne filtry sprobowac,ale ja sie maluje,bo musze zylaki jakos ukryc.To mi Avenka odpowiada,chociaz mi skore sciaga.A z tej listy co podalas to moze jeden podklad mi odpowiada.
castrolku,a jak Ty cosmelanisz wlosy?Masz cos magicznego?
No patrzcie Anturium dalej zawziecie czyta
Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Troche sie napaliłam na ten filtr Cien dopóki nie sprawdziłam skladu Niestety podobnie jak Iwostin ma Triyglicerydy,ktore u mnie powoduja wysyp i pryszcze.Wiele osób tak ma ale widzę ,ze Dome jest zadowolona z Iwostinu.Prawda?
Ja też jestem zadowolona z IVOSTINU za radą DOME kupiłam jeszcze emulsję i rzeczywiście lepiej się wchłania niż krem.Mam skórę raczej suchą,chyba-jak umyję twarz i nie nakremuję to ściąga.
A tak wogóle to po czym się poznaje rodzaj skóry.Od kiedy smaruje costo najwięcej łuszczenia mam w okolicy brody ust-tam terz najwięcej zaczerwienione.

To może ja nie mam suchej,Jaką ty masz i skąd to wiesz jaka ona jest???
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:50   #2374
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kochane, może i Wy pisałyście po pijaku, ja czytam na trzeźwo i z każdym zdaniem coraz durniejsza jestem, zaczynam się za pomocniczą flaszką rozglądać
Megi, takie kradzieże to zwykle cynk od sąsiadów albo sami dostawcy (transport). Współczuję Ci bardzo, bezradność i wściekłość nie dadzą Ci spokoju jeszcze długi czas. Mnie podczas budowy też kilka rzeczy zginęło, najdłuższe ręce mają wykonawcy. Dobry, ostry pies, system alarmowy i trzymanie materiałów w budynku np. w garażu albo u najbardziej podejrzanego sąsiada.
Wracając do coraz obszerniejszego wątku (tracę nadzieję, że kiedykolwiek będę na bieżąco), bardzo mało się przykładałam do stanu mojej twarzy, tzn. nie mając o tym pojęcia sądziłam, że to, co robię jest ok. O, jaki człowiek jest mądry po szkodzie, a szkód wiele.
Plamy mam - więc mnie nie wyrzucicie Tylko ja oprócz takich jak Masima miała na czole, mam też nad górną wargą i o zgrozo... na wysokości kości policzkowej, tuż przy nasadzie włosów. Nie mam bladego (to pewne) pojęcia czy to od opalania, chorej wątroby (nic o tym nie wiem), hormonów , czy może jednak zwykła starość, co jak widać wymieniam na wszelki wypadek na końcu. Te ostatnie są najstraszniejsze, wszystkie inne mi tak bardzo nie przeszkadzają, do nich wystarczy dobry podkład. W ubiegłym roku robiłam serię 10 zabiegów mikrodermabrazji w Sharley - nie pomogło oczywiście. Szkoda, że mi wtedy nie zaproponowały Cosmelanu, dziś byłabym o wiele szczęśliwsza. Ostatni rok bardzo mnie postarzał, no może dwa ostatnie. Jakoś szybko się to wszystko zmienia
Zaczęłam Was czytać od niechcenia, po pewnym czasie utworzyłam plik w wordzie i zaczęłam wklajać Wasze rady i spostrzeżenia, wydaje mi się jednak, że jak skończę czytać to już będę na emeryturze i zacznę szukać okulisty...
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:58   #2375
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
cos Ci sie pomylilo,na oczach masz kochanie plamy.Przewrazliwio na jestes.Zmyj cosmelan i zobacz jeszcze raz.Moze to czerwone plamy od tarcia?
NIEEEEEEEEEEEE,nic nie będę zmywać widziałam one tam pod spodem SĄ!!!
Może tobie buczko w Polandzie też wyszły bo cos znikł a ty porządnie umyłaś twarz i porządnie wytarłaś
Nie to że nie myjesz,tylko delikatnie muskasz,a cos to przykrywa a nie likwiduje
A może rzeczywiście taki głupol ze mie.Trochę się uspokoję jak powiecie czy chociasz raz porządnie wytarłyście twarz.:confused :
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:01   #2376
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
cos Ci sie pomylilo,na oczach masz kochanie plamy.Przewrazliwio na jestes.Zmyj cosmelan i zobacz jeszcze raz.Moze to czerwone plamy od tarcia?
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kochane, może i Wy pisałyście po pijaku, ja czytam na trzeźwo i z każdym zdaniem coraz durniejsza jestem, zaczynam się za pomocniczą flaszką rozglądać
Megi, takie kradzieże to zwykle cynk od sąsiadów albo sami dostawcy (transport). Współczuję Ci bardzo, bezradność i wściekłość nie dadzą Ci spokoju jeszcze długi czas. Mnie podczas budowy też kilka rzeczy zginęło, najdłuższe ręce mają wykonawcy. Dobry, ostry pies, system alarmowy i trzymanie materiałów w budynku np. w garażu albo u najbardziej podejrzanego sąsiada.
Wracając do coraz obszerniejszego wątku (tracę nadzieję, że kiedykolwiek będę na bieżąco), bardzo mało się przykładałam do stanu mojej twarzy, tzn. nie mając o tym pojęcia sądziłam, że to, co robię jest ok. O, jaki człowiek jest mądry po szkodzie, a szkód wiele.
Plamy mam - więc mnie nie wyrzucicie Tylko ja oprócz takich jak Masima miała na czole, mam też nad górną wargą i o zgrozo... na wysokości kości policzkowej, tuż przy nasadzie włosów. Nie mam bladego (to pewne) pojęcia czy to od opalania, chorej wątroby (nic o tym nie wiem), hormonów , czy może jednak zwykła starość, co jak widać wymieniam na wszelki wypadek na końcu. Te ostatnie są najstraszniejsze, wszystkie inne mi tak bardzo nie przeszkadzają, do nich wystarczy dobry podkład. W ubiegłym roku robiłam serię 10 zabiegów mikrodermabrazji w Sharley - nie pomogło oczywiście. Szkoda, że mi wtedy nie zaproponowały Cosmelanu, dziś byłabym o wiele szczęśliwsza. Ostatni rok bardzo mnie postarzał, no może dwa ostatnie. Jakoś szybko się to wszystko zmienia
Zaczęłam Was czytać od niechcenia, po pewnym czasie utworzyłam plik w wordzie i zaczęłam wklajać Wasze rady i spostrzeżenia, wydaje mi się jednak, że jak skończę czytać to już będę na emeryturze i zacznę szukać okulisty...


ANTURIUM ,witaj w klubie.Przestroga-można się uzależnić od cos
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:05   #2377
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
NIEEEEEEEEEEEE,nic nie będę zmywać widziałam one tam pod spodem SĄ!!!
Może tobie buczko w Polandzie też wyszły bo cos znikł a ty porządnie umyłaś twarz i porządnie wytarłaś
Nie to że nie myjesz,tylko delikatnie muskasz,a cos to przykrywa a nie likwiduje
A może rzeczywiście taki głupol ze mie.Trochę się uspokoję jak powiecie czy chociasz raz porządnie wytarłyście twarz.:confused :
no ja tak myje gebe
-mleczko kosmet. wacikiem
-pozniej olejek z BU
i kranowka przemywam i recznikiem wycieram.

Anturium to mnie okradli,mi trzeba pociechy za ten znikniety tynk
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 20:07   #2378
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

castolek wrzuć zdjęcie oglądniemy i ocenimy kwiatuszku kupuj cos na ebayu i maziaj się z nami
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:13   #2379
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no ja tak myje gebe
-mleczko kosmet. wacikiem
-pozniej olejek z BU
i kranowka przemywam i recznikiem wycieram.

Anturium to mnie okradli,mi trzeba pociechy za ten znikniety tynk
No ale czy wytarłaś chociasz raz tak mocniej-Pocierając ręczniekiem frotte
Teraz jak mam cos na gębie to nic nie widać-plam nie mam.Ale jak pomyślę sobie,że jak bym to wszysko zmyła i porządnie potarła to...................Jutr o znowu ponowie próbę ,muszę wiedzieć
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:18   #2380
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
No ale czy wytarłaś chociasz raz tak mocniej-Pocierając ręczniekiem frotte
Teraz jak mam cos na gębie to nic nie widać-plam nie mam.Ale jak pomyślę sobie,że jak bym to wszysko zmyła i porządnie potarła to...................Jutr o znowu ponowie próbę ,muszę wiedzieć
Napewno nie bede geby mocno wycierac recznikiem a noz mi plamy wyjda teraz to mam stracha.
Wychodzi na to,ze my wszystkie brudaski,ale lepsze to niz plamy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:24   #2381
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no ja tak myje gebe
-mleczko kosmet. wacikiem
-pozniej olejek z BU
i kranowka przemywam i recznikiem wycieram.

Anturium to mnie okradli,mi trzeba pociechy za ten znikniety tynk
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Angi wiadomo że nie wszystko dla wszystkich, tak to już jest. Dla jednego dobre dla innego nie. Z CIEN-iem warto spróbować bo jest tani i nie szkoda będzie wywalić jak coś będzie nie tak. Spróbuj jednak może. Ja Ivostinu tez używałam i było ok.
Zresztą ja mam suchą skórę i nigdy żadnych problemów z pryszczami, ładowac moge wszystko, nawet smalcem sie wysmarowac i też będzie dobrze bo skóre natłuszcze przynajmniej
MASIMKO powiedz ,czy teraz jak jest tak ciemno i pochmurno to stosujesz filtry też tak często jak latem(kilka razy dziennie)?Czy można trochę przystopować (np. 2-3 razy)
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 20:26   #2382
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Napewno nie bede geby mocno wycierac recznikiem a noz mi plamy wyjda teraz to mam stracha.
Wychodzi na to,ze my wszystkie brudaski,ale lepsze to niz plamy
A jednak to prawda.Jak cos 2 nie likwiduje tylko zakrywa to tylko twarz do kwasu pozostaje mi włożyć
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:29   #2383
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
MASIMKO powiedz ,czy teraz jak jest tak ciemno i pochmurno to stosujesz filtry też tak często jak latem(kilka razy dziennie)?Czy można trochę przystopować (np. 2-3 razy)

Nie, teraz tak często nie używam. Myślę że wystarczy dwa razy dziennie. Rano przed wyjsciem z domu i potem w pracy jeszcze dosmarowuje, bo pracuje przy komputerze.

Castrol ile jesteś od maski ? Dwa tygodnie ? A przecierałaś codziennie twarz chusteczkami jakimiś albo płatkami do pilingu żeby pomóc złuszczajacej sie skórze zejsć ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:30   #2384
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

albo uciąć łeb ja tak zrobię
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:36   #2385
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Napewno nie bede geby mocno wycierac recznikiem a noz mi plamy wyjda teraz to mam stracha.
Wychodzi na to,ze my wszystkie brudaski,ale lepsze to niz plamy
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Nie, teraz tak często nie używam. Myślę że wystarczy dwa razy dziennie. Rano przed wyjsciem z domu i potem w pracy jeszcze dosmarowuje, bo pracuje przy komputerze.

Castrol ile jesteś od maski ? Dwa tygodnie ? A przecierałaś codziennie twarz chusteczkami jakimiś albo płatkami do pilingu żeby pomóc złuszczajacej sie skórze zejsć ?
Zmywałam twarz mleczkiem cethapil tzn smarowałam ty buzię a póżniej wycierałam płatkami kosmetycznymi.póżniej wodą,delikatnie osuszałam i na to cos.
Od maski jestem 2 tyg i 3 dni
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:37   #2386
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Anturium to mnie okradli,mi trzeba pociechy za ten znikniety tynk
Oj wybacz Buczuś Kochana, wszystko mi się pomerdało. Nadrabiam dwiema pociechami:
1. ten tynk złodziejom odpadnie;
2. na bank masz piękniejszą cerę od ich żon
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:37   #2387
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
albo uciąć łeb ja tak zrobię
Uciąć ale natychmiast kupić nowy,oczywiście lepszy model
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:39   #2388
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś powiedz cos wiecej o tym pudrze Dr Hauschka.Jaki miał kolor,jaki zapach i jak się zachowywał na twarzy? Ivonako i Masima maja ciśnienie i mi też się udzieliło .Jak myslisz warto w niego zainwestowac ? Tego twojego tuszu YSL już natychmiast potrzebuję chociaż maskar u mnie w cholerę ....
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:41   #2389
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Muszę się uspokoić i wszystko na nowo przemyśleć.Idę spać.Jutro zaglądnę może coś i wymyślicie.PA!
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 20:46   #2390
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
castolek wrzuć zdjęcie oglądniemy i ocenimy kwiatuszku kupuj cos na ebayu i maziaj się z nami
Ane, ja mogę kupić, tylko jak mnie już tak wzięło na maxa, że chyba nie dam rady czekać na przesyłkę i odwiedzę miejsce na Pięknej. Z drugiej jednak strony zastanawiam się czy nie byłoby lepiej iść z tą gębą do dermatologa, żeby mi zabieg zrobił... Wiem także, że co dermatolog to inna szkoła. Ja jeszcze oprócz plamek mam piękne pryszcze Co ja mam zrobić?! Od czego zacząć?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:47   #2391
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczuś powiedz cos wiecej o tym pudrze Dr Hauschka.Jaki miał kolor,jaki zapach i jak się zachowywał na twarzy? Ivonako i Masima maja ciśnienie i mi też się udzieliło .Jak myslisz warto w niego zainwestowac ? Tego twojego tuszu YSL już natychmiast potrzebuję chociaż maskar u mnie w cholerę ....
dawaj na pw adres to Ci wysle,bo mi swedzi twarz po nim.Pomacasz i zobaczysz sama
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:47   #2392
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

bezplamiasty,bezzmarszczk owy i bez syfowy.Coś wam powiem mój TŻ kupił sobie nowy telewizor ogromny i z ogromną rozdzielczością i wiecie co jakie te aktorki mają gęby wcale nie idealne dziobate pryszczate i plamiate.Czymś takim można się podbudować a jak wszystko wyrażnie widać czasem aż za bardzo
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:50   #2393
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ane, ja mogę kupić, tylko jak mnie już tak wzięło na maxa, że chyba nie dam rady czekać na przesyłkę i odwiedzę miejsce na Pięknej. Z drugiej jednak strony zastanawiam się czy nie byłoby lepiej iść z tą gębą do dermatologa, żeby mi zabieg zrobił... Wiem także, że co dermatolog to inna szkoła. Ja jeszcze oprócz plamek mam piękne pryszcze Co ja mam zrobić?! Od czego zacząć?
Ja bym poszła na konsultację d dermatologa może trzeba te pryszcze trzeba podleczyć?Nie wiem jak inne dziewczyny ale pryszczy nie miałam
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:51   #2394
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ane, ja mogę kupić, tylko jak mnie już tak wzięło na maxa, że chyba nie dam rady czekać na przesyłkę i odwiedzę miejsce na Pięknej. Z drugiej jednak strony zastanawiam się czy nie byłoby lepiej iść z tą gębą do dermatologa, żeby mi zabieg zrobił... Wiem także, że co dermatolog to inna szkoła. Ja jeszcze oprócz plamek mam piękne pryszcze Co ja mam zrobić?! Od czego zacząć?

Anturium pewnie nie bedziesz miec wyjscia i musisz udac sie do dermatologa. Przed zabiegiem pasowałoby coś z pryszczami zrobić, zeby choć je podsuszyć i nie były w zapalnym stanie. Pózniej po cosmelanie ma być lepiej, on ma b.dobry wpływ na tłustą i mieszana cerę. Jeszcze lepsze są efekty u osób z taką skórą niż z normalną i suchą.

Chyba ze masz już sprawdzone sposoby na szybkie, nawet chwilowe pozbycie sie pryszczy żeby móc położyć maske...
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:53   #2395
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczuś powiedz cos wiecej o tym pudrze Dr Hauschka.Jaki miał kolor,jaki zapach i jak się zachowywał na twarzy? Ivonako i Masima maja ciśnienie i mi też się udzieliło .Jak myslisz warto w niego zainwestowac ? Tego twojego tuszu YSL już natychmiast potrzebuję chociaż maskar u mnie w cholerę ....
Dla mnie Hauschka to niewypał.Szybko sie pozbyłam tego pudru.Brrr...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:56   #2396
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dla mnie Hauschka to niewypał.Szybko sie pozbyłam tego pudru.Brrr...
dla mnie tez,a dziewczyny na KWC sa zachwycone,nie wiem czemu

Megi ja powaznie mowie,wysle Ci ten puder.Po cholere bedziesz kupowac,a ja go wyrzucac!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:57   #2397
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dla mnie Hauschka to niewypał.Szybko sie pozbyłam tego pudru.Brrr...

Kurcze no, a tak wszyscy zachwalają. I ja też sie napaliłam na niego, tylko drogi i z Megi chciałam sie dzielić. Megi jest za 66 zł w aptece Ceferm-u.

Buczuś mnie, mnie, wybierz mnie ! Wyślij jaką próbkę albo co, albo Megi wyślij mi próbke choć. Wszyscy pokupowali tylko ja zostałam sama i nie mam sie z kim podzielić

Castrol ty kup sobie płatki do pilingu albo chusteczki do pilingu, anie zwykłymi płatakami kosmetycznymi.
Jeśli masz cere jasna, blond włosy albo szatynka, i jasne oczy to plamy zaczynają niby znikać dopiero po 3 tygodniach. Przy ciemniejszych karnacjach odbywa sie to szybciej bo jest widoczne już po pierwszym tygodniu.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:59   #2398
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja mam suchą skórę. Pryszcze wyłażą mi po mlecznych produktach, które mnie czasem kuszą, zwłaszcza śmietanka do kawy. Polećcie mi dermatologa od zabiegu cosmo w Warszawie, nie doczytałam czy któraś z Was skorzystała w tych okolicach. Nie chcę czekać w nieskończoność, Wy piękniejecie z każdym dniem, a ja się pogrążam i też lustra nie myję.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 21:00   #2399
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dawaj na pw adres to Ci wysle,bo mi swedzi twarz po nim.Pomacasz i zobaczysz sama

Buczuś wysłałam Z góry wielkie dzięki
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 21:02   #2400
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ja mam suchą skórę. Pryszcze wyłażą mi po mlecznych produktach, które mnie czasem kuszą, zwłaszcza śmietanka do kawy. Polećcie mi dermatologa od zabiegu cosmo w Warszawie, nie doczytałam czy któraś z Was skorzystała w tych okolicach. Nie chcę czekać w nieskończoność, Wy piękniejecie z każdym dniem, a ja się pogrążam i też lustra nie myję.
dr Ewa Chlebuś. wrzuć w wyszukiwarke to ją znajdziesz. Ponoć jakiś super lekarz
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.