BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 11:51   #1171
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lara144 Pokaż wiadomość
Ja myślę,że samemu farbowanie też korzystnie wyjdzie..Ja od kąd Pamietam sama farbuje w domu włosy.teraz to tylko odrosty robie(nie na całą długość)
Po Natural and easy nie powinno Ci wyjśc jakies rudości,jezeli oczywiście bedziesz wystarczająco długo trzymac farbe na włosach.Dodam jeszcze,że jak na farbe to nie niszczy włosów!!Ja oceniam ta Farbe naprawde pozytywnie!!Polecam.

Zainspirowałyście mnie.... A czy ten natural &Easy mozna na pasemka nakładać? i jaki kolor z palety wychodzi najbardziej taki chłodny blond?
ktoś ma zdjęcia tego kolorku?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 12:58   #1172
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Cytat:
Napisane przez white girl Pokaż wiadomość
veiled dzieki - dodałaś mi odwagi na jakim kolorze włosów robiłaś (farbowane wcześniej czy naturalne)???

Kusi mnie jednak ten natural & easy 520 - przez to, że robi refleksy (podobno) a nie jednolity kolor...

ja farbowalam i na naturalnych (duzy plus ze nie zniszczyl mi wloskow) i pozniej juz na farbowanych tylko oczywiscie nie robie takich skokow z brunetki na blondynke tylko ciagle krece sie blisko jasnego odcienia blondu- popielatego


a co do natural & easy to nie korzystalam, ale te refleksy to takze duzy plus, nie da sie ukryc....

A ja dzisiaj kupiłam srebrzysty (bo po popielatym mialam niebieskie odcienie na wloskach) blond palette juz drugi raz- bo jestem nim bardzo zadowolona ale trzymam go krócej niż trzeba bo moje włoski bardzo szybko przyjmują kolor... kiedys kolerzanka mi farbami plakatowymi pomalowala wlosy na niebiesko (czasy dziecinstwa) to kolor nie chcial opuscic moich wlosow przez prawie dwa tygodnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01065.JPG (145,8 KB, 40 załadowań)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-02 o 18:02 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 13:24   #1173
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

powiedzcie mi proooszę, czym mogę uzyskać ten przecudny kolor ....

ideał fryzury, ten kolor i te loki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ffrry.jpg (71,2 KB, 213 załadowań)
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 13:27   #1174
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
nie myslcie ze nie znam ortografii... ale tak sie spieszyłam żeby brat nie widział że kompa mu zajęłam (a jeszcze fotke musiałam wkleić) że po prostu wyszłam na dysortografa...wybaczcie

a braciszek i tak mnie zobaczył...ehhh ciężki ma się żywot jak trzeba go dzielić ze starszym bratem :P


-------->przyłączam się do prośby YAMISS, tez sądzę, że to ideał fryzury i ten kolor i te loki...cudo
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-02 o 18:03 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 13:56   #1175
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj kupiłam srebrzysty (bo po popielatym mialam niebieskie odcienie na wloskach) blond palette juz drugi raz- bo jestem nim bardzo zadowolona ale trzymam go krócej niż trzeba bo moje włoski bardzo szybko przyjmują kolor... kiedys kolerzanka mi farbami plakatowymi pomalowala wlosy na niebiesko (czasy dziecinstwa) to kolor nie chcial opuscic moich wlosow przez prawie dwa tygodnie...
fajny odcień...
A ja gdy dziś byłam w sklepie oglądałam "katalog" z farbami Loreala...Były tam i pateta Redical Preference i Castinga.... Ale świetne jasne kolorki widziałam z Redicala... Podobał mi się "Bardzo jasny naturalny Blond" i "Bardzo jasny popielaty blond"


Chyba jednak zaryzykyje i kupię go !!


Choć jeszcze widać te moje ciemniejsze pasma...









A z innej beczki-Blondyneczki Rozjasniane ..Stosowała któraś serię DOVe do włosó rozjaśnanych?? Interesuje mnie ten 2 fazowy spray!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:59   #1176
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
powiedzcie mi proooszę, czym mogę uzyskać ten przecudny kolor ....

ideał fryzury, ten kolor i te loki...

Hej

Wydaje mi sie, ze to sa dwa odcienie, ktore Heidi ma na swoich wloskach. Sa to wlosy dosc jasno rozjasnione (ale nie biale) + pasemka gdzie niegdzie takze blond, ale juz sredni blond...
Poza tym, trudno powiedziec, bo na pewno zdjecie bylo robione w korzystnym oswietleniu tak zeby jak najladniej uchwycic piekno i kolor tych wloskow - poza tym pozniej retuszowanie, cieniowanie - ten kolorek mogl byc calkiem inny... Ale to fakt, jest piekny !
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 16:42   #1177
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A ja gdy dziś byłam w sklepie oglądałam "katalog" z farbami Loreala...Były tam i pateta Redical Preference i Castinga.... Ale świetne jasne kolorki widziałam z Redicala... Podobał mi się "Bardzo jasny naturalny Blond" i "Bardzo jasny popielaty blond"

popielaty blond, jeśli chodzi np. o castinga to naprawdę często (jak już wyżej pisałam) daje odcień siwo- niebieskiego... większość moich koleżanek, choć oczywiście nie wszystkie, miały taki właśnie problem, ten odcień schodzi po kilku myciach włosów ale ile trzeba sie z nimi namęczyć...srebrzysty nie wiem czym sie różni ale jeśli chodzi o odcień to jest praktycznie taki sam a nie pozostawia tego fatalnego siwego kolorku... ale podkreślam nie każde włosy otrzymują ten siwo-niebieski odcień ale zdarza sie to dość często, szczególnie wtedy kiedy ''użytkownik" posiada włosy- blond (jasny)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 19:32   #1178
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
powiedzcie mi proooszę, czym mogę uzyskać ten przecudny kolor ....

ideał fryzury, ten kolor i te loki...
wlosy naprawde idelane
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:32   #1179
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny mam pytanie kolor moich obecnych włosów to taki rudy blond który mi wogóle nie pasuje,mam jasną cere,oczy szaro niebieskie i chciałabym biały blond jak avatarku czy to tylko jest możliwe do osiągnięcia w salonie a jesli w domku to jak? Pomocy Prosze
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 23:41   #1180
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie Od urodzenia jestem blondynką,na początku moje włosy były niemalże białe.. z czasem zaczęły ciemnieć ;P Przed farbowaniem miałam więc ciemny blond Aktualnie farbuję włosy na popielaty blond Palette
Pozdrawiam
PS.Dodaję zdjęcia.. ;P Za piękna nie jestem,ale tu chodzi o kolor włosów przecież..

Na pierwszym zdjęciu mam zrobione pasemka blond rozjaśniaczem Joanny..taki w różowawym opakowaniu.. Pasemka robione były po raz któryś tam,więc efekt był taki jakbym miała normalnie całą głowę pofarbowaną ;p
Na drugim zdjęciu jestem po prawej. i tak wyglądają aktualnie moje włosy..
Wybaczcie minę :P
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 07:12   #1181
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja dzisiaj kupiłam srebrzysty (bo po popielatym mialam niebieskie odcienie na wloskach) blond palette juz drugi raz- bo jestem nim bardzo zadowolona ale trzymam go krócej niż trzeba bo moje włoski bardzo szybko przyjmują kolor... kiedys kolerzanka mi farbami plakatowymi pomalowala wlosy na niebiesko (czasy dziecinstwa) to kolor nie chcial opuscic moich wlosow przez prawie dwa tygodnie...[/quote]


Mogłabyś wkleić fotkę?Zastanawiałam się nad rozjaśnieniem moich włosów i właśnie chciałabym sobie zrobić ten kolorek.Boję się,bo to mój pierwszy raz-nigdy nie farbowałam włosów,a nie,przepraszam-w lutym zrobiłam je sobie castingiem świetlisty blond-z efektu byłam ogólnie zadowolona-zero rudych przebłysków,ale niestety moje włosy się lekko przyciemniły:/ A może któraś wizażanka poleci mi jeszcze jakąś farbę?Może te nowy garniery z serii blondów?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 07:46   #1182
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

moje włosy jeszcze są przed farbowaniem....ale jak mi sie uda je w tym tygodniu pofarbować....bo czekam na fryzjera... to wrzucę fotki... a garniera tez juz przeszlam i nawet fajny bo nie niszczy wlosow (w moim przypadku, a mam wlosy w dotyku jak dziecko i wogole bardzo delikatne) ale jakos zaden z odcieni tak naprawde w 100% mi sie nie podobal...do tej pory szukam odpowiedniego i z palette jakos bardziej mi sie podobaja sa takie (moim zdaniem) mniej wpadajace w żółć...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 08:50   #1183
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

veiled, lara dzieki - dodałyście mi odwagi - chyba spróbuję
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 09:57   #1184
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Przysyłam jedną moja fotke w kolorku "Natural and easy"=)
Wszyscy mówią,ze nie widac ,ze farbowane

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
powiedzcie mi proooszę, czym mogę uzyskać ten przecudny kolor ....

ideał fryzury, ten kolor i te loki...
co dokolorku Panny z fotki to myslę,że natural bedzie również odpowiedni,.,.hehe a co do fryzurki..to Prostownicą takie fale mozna zrobic..;] Ja często robie własnie fale prostownica..)

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie kolor moich obecnych włosów to taki rudy blond który mi wogóle nie pasuje,mam jasną cere,oczy szaro niebieskie i chciałabym biały blond jak avatarku czy to tylko jest możliwe do osiągnięcia w salonie a jesli w domku to jak? Pomocy Prosze
Proste..idz do drogerii kup farbe odpowiadającą Tobie kolorem,zawsze mozesz doradzić się sporzedawczyni,no i mozesz poprosić o pomoc kolezanke;] i miłego Farbowania! Nic się samo nioe robi! Nie masz nic jak nie ryzykujesz) Pozdrawiam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5010025-1.JPG (67,2 KB, 201 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-03 o 11:43 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania.
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 10:54   #1185
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A którego blondu natural&easy używałaś?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:31   #1186
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

najjaśniejszego jasny srebrzysty blond)..
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:37   #1187
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a jakis taki ciemny wyszedl...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:07   #1188
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

możliwe,żezdjęcie takie wyszło ..ale zależy co dla Ciebie znaczy bardzo jasny? no chyba,że sztuczny biały monotonny kolor jak tu ->http://img523.imageshack.us/img523/345/kukuryuvz0.jpg
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 13:23   #1189
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

niee!!! :P bez przesady...ale np. wlosy w twoim avatarze sa (dla mnie) jasne... jasne- najlepiej jakby szedl w odcien chlodny ale nie bialy! a twoj blond jest raczej cieply miejscami widac mocno zloty kolor... taki srednio jasny blond, po prostu blond (bez jasny). podkreslam---->Nie mowie, ze jest on brzydki...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 14:56   #1190
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

lara144 to chyba nr 522? Rzeczywiscie w avatarze wydaje sie jsniejszy niz na fotce - to ten sam?

P.S. świetny - jest właśnie taki naturalny o jaki mi chodzi - jasny, ale nie typu mleko czy - o zgrozo - szary

Edytowane przez white girl
Czas edycji: 2008-05-03 o 16:07
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 15:09   #1191
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez elusia.de Pokaż wiadomość
hej!!!zalozmy watek na tamat blondynek.wszystkie porady o utrzymaniu takiego kolorku,wasze zdjecia,porady itp.wkoncu my blondynki musimy sobie pomagac....hehehehe PISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!:cm ok:



Ja rozsjaśniam ze średniego blondu na platynowy używam odżywki gliss kur z jedwabiem(taka rózowa i polecam ją!!), plus jedwab biosilk, łykam wyciąg ze skrzypu labovital, stosuje kuracje odbudowywujaca z avonu(taka niebieska i też fajna, szczególnie dobrze działa jak nakłada sie ją na końcówki, chroni przed rozdwajaniem i poprawia kondycje) do tego oczywiście szamponiki do włosów rozjaśnianych i włoski są w dość dobrym stanie
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 17:44   #1192
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
Ja rozsjaśniam ze średniego blondu na platynowy używam odżywki gliss kur z jedwabiem(taka rózowa i polecam ją!!), plus jedwab biosilk, łykam wyciąg ze skrzypu labovital, stosuje kuracje odbudowywujaca z avonu(taka niebieska i też fajna, szczególnie dobrze działa jak nakłada sie ją na końcówki, chroni przed rozdwajaniem i poprawia kondycje) do tego oczywiście szamponiki do włosów rozjaśnianych i włoski są w dość dobrym stanie

nie dziwie sie ze sa w dobrym stanie....tyle zabiego woooowwstrasz nie duzo czasu musi to pochlaniac...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:20   #1193
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To ten sam kolor co an avatarze..i to własnie ten kolor..w wakacje myślę o lekkim przyciemnieniu
ich..Heh
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 07:24   #1194
agatenka
Raczkowanie
 
Avatar agatenka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 197
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam, dopisuje się kolejna blondynka , po małych przejściach ale nadal przy swoim kolorze
Jak byłam malutka miałam po prostu idealny kolor (słomkowy błąd i śliczne loki) im byłam starsza tym włosy bardziej ciemniały a loki niestety znikały. W wieku ok 13-14 lat zrobiłam największą głupotę w swoim życiu - były to czasy gdy każda nastolatka czytała Bravo więc któregoś razu po przeczytaniu jakiegoś "mądrego" artykułu wpadłyśmy z koleżanką na "cudowny" pomysł - że zrobimy sobie kolorowe pasemka - farbując włosy kolorową bibułą - w magazynie było napisane że kolor zmywa się po pierwszym umyciu - i że włosy trzeba tak trzymać( tzn owinięte morką bibułą i folią - chyba - już nie pamiętam dokładnie) przez kilka minut. My jakoś się zajęłyśmy czymś innym i po kilku godzinach był płacz i panika - bo moje włosy wyglądały jak tęcza - wtedy jeszcze były bardzo podatne i jasne więc "mocno" przyjęły kolor bibuły. Następnego dnia rano pobiegłam z mamą do fryzjera i niestety nie odbyło się bez (podwójnego farbowania !!! w ciągu jednego dnia) a i tak dalej było widać prześwity jakiegoś różu na grzywce. Ale człowiek był młody i głupi...
Po tym farbowaniu włosy miałam dosłownie okropne, bardzo jasne ale nie białe tyko strasznie żółte - dodam że było to naprawdę dawno temu więc nie było takiego wyboru farb jak jest teraz. Po jakimś czasie pojawiły się czarne! odrosty - które na szczęście po jakimś czasie zjaśniały - ale od tamtej pory musiałam już "cudować" z kolorem bo odrosty strasznie różniły się od reszty włosów- przez kilka lat farbowałam całe, potem robiłam balejaże, skończyło się na bardzo delikatnych pasemkach - żeby włosy były "ciekawsze"
Mimo że mam dużo i naprawdę grube włosy - kilkuletnie farbowanie bardzo je zniszczyło. Potem doszło codzienne prostowanie - więc włosy miałam szorstkie, połamane i po prostu brzydkie. Mniej więcej półtora roku temu zdecydowałam, że muszę dać im odpocząć. Nie farbuje ich - nie prostuje ( chyba że w ostateczności - przy jakiś wyjściach) unikam suszenia ( no chyba że się spieszę), na codzień je związuje - a one dalej są w strasznym stanie. Jedynie co robie to podcinam końcówki żeby pozyć się tego białego siana co zostało na dole. Niestety kolor strasznie mi się nie podobał, był (zresztą cały czas jest taki jakiś nijaki - bez żadnego wyrazu) przerzuciłam się więc na "delikatne" kosmetyki - szampony, odżywki i maski dla blondynek - wypróbowałam chyba wszystkie dostępne preparaty ale niestety nie widziałam żadnej różnicy. Potem dostałam w swoje ręce szampony "niebieskie czy fioletowe" nie pamiętam jak się dokładnie nazywały ( wiem że była to Wella i Ce-Ce) - byłam z nich zadowolona, włosy zmieniły troszkę kolor, zjaśniały itd. Niestety przy tych szamponach strasznie się wysuszały, więc odstawiłam i je. Przez ostatni rok nie robię z nimi dosłownie nic ale już mnie korci i pewnie w najbliższym czasie zacznę znowu używać tych fioletowych szamponów lub zafunduje sobie jakieś delikatne pasemka. Marzę o takim kolorze jak ma Heidi na zdjęciu wyżej no i o takich lokach. Jaki już będę miała całe swoje, zdrowe wtedy zakczę na nowo kombinować.

Zamieszczam dzisiejsze zdjęcia moich włosów, wyglądają jak tłuste ale przed chwilą wróciłam z basenu więc, nie są jeszcze do końca suche, stąd ten nieład. Jak widać kolor jest nijaki (szary) i mimo że dałam im odpocząć są nadal w bardzo złej kondycji. Więc uważajcie z tym częstym rozjaśnianiem, bo potem może być za późno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (76,4 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (79,1 KB, 149 załadowań)
agatenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 07:48   #1195
sexyLittle
Raczkowanie
 
Avatar sexyLittle
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 77
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mój naturalny kolor włosów to jasny blond.
Niestety któregoś dnia popełniłam największy błąd swojego życia zafarbowałam sie na ciemny brąz!!!( Teraz chciałabym wrócić do swojego naturalnego kolorku...tylko co mam zrobić??? chyba zostało m już tylko farbowanie/rozjaśnianie((
sexyLittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:54   #1196
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez sexyLittle Pokaż wiadomość
Mój naturalny kolor włosów to jasny blond.
Niestety któregoś dnia popełniłam największy błąd swojego życia zafarbowałam sie na ciemny brąz!!!( Teraz chciałabym wrócić do swojego naturalnego kolorku...tylko co mam zrobić??? chyba zostało m już tylko farbowanie/rozjaśnianie((
uuuu. ..Może warto przejść się do fryzjera?..on może ma specjalną farbe do rozjaśnienia ich..) Nie polecam Farbowanie samemu..Bardzo mozliwe,że wyjda Ci rude no i baaardzo zniszczysz włoski.
Pzdr..



agatenka-..hehe;D ja tez kiedyś bibułą farbowałam.;D
Ale powiem Ci ,że masz naprawde interesujący kolor włosów..własnie taki bym chciała mieć..taki troszke ciemniejszy niż mam aktualnie..
jakąś farbe używałas teraz?..
Kurcze..Wszystkie Blondy są śliczne Noo!!:pp..
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:05   #1197
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

agatenka- swietne wlosy! na koncach takie jasne a na gorze ciemniejsze... mrr śliczne
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 08:25   #1198
agatenka
Raczkowanie
 
Avatar agatenka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 197
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziękuje bardzo za miłe słowa ale powiem wam szczerze że na tych zdjęciach kolor wyszedł ciekawy a naprawdę taki nie jest - na czubku głowy włosy mam prawie brązowe a końce prawie przezroczyste. Do tego naprawdę są zniszczone. Jutro postaram się zrobić zdjęcie czubka głowy z końcówkami - różnica jest naprawdę ogromna

lara144- teraz ich nie farbuje ( wcześniej robiłam pasemka "proszkiem" ce-ce i chyba 6% wodą - nie pamiętam dokładnie)
agatenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:30   #1199
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hey;]
Buszując sobie w internecie tapotkałam się na cudny kolorek wraz z barwą oczu..)
Looknijcie sobie.,.-> http://zdjecia.fotka.pl/61/56/77/61567752.jpg
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:32   #1200
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Licze na wasza pomoc! Otórz zafarbowałam włosy Natural&easy srebrzysty sredni popielaty blond. Kolorek przepiekny ale do pierwszego mycia, umyłam raz wlosy i kolor sie zmył i zółtko. nie znacie jakies farby ktora dałe podobny kolor tylko jest bardziej trwała?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.