Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 09:19   #3481
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
jak używacie/nakładacie serum?
mam serum z rozmarynem wg przepisu z mazideł, jest wodniste, więc powinnam nakładać bezpośrednio na twarz (kroplomierzem, na palce i na twarz) czy może na wacik?
na razie praktykuje pierwsza wersje ale się zastanawiam
łapkami i tylko łapkami - przy okazji leciutki masaż
możesz pipetą bezpośrednio na twarz ale i tak musisz wklepać
na wacik szkoda, większość Ci w niego wsiąknie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W środe złożyłam zamówienie na mazidłach. Wplate zrobiłam w czwartek z samego rana, więc jeszcze tego samego dnia powinny być na koncie. Co jakis czas sprawdzałąm status zamówienia, ale zaniepokoiłam się jak jeszcze wczoraj było "do realizacji" a wysyłają podobno do 3 dni od wpłynięcia pieniędzy, czyli moje powinno być zrealizowane do poniedziałku, ewentualnie do wtorku (zależnie czy liczą dzień wpłynięcia należności czy kolejny). Napisałam wiec maila. W odpowiedzi przeczytałam że "przeoczyliśmy" Mało profesjonalne podejście do interesu ...
Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
MAZIE dzięki, też mi właśnie szkoda na wacik wylewać, ale pomyślałam że może tak powinno być [przez to że ono takie wodniste].
Hosenka pomyłki i przeoczenia czasem się zdarzają, wszystkim, więc nie jest to wynik braku profesjonalizmu na mazidłach
nikt jeszcze nie pisał o takich klopotach, więć pewnie pierwszy raz im się tak zdarzyło. Może dostaniesz za to jakiś fajny gratisik
ja np regularnie nie dostaję maili o statusie, nawet po zmianie adresu mailowego
jak kiedyś zadzwoniłam,czy wpłynęły już pieniądze i wysłano paczkę to mnie pewien "miły" pan ochrzanił, że czego ja chcę, powinnam czekać na potwierdzenie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:32   #3482
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Decydując się na prowadzenie sklepu, trzeba liczyć sie z zainteresowaniem i pilnować wszystkiego, bo tym niestety zraża się klientów. Nie można sobie pozwolić na "przeoczenie". OK, mają sporo zamówień - nic, tylko się cieszyć, ale tym bardziej powinno się pilnować wszystkiego. Poza tym, klient składając zamówienie oczekuje wywiązania sie z tego co gwarantuje sklep. Gdyby nie mój mail to ciekawe ile by jeszcze to zamówienie "wisiało". Teraz będę pisac im maila że złożyłam zamówienie, żeby znowu nie "przeoczyli" Myślę, że gdybym ja "przeoczyła" wpłatę to by to szybko zauwazyli.
No nic, przed świetami paczki juz raczej nie dostane.

No niefajna sytuacja. Może faktycznie "przeproszą" gratisami - na ich miejscu tak bym zrobiła ;-) BU tak właśnie zrobiło w przypadku małego nieporozumienia - choć to nie była tak do końca ich wina, po prostu wyczerpał się nakład a ja zamówiłam za późno. Mimo to - dostałam rabat na zamówienie w ramach przeprosin To po prostu miłe dla klienta, że nie jest traktowany jak w kabaretowym SKLEPie ( Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś... ;-) ).
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:33   #3483
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Skrobia zostanie ze mną na dłużej.
Zdecydowanie wolę ją od pudru bambusowego, który jest mega tępy.
Skrobia daje fajne matowe wykończenie, a jak dodam ciut jedwabiu to będzie dopiero super
Mosutatsu,
puder bambusowy miałeś w wersji z jedwabiem czy bez?
skoro masz porównanie, co jest drobniej zmielone: dry flo czy bambus?
i co wg Ciebie jest bardziej wysuszające (nie chodzi mi o samo matowienie, tylko o odczucie na skórze)?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:49   #3484
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Mosutatsu,
puder bambusowy miałeś w wersji z jedwabiem czy bez?
skoro masz porównanie, co jest drobniej zmielone: dry flo czy bambus?
i co wg Ciebie jest bardziej wysuszające (nie chodzi mi o samo matowienie, tylko o odczucie na skórze)?
Mam wersję bez jedwabiu.

Hmm... jeśli chodzi o stopień zmielenia skrobia jak i puder są bardzo drobno zmielone, podobnie się pylą. Jedyną różnicą, którą widzę, to to, że przy przechowywaniu puder zbiera się w małe kuleczki - skrobia zostaje nadal drobnym pyłkiem.

Wysuszenie chyba bardziej puder (straszna tępota i suche skrórki), choć ja mam tłustą skórę, więc trudno mnie wysuszyć

Jeśli próbować puder, to wydaje mi się, że tylko z jedwabiem.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:42   #3485
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

bardzo dziękuję
o matko, to co by było po bambusie na mojej saharze
zatem wypróbuję tę skrobię wymieszaną z jedwabiem, akurat kompletuję mazidłowy koszyk - kolejne 2 pozycje do zamówienia
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:40   #3486
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
jedna mała uwaga: Q10 jest w postaci proszku; rozpuszcza się tylko w tłuszczach i to dopiero w temp około 50stopni więc dodawanie go do kremu czy balsamu nie ma większego sensu; podobnie do serum expres
trzeba najpierw rozpuścić go w oleju, w kąpieli wodnej i tak przygotowany olejek mieszać dopiero z HA
w serum granat z biochemii jest Q10 i sie po prostu wsypuje do oleju i czeka 24 h az sie wszystko rozpusci (bez podgrzewania)

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Mam wersję bez jedwabiu.

Hmm... jeśli chodzi o stopień zmielenia skrobia jak i puder są bardzo drobno zmielone, podobnie się pylą. Jedyną różnicą, którą widzę, to to, że przy przechowywaniu puder zbiera się w małe kuleczki - skrobia zostaje nadal drobnym pyłkiem.

Wysuszenie chyba bardziej puder (straszna tępota i suche skrórki), choć ja mam tłustą skórę, więc trudno mnie wysuszyć

Jeśli próbować puder, to wydaje mi się, że tylko z jedwabiem.
to ja sie wstrzymam z tym pudrem, podejrzewam ze u mnie by byla masakra, czekam az przyleci skrobia i zobaczymy
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-04-09 o 12:43
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:43   #3487
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję
o matko, to co by było po bambusie na mojej saharze
zatem wypróbuję tę skrobię wymieszaną z jedwabiem, akurat kompletuję mazidłowy koszyk - kolejne 2 pozycje do zamówienia
Wiesz, to moja subiektywna opinia.
Pisał ktoś, że suchą cerę, a bambus służy - poszukaj w wątku BU.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:02   #3488
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A ja we wtorek dostałam swoje pierwsze zamówienie z mazideł. Prosiłam o próbki hydrolatów i olejów i dostałam.
Niestety zamiast kwasu ferulowego do serów z wit. C dostałam kwas migdałowy, więc skontaktowałam się z mazidłami i otrzymałam wiadomość, że przyślą mi kwas ferulowy, a migdałowy mogę zatrzymać w prezencie. To fajnie z ich strony

Niestety następnego dnia miałam wizytę u dermatologa i dostałam leki na trądzik, więc na 6 tygodni muszę zapomnieć o jakichkolwiek mazidłach na twarz Ale za to zrobiłam sobie serum keratynowo-jedwabne do włosów na hydrolacie z róży.
Sęk w tym, że przed wizytą u dermatologa zdążyłam zrobić serum z pine bark. Oddam je teściowej, ale nie jestem pewna czy dobrze mi wyszło - wszystko się ładnie rozpuściło i było dobrze dopóki nie dodałam konserwantu. Na drugi dzień po wyciągnięciu z lodówki było rozwarstwione, tak jakby drobinki pine bark osadziły się na dnie. Czy któraś z was miała podobne doświadczenia i czy myślicie, że po porządnym wstrząśnięciu można to serum wykorzystać, czy lepiej je wylać i zrobić mniejszą wersję bez konserwantu?
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 23:26   #3489
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że przed wizytą u dermatologa zdążyłam zrobić serum z pine bark. Oddam je teściowej, ale nie jestem pewna czy dobrze mi wyszło - wszystko się ładnie rozpuściło i było dobrze dopóki nie dodałam konserwantu. Na drugi dzień po wyciągnięciu z lodówki było rozwarstwione, tak jakby drobinki pine bark osadziły się na dnie. Czy któraś z was miała podobne doświadczenia i czy myślicie, że po porządnym wstrząśnięciu można to serum wykorzystać, czy lepiej je wylać i zrobić mniejszą wersję bez konserwantu?
Ja robiłam wersję bez konserwantu i też się rozwarstwiło - chociaż nie jakoś wyraźnie. Na dnie był taki delikatny osad z pine bark. Jednak całość była dość jednolita.
Ja bym wykorzystała serum, wystarczy wstrząsnąć przed każdym użyciem.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 00:20   #3490
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Uważajcie na pine bark - trwale barwi ubrania - plamy są nie do sprania. Wiem to ja i moje popielate dresiki. I szlafrok też
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 01:18   #3491
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

O kurcze, nie pomyślałabym. Szkoda Twoich ubrań... Dobrze chociaż, że twarzy nie barwi na stałę
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 14:06   #3492
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

ostrzeżony, uzbrojony po zęby Serum będzie tylko raczej na twarz, więc mam nadzieję, że nie zrobi wielkiej krzywdy ubraniom.


Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Ja robiłam wersję bez konserwantu i też się rozwarstwiło - chociaż nie jakoś wyraźnie. Na dnie był taki delikatny osad z pine bark. Jednak całość była dość jednolita.
Ja bym wykorzystała serum, wystarczy wstrząsnąć przed każdym użyciem.

dzięki U mnie ten osad wyszedł chyba trochę bardziej niż delikatny, ale zaryzykuję i serum powędruje do teściowej.Najwyżej jak jej nie będzie coś pasowało to wyrzuci.
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 10:53   #3493
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Teraz to ja ponarzekam na Mazidła chociaż zawsze ich bronie Już od dwóch miesięcy odkładam złożenie zamówienia, bo czekam cierpliwie na zapowiedziany olejek z cytrusowego drzewa herbacianego i nic Wysłałam dwa maila z zapytaniem w tej sprawie i nie dostałam żadnej odpowiedzi. A dziś wchodzę i widzę, że owszem są nowe olejki eteryczne, ale nie ma tego, na który czekam ;( Dzięki temu wszystkiemu ten olejek już mi tak obrzydł, że nie wiem czy chcę go jeszcze zamawiać
A co do nowości, to pojawił sie olejek marchewkowy o przyzwoitej cenie
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:40   #3494
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Przymierzam się już od kilku tygodni do zakupu zachwalanego Telocapilu ale chcę jeszcze raz wszystko podsumować.
Zamierzam używać go razem z balsamem, codziennie na nogi, pachy i bikini wyczytałam, że polecacie kilka kosmetyków:

- Balsam Babydream
- HUMEKTAN ( mała pojemność i chyba nie opłaca się kupować )
- EMOLIUM ( czy chodzi o to? http://www.allegro.pl/item599010908_...ej_apteka.html
- Mleczko Hipp

Który polecacie najbardziej?? Jestem pozytywnie nastawiona do produktów Hipp, mam z tej serii oliwkę i jest świetna ale zdam się na Wasze większe doświadczenie

A czy jest możliwość używania telocapilu z balsamami Avon? Mam kilka i aż szkoda kupować coś nowego
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 01:42   #3495
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja używałam telocapil właśnie z balsamem HiPP i byłam zadowolona. Ale mimo wszystko bardziej sobie chwalę ukręcony przeze mnie balsam z tym składnikiem, bo bardzooo szybko odechciało mi się co wieczór mieszać HiPPa z telocapilem
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:25   #3496
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ja używałam telocapil właśnie z balsamem HiPP i byłam zadowolona. Ale mimo wszystko bardziej sobie chwalę ukręcony przeze mnie balsam z tym składnikiem, bo bardzooo szybko odechciało mi się co wieczór mieszać HiPPa z telocapilem
Chyba właśnie kupię Hipp, coś mnie do niego ciągnie
Też pomyślałam o zrobieniu mleczka wg. przepisu mazideł ale musiałabym wydać ponad 100zł, składniki, miarki, mikserki i te wszystkie przyrządy
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:55   #3497
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Chyba właśnie kupię Hipp, coś mnie do niego ciągnie
Też pomyślałam o zrobieniu mleczka wg. przepisu mazideł ale musiałabym wydać ponad 100zł, składniki, miarki, mikserki i te wszystkie przyrządy
Humektan na całe cialo wychodzi dosc drogo. Z balsamu Hipp nie byłam zadowolona, ponieważ nie dość że strasznie tlusty, to tępy.. trudno bylo go rozsmarowac, nie wchlanial sie, ubrania kleily się do ciala. Nie robiłam porcji, tylko wlalam spora ilosc telocapilu bezposrednio do butelki. Sprawdz ten balsam... nie wiem czy bedzie ok na lato... dla mnie niestety niezbyt, nawet na zime.

Jeszcze z ziołożelem można

Stosuje ostatnio telocapil solo, zresztą to nie 100%, tylko roztwor Nic sie nie dzieje...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 14:08   #3498
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Chyba właśnie kupię Hipp, coś mnie do niego ciągnie
Też pomyślałam o zrobieniu mleczka wg. przepisu mazideł ale musiałabym wydać ponad 100zł, składniki, miarki, mikserki i te wszystkie przyrządy
Ja zrobiłam ten balsam wg własnego przepisu, po prostu wykorzystałam to co akurat miałam

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Humektan na całe cialo wychodzi dosc drogo. Z balsamu Hipp nie byłam zadowolona, ponieważ nie dość że strasznie tlusty, to tępy.. trudno bylo go rozsmarowac, nie wchlanial sie, ubrania kleily się do ciala. Nie robiłam porcji, tylko wlalam spora ilosc telocapilu bezposrednio do butelki. Sprawdz ten balsam... nie wiem czy bedzie ok na lato... dla mnie niestety niezbyt, nawet na zime.

Jeszcze z ziołożelem można

Stosuje ostatnio telocapil solo, zresztą to nie 100%, tylko roztwor Nic sie nie dzieje...
Powiem szczerze, że jestem zdziwiona, bo mleczko HiPP wydaje mi się właśnie nietłuste i z fajnym poślizgiem
A co do wlewania większych porcji do balsamu to raczej odradzam, bo na Mazidłach zaznaczyli, że należy dodać do telocapilu przeciwutleniacz (BHT albo olejowe ekstrakt z rozmarynu), więc wlanie go solo może spowodować, że szybko sę utleni
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 19:54   #3499
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam Mazidłowiczki

Mam pytanie odnosnie dodawania mocznika do balsamow do działa. Czy mogę wymieszac wieksza ilosc balsamu do ciala z mocznikiem zeby miec na kilka dni, abym nie musiała codziennie beltac od nowa? Czy lepiej codziennie robic swiezą papkę?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 18:00   #3500
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

czy mazidła odpisują na maile? wysłałam zapytanie czy mogłabym coś domówić i do dzisiaj cisza...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:33   #3501
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1188220 3]czy mazidła odpisują na maile? wysłałam zapytanie czy mogłabym coś domówić i do dzisiaj cisza...[/quote]


Odpisuja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:36   #3502
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1188220 3]czy mazidła odpisują na maile? wysłałam zapytanie czy mogłabym coś domówić i do dzisiaj cisza...[/quote]
Odpisują, odpisują.
Miałem właśnie taką sytuację, że zapomniałem kupić emuglatora.
Panii Lidia powiedziała, żeby złożyć nowe zamówienie i w komentarzu dopisać, aby je dołączyć do poprzedniego (oczywiście trzeba podać numerki).

U Ciebie pewnie będzie podobnie.
Po prostu poczekaj na maila
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 19:00   #3503
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

dzięki, to będę cierpliwie czekać
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:28   #3504
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Witam Mazidłowiczki

Mam pytanie odnosnie dodawania mocznika do balsamow do działa. Czy mogę wymieszac wieksza ilosc balsamu do ciala z mocznikiem zeby miec na kilka dni, abym nie musiała codziennie beltac od nowa? Czy lepiej codziennie robic swiezą papkę?
ja bym powiedziala, ze mozna ale (cytat z mazidel) "ponieważ szybko ulega hydrolizie zalecana jest stabilizacja kwasem mlekowym" pytanie tylko jak szybko? chyba lepiej robic codziennie mala porcje....
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:28   #3505
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

No. Dostałam wkońcu moją paczkę, tą "przeoczoną"
Niestety żadnego bonusa "przeprosinowego" nie było, nawet próbek o które prosiłam (a na stronie piszą, aby w komentarzu zaznaczać jakie sie chce próbki, w I zamówieniu dostałam)

Hydrolaty zdazyły mi się juz pokończyć, więc najwyższy czas aby pojawiły się półlitrowe butle rumianku i oczaru
Testuję do wczoraj hydrolat bławatkowy. Zamówiłam buteleczkę 100 ml. Póki co zdanie mam o nim dobre Skóra jest matowa a przy tym rozpromieniona, koloryt wyrównany. Dla suchej skóry może być zbyt wysuszajający. Zapowiada się obiecująco. Bedę testować dalej
Mam też ekstrakt z banana i z centelli - musze poszukać info jak je stosować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:15   #3506
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

W mazidłach to ja chyba będę stałą i częstą klientką.
Nareszcie miła obsługa.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:48   #3507
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

tylko uważaj na możliwość "przeoczenia" zamówienia

szkoda, że tylko oni mają półlitrowe hydrolaty ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:12   #3508
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja na razie Mazidłom nie moge nic zarzucić,moje dwa zamówienia zrealizowane zostały perfekcyjnie. Takie mam tylko ciche marzenie i prośbę ... truskawka...? Na początek chociaż w wersji olejowej a w sezonie hydrolat?
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 06:42   #3509
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

ja też nie mam nic do zarzucenia, a nawet wręcz przeciwnie
to nie to co BU na całe szczęście
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 10:40   #3510
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Wreszcie złożyłam zamówienie, widzę, że pieniążki już zaksięgowane
Długo czekacie na dostarczenie paczki? Czy wysyłają na maila z informacje o wysyłce?
Kiedyś coś tam od nich zamawiałam ale nie pamiętam już jakie mają zasady.

Zauważyłam też, że przesyłka podrożała. Gdzieś pod koniec marca sprawdzałam i priorytetowa kosztowała 10zł a teraz 11zł
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.