mikrodermabrazja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 15:53   #61
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez betkad Pokaż wiadomość
Witam
Byłam już na jednym zabiegu za bardzo nie zauważyłam efektów. Moim problemem są rozszerzone pory,poza tym większych problemów z cerą nie mam, mam w związku z tym pytanie czy mikrodermabrazja jest dla mnie odpowiednia czy może jest jakiś inny bardziej skuteczny zabieg. Chciałabym też dowiedzieć się czym różni się mikrodermabrazja diamentowa od koroidalnej (mam nadzieję że dobrze napisałam)wiem że jedna jest delikatniejsza ale jakie są różnice jeśli chodzi o efekty?Pozdrawiam
moze nie byc efektow w zwerzeniu porog\w gdyz do tego trzeba kilku zabiegow (np.1 zab.raz w miesiacu lub co 3tyg.).
Mikro diamentowa jest lepsza. Rozni sie od KORUNDOWEJ glowica czyli materialem ktory sciera, lepiej sciera diament.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:44   #62
aliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Arrow Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez betkad Pokaż wiadomość
Witam
Byłam już na jednym zabiegu za bardzo nie zauważyłam efektów. Moim problemem są rozszerzone pory,poza tym większych problemów z cerą nie mam, mam w związku z tym pytanie czy mikrodermabrazja jest dla mnie odpowiednia czy może jest jakiś inny bardziej skuteczny zabieg. Chciałabym też dowiedzieć się czym różni się mikrodermabrazja diamentowa od koroidalnej (mam nadzieję że dobrze napisałam)wiem że jedna jest delikatniejsza ale jakie są różnice jeśli chodzi o efekty?Pozdrawiam
betkad, na rozszerzone pory polecam regularne stosowanie np. BHA, glinki zielonej (np Argelitz), maseczki aspirynowej i ew retinoidy. Po systemtycznym stosowaniu tychże specyfików (lub części - zależy co Tobie podpasuje) pory na pewno się zwężą. Miałam ten sam problem a teraz naprawdę prawie ich nie widać. Jednak systematyczność w tym względzie to podstawa
aliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 21:13   #63
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez aliana Pokaż wiadomość
betkad, na rozszerzone pory polecam regularne stosowanie np. BHA, glinki zielonej (np Argelitz), maseczki aspirynowej i ew retinoidy. Po systemtycznym stosowaniu tychże specyfików (lub części - zależy co Tobie podpasuje) pory na pewno się zwężą. Miałam ten sam problem a teraz naprawdę prawie ich nie widać. Jednak systematyczność w tym względzie to podstawa
popieram w calosci
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:17   #64
p0lianna
Raczkowanie
 
Avatar p0lianna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez ayeis Pokaż wiadomość


Widzialam kilka młodych dziewczyn, które się zdecydowały. Skutki uboczne są ogromne (bynajmniej na młodej cerze) cała twarz pokryta jest krostkami i ciężko ją wyleczyć!
~A jeśli chodzi o twój problem z cerą to zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Pomoże ci zabieg na Kwasach. Doskonale nadają się dla młodej cery ) ( jeśli oczywiście są duże problemy z cerą ). Tak więc najlepiej teraz bo 'takie zabiegi nie lubią ciepła' x))

^^
skąd taki poziom wiedzy? "skutki uboczne były ogromne"...hm jeśli microdermobrazja otworzyła pory to wysyp jest całkiem normalny, jeśli w skórze było dużo zanieczyszczeń. odblokowuje bardzo dobrze skórę, niektóre wprawione kosmetyczki wykonują po lekkiej microdermobrazji manualne oczyszczanie bez większych męczarni.. najważniejsze to przejść cykl zabiegów, a po każdym zabiegu kosmetyczka powinna stosować odpowiednie preparaty stymulująco-wyciszające..

"takie zabiegi ciepła nie lubią" jak pisała koleżanka,, myślę że raczej miała na myśli "słońca" nie ciepła. rzeczywiście w lecie możliwa jest jedynie lekka microdermobrazja (za zasadzie peelingu), i koniecznie trzeba buzię zabezpieczać wysokimi filtrami. w przeciwnym razie można skórę bardzo podrażnić i spiec.
__________________
"robię to, czego by nie robił nikt, gdyby robił to, co ja robię"
p0lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:50   #65
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez p0lianna Pokaż wiadomość
skąd taki poziom wiedzy? "skutki uboczne były ogromne"...hm jeśli microdermobrazja otworzyła pory to wysyp jest całkiem normalny, jeśli w skórze było dużo zanieczyszczeń. odblokowuje bardzo dobrze skórę, niektóre wprawione kosmetyczki wykonują po lekkiej microdermobrazji manualne oczyszczanie bez większych męczarni.. najważniejsze to przejść cykl zabiegów, a po każdym zabiegu kosmetyczka powinna stosować odpowiednie preparaty stymulująco-wyciszające..

"takie zabiegi ciepła nie lubią" jak pisała koleżanka,, myślę że raczej miała na myśli "słońca" nie ciepła. rzeczywiście w lecie możliwa jest jedynie lekka microdermobrazja (za zasadzie peelingu), i koniecznie trzeba buzię zabezpieczać wysokimi filtrami. w przeciwnym razie można skórę bardzo podrażnić i spiec.
Popieram
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 11:39   #66
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Mikrodermabrazja

Dzisiaj bylam na pierwszym zabiegu mikrodermabrazji. Moim problemem sa blizny / plamy po trądziku. szczegolnie broda, okolice nosa, reszta twarzy jest wporzadku. Ile musialabym przejsc jeszcze takich zabiegow zeby zlikwidowac te brzydkie plamy? A moze jakies kwasy? (chociaz teraz zbliza sie lato to tez nie za bardzo )
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 11:47   #67
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Mikrodermabrazja

Na pewno powinnaś zrobić serię (przynajmniej 6 zabiegów). Jeszcze ze dwa tygodnie można spokojnie robić kwasy - dopóki nie będzie ostrego słońca a raczej się nie zanosi w najbliższym czasie Można również połączyć zabieg mikrodermabrazji z kwasami.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 12:21   #68
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Mikrodermabrazja

umowilam sie juz na 2 zabieg ale wydaje mi sie ze bedzie to narazie ostatni. bo jesli do miesiaca nie mozna sie opalac, a od konca maja - czwrwiec itd. juz po maturze mam zamiar zrobic sobie jakies sloneczne wakacje. coz chyba bede zmuszona tymi przebarwieniami zajac sie dopiero jesienia

a moglabys mi powiedziec dokladnie o jakie kwasy chodzi ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:14   #69
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dzisiaj bylam na pierwszym zabiegu mikrodermabrazji. Moim problemem sa blizny / plamy po trądziku. szczegolnie broda, okolice nosa, reszta twarzy jest wporzadku. Ile musialabym przejsc jeszcze takich zabiegow zeby zlikwidowac te brzydkie plamy? A moze jakies kwasy? (chociaz teraz zbliza sie lato to tez nie za bardzo )
na plamy polecam ten krem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16023 (spojz jakie ma dobre opinie)
nie jest tani, ale lepiej chyba zaplacic raz tyle za krem i stosowac przez ok.miesiac-poltorej i zeby byly efekty niz wydawac fortune na mikro ktora nie zagwarantuje znikniecia plam

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:25   #70
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Mikrodermabrazja

dzieki za rade, a na krem chyba sie skusze. Ale to dopiero za jakis czas jak bede po 2 zabiegu mikrodermabrazji. Hmmm dzisiaj po 3 dniach skora mi sie zaczeła łuszczyc.. okropnosc
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:20   #71
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Najlepiej wybrać gabinet, kóry pracuje na mikrodermabrazji lekarskiej - wyższość tego sprzetu nad kosmetycznym jest bezsprzeczna, w rekach doświadczonej kosmetyczki, zabieg jest nie tylko bezpieczny, ale niezwykle skuteczny i bardzo dobrze tolerowany przez skórę (oprócz skóry płytkounaczynionej). Ogromną zaletą tej metody złuszczania jest możliwość kontrolowania głębokości ścierania naskórka.
Ja polecam osobiście mikro diamentową. Oczywiście w przypadku bardzo delikatnej, odwodnionej skóry istnieje ryzyko "zorania buzi" - ja jestem takim przypadkiem, muszę mieć mikro robioną niezwykle delikatnie, najmniejszą głowicą i na minimalnej wręcz sile ssania, bo inaczej mam sznity na buzi, które schodzą po kilku dniach. Jednak doświadczona kosmetyczka diagnozując buzię, dobierze parametry zabiegu napewno odpowiednio do typu i stanu skóry.
Czym się różni mikro "lekarska" od "kosmetycznej"?
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 21:13   #72
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Mikrodermabrazja

HEJ

mikrodermabrazja u kosmetyczki -> warto?? widoczne fekty??
co o tym myslicie? bo slyszałam różne opinie...niektórzy mówią ze dobrze oczyszcza twarz i wogóle warto, a inni że to tylko pogarsza stan cery i po jednym takim zabiegu to juz trzeba regularnie to robic no i że lepiej z tym iść do dermatologa...
a ja dużych problemów z cerą nie mam, po prostu chcialam troche odświeżyć na wiosnę
mam cere mieszaną, może jakiś inny zabieg polecacie??
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 07:52   #73
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Mikrodermabrazja

ooo też jestem ciekawa ?? czy to dobry sposób na przebarwienia czy sa lepsze ??
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:15   #74
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Mikrodermabrazja

bylo o tym pelno na forum, uzyjcie wyszukiwarki
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:12   #75
amitashi
Raczkowanie
 
Avatar amitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Krk;)
Wiadomości: 116
Dot.: Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to super zabieg, tylko należy zadbać o specjalistę, który nam pomoże a nie zaszkodzi. Mój kolega był na 1 tylko takim zabiegu a efekt był znaczny! więc co by było po całej serii... ale niestety nie zdecydował się na dalsze leczenie, i po krótkim czasie niefajne krostki wróciły... ale myślę że to zabieg bezpieczny i co najważniejsze skuteczny!
amitashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:24   #76
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
mikrodermabrazja

witam chcialabym sobie zrobic zabieg mikrodermabrazji. Przeszłam do kliku salonach kosmetycznych i zapytałam o cenę i ilość razy jaka by potrzebowała moja cera. Hm, w jednym salonie kosmetyczka powiedziala, ze kosztuje to 150 zł i przy mojej cerze potrzebny byłby jeden raz, natomiast w kolejnym salonie powiedzieli, że kosztują to 80 zł i musialoby byc to powtorzone minimum 4 razy. Dziwi mnie to zrożnicowanie.. Może w jedym salonie stosują mikro korundową, a w innym diamentową? czy między nimi jest rzeczywiscie jakas roznica w efektach i cenie? bo nie wiem gdzie mam iśc teraz.. albo po prostu mają lepszy sptrzęt, ciężko mi ocenić pomóżcie proszę.
ibizka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 17:22   #77
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: mikrodermabrazja

Hej. Mialam mikrodermabrazje korundowa (za 120 pln w waw), kosmetyczka obiecala ze po 5 zabiegach pozbede sie przebarwien i blizenek po tradziku. Mialam je w odstepach chyba 2 tygodniowych. Faktycznie cera na maksa sie poprawila, pozniej przez prawie rok nie mialam z nia zadnych problemow. Ale przebarwienia nie zniknely. Rok po tamtych zabiegach zdecydowalam sie na dermabrazje diamentowa, znow oczywiscie nie pozbylam sie przebarwien ale cera pieknie sie wygladzila i nabrala bardziej jednolitego koloru. Sumujac: wybralabym drozsza wersje (diamentowa, za ta zaplacilam juz 190 pln ale w super hiper salonie) bo zdecydowanie mocniej dziala. Pewnie gdybym zrobila sobie jeszcze jedna, efekty bylyby porownywalne do tamtej powtorzonej pieciokrotnie. Ale przerzucilam sie na peeling migdalowy, polecila mi go kosmetyczka jako bardziej odpowiedni dla mojej cery (przebarwienia i blizenki). Mam nadzieje, ze pomoglam choc troche
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 13:17   #78
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: mikrodermabrazja

Rozwialas moje wątpliwości. w takim razie pójde do tej za 150 zł, dzięki za pomoc.
ibizka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 13:42   #79
jaspin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 24
Dot.: mikrodermabrazja

Cena i efekty mikrodermabrazji zależą od kosmetyków jakie są wprowadzane przy tym zabiegu. Jeżeli zabieg ten ma pomóc w zlikwidowaniu przebarwień to trzeba także w domu używać odpowiednich kosmetyków (serum wybielające, kremy z filtrami) i odstawić opalanie

Sam zabieg jest tylko bardzo mocnym peelingiem i bez odpowiednich kosmetyków efekty będą mierne...

Jeżeli chodzi o rodzaje mikrodermabrazji to diamentowa jest bezpieczniejsza ponieważ przy mikrodermabrazji kordunowej mogą pozostać w skórze drobinki kordunu i spowodować problemy. Niestety nie doczytałam co dokładnie może to powodować, ale samo to mi wystarczyło, by zdecydować się na m. diamentową.
__________________

jaspin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 22:19   #80
katia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 1
Smile mikradermabrazja i powiększanie ust

Witam

Obecnie jestem w trakcie zabiegów mikrodermabrazji // co tydzień //, czy mogę pomiędzy nimi powiększyć usta ?

teraz mam nogę w gipsie i czas, którego mi zawsze brak

pozdrawiam katia
katia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:20   #81
Agnieszka88888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
GG do Agnieszka88888
Dot.: mikrodermabrazja

witajcie
co do zabiegu to chciałabym abyście polecili jakiś dobry salon
gdzie wykonywaliście zabieg???
pozdrawiam
Agnieszka88888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:19   #82
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: mikrodermabrazja

Prawdopodobnie 150 zł to zabieg mikro + jakieś zabiegi kojące, jakaś maska itp. 80 zł to jakoś dziwnie mało. U mnie kosztuje 150 zł, w promocji 120 Ale jeden zabieg na pewno nie pomoże, tak jak każdy zabiem, musi być powtórzony kilkakrotnie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 19:26   #83
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
mikrodermabrazja

witam znacie jakies polecany salon w poznaniu gdzie wykonuja zabieg mikrodermabrazji?? pozdrawiam
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:56   #84
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
mikrodermabrazja

Hej proszę o poradę. Leczę sie u dermatologa juz od poł roku na trądzik. Biorę antybiotyki, smaruje róznymi masciami i powoli zaczyna byc widac efekt. Lecz.... moje blizny na policzkach są czerwone i wyglądaja jakbym dalej miała trądzik, a chrostek juz prawie nie mam! dermatolog przypisała mi ostatnio maści które strasznie wysuszają mi skórę ale niby maja za zadanie złuszczać. Czy to ma na celu także zniwelowanie blizn? i czy pomysł z mikrodermabrazja w moim wypadku jest dobry? czytałam że skóra musi być przed takim zabiegiem całkowicie wygojona. I czy to rzeczywiscie pomoże na blizny? by były mniej widoczne?? czy może lepiej jakos maściami wybielającymi?
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 15:51   #85
greeneyedlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 24
Dot.: mikrodermabrazja

a próbowałaś kuracji kwasami?
greeneyedlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 15:59   #86
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: mikrodermabrazja

Podpisuje się pod pytaniem wyżej.. czy mikrodermabrazja jest dobrym rozwiązaniem na zmniejszenie lub pozbycie się plam po trądziku??

Cytat:
dermatolog przypisała mi ostatnio maści które strasznie wysuszają mi skórę ale niby maja za zadanie złuszczać. Czy to ma na celu także zniwelowanie blizn?
Skoro maści które przepisała Ci dermatolog mają na celu złuszczać naskórek to tak, w tym celu żeby plamy i blizny były mniej widoczne.. choć osobiście jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby same maści poradziły sobie z problemem ale moze się myle.. Mam ten sam problem co Ty i tez zastanawiam się nad mikro.. Moja dermatolog równiez przepisała mi maść (robioną) żeby "zmniejszyć" blizny-buzia jest ładniejsza ale to kropla w morzu w porównaniu do tego co trzeba byłoby zrobić.. Moz=że ktoś z większym doświadczeniem się wypowie jak jest z tą mikrodermabrazją
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:04   #87
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez greeneyedlady Pokaż wiadomość
a próbowałaś kuracji kwasami?
nie próbowałam... szczrze powiedziawszy to nawet nie wiem za bardzo na czym ona polega... zaraz coś poczytam...
ale z tego co pamietam to moj lekarz uznał że mikrodermabrazja jest skuteczniejsza wiec nawet sobie tym głowy nie zawracałam.
Nie wiem czy decydowac sie na tę mikrodermabrazje gdyż u mojej dermatolog zabieg ten kosztuje ok 200 złotych... czytałam że mozna taniej i u kosmetyczki. Od poczatku leczenia prawei co miesiąc wydjae ok 200 złotych na same leki.. co jest dla mnie znacznym obciążeniem:/
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:11   #88
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: mikrodermabrazja

Polecam ci kwas glikolowy.Ale u kosmetyczki,dlatego że ma mniejsze stężenie i tańsze.Dermatolog zrobi ci 70% kwas weżnie 200zł.Kosmetyczka będzie ci to robić seriami i za jeden zabieg zapłacisz ok 60zł.Tak przynajmniej ja płace.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:49   #89
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
Polecam ci kwas glikolowy.Ale u kosmetyczki,dlatego że ma mniejsze stężenie i tańsze.Dermatolog zrobi ci 70% kwas weżnie 200zł.Kosmetyczka będzie ci to robić seriami i za jeden zabieg zapłacisz ok 60zł.Tak przynajmniej ja płace.

czesc
mam pytanie jak dziala ten kwas glikolowy
jakies efekty widzisz?
jaki masz stan skóry?
tzn przebarwienia krostki , potówki itp?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:46   #90
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: mikrodermabrazja

Witam,długo leczyłam sie u dermatologa z powodu trądziku.Jestem po kuracji antybiotykowej.Nabawiłam się dużo przebarwień, zwłaszcza na policzku i czole.Jeśli chodzi o kwasy.Jestem po 5 zabiegu,skóra jest gładka,rozjaśniona oczyszczona i najważniejsze nie mam juz zadnych plam na buzi.Kwas powoduje że nasz naskórek zostaje złuszczony.Ale tylko seria zabiegów daje efekty.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 11:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.