Dziewczyny pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 07:49   #1
Emilcia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 28

Dziewczyny pomóżcie


dziewczyny zwracam się z gorącą prośbą o pomoc ....

proszę doradźcie mi jakieś ćwiczenia, abym wymodelowała swoją sylwetkę.

Mam 158 cm wzrostu i ważę 49 kg. Więc nadwagi jako takiej nie mam, ale chciałabym zrzucić swoją oponkę na brzuchu, zlikwidować cellulitis na udach oraz wyćwiczyć pośladki. Prowadzę siedzący tryb życia, najpierw praca biurowa 5 razy w tygodniu, a po południu mam swoje zajęcia ( też siedzenie przy biurku ) to wpływa bardzo bardzo źle na sylwetkę.

Nie znam się jakie ćwiczenia byłyby najlepsze...czy lepsza byłaby 6 Weidera czy może ćwiczenia na stepperze.... pomóżcie

pozdrawiam
Emilcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 08:40   #2
nonour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny pomóżcie

może poszukaj jakichś zajęć typu fitness albo aerobik w swoim mieście?
nonour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:27   #3
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dziewczyny pomóżcie

zapraszam do watku - 'jak przy niskim wzroście być fit' (link poniżej wklejam).
mysle,ze tam uzyskasz i znajdziesz wszystkie potrzebne informacje

http://http://www.wizaz.pl/forum/sho...d.php?t=350351
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:29   #4
Emilcia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 28
Dot.: Dziewczyny pomóżcie

tak myślałam już o tym, ale ja dopiero mam czas na ćwiczenia około godziny 20:00. Po pracy mam sporo innych zajęć (też siedzący tryb)
Emilcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:49   #5
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dziewczyny pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Emilcia25 Pokaż wiadomość
tak myślałam już o tym, ale ja dopiero mam czas na ćwiczenia około godziny 20:00. Po pracy mam sporo innych zajęć (też siedzący tryb)
ja Ci powiem szczerze,ze mimo tego ,ze mam czas na cwiczenia w ciagu dnia(mam tak poustawione zajecia,ze zamiast na studiach dziennych czuje sie jakbym była na wieczorowych) to i tak lubie i wole ćwiczyć wieczorami.
Wszystko kwestia preferencji !
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 14:39   #6
Katrina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Dziewczyny pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Emilcia25 Pokaż wiadomość
dziewczyny zwracam się z gorącą prośbą o pomoc ....

proszę doradźcie mi jakieś ćwiczenia, abym wymodelowała swoją sylwetkę.

Mam 158 cm wzrostu i ważę 49 kg. Więc nadwagi jako takiej nie mam, ale chciałabym zrzucić swoją oponkę na brzuchu, zlikwidować cellulitis na udach oraz wyćwiczyć pośladki. Prowadzę siedzący tryb życia, najpierw praca biurowa 5 razy w tygodniu, a po południu mam swoje zajęcia ( też siedzenie przy biurku ) to wpływa bardzo bardzo źle na sylwetkę.

Nie znam się jakie ćwiczenia byłyby najlepsze...czy lepsza byłaby 6 Weidera czy może ćwiczenia na stepperze.... pomóżcie

pozdrawiam
Osobiście rozprawiłam się z tymi problemami za pomocą orbitka. Od wielu lat miałam cellulit na udach i pupie i wszelkie sposoby zawodziły. Dopiero jak kupiłam orbitka ( jako że nie mam czasu biegać na siłownie ),przyszły natychmiastowe efekty. Zaczęłam ćwiczyć na nim regularnie,przynajmniej 5 razy w tyg. / średnio ok. 60 min. Oczywiście zmieniłam też swoją diete,przestałam się obżerać, zaczęłam jadać mniej i bardziej zdrowo. Po jakimś m-cu zobaczyłam pierwsze efekty,jeżeli chodzi o cellulit.Natomiast obwód ud i bioder zmniejszył się już szybciej. Dlatego bardzo polecam.
Odnośnie oponki na brzuchu,to same ćwiczenia nie pomogą.Najpierw trzeba zrzucić tłuszczyk z brzucha, a dopiero potem widoczne będą efekty jakichkolwiek ćwiczeń modelujących brzuch.
Taka jest moja opinia,bo sama to przerobiłam.Życzę wytrwałości i świetnych efektów
Katrina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.