Schudn±æ dziêki si³owni ? prosze o pomoc ! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-29, 19:36   #1
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 523

Schudn±æ dziêki si³owni ? prosze o pomoc !


Hej
Wiem wiem, zaraz powiecie, ¿e takich tematów by³o pe³no. Ale ja naprawdê przeczyta³am sporo w internecie i sama nie wiem jak postêpowaæ.
Otó¿ chcia³abym schudn±æ... nie mogê patrzeæ na siebie w lustrze... ;(
Zapisana jestem na si³ownie. Chodzê tam ju¿ od miesi±ca ale nie widze efektu... nic a nic... pewnie z³y dobór æwiczeñ... Albo za ma³o razy chodzê.
Otó¿ tak: mam problemy z tarczyc±, co wi±¿e siê z przemian± materii i przyty³am w ciagu 3 lat a¿ 9 kg! teraz biorê leki i przemiana wraca do normy. Jem te¿ otrêby z jogurtem codziennie albo co drugi dzieñ. Mam nadziejê, ¿e mi teraz pomo¿ecie ustaliæ kiedy æwiczyæ, jak ¿eby schudn±æ. Chce ten nadmiar kg spaliæ. Nie chcê rozbudowaæ miê¶ni gdy¿ i tak jestem bardzo szeroka teraz w biodrach...
Mam do dyspozycji wiele przyrz±dów od bie¿ni, pasów, rowerków a¿ po atlasy itp.
Ile razy w tygodniu powinnam chodziæ? Chcia³abym 2-3 razy w tygodniu.
Na jak d³ugo?
Kiedy je¶æ po si³owni obiad ? W ciagu godziny ?
Jak obliczyæ co powinnam je¶æ ?
Odrazu powiem, ¿e ze specjaln± diet± bêdzie pewnie u mnie ciê¿ko gdy¿ nie jestem wytrwa³a je¶li chodzi o jedzenie ;( proszê o szybk± odpowied¼. Gdy¿ co¶ siê dzieje nie tak... przesta³am lubiæ swoje cia³o... mia³am moment, ze zaczê³am siê g³odziæ ! nie jad³am przez 2 dni nic a nic... przerwa³am z tym! muszê siê wzi±æ za siebie ! mam nadziejê, ¿e dzieki si³owni mi siê uda! liczê na was.
BlackSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-29, 19:48   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Schudn±æ dziêki si³owni ? prosze o pomoc !

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Wiem wiem, zaraz powiecie, ¿e takich tematów by³o pe³no. Ale ja naprawdê przeczyta³am sporo w internecie i sama nie wiem jak postêpowaæ.
Otó¿ chcia³abym schudn±æ... nie mogê patrzeæ na siebie w lustrze... ;(
Zapisana jestem na si³ownie. Chodzê tam ju¿ od miesi±ca ale nie widze efektu... nic a nic... pewnie z³y dobór æwiczeñ... Albo za ma³o razy chodzê.
Otó¿ tak: mam problemy z tarczyc±, co wi±¿e siê z przemian± materii i przyty³am w ciagu 3 lat a¿ 9 kg! teraz biorê leki i przemiana wraca do normy. Jem te¿ otrêby z jogurtem codziennie albo co drugi dzieñ. Mam nadziejê, ¿e mi teraz pomo¿ecie ustaliæ kiedy æwiczyæ, jak ¿eby schudn±æ. Chce ten nadmiar kg spaliæ. Nie chcê rozbudowaæ miê¶ni gdy¿ i tak jestem bardzo szeroka teraz w biodrach...
Mam do dyspozycji wiele przyrz±dów od bie¿ni, pasów, rowerków a¿ po atlasy itp.
Ile razy w tygodniu powinnam chodziæ? Chcia³abym 2-3 razy w tygodniu.
Na jak d³ugo?
Kiedy je¶æ po si³owni obiad ? W ciagu godziny ?
Jak obliczyæ co powinnam je¶æ ?
Odrazu powiem, ¿e ze specjaln± diet± bêdzie pewnie u mnie ciê¿ko gdy¿ nie jestem wytrwa³a je¶li chodzi o jedzenie ;( proszê o szybk± odpowied¼. Gdy¿ co¶ siê dzieje nie tak... przesta³am lubiæ swoje cia³o... mia³am moment, ze zaczê³am siê g³odziæ ! nie jad³am przez 2 dni nic a nic... przerwa³am z tym! muszê siê wzi±æ za siebie ! mam nadziejê, ¿e dzieki si³owni mi siê uda! liczê na was.
Pogrubione - dieta to (przynajmniej) 50% sukcesu. Bez zbilansowanej diety efekty beda w najlepszym wypadku sporo mniejsze, w najgorszym w ogole ich nie bedzie...

Zacznij od poczytania podwieszonych watkow na dietetyce, uloz diete i wtedy sie bierz za cwiczenia.

Nie mam pojecia co chcesz wyrazic przez tekst o biodrach i miesniach - co ma szerokosc bioder do miesni? Jesli chcesz zrzucac wage, to bedziesz miala deficyt kaloryczny, wiec sila rzeczy miesnie Ci nie przyrosna.

Co do cwiczen - silowe, interwaly, aeroby.
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-29, 20:46   #3
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Schudn±æ dziêki si³owni ? prosze o pomoc !

A co my¶lisz pod s³owem dieta ? zmiana posi³ków, czy poprostu ograniczenie niektorych rzeczy ? zero s³odyczy itd.
I ile razy tygodniowo powinnam chodziæ na si³ownie ? na jak d³ugo ? i kiedy mogê zje¶æobiad po si³owni. Po jest tak, ¿e ja zaraz po szkole ide na si³ownie bo jest obok. I pó¼niej wracam do domu na obiad.
BlackSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-29, 21:43   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomo¶ci: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Schudn±æ dziêki si³owni ? prosze o pomoc !

kliknij u mnie w podpisie, zorientujesz sie w diecie
silownia 2-3 razy w tyg po ok godzinie najpierw rozgrzewka, moze byc 5-10 minut na jakim rowerku, orbitreku czy biezni, potem silowe, najlepiej na cale cialo. Dobry na poczatek bylby trening obwodowy.
w dni bez silowych aeroby lub interawaly, jeden dzien wolny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
By³o smaszno, a jaszmije smukwijne
¦widrokrêtnie na zegwniku wê¿a³y,
Peliczaple sta³y smutcholijne
I zb³±kinie ryko¶wist±ka³y.
10 P¯
Rzabba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.