Jaki typ urody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 17:46   #1
aiedaill
Przyczajenie
 
Avatar aiedaill
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

Jaki typ urody?


Witam
od długiego czasu zastanawiam się jaki w końcu jest ten mój typ urody, bo nigdy nie mogę sobie dopasować. No więc :
-skóra : blada o różowawym zabarwieniu, na słońcu robię się czerwona i po dłuższym siedzeniu wyskakują mi piegi, zbytnio się nie opalam, a jeśli już opalenizna bardzo wolno się pojawia (po zaczerwienieniu) i szybko znika, mam też sporo pieprzyków na rękach i nogach. Niemal zawsze czerwone bądź fioletowe knykcie i kostki palców.
-włosy : sama nie wiem jak je nazwać, popielaty chłodny brąz? szary brąz? mysie, nijakie.
-brwi i rzęsy : czarne
-oczy : miodowe z zielonymi akcentami widocznymi w słońcu, ciemna obwódka na około tęczówki (nie źrenicy) ;p czystobiałe białko

Chyba podałam wystarczające informacje i czekam na odpowiedź, ponieważ chciałabym zafarbować włosy na ciemny brązowy, czarny lub granatową czerń i nie wiem czy będzie to pasować, a nie chcę później pluć sobie w brodę.
aiedaill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:43   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jaki typ urody?

Napisz tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678732&page=12
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:36   #3
malasy
Przyczajenie
 
Avatar malasy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki typ urody?

Żeby dokładnie określić typ urody potrzebna jest analiza kolorystyczna z pomocą chust garderobianych i ramek. Powiem Ci szczerze, że na podstawie opisów lub zdjęć takie określanie typu kolorystycznego może się sprawdzić w jakiś 50%, poza tym obecnie typ kolorystyczny określa się nie na podstawie 4 pór roku, tylko do każdej pory roku są po 3 podtypy, co daje razem 12 typów kolorystycznych. Oprócz tego powiem Ci z własnego doświadczenia, że odpowiedzi na pytania mogą być zwodnicze: mi z wywiadu wychodziło, że jestem 100% wiosną, a okazuje się, że jednak jestem jasnym latem. Jak widzisz różnica jest diametralna, bo wiosna jest ciepłym typem a lato zimnym. Takie rzeczy wychodzą dopiero przy prawdziwej analizie (jako stylistka wykonuję ją dla mmoich klientek).
Mogę jedynie przypuszczać, że możesz być latem, ale tak jak pisałam wyżej, nie jest to miarodajna ocena na podstawie samego wywiadu. I nie wierz nikomu, kto Ci powie inaczej lub co gorsza będzie chciał od Ciebie pieniądze za krótki, nie prowadzący donikąd wywiad
Pozdrawiam
__________________
Zapraszam Cię do mojego świata

http://syrenka-make-up-artist.blogspot.com/

Codziennie nowa notka. Znajdziesz tu makijażowe instrukcje, recenzje, porady i filmy.
SyrenkaMM

malasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.