Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 20:49   #991
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja się dopiero uczę też, robiłam dwa razy, ale na warstwie dyspersyjnej. nie wiem czy na kleju ładniej się odbija czy to nic nie zmieni ... bo jak chcę zrobić cały paznokieć to gdzieniegdzie się nie odbija, nie wiem czy moja wina - źle coś robię czy tak się robi na tej warstwie a na kleju już nie będzie tego problemu ? Bo jak ma być tak samo to pewnie zrezygnuję z kupna tego kleju w ogóle ...
Jutro Tż ma się przejść do sklepu kosmetycznego i jak będzie jutro do mnie jechał to mi przywiezie, a jak nie będzie, to na razie sobie chba to odpuszczę i kupię przy najbliższych zakupach przez internet...
ja nie umiem na warstwie dyspersyjnej w ogóle odbić. Z klejem jest tak że trzeba wyczuć moment, w którym należy folie przykleić. Mi to kompletnie nie wychodzi. Mam zamiar swoje 5 folii plus klej wystawić na olx albo czymś takim żeby sie tego pozbyć. Nie nadaje sie do tego, za dużo paprania jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez Toxi Pokaż wiadomość
czytam te wątki i czytam i szczerze mówiąc mam totalny misz masz w głowie jeśli chodzi o zakup pierwszego zestawu do hybryd...
pomijając kwestie lamp i samych lakierów - dwa magicznesłowa - top i baza..jakie?
choć osobiście nie używam to po przeczytaniu wątków powiem tyle: baza Gelish, top Eco. Nie kojarze żeby coś innego było bardziej polecane od tego zestawu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 07:38   #992
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny pisałyście o hybrydach silicare i jak?sprawdzają się?szukam nowych hybryd bo definitywnie skończyłam z tiftonem i tak się zastanawiam nad semilaciem i silicare. ciekawa jestem waszych opinii.a jeszcze jedno pisałyście że są stare silicare i nowe jak je rozpoznać?
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 07:59   #993
Dotka129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam, Chciałam się podzielić doświadczeniem z lakierami hybrydowymi. Ostatnie 3 lata używałam tylko i wyłącznie Mistero Milano. Lakiery są super nie ma co ukrywać, trzymają się naprade dobrze 3-4 tygodnie z lekką ręką. Jedyne zastrzeżenie to wzorki trzeba robić farbkami a nie lakierami bo pod wpływem Topu się rozmazują. Ale zachęcona opiniami o lakierach Cosmetics Zone postanowiłam je wypróbować..na akrylu całkiem całkiem. Na naturalnej płytce masakra. Nie umywają się do MM. Źle się nakładają wg MM, po tygodniu odbarwiają się (np.pastel niebieski staje się miętowy) po 1,5-2tyg wolny brzeg zaczyna się kruszyć. Jednak za 25zł nie oczekiwałam cudów...myślę że są wystarczające dla dziewczyn nie profesjonalistów. Dla bardziej wymagających nie polecam Cosmetics Zone
Dotka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:47   #994
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kochane, mam pytanie troche z innej beczki. Ostatnio bylam poza domem na dlugim weekendzie. Paznokcie przybrudzily mi sie od jak sie okazalo farbujacych getrow- top zrobil sie przysmuzony (na czarno) od koloru getrow. Nie pomoglo przetarcie cleanerem, spirytusem, zmywaczem (oczywiscie ze o umyciu rak roznymi specyfikami nie wspomne). Po powrocie do domu musialam przypilowac top, nalozyc nowa warstwe koloru i znowu top zeby wygladac jak czlowiek. Macie na to jakies patenty? czy nie ma wyjscia w takiej sytuacji?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 17:06   #995
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mam to samo tylko mi to odkąd do pracy poszłam zaczęło się robić i nawet nie wiem od czego. A co zauważyłam to to że tylko w przypadku Semilaków końcówki mi czernieją tak po około tygodniu a w przypadku np Mollona już dobrze po dwóch tygodniach, ale też chętnie bym się dowiedziała czy jest na to jakiś sposób bo to wygląda jak bym w ziemi grzebała tymi pazurami
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 19:41   #996
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

CZ ma nowy produkt
"...

Każda szklana buteleczka zawiera 8ml produktu, co daje możliwość wykonania około 20 zabiegów.

Do pełnego pokrycia paznokcia wystarczają dwie cienkie warstwy lakieru.

Zalety produktu:
- nie wymaga BAZY I TOP'u !!!
- łatwy do nakładania,
- malujemy tak jak tradycyjnym lakierem do paznokci,
- nie trzeba czekać do wyschnięcia, utwardzamy w lampie UV,
- trwały, idealnie kryjący,
- o wysokim połysku,
- nie odpryskuje,
- łatwy do usunięcia,..."

co sądzicie ?
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 22:30   #997
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziś doszedł do mnie semilac - 047 pink peach milk. Lakier nakładałam na bazę gelish. Bąblował i były prześwity po trzech warstwach!! Co jest?
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 22:31   #998
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ten top eco, gdzie najlepiej kupic ??

http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/37

http://starnail.pl/zarejestruj-sie/v...category_id/48

? te sa ok ?

Edytowane przez pink1912
Czas edycji: 2014-08-22 o 22:44
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:29   #999
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Dziś doszedł do mnie semilac - 047 pink peach milk. Lakier nakładałam na bazę gelish. Bąblował i były prześwity po trzech warstwach!! Co jest?
Dziwne mam ten kolor dałam dwie cienkie i nie było prześwitów a u siebie zauważyłam, że lakier bąbluje kiedy zbyt szybko macham pędzelkiem wtłaczając wtedy powietrze


Co do Semilac, niektóre z was pisały o ciężkim ściąganiu, również na to narzekałam ale wczoraj postanowiłam przytrzymać folię dłużej minimum 25 minut i zeskrobywało się idealnie, później wystarczyły 3 ruchy polerką i paznokcie jak przed nałożeniem Piszę, gdyż może taka informacja komuś pomoże, do tej pory sama się męczyłam trzymając 15 minut i długo skrobiąc
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:54   #1000
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny może wy mi poradzicie co robie nie tak że po 1,5 tyg mam odpryski, pracuke na bazie i topie gelish kolorówke mam z bn i silcare staram sie noe zslewać skórek, paznokcie robie następująco: nakładam preparat na skórki, odciągam skórki, zmywam preparat potem skracam paznokcie, matuje polerką delikatnie , przemywam cleanerem, potem maluje baza i na 2 min do lampy uv, potem kolor przeważnie 2/3 warstwy każdą warstwe utwardzam 2/3 min w zależności od koloru, na to top na 2min i na koniec przemywam cleanerem. Dodam że po tych 1,5 tyg zaczyna podchodzić powietrze z boku paznokcia i z wału paznokciowego i gdy lekko podwarze mogę sobie powolutku zdrapać hybrydę z całegopaznokcia. Żarówki w lampie mam raczej dobre bo mam ją dopiero od maja, ale na wszelki wypadek zamówiłamnowe mam nadzieje że może ktoś wpadnie na pomysł co robie nie tak
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:18   #1001
Dotka129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez 19milka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy mi poradzicie co robie nie tak że po 1,5 tyg mam odpryski, pracuke na bazie i topie gelish kolorówke mam z bn i silcare staram sie noe zslewać skórek, paznokcie robie następująco: nakładam preparat na skórki, odciągam skórki, zmywam preparat potem skracam paznokcie, matuje polerką delikatnie , przemywam cleanerem, potem maluje baza i na 2 min do lampy uv, potem kolor przeważnie 2/3 warstwy każdą warstwe utwardzam 2/3 min w zależności od koloru, na to top na 2min i na koniec przemywam cleanerem. Dodam że po tych 1,5 tyg zaczyna podchodzić powietrze z boku paznokcia i z wału paznokciowego i gdy lekko podwarze mogę sobie powolutku zdrapać hybrydę z całegopaznokcia. Żarówki w lampie mam raczej dobre bo mam ją dopiero od maja, ale na wszelki wypadek zamówiłamnowe mam nadzieje że może ktoś wpadnie na pomysł co robie nie tak
Ja jestem stromodna uważam że, łączenie różnych firm jest złe. Najlepiej jest używać jednej linii..baza lakier i top..to się razem dobrze wiąże
Dotka129 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 08:50   #1002
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Raczej to nie od tego bo dziewczyny już łączyły gelish z inną kolorówką iwszystkosię im trzymało
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:50   #1003
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez 19milka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy mi poradzicie co robie nie tak że po 1,5 tyg mam odpryski, pracuke na bazie i topie gelish kolorówke mam z bn i silcare staram sie noe zslewać skórek, paznokcie robie następująco: nakładam preparat na skórki, odciągam skórki, zmywam preparat potem skracam paznokcie, matuje polerką delikatnie , przemywam cleanerem, potem maluje baza i na 2 min do lampy uv, potem kolor przeważnie 2/3 warstwy każdą warstwe utwardzam 2/3 min w zależności od koloru, na to top na 2min i na koniec przemywam cleanerem. Dodam że po tych 1,5 tyg zaczyna podchodzić powietrze z boku paznokcia i z wału paznokciowego i gdy lekko podwarze mogę sobie powolutku zdrapać hybrydę z całegopaznokcia. Żarówki w lampie mam raczej dobre bo mam ją dopiero od maja, ale na wszelki wypadek zamówiłamnowe mam nadzieje że może ktoś wpadnie na pomysł co robie nie tak
...
moim zdaniem to złe przygotowanie paznokci przez nakładaniem bazy,bo gelish trzyma świetnie niezależnie od kolorówki...porządnie musisz usunąc wszystkie błonki z paznokcia i mozliwe,ze preparat którego uzywasz nie jest odpowiedni,bo zostawia powłoczkę na paznokciu taką niewyczuwalną,ale jednak-bo piszesz,że odspala się to od strony boków i wału paznokciowego
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:07   #1004
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wydaje mi sie że mój problem może być taki że jak nakładam preparat na skórki i potem je odsuwam to ja tylko ściągam wacikiem tą reszte płynu i potem przemywam cleanerem a gdzieś teraz wyczytałam że trzeba dobrze umyć ręce wodą z mydłem, dziś bd robić paznokcie więc to sprawdze. A jeszcze jedno jaką grubą warstwe mam nałożyć bazy?

Edytowane przez 19milka93
Czas edycji: 2014-08-23 o 09:09
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 18:07   #1005
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziwne mam ten kolor dałam dwie cienkie i nie było prześwitów a u siebie zauważyłam, że lakier bąbluje kiedy zbyt szybko macham pędzelkiem wtłaczając wtedy powietrze


Co do Semilac, niektóre z was pisały o ciężkim ściąganiu, również na to narzekałam ale wczoraj postanowiłam przytrzymać folię dłużej minimum 25 minut i zeskrobywało się idealnie, później wystarczyły 3 ruchy polerką i paznokcie jak przed nałożeniem Piszę, gdyż może taka informacja komuś pomoże, do tej pory sama się męczyłam trzymając 15 minut i długo skrobiąc
A możliwe, ze po prostu przyszedł mi jakiś zepsuty lakier?;/
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:28   #1006
BettyNails
Raczkowanie
 
Avatar BettyNails
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
A możliwe, ze po prostu przyszedł mi jakiś zepsuty lakier?;/
Wątpię. Mam kilkanascie kolorow Semilaca i wszystkie musze nakladac po 3-4 cienkie warstwy! Nie wiem jak niektore dziewczyny to robia, ze nakladaja 2 warstwy... musza byc chyba naprawde grube
BettyNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:40   #1007
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez BettyNails Pokaż wiadomość
Wątpię. Mam kilkanascie kolorow Semilaca i wszystkie musze nakladac po 3-4 cienkie warstwy! Nie wiem jak niektore dziewczyny to robia, ze nakladaja 2 warstwy... musza byc chyba naprawde grube
Jeszcze przetestuję go na swoich paznokciach jak obecne mi odrosną. Póki co tifton mnie rozczarował, nadzieje pokładałam w semilacu i też dupa Zostaje estetiq do obczajenia...
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:53   #1008
BettyNails
Raczkowanie
 
Avatar BettyNails
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Jeszcze przetestuję go na swoich paznokciach jak obecne mi odrosną. Póki co tifton mnie rozczarował, nadzieje pokładałam w semilacu i też dupa Zostaje estetiq do obczajenia...
Z Semilaca szczegolnie odradzam Poppy Red - tragedia! 4 warstwy nie pokryly, 3 warstwy na bialym podkladzie rowniez nie!
BettyNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 06:31   #1009
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad ledówką tylko nie wiem co z żelami wtedy
Są żele do ledówek ja sama na nich pracuje z mm ale wiem że silcare też ma w ofercie takie świetna sprawa znacząco skraca mój czas pracy
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 08:36   #1010
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Są żele do ledówek ja sama na nich pracuje z mm ale wiem że silcare też ma w ofercie takie świetna sprawa znacząco skraca mój czas pracy
...
Indigo np.pomimo tego,że nie jest strikte ledowy tez się utwardza w ledówce<oprócz serii ''Take your time">
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 09:56   #1011
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
A możliwe, ze po prostu przyszedł mi jakiś zepsuty lakier?;/
Cytat:
Napisane przez BettyNails Pokaż wiadomość
Wątpię. Mam kilkanascie kolorow Semilaca i wszystkie musze nakladac po 3-4 cienkie warstwy! Nie wiem jak niektore dziewczyny to robia, ze nakladaja 2 warstwy... musza byc chyba naprawde grube
Moim zdaniem dużo zależy od paznokcia jeśli chodzi o krycie, przekonałam się już o tym niejednokrotnie. Np. Semilac 043 neonowy róż, u mnie po 3 - 4 warstwach końce się wybijają, natomiast kiedy robię manicure cioci wystarczą dwie warstwy i na prawdę nic nie przebija ! Co dla mnie jest wręcz fenomenem. Sama mam końce intensywnie białe, często mylone ze zrobionym frenchem. Niestety przebijają przez wiele lakierów hybrydowych czy zwykłych.
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:42   #1012
BettyNails
Raczkowanie
 
Avatar BettyNails
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dużo zależy od paznokcia jeśli chodzi o krycie, przekonałam się już o tym niejednokrotnie. Np. Semilac 043 neonowy róż, u mnie po 3 - 4 warstwach końce się wybijają, natomiast kiedy robię manicure cioci wystarczą dwie warstwy i na prawdę nic nie przebija ! Co dla mnie jest wręcz fenomenem. Sama mam końce intensywnie białe, często mylone ze zrobionym frenchem. Niestety przebijają przez wiele lakierów hybrydowych czy zwykłych.
moze to kwestia zmatowienia plytki? matowie dokladnie, ale bardzo delikatnie, zeby klientkom nie zajechac pazurkow.
BettyNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 19:55   #1013
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez BettyNails Pokaż wiadomość
moze to kwestia zmatowienia plytki? matowie dokladnie, ale bardzo delikatnie, zeby klientkom nie zajechac pazurkow.
Raczej nie, sobie i innym również delikatnie matowie to po prostu zależy od tego jakie mamy paznokcie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:43   #1014
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, pytanie z innej beczki do tych dziewczyn które robią paznokcie klientkom w domu. W jaki sposób się ogłaszaliście? Czy poczta pantoflowa?
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:55   #1015
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, a te brokaty z Semilac się ładnie odmaczają, czy tak jak te z Indigo?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:05   #1016
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a te brokaty z Semilac się ładnie odmaczają, czy tak jak te z Indigo?
Mam Gold disco ale nie mam porównania z Indigo. Trzymam 25 min w folii, a później zeskrobuję, wytwarza się wtedy taki jakby drobny pyłek. Jak dla mnie w sumie nie ma tragedii.
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:19   #1017
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki do tych dziewczyn które robią paznokcie klientkom w domu. W jaki sposób się ogłaszaliście? Czy poczta pantoflowa?
również dołączam się do pytania. a u mnie wygląda to na zasadzie poczty pantoflowej
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:22   #1018
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam Gold disco ale nie mam porównania z Indigo. Trzymam 25 min w folii, a później zeskrobuję, wytwarza się wtedy taki jakby drobny pyłek. Jak dla mnie w sumie nie ma tragedii.
No te z Indigo się nie odmaczają w ogóle, za każdym razem musiałam piłować.
Kupiłam dzisiaj właśnie m.in Gold Disco i Pink Gold i dopiero później się zaczęłam zastanawiać czy się normalnie odmoczą.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:26   #1019
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
No te z Indigo się nie odmaczają w ogóle, za każdym razem musiałam piłować.
Kupiłam dzisiaj właśnie m.in Gold Disco i Pink Gold i dopiero później się zaczęłam zastanawiać czy się normalnie odmoczą.
....
aaa...ale które Indigo ,macie na myśli ta serie gdzie jest TiAmo i Sanghaj? mi się odmacza bez problemu po zmatowieniu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:28   #1020
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
No te z Indigo się nie odmaczają w ogóle, za każdym razem musiałam piłować.
Kupiłam dzisiaj właśnie m.in Gold Disco i Pink Gold i dopiero później się zaczęłam zastanawiać czy się normalnie odmoczą.
A to gold disco schodzi normalnie, tylko ogólnie semilac trzymam dłużej w okładzie wtedy ładnie schodzą po 15 min schodzą ale topornie przynajmniej mi
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.