jak zrobić witraz metodą Tiffaniego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 19:48   #1
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568

jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?


no właśnie jak?
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:44   #2
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

www.google.pl
Po co tak od razu iśc na łatwizne? No przeciez wyszukiwarka nie gryzie, prawda?
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:43   #3
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
www.google.pl
Po co tak od razu iśc na łatwizne? No przeciez wyszukiwarka nie gryzie, prawda?
Pani Mądralińsko zanim to napisałam to właśnie szukałam w przegladarce. Oczywiście są kursy płatne i gotowe wyroby, ale jak się robi witraże to niczego nie znalazłam. W Forum też nie. Ale moze Ty znajdziesz? chętnie obejrzę linka.

Edytowane przez urwanyguzik
Czas edycji: 2009-03-29 o 18:46
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:53   #4
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Edit:
Pytanie zadałaś konkretne ale zabrzmiało ono jakbyś dla własnego wygodnictwa oczekiwała całego wykładu na temat robienia witrazy, trzeba było zaznaczyc, ze szukałas w necie.

Zawsze mozna zamowic ksiażke chociazby taka jak ta: http://www.amazon.co.uk/Complete-Sta.../dp/1840922745
albo pofatygowac sie do biblioteki DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO, no ale jak sie nie chce iść do biblioteki...

a w necie trzeba poprostu odsiedziec swoje

chyba jednak nie zajrzałas wszedzie: http://www.wikihow.com/Solder-Stained-Glass

miłego szukania
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2009-05-16 o 12:37
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:43   #5
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Zawsze mozna zamowic ksiażke chociazby taka jak ta: http://www.amazon.co.uk/Complete-Sta.../dp/1840922745
albo pofatygowac sie do bilioteki

a necie trzeba poprostu odsiedziec swoje

chyba jednak nie zajrzałas wszedzie: http://www.wikihow.com/Solder-Stained-Glass

miłego szukania
nie chcę kupować książki, a w bibliotece nie ma takich rzeczy. Po drugie to właśnie chyba po to jest to forum, nie? Są tu osoby uzdolnione i chciałam się poradzić ich w wielu sprawach. Za link dziękuję, ale nie jestem biegła w angielskim. Szukałam czegoś po polsku.

Edytowane przez urwanyguzik
Czas edycji: 2009-03-30 o 13:55
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:29   #6
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Ja niestety dysponuje zrodłami ale sa to ksiazki po ang
nie rozumiem dlaczego oczekujesz, ze ktos bedzie cie uczył robienia witrazu na forum? przeciez ludzie płacą za te kursy. nie sadze zeby ktos tu chetnie dawał darmowe wykłady na ten temat.
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:49   #7
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Mam dwa takie mini kursiki, może rozjaśnią Ci trochę witrażowe mroki
http://www.4shared.com/file/95826615...urs-Latos.html
http://www.4shared.com/file/95826843...ob_to_sam.html
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 17:07   #8
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Ja niestety dysponuje zrodłami ale sa to ksiazki po ang
nie rozumiem dlaczego oczekujesz, ze ktos bedzie cie uczył robienia witrazu na forum? przeciez ludzie płacą za te kursy. nie sadze zeby ktos tu chetnie dawał darmowe wykłady na ten temat.
widocznie jestem z innej gliny niż Ty i jesli mam jakąś wiedze to chętnie się nią dzielę z innymi.
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:53   #9
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Heh, Poki co jeszcze nikt sie taki dobrotliwy nie znalazł (nie jestem ekspertem w typowych witrazach typu tiffany mimo iz zajmuje sie pokrewna dziedzina wiec od siebie nic nie dodam ale wiem jak znalezc zrodła i nie czekam az mi ktos poda gotowe na tacy) a i ty sama jak na razie nic od siebie nie dodałas a oczekujesz wiele.
a co do ksiazek, to one istnieja, nawet w Polsce, trzeba sie troche wyslilic i ich poszukac, ale najwyrazniej ty wolisz zaczekac az ktos ci wklei cały artykuł albo link,
codzien na wizazu, ktos zaczyna watek tak jak ty, zadaje pytanie a czeka wygodnie na odpowiedz, nie dziwie sie ze moderatorki sie złoszcza ze nie korzysta sie z wyszukiwarek
ot i cały powod mojej odpowiedzi. jak dla mnie ta dyskusja jest zakonczona.
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2009-03-31 o 19:05
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 14:47   #10
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Heh, Poki co jeszcze nikt sie taki dobrotliwy nie znalazł (nie jestem ekspertem w typowych witrazach typu tiffany mimo iz zajmuje sie pokrewna dziedzina wiec od siebie nic nie dodam ale wiem jak znalezc zrodła i nie czekam az mi ktos poda gotowe na tacy) a i ty sama jak na razie nic od siebie nie dodałas a oczekujesz wiele.
a co do ksiazek, to one istnieja, nawet w Polsce, trzeba sie troche wyslilic i ich poszukac, ale najwyrazniej ty wolisz zaczekac az ktos ci wklei cały artykuł albo link,
codzien na wizazu, ktos zaczyna watek tak jak ty, zadaje pytanie a czeka wygodnie na odpowiedz, nie dziwie sie ze moderatorki sie złoszcza ze nie korzysta sie z wyszukiwarek
ot i cały powod mojej odpowiedzi. jak dla mnie ta dyskusja jest zakonczona.
Pani Mądralińsko już pisałam, że nie chciałam kupować książki, ale najwyraźniej masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nic tu nie dodałam, bo nic nie wiem. Na innych wątkach załączam linki jeśli mogę się z kimś podzielić wiedzą, szablonem itp. Nie trzymam tego i nie chomikuję, a forum jest właśnie po to by sobie pomagać - przynajmniej taka jest jego idea.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
Mam dwa takie mini kursiki, może rozjaśnią Ci trochę witrażowe mroki
http://www.4shared.com/file/95826615...urs-Latos.html
http://www.4shared.com/file/95826843...ob_to_sam.html
dziekuje serdcznie
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:22   #11
iwik073
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Z tego całego zamieszania widzę jedno wyjście, jeżeli ktoś nie chce pomagać to niech nie pomaga a nie stwarza dodatkowy problem popieram urwanyguzik gdyż na to jest forum i trzeba sobie pomagać z woli dobrego serca jeżeli ktoś go nie ma to trudno niech to zachowa do siebie, pozdrawiam.
iwik073 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 21:22   #12
olimpia23
Raczkowanie
 
Avatar olimpia23
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 102
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

http://muratordom.pl/wnetrza/dekorac...y,77_1393.html
ja znalazłam coś takiego trochę tego mało ale zawsze coś jak już coś ci się uda zrobić to może pokażesz trzeba sobie pomagać w miarę swoich możliwości
olimpia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 12:07   #13
Desidona
Raczkowanie
 
Avatar Desidona
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 61
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

A ja dostałam w prezencie na urodzinki od przyjaciół taką http://www.lampy.pl/Leaf-gustowna-la...l-Tiffany.html. Też bardzo bym chciała umieć robić takie rzeczy Ale takiej sobie nie wyobrażam zrobić samemu .....
Desidona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 12:48   #14
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Cytat:
Napisane przez olimpia23 Pokaż wiadomość
http://muratordom.pl/wnetrza/dekorac...y,77_1393.html
ja znalazłam coś takiego trochę tego mało ale zawsze coś jak już coś ci się uda zrobić to może pokażesz trzeba sobie pomagać w miarę swoich możliwości
Jasne, że pokażę Na razie jestem w fazie zbierania informacji i orientowałam się nieco w kosztach. Trochę to kosztowne na razie jak dla mnie. Ceny szkła i ich przesyłka do najtańszych nie należą. Do tego jeszcze inne materiały. Cóż pozostaje mi być cierpliwą i czekać na większy dopływ gotówki.
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 03:50   #15
Verdes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

witam dziewczyny
znalazlam na stronie angielskiej jak zrobic takie szklo z pomoca kleju i farby akrylowej,puscilam tlumaczenie na google i jest takie troche " Kali byc glodny" wiecej na
"faux stained glass with acrylic paint and glue by Susan Myers",
tam sa rysunki po kolei jak zrobic,wersja angielska ale mozna nasladowac co i jak,
takie prawdziwe dzielo to kazdy kawalek kolorowego szkla ciety na mniejsze wedlug jakiegos wybranego rysunku a potem lutowany,wiec jak dla poczatkujacego artysty moze byc drogie,sprobujcie z klejem
powodzenia
Translate
Witraż z farba akrylowa i klejem




Susan Myers na 07 stycznia 2011
[ Pin It ]

Uwielbiam czytać moje książki rocznika rzemiosła i przynieść nowe pomysły , które wydają się dla niektórych . I natknąłem się na pomysł stworzenia imitacji witraży przy użyciu tylko farby akrylowe i klej . Co to ​​jest wielki temat tego projektu jest to, że można zrobić to tak proste lub tak skomplikowane, jak chcesz.

faux witraże farbą akrylową i klejem

Projekt jest względnie przyjazny dla dziecka istrona z kolorowanka może być używany do wzoru wraz z 8 × 10 ramki . Lub można go wszystkie skomplikowane jak staram się robić i używać ogromny arkusz szkła i wyciągnąć śmiesznie szczegółowy wzór.

Twój wybór.
Dla tego projektu użyłem :

Jeden 32 x 24 oprawione pod szkłem obraz
Jedna butelka białego kleju
Jedna butelka z przezroczystego kleju
farby akrylowe
Czarny długopis Sharpie
Craft Blade
Super Glue
Wzór Peacock ( lub strona z kolorowanka )/to jest paw/
Przezroczysty akryl sprayu uszczelniacz

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Zacząłem od rysunku mój wzór w tej samej wielkości, co moim arkuszu szkła . Uwielbiam kolor niebieski , a ostatnio , byłem rysunek pawie . Dlaczego ? Nie mam pojęcia , ale są one włączone w kilka projektów w tym miesiącu . Sprawdziłem chińskiego kalendarza , aby zobaczyć , czy może był to rok pawia , i to okazało się byćrok królika . Więc jak widać, jestem po prostu trochę dziwne . Ale paw jest.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

I wziął mój sklep zapobiegliwości znaleźć siebie , a uchylenie rama na później . Następnie spryskać szybę czystą sprayu akrylowego . Jest to ważne , ponieważ daje farby i klej coś do przestrzegania . Potem położył arkusz szkła na moim wzorem.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Wziąłem butelkę białego kleju i rzuciła tylko mały kawałek tak, że chciałbym mieć pokój , aby dodać kolor do niego . I następnie dodaje około łyżeczki czarnej farby akrylowej i miesza go z kołków drewnianych . Dodaj tyle czarnej farby do jednolitego koloru . Będziesz zaskoczony , ale nie bierze mnóstwo farby zmienić białego kleju do czarnego . Następnie umieścić dyszę z powrotem. Twój klej jest gotowy do następnego kroku.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Starannie ruryklej na szybie po linii swojego wzoru. Staraj się nie mieć zespół ręka shakey tak jak ja, ale nawet jeśli nie, to może być ustalona . Po wszystkie linie zostały narysowane w , pozostawić na noc do całkowitego wyschnięcia .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Raz jest suchy , można przejść nad nim z nożem rzemiosła i poprawić wszelkie linie shakey lub błędy .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

W następnym etapie , kiedyś mała słodka bułeczka cyny mieszać moje kolory . Kiedyś o łyżkę jasnego kleju do jednej lub dwóch kropli farby akrylowej . Będziesz zaskoczony, jak łatwo jest dodać pigment , aby usunąć klej.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Używać tępego pędzel i dodać kolory tam, gdzie chcesz . Umieścić go na grubo i mieć pewność, aby uzyskać kolorowy klej aż do krawędzi czarnych linii . Weź swój czas i jeśli widzisz żadnych pęcherzyków powietrza w kleju użyć wykałaczki , aby zniknęły .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

O zróżnicowanej marmurkowym wyglądzie , dodać kolor do każdej strony sekcji i odsyła je wraz z pędzelkiem , mieszając je w środku . Umożliwia wykonywanie noc do wyschnięcia.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Moja ostatnia krokiem było zrobić retusz z moim Sharpie pióra na wiodących gdzie pokrytego farbą w miejscach. Jeśli są zadbane , aby rozpocząć, może być w stanie pominąć ten krok . Nie jestem czysty . Więc mój przyjaciel ,Sharpie , został oddany do użytku .

Pomalowałem ramę ciemnoniebieskie , a następnie wykorzystywane super glue skleić szkło z powrotem do klatki. To może siedzieć w parapecie , gdzieświatło słoneczne może prześwitywać , czy można powiesić go na ścianie . Tak czy inaczej , okazuje się całkiem przyzwoity i kosztuje zaledwie kilka groszy . I wygląda tak samo dobre jak te drogie witraże farby , które można kupić w sklepie papierniczym .

Zmieniano: Jedna sugestia dla tego projektu jest, aby zakończyć go z warstwą przezroczystego uszczelniacza akrylowego natryskowego w celu jej ochrony.
- Zobacz więcej: http://suzyssitcom.com/2011/01/featu...ned-glass.html # sthash.jYHBXDr3.dpuf
Verdes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 10:59   #16
Natallieee
Przyczajenie
 
Avatar Natallieee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Cytat:
Napisane przez Verdes Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
znalazlam na stronie angielskiej jak zrobic takie szklo z pomoca kleju i farby akrylowej,puscilam tlumaczenie na google i jest takie troche " Kali byc glodny" wiecej na
"faux stained glass with acrylic paint and glue by Susan Myers",
tam sa rysunki po kolei jak zrobic,wersja angielska ale mozna nasladowac co i jak,
takie prawdziwe dzielo to kazdy kawalek kolorowego szkla ciety na mniejsze wedlug jakiegos wybranego rysunku a potem lutowany,wiec jak dla poczatkujacego artysty moze byc drogie,sprobujcie z klejem
powodzenia
Translate
Witraż z farba akrylowa i klejem




Susan Myers na 07 stycznia 2011
[ Pin It ]

Uwielbiam czytać moje książki rocznika rzemiosła i przynieść nowe pomysły , które wydają się dla niektórych . I natknąłem się na pomysł stworzenia imitacji witraży przy użyciu tylko farby akrylowe i klej . Co to ​​jest wielki temat tego projektu jest to, że można zrobić to tak proste lub tak skomplikowane, jak chcesz.

faux witraże farbą akrylową i klejem

Projekt jest względnie przyjazny dla dziecka istrona z kolorowanka może być używany do wzoru wraz z 8 × 10 ramki . Lub można go wszystkie skomplikowane jak staram się robić i używać ogromny arkusz szkła i wyciągnąć śmiesznie szczegółowy wzór.

Twój wybór.
Dla tego projektu użyłem :

Jeden 32 x 24 oprawione pod szkłem obraz
Jedna butelka białego kleju
Jedna butelka z przezroczystego kleju
farby akrylowe
Czarny długopis Sharpie
Craft Blade
Super Glue
Wzór Peacock ( lub strona z kolorowanka )/to jest paw/
Przezroczysty akryl sprayu uszczelniacz

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Zacząłem od rysunku mój wzór w tej samej wielkości, co moim arkuszu szkła . Uwielbiam kolor niebieski , a ostatnio , byłem rysunek pawie . Dlaczego ? Nie mam pojęcia , ale są one włączone w kilka projektów w tym miesiącu . Sprawdziłem chińskiego kalendarza , aby zobaczyć , czy może był to rok pawia , i to okazało się byćrok królika . Więc jak widać, jestem po prostu trochę dziwne . Ale paw jest.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

I wziął mój sklep zapobiegliwości znaleźć siebie , a uchylenie rama na później . Następnie spryskać szybę czystą sprayu akrylowego . Jest to ważne , ponieważ daje farby i klej coś do przestrzegania . Potem położył arkusz szkła na moim wzorem.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Wziąłem butelkę białego kleju i rzuciła tylko mały kawałek tak, że chciałbym mieć pokój , aby dodać kolor do niego . I następnie dodaje około łyżeczki czarnej farby akrylowej i miesza go z kołków drewnianych . Dodaj tyle czarnej farby do jednolitego koloru . Będziesz zaskoczony , ale nie bierze mnóstwo farby zmienić białego kleju do czarnego . Następnie umieścić dyszę z powrotem. Twój klej jest gotowy do następnego kroku.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Starannie ruryklej na szybie po linii swojego wzoru. Staraj się nie mieć zespół ręka shakey tak jak ja, ale nawet jeśli nie, to może być ustalona . Po wszystkie linie zostały narysowane w , pozostawić na noc do całkowitego wyschnięcia .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Raz jest suchy , można przejść nad nim z nożem rzemiosła i poprawić wszelkie linie shakey lub błędy .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

W następnym etapie , kiedyś mała słodka bułeczka cyny mieszać moje kolory . Kiedyś o łyżkę jasnego kleju do jednej lub dwóch kropli farby akrylowej . Będziesz zaskoczony, jak łatwo jest dodać pigment , aby usunąć klej.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Używać tępego pędzel i dodać kolory tam, gdzie chcesz . Umieścić go na grubo i mieć pewność, aby uzyskać kolorowy klej aż do krawędzi czarnych linii . Weź swój czas i jeśli widzisz żadnych pęcherzyków powietrza w kleju użyć wykałaczki , aby zniknęły .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

O zróżnicowanej marmurkowym wyglądzie , dodać kolor do każdej strony sekcji i odsyła je wraz z pędzelkiem , mieszając je w środku . Umożliwia wykonywanie noc do wyschnięcia.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Moja ostatnia krokiem było zrobić retusz z moim Sharpie pióra na wiodących gdzie pokrytego farbą w miejscach. Jeśli są zadbane , aby rozpocząć, może być w stanie pominąć ten krok . Nie jestem czysty . Więc mój przyjaciel ,Sharpie , został oddany do użytku .

Pomalowałem ramę ciemnoniebieskie , a następnie wykorzystywane super glue skleić szkło z powrotem do klatki. To może siedzieć w parapecie , gdzieświatło słoneczne może prześwitywać , czy można powiesić go na ścianie . Tak czy inaczej , okazuje się całkiem przyzwoity i kosztuje zaledwie kilka groszy . I wygląda tak samo dobre jak te drogie witraże farby , które można kupić w sklepie papierniczym .

Zmieniano: Jedna sugestia dla tego projektu jest, aby zakończyć go z warstwą przezroczystego uszczelniacza akrylowego natryskowego w celu jej ochrony.
- Zobacz więcej: http://suzyssitcom.com/2011/01/featu...ned-glass.html # sthash.jYHBXDr3.dpuf
nie ma to jak dobra instrukcja
Natallieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:13   #17
nataliapstryk1313
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

ciach reklama

Edytowane przez Pagata
Czas edycji: 2015-03-03 o 16:47
nataliapstryk1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-03 15:13:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.