Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-05-15, 12:03   #1
Tassarinian
Kote趾e

Wiadomo軼i: 15 784
Unhappy

Czy obci望 w這sy?

Hej dziewczyny, szukam porady je郵i chodzi o obci璚ie w這s闚. Co raz bardziej sk豉niam si ku temu, ale obawa przed fryzur a'la Kopernik skutecznie mnie powstrzymuje. Mo瞠 doradzicie?

Moje w這sy naturalnie by造 ciemnobr您owe, bardzo g瘰te i grube (a przez to i potwornie ci篹kie), oklapni皻e, szybko przet逝szczaj帷e si, utrzymywa豉m d逝go嗆 za po這w plec闚.

Jaki czas temu zacz窸am w這sy rozja郾ia do bardzo ch這dnego, siwego blondu i przy tym kolorze chc pozosta. Niestety nie zadba豉m od pocz徠ku o rozja郾iane w這sy + m璚zy豉m je okropnie codziennym wysokim kucykiem + raz wrzuci豉m troch za du穎 proszku rozja郾iaj帷ego i za p騧no si zorientowa豉m... i niestety skutkiem tego w najbardziej os豉bionym miejscu w這sy urwa造 si; mam w tym momencie kilka partii w這s闚, kt鏎e s mniej wi璚ej d逝go軼i d這ni, ale nie wida tego w og鏊e, dop鏦i nie chwyc za te kr鏒kie w這ski i nie poka輳 tego, nie odstaj. Skutkiem tego utraci豉m sporo z g瘰to軼i w這s闚, szczeg鏊nie w dolnej ich cz窷ci. Jak napisa豉m, mia豉m wcze郾iej okropnie g瘰te w這sy, wi璚 jest to zauwa瘸lne dopiero przy zrobieniu kucyka i warkocza - wychodz naprawd cienkie. Dla polepszenia kondycji w這s闚 nieco podci窸am je na d逝go軼i do ko鎍a 這patek - w chwili obecnej si璕aj mi do zapi璚ia od stanika.

Wiem, 瞠 najzdrowiej dla w這s闚 by這by obci望 je na kr鏒ko, ale uwa瘸m, 瞠 przy mojej figurze, urodzie i budowie twarzy by這by to morderstwo dla wygl康u - mam okr庵這-owaln twarz, du瞠 oczy, spory nos, raczej w御kie na szeroko嗆 usta + jestem wysoka, solidnie zbudowana, d逝窺ze w這sy odci捫a造 mi troch sylwetk - boj si, 瞠 wygl康a豉bym w kr鏒kich jak totalny pasztet. O, dla por闚nania mog powiedzie, 瞠 figur mam podobn do youtuberki The Pink Rook, tylko jestem znacznie wy窺za i nogi mam d逝窺ze i szczuplejsze. Ale mam zdecydowanie mniej klasyczn urod ni ona i w kr鏒kich nie wygl康a豉bym tak dobrze, poza tym w trakcie odrastania nic nie mog這by ju mnie uratowa

Pomy郵a豉m wi璚, 瞠 zrobi豉bym mniej radykalne ci璚ie, na dok豉dnie tak d逝go嗆 jak Milabu - https://i.ytimg.com/vi/2xzVaJmb-gg/maxresdefault.jpg , ale boj si w豉郾ie jak moje w這sy b璠 wygl康a po takim ci璚iu - ostatni raz w這sy podobnej d逝go軼i mia豉m w gimnazjum wesp馧 z prost grzywk - le瘸造 mi oklap貫 wok馧 twarzy niczym grzyb, wygl康a豉m wstr皻nie, no ale te nie stylizowa豉m wtedy w這s闚, tak po prostu sobie by造, a moje w這sy bez kombinacji 瞠by je lekko pokr璚i (spanie w lu幡ym warkoczu), czy chocia w warkocz uczesa wygl康aj w po陰czeniu z moj buzi marnie (naturalnie s prawie ca趾owicie proste). Nie wiem po prostu czy op豉ca mi si takie ryzyko, troch si boj Plus nie wiem jak zachowywa造by si i wygl康a造 te kr鏒sze partie w這s闚 przy pr鏏ie jakich ciekawszych stylizacji - u wspomnianej wcze郾iej Milabu jest tego masa.

Pomoooocy

Tassarinian jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-16, 08:09   #2
Tassarinian
Kote趾e

Dot.: Czy obci望 w這sy?

Up

Stary 2017-05-16, 08:23   #3
Kaminka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 730

Czytaj帷 ca造 opis to my郵, 瞠 obci璚ie w這s闚 w twoim przypadku to b璠zie dobry pomys, jednak 瞠by da ci pe軟 rad musisz wrzuci swoje aktualne zdj璚ie
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-16, 08:34   #4
hiperaktywna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 071

Cytat:
Napisane przez Tassarinian Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, szukam porady je郵i chodzi o obci璚ie w這s闚. Co raz bardziej sk豉niam si ku temu, ale obawa przed fryzur a'la Kopernik skutecznie mnie powstrzymuje. Mo瞠 doradzicie?

Moje w這sy naturalnie by造 ciemnobr您owe, bardzo g瘰te i grube (a przez to i potwornie ci篹kie), oklapni皻e, szybko przet逝szczaj帷e si, utrzymywa豉m d逝go嗆 za po這w plec闚.

Jaki czas temu zacz窸am w這sy rozja郾ia do bardzo ch這dnego, siwego blondu i przy tym kolorze chc pozosta. Niestety nie zadba豉m od pocz徠ku o rozja郾iane w這sy + m璚zy豉m je okropnie codziennym wysokim kucykiem + raz wrzuci豉m troch za du穎 proszku rozja郾iaj帷ego i za p騧no si zorientowa豉m... i niestety skutkiem tego w najbardziej os豉bionym miejscu w這sy urwa造 si; mam w tym momencie kilka partii w這s闚, kt鏎e s mniej wi璚ej d逝go軼i d這ni, ale nie wida tego w og鏊e, dop鏦i nie chwyc za te kr鏒kie w這ski i nie poka輳 tego, nie odstaj. Skutkiem tego utraci豉m sporo z g瘰to軼i w這s闚, szczeg鏊nie w dolnej ich cz窷ci. Jak napisa豉m, mia豉m wcze郾iej okropnie g瘰te w這sy, wi璚 jest to zauwa瘸lne dopiero przy zrobieniu kucyka i warkocza - wychodz naprawd cienkie. Dla polepszenia kondycji w這s闚 nieco podci窸am je na d逝go軼i do ko鎍a 這patek - w chwili obecnej si璕aj mi do zapi璚ia od stanika.

Wiem, 瞠 najzdrowiej dla w這s闚 by這by obci望 je na kr鏒ko, ale uwa瘸m, 瞠 przy mojej figurze, urodzie i budowie twarzy by這by to morderstwo dla wygl康u - mam okr庵這-owaln twarz, du瞠 oczy, spory nos, raczej w御kie na szeroko嗆 usta + jestem wysoka, solidnie zbudowana, d逝窺ze w這sy odci捫a造 mi troch sylwetk - boj si, 瞠 wygl康a豉bym w kr鏒kich jak totalny pasztet. O, dla por闚nania mog powiedzie, 瞠 figur mam podobn do youtuberki The Pink Rook, tylko jestem znacznie wy窺za i nogi mam d逝窺ze i szczuplejsze. Ale mam zdecydowanie mniej klasyczn urod ni ona i w kr鏒kich nie wygl康a豉bym tak dobrze, poza tym w trakcie odrastania nic nie mog這by ju mnie uratowa

Pomy郵a豉m wi璚, 瞠 zrobi豉bym mniej radykalne ci璚ie, na dok豉dnie tak d逝go嗆 jak Milabu - https://i.ytimg.com/vi/2xzVaJmb-gg/maxresdefault.jpg , ale boj si w豉郾ie jak moje w這sy b璠 wygl康a po takim ci璚iu - ostatni raz w這sy podobnej d逝go軼i mia豉m w gimnazjum wesp馧 z prost grzywk - le瘸造 mi oklap貫 wok馧 twarzy niczym grzyb, wygl康a豉m wstr皻nie, no ale te nie stylizowa豉m wtedy w這s闚, tak po prostu sobie by造, a moje w這sy bez kombinacji 瞠by je lekko pokr璚i (spanie w lu幡ym warkoczu), czy chocia w warkocz uczesa wygl康aj w po陰czeniu z moj buzi marnie (naturalnie s prawie ca趾owicie proste). Nie wiem po prostu czy op豉ca mi si takie ryzyko, troch si boj Plus nie wiem jak zachowywa造by si i wygl康a造 te kr鏒sze partie w這s闚 przy pr鏏ie jakich ciekawszych stylizacji - u wspomnianej wcze郾iej Milabu jest tego masa.

Pomoooocy
Po pierwsze do takich sylwetek kr鏒kie w這sy jak najbardziej pasuj. Po drugie z tego co pami皻am jeste t篹sza ni The Pink Rook

Jaki ma sens podcinanie w這s闚, skoro i tak nie zetniesz tego co jest strawione rozja郾ianiem i zniszczone? Rozdwojony w這s, nawet podci皻y i tak b璠zie si dalej rozdwaja

Id do dobrego fryzjera i oddaj si w jego r璚e, a nie oczekuj pomocy od wiza簑, bo bez zdj璚ia to ani rusz cokolwiek
hiperaktywna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-16, 09:53   #5
Tassarinian
Kote趾e

Hiper, a u Ciebie wszyscy w domu? Nie pami皻am 瞠by鄉y si kiedykolwiek na 篡wo widzia造 (chyba, 瞠 przelotem jakie 4 lata temu), ale najwyra幡iej wiesz lepiej ode mnie jak wygl康am. Odkry豉 moj mroczn tajemnic - zani瘸m sobie rozmiar na Wiza簑, hurr durr. Wyczuwam wy豉dowywanie starych frustracji z krakowskiego w徠ku. Masz problem, rozumiem, ale id z nim gdzie indziej, co?

A podcinanie na taki sens, 瞠 raz, 瞠 w這s闚 nie mam zniszczonych, a dwa, 瞠 potem mo積a sukcesywnie docina, a nie ciachn望 do pixie cut i p豉ka nad swoim wygl康em.

Kaminka, w豉郾ie mam problem z tymi w這sami - one nie s zniszczone. S mi瘯kie, g豉dkie i b造szcz帷e, a si wszyscy w陰cznie z fryzjerami dziwi, ale to dlatego, 瞠 po tym wypadku z urwaniem zacz窸am mocno o nie dba. A 瘸l ci望, ale troch mnie ta r騜nica w obj皻o軼i irytuje...

Wys豉ne z mojego SM-J500FN przy u篡ciu Tapatalka

Stary 2017-05-16, 09:57   #6
hiperaktywna
Zakorzenienie

Cytat:
Hiper, a u Ciebie wszyscy w domu? Nie pami皻am 瞠by鄉y si kiedykolwiek na 篡wo widzia造 (chyba, 瞠 przelotem jakie 4 lata temu), ale najwyra幡iej wiesz lepiej ode mnie jak wygl康am. Odkry豉 moj mroczn tajemnic - zani瘸m sobie rozmiar na Wiza簑, hurr durr. Wyczuwam wy豉dowywanie starych frustracji z krakowskiego w徠ku. Masz problem, rozumiem, ale id z nim gdzie indziej, co?

A podcinanie na taki sens, 瞠 raz, 瞠 w這s闚 nie mam zniszczonych, a dwa, 瞠 potem mo積a sukcesywnie docina, a nie ciachn望 do pixie cut i p豉ka nad swoim wygl康em.
Pytasz o rad, ja Ci j daj, a Ty mnie atakujesz... Czy Ty jeste powa積a? Problem? Frustracje? To Ty masz problem i piszesz o nim na forum... Ja Ci pisz, 瞠 z do鈍iadczenia wiem, 瞠 najlepiej 軼i望, olejowa, je嗆 suplementy i za 2-3 miesi帷e ju b璠ziesz mie fajn d逝go嗆, a Ty do mnie z chamstwem. Wtf?
Stary 2017-05-16, 10:18   #7
Tassarinian
Kote趾e

Dobra, dobra Olejuj w豉郾ie, 造kam skrzyp, podci窸am je jakie 8 cm z pierwotnej d逝go軼i w豉郾ie dla kondycji.

Stary 2017-05-16, 10:21   #8
hiperaktywna
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, dobra Olejuj w豉郾ie, 造kam skrzyp, podci窸am je jakie 8 cm z pierwotnej d逝go軼i w豉郾ie dla kondycji.

Do suplementacji do這篡豉bym jeszcze biotyn, ale w sensownej dawce (min. 5000 mcg).

Skoro nie masz zniszczonych w這s闚 ju to zostaw je tak jak s. Podcinaj te co si rozdwajaj, a reszcie pozw鏊 sobie rosn望. Za p馧 roku obetniesz te niechciane i b璠zie gitez.
Stary 2017-05-16, 10:41   #9
Tassarinian
Kote趾e

Rozejrz si za t biotyn na pewno w takim razie. Niemniej dalej my郵, to jest troch takie 'chcia豉bym, a boj si', bo ju nie raz w 篡ciu wy豉m przez wstr皻n fryzur

Stary 2017-05-16, 10:43   #10
hiperaktywna
Zakorzenienie

Cytat:
Rozejrz si za t biotyn na pewno w takim razie. Niemniej dalej my郵, to jest troch takie 'chcia豉bym, a boj si', bo ju nie raz w 篡ciu wy豉m przez wstr皻n fryzur

Fajn biotyn mo積a kupi na Rakowickiej 11 w Krakowie
Stary 2017-05-16, 11:37   #11
basia0707
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

mo瞠 biotebal , uzywam i jestem zadowolona widac efekty jescze u篡wam szamponu bombar z inoar i rosn du穎 szybciej i mam mn鏀two baby hair
basia0707 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-18, 11:30   #12
maniek88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

d逝gie w這sy to jest to
maniek88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-18, 13:19   #13
karlokolo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Etam, kr鏒kie w這sy to jest to !

Zreszt, w這sy nie z瑿y, odrosn
karlokolo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-18, 20:40   #14
dominique8891
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Hej,
zgadzam si z tym, 瞠 瞠by doradzi najlepiej by by這 zobaczy zdj.
Moim zdaniem przy dobrym ci璚iu w這s闚 ka盥emu kr鏒kie pasuj, trzeba tylko dobrze dobra do twarzy fryzur.
Masz bardziej bujne w這sy (odbijaj帷e si od g這wy, puszyste), czy raczej g豉dkie? Bo cz瘰to d逝gie w這sy s " plaskate" i jak si je zetnie i fajnie pocieniuje,to wygl康a si znacznie lepiej. D逝gie w這sy przyt豉czaj, jak nie s dobrze 軼i皻e.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Dok豉dnie! wlosy nie z瑿y -odrosn!
Ja ca造 czas kombinuj -mo瞠 nie ze 軼i璚iem (bo mam kr璚one w這sy i w sumie d逝go嗆 do 這patki najlepiej si sprawdza), ale z kolorem zdecydowanie tak (moja ostatnia domowa akcja: pasemka blond -wysz這 pi瘯ne 鄴速ko - ale potraktowa豉m je kolejn farb i kolor wyszed naprawd fajny -troch podsuszy豉m w這sy, ale od篡wki je podratowa造 )
dominique8891 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-19, 21:45   #15
Tassarinian
Kote趾e

Posz豉m i obci窸am

Stary 2017-05-20, 17:32   #16
dominique8891
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

I jak efekt ? Jak si czujesz w nowej fryzurce ?
dominique8891 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-05-22, 09:57   #17
basia0707
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

Zdecydowa豉 si du瞠 軼i璚ie ?
basia0707 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-06-06, 15:02   #18
kokietka22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Czasem dobrze jest zrobi jak捷 wi瘯sz zmian. Po obci璚iu na pewno przez kilka dni b璠ziesz si czu豉 dziwnie ale p騧niej si przyzwyczaisz i b璠ziesz sobie chwali.
kokietka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-06-06 16:02:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.