Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-05-19, 15:51   #2641
nikisa
Zakorzenienie

Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Problemy się ma z najbardziej prozaicznymi rzeczami. Mnie zaskoczył dozownik do mydła i szpomponow. .. a poza tym wyjście z budynku bo drzwi wejściowe były za ciężkie, spacer z psem i takie tam różne bzdury. Ale byłam na większość przygotowana dzięki forum
Witam laseczki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Jakbym o sobie czytała na początku jak otwierałam drzwi to lekko kucałam, bo było łatwiej, drzwi magnetyczne też dramat...
W ogóle brak siły w rękach, do wanny wchodzilam najpierw na kolana, później się przekrecałam.

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2017-05-19 o 16:01
nikisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 17:16   #2642
pamaaa
Raczkowanie

Crippled bedzie C na bank! fajnie ze sie nowe cycuchy pdoobaka

Ja sie nie wypowiem o bolu po operacji bo chyba mnie i Ismenke najbardziej bolalo. U mnie orzez pierwszy tydzien byl moj chlopak w domu caly czas. Drzwi przez 2 tygodnie byly dla mnie problemem.
Glowa do gory dziewczyny! Nie wszystkie bedziecie takimi "bólowymi" cieniasami jak ja :p
Stary 2017-05-19, 19:53   #2643
Luka_ja
Raczkowanie

Pamaaa jeśli jest jakaś zależność pomiędzy bólem, a świetnym efektem (co u Was z Ismenką by się zgadzało) to niech boli!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Pytanie do mamuś- co powiedziałyście dzieciom? Może pytanie uznacie za beznadziejne, ale naprawdę mój synek z tych bardzo uczuciowych, współczujących, będzie dopytywał, dmuchał żeby nie bolało...

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Na odpowiedź typu "Mama ma zaziu, uwazaj" nie ma szans bo od zawsze traktujemy go jak równego sobie i stosownie do wieku wszystko tłumaczymy jak jest, a nie na zasadzie nie bo nie, albo na okrętkę, jednak no tutaj prawdomowność nie wchodzi w grę i jestem skołowana 😐

Luka_ja jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 20:03   #2644
demona1979
Rozeznanie

Ja moim normalnie powiem, że miałam operacje piersi . Tym bardziej, że najmłodszy 3,5 roku ciągle mi je mietoli
Stary 2017-05-19, 20:04   #2645
Sonka29
Zadomowienie

Dzień dobry dziewczynki

Dziubasku tak to ja Wam przesłałam słońce ☀☀☀Słyszałam że i w kraju ładna pogoda ...

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam do swojego mieszkania, w końcu mam dostęp do internetu
Jestem zachwycona moim nowymi cyckami chociaż ani razu nie widziałam ich bez stanika Pierwsze dwa dni po operacji były świetne prawie nic mnie nie bolało, ale trzeciego dnia umierałam z bólu. Prawa pierś dała mi w kość. Trwało to jeden dzień ale z bólu prawie wyłam do księżyca. Dzisiaj boli tylko przy wstawaniu. Nie mam problemów żeby się ubrać czy umyć.

Wrzucam zdjęcie z trzeciego dnia. Piersi bardzo spuchnięte. Stanik 70D walczy o życie. Jak opuchlizna zejdzie to myślę, że zostanie mi to wymarzone C
Super Anitke widzę ??? 70 D ??? Hehe mnie dali dokładnie ten sam rozmiar a teraz mam 65G nie czaję z tymi piersiami ...

Dziewczyny ale komfort w większości biegam bez stanika i biust mam nie jakiś strasznie rzucający się ale jednak róbcie cycki -fajna sprawa !!!

Demona wysoka jestes weź coś więcej ...i tez dla równowagi z dołem ... zobacz dlugienogi 475 i wcale nie takie balony a bardzo naturalne piersi
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg

Edytowane przez Sonka29
Czas edycji: 2017-05-19 o 20:13
Sonka29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 20:11   #2646
KKrajanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Pamaaa jeśli jest jakaś zależność pomiędzy bólem, a świetnym efektem (co u Was z Ismenką by się zgadzało) to niech boli!

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Pytanie do mamuś- co powiedziałyście dzieciom? Może pytanie uznacie za beznadziejne, ale naprawdę mój synek z tych bardzo uczuciowych, współczujących, będzie dopytywał, dmuchał żeby nie bolało...

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Na odpowiedź typu "Mama ma zaziu, uwazaj" nie ma szans bo od zawsze traktujemy go jak równego sobie i stosownie do wieku wszystko tłumaczymy jak jest, a nie na zasadzie nie bo nie, albo na okrętkę, jednak no tutaj prawdomowność nie wchodzi w grę i jestem skołowana 😐

Mój syn,wtedy 6letni,jest bardzo dociekliwy i tez miałam ten problem. On będzie zgłębiał temat do bólu aż dojdzie do sedna i ma to być logiczne. Wiec mu powiedziałam,ze mama miała taka niedobra skórkę w piersiach i lekarze musieli ja wyciąć. Dzieci ani razu nie zorientowały sie,ze piersi sa większe bo na początku były w bandażach a ja i tak zgięta chodziłam z bólu. Musialamwymyslec cos wiarygodnego i bliskiego kłamstwu, które sprzedałam wszystkim panom (z ojcem włącznie) w rodzinie. Ze cos mi znaleźli w piersiach, w mięśniach (jakkolwiek to brzmi..) i musieli wyciąć. Wszyscy mnie bardzo żałowali
Dzieci sie ostrożnie przytulały a starszy ciagle pytał czy mnie juz piersi nie bolą. Niestety tez sie kiedyś spytał przy obcych...
Nikt z facetów nie zauważył zmiany.
Acha, kiedyś sie zapomniałam i jak jeszcze piersi sztucznie wyglądały, to dzieci mnie zobaczyły. I obaj powiedzieli WOOOW hahaha i wtedy syn starszy spytał,czemu piersi tak wystają (i pokazał tak bum). Na to ja, a co maja leżeć na brzuchu? Po prostu stercza.
Uff wystarczyło mu

Edytowane przez KKrajanka
Czas edycji: 2017-05-19 o 20:16
KKrajanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 20:11   #2647
Sonka29
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Ja moim normalnie powiem, że miałam operacje piersi . Tym bardziej, że najmłodszy 3,5 roku ciągle mi je mietoli
U mnie 7 i 4 i do tej pory nie wiedzą Haha choć ten młodszy kiedyś mnie nago zobaczył i padło pytanie :"co to ???" Ja na to :"piersi" na co on :" be fuj " A tak to mąż mówił że mama chora i brzuszek boli

1700 za cała depilacje ??? Mega mało ... ja z 5 lat temu zrobiłam lightsheer pachy (4 razy) 200 zł /1zabieg , nogi ( 3razy) 600 zł /zabieg , głębokie bikini ałć ( 4 razy)400 zł/zabieg ...Pachy łyse nogi takie sobie i bikini tez wymagają kolejnych sesji ... teraz widzę że to duzo tańsza impreza zdążają się promocje 100zl / zabieg mały obszar i 200 zl za duży obszar
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Stary 2017-05-19, 20:17   #2648
Cotton2015
Raczkowanie

myselfe, wstępny kształt piersi można najwcześniej oceniać po pół roku, po roku powinny być już w miarę ułożone, chociaż czasami trwa to jeszcze dłużej ( u mnie np dobre półtora roku). Ja może nie jestem zbyt dobrym przykładem, bo czeka mnie poprawka, ale u mnie piersi potrafiły się bardzo zmienić w ciągu dwóch dni, potem wrócić do normy, potem znów inaczej i tak w kółko. Pamiętaj, że teraz są wyższe temperatury i człowiek ogólnie trochę bardziej "puchnie" jeśli wiesz co mam na myśli

Cripped, gratulacje! Kurcze, zobaczysz, teraz będzie już tylko lepiej z dnia na dzień, jeśli chodzi o dolegliwości fizyczne. Najgorsze za Tobą

Dziewczynki kochane, powiedzcie mi trochę o tym laserze i ewentualnie zdementujcie plotki. Ja sobie chciałam kupić urządzonko, depilator laserowy, ale odradzono mi ze względu na bardzo jasny kolor owłosienia. I ostatecznie nie kupiłam. Myślałam też o depilacji laserowej w salonie, ale też czytałam, że lepsze efekty są u brunetek. Prawda to? Nie mam jakiś strasznych kłopotów z owłosieniem, prawie nie widać go nawet jeśli zapomnę się wydepilować (oprócz miejsc intymnych oczywiście), ale jednak nie musieć już wcale to byłoby niebo

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-05-19 o 20:35
Cotton2015 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 20:37   #2649
demona1979
Rozeznanie

Sonka ja wysoka??? 167 jak Ismenka
Tak 1700 za całość. Łydki i pachy po 100, tyl ud 50 bo kilka wlosow, pełne bikini 200. Po 3 sesji płaciłam tylko za ilość strzałów np 50zl. Łydki mam prawie gładkie po 2 razach. Najwięcej bo 5razy byłam z bikini.

Moim zdaniem urządzenia domowego się nie opłaca bo musisz i tak kasety dokupić a efekty gorsze. W gabinecie tylko light sheer (dual albo standard ). Im ciemniejszy włos i większy kontrast między włosem a skóra tym lepszy efekt, bo można użyć większej mocy.

Edytowane przez demona1979
Czas edycji: 2017-05-19 o 20:43
demona1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 21:01   #2650
Nita6
Zakorzenienie

Dobry wieczór

Długienogi - witaj
Crippled - piersi zapowiadają się ślicznie

miłego weekendu dziewczyny
Stary 2017-05-19, 21:13   #2651
Dlugienogi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
myselfe, wstępny kształt piersi można najwcześniej oceniać po pół roku, po roku powinny być już w miarę ułożone, chociaż czasami trwa to jeszcze dłużej ( u mnie np dobre półtora roku). Ja może nie jestem zbyt dobrym przykładem, bo czeka mnie poprawka, ale u mnie piersi potrafiły się bardzo zmienić w ciągu dwóch dni, potem wrócić do normy, potem znów inaczej i tak w kółko. Pamiętaj, że teraz są wyższe temperatury i człowiek ogólnie trochę bardziej "puchnie" jeśli wiesz co mam na myśli

Cripped, gratulacje! Kurcze, zobaczysz, teraz będzie już tylko lepiej z dnia na dzień, jeśli chodzi o dolegliwości fizyczne. Najgorsze za Tobą

Dziewczynki kochane, powiedzcie mi trochę o tym laserze i ewentualnie zdementujcie plotki. Ja sobie chciałam kupić urządzonko, depilator laserowy, ale odradzono mi ze względu na bardzo jasny kolor owłosienia. I ostatecznie nie kupiłam. Myślałam też o depilacji laserowej w salonie, ale też czytałam, że lepsze efekty są u brunetek. Prawda to? Nie mam jakiś strasznych kłopotów z owłosieniem, prawie nie widać go nawet jeśli zapomnę się wydepilować (oprócz miejsc intymnych oczywiście), ale jednak nie musieć już wcale to byłoby niebo
Przede wszystkim domowe urządzenie to IPL i to nie jest laser. Po tym na bank wszystko odrasta. I tak naprawdę to szkoda kasy. Faktycznie laser nie łapie jasnych włosów tak samo jak nie można laserować opalonej skóry bo wtedy laser parzy skórę zamiast cebulek. Są parametry niby do opalonej skóry ale to nie daje rezultatów. Po dobrze wykonanej sesji lasera (sesji średnio jest 3 do 6) powinno już nic nie odorosnąć. Raz w roku trzeba robić sesje przypominająca i to wszystko.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Długienogi - witaj

Witam
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 21:22   #2652
myselfe
Raczkowanie

Cytat:

Cotton ja wiem, niecierpliwa jestem no i troche juz mnie martwi ta roznica.. zauwazylam tez ze np rano tak tego nie widac jak wieczorem po pracy(tak jakby miesien prawej reki po calym dniu w pracy sie powiekszal) dzisiaj natomiast obie piersi mi dokuczaja i pobolewaja. No jak nie urok to sraczka

Aaa co do depilacji to robilam jakies trzy lata temu light sheer i gucio dalo. Ja mam dosc jasna karnacje, wlosy tez jasne a efektow nie bylo zadnych, kasa wywalona w bloto. Albo salon byl po prostu do dupy..

Stary 2017-05-19, 22:41   #2653
nikisa
Zakorzenienie

Ja 3 lata temu robiłam bikini z grouponu, miałam spokój przez dobry rok, bo powinnam zrobić jeszcze ze 2 - 3 sesje, ale nie miałam kasy wtedy salon w każdym razie w porządku i pójdę tam niedługo jak trochę uzbieram

Stary 2017-05-20, 05:20   #2654
myselfe
Raczkowanie

Nikisia napisz mi pw gdzie robilas

Stary 2017-05-20, 06:50   #2655
dziubas3105
Zadomowienie

Doberek

Cripled, nawet d będzie
Miałam 70 d pooperacyjny, teraz 65 e/f. Pięknie się zapowiadają

Długienogi, Demona, jaki macie kolor włosów. Zrobiłam 7 serii lasera na ciało ale i tak odrastają. Od znajomych lekarzy wiem że problemy z tarczyca + jasne owłosienie = marny efekt. Żaden dostępny lasrr nie poradzi sobie z jasnymi włosami nie mówiąc już o ipl

W lewej piersi trzyma u mnie mięsień, jest bułka na gorze i właśnie ta bułka mnie boli. Normalne to????

Stary 2017-05-20, 07:15   #2656
demona1979
Rozeznanie

Dziubas ja jestem ciemny blond. Ale włoski miałam czarne. Wiec u mnie duży kontrast był. I to prawda, że zaburzenia hormonalne powodują odrastanie.
Stary 2017-05-20, 07:21   #2657
Sonka29
Zadomowienie

Dzień dobry

Stawiam kawusię

U nas chmury i pogoda taka sobie :/

Demona przy mnie każda jest wysoka

Miłego dnia
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Stary 2017-05-20, 07:28   #2658
Dlugienogi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Doberek

Cripled, nawet d będzie

Długienogi, Demona, jaki macie kolor włosów. Zrobiłam 7 serii lasera na ciało ale i tak odrastają. Od znajomych lekarzy wiem że problemy z tarczyca + jasne owłosienie = marny efekt. Żaden dostępny lasrr nie poradzi sobie z jasnymi włosami nie mówiąc już o ipl

W lewej piersi trzyma u mnie mięsień, jest bułka na gorze i właśnie ta bułka mnie boli. Normalne to????

Ja naturalnie to brunetka jestem a mam niedoczynność tarczycy tyle ze pod kontrolą lekarza od lat. Wiec z ta tarczyca to chyba nie do końca tak.
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7

Edytowane przez Dlugienogi
Czas edycji: 2017-05-20 o 07:31
Dlugienogi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 07:55   #2659
dziubas3105
Zadomowienie

Moje owłosienie to jasny blond

Stary 2017-05-20, 08:06   #2660
nikisa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
Nikisia napisz mi pw gdzie robilas

Poszło

Stary 2017-05-20, 08:25   #2661
Sonka29
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dziubas31f05 Pokaż wiadomość
Moje owłosienie to jasny blond

A to z jasnym sobie taki laser nie poradzi niestety im ciemniejsze i mocniejsze tym lepiej
W czerwcu mam kontrolę półroczną u mojego dr i muszę mu pokazać zwłaszcza prawą pierś -też mam od góry bułkę zupełnie inny profil niż u lewej ... Zastanawiam się czy to nie zasługa torbieli bo miałam dosyć dużą zmianę ... Po powrocie pójdę na usg i nie wiem czy nie poproszę o wyjęcie tego igłą ...
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Stary 2017-05-20, 08:39   #2662
paaulinaa90
Raczkowanie

Cytat:
Mój ma 7 i nic nie wie, nie czuje potrzeby by mu mówić bo nie potrzebna mu taka wiedza a dwa by nie rozgadał bo to papla

Edytowane przez paaulinaa90
Czas edycji: 2017-05-20 o 08:43
paaulinaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:00   #2663
Sonka29
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paaulinaa90 Pokaż wiadomość
Mój ma 7 i nic nie wie, nie czuje potrzeby by mu mówić bo nie potrzebna mu taka wiedza a dwa by nie rozgadał bo to papla
Otóż to przedszkole huczałoby od informacji
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Stary 2017-05-20, 10:14   #2664
komtesa
Rozeznanie

Witam w ten piękny, słoneczny dzień. U nas dzisiaj bezchmurnie i 28 w cieniu.
Niestety jak na złość dzisiaj córka zawalona audycjami, koncertami itp. i ja pełnię rolę szofera. A chłopaki pojechały na wake'a.
Cytat:
Dziubas ja jestem ciemny blond. Ale włoski miałam czarne. Wiec u mnie duży kontrast był. I to prawda, że zaburzenia hormonalne powodują odrastanie.
Co za dziadostwo! Z głowy włosy Ci lecą, a tu odrastają.
Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość
A to z jasnym sobie taki laser nie poradzi niestety im ciemniejsze i mocniejsze tym lepiej
W czerwcu mam kontrolę półroczną u mojego dr i muszę mu pokazać zwłaszcza prawą pierś -też mam od góry bułkę zupełnie inny profil niż u lewej ... Zastanawiam się czy to nie zasługa torbieli bo miałam dosyć dużą zmianę ... Po powrocie pójdę na usg i nie wiem czy nie poproszę o wyjęcie tego igłą ...
Sonka daj zdjęcie. Zobaczymy, o co chodzi.

Dziubas, nie wiem, co z tą bułą. Też może pokaż na zdjęciu.

Lecę po córę. Napiszę jeszcze, bo mam problem z kostiumem.
Stary 2017-05-20, 10:49   #2665
crippled
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Gratuluję! Cieszę się bardzo, że wszystko poszło zgodnie z planem i optymistycznie w swoją przyszłość patrzę 😉 Dobrze, że się odezwałaś bo po ostatnim poście o Twoim "zabójczym" ciśnieniu można było mieć stracha.

Mi wczoraj AK powiedzial- "... no i co więcej... no boli... boli jak cholera..." 😁
Tydzień poboli a później całe życie z pięknym biustem, więc warto

Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
Crippled bedzie C na bank! fajnie ze sie nowe cycuchy pdoobaka

Ja sie nie wypowiem o bolu po operacji bo chyba mnie i Ismenke najbardziej bolalo. U mnie orzez pierwszy tydzien byl moj chlopak w domu caly czas. Drzwi przez 2 tygodnie byly dla mnie problemem.
Glowa do gory dziewczyny! Nie wszystkie bedziecie takimi "bólowymi" cieniasami jak ja :p
Współczuję! Ja przez jeden dzień cierpiałam tak bardzo, że prawie chodziłam po ścianach. Nie wyobrażam sobie takiego bólu przez tydzień

Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki

Dziubasku tak to ja Wam przesłałam słońce ☀☀☀Słyszałam że i w kraju ładna pogoda ...

Super Anitke widzę ??? 70 D ??? Hehe mnie dali dokładnie ten sam rozmiar a teraz mam 65G nie czaję z tymi piersiami ...
:
Tak to Anitka Na lewej piersi leży idealnie ale na prawej trochę przymały.
Ciekawe z jakim ja ostatecznie skończe rozmiarem

Cytat:

Mam jeszcze tydzień urlopu więc to całkiem dużo czasu na dojście do siebie

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Długienogi - witaj

Dziękuję Później postaram się wrzucić jakieś zdjęcie do albumu.

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Doberek

Cripled, nawet d będzie
Jak będzie trochę wiecej niż C to płakać nie będę
Stary 2017-05-20, 11:28   #2666
demona1979
Rozeznanie

Crippled, Tonka pokażcie zdjęcia!

Ja dziś pogadałam z Bratem czy mi pomoże po operce. Jest na tak co mnie nie dziwi, bo on jest personalnym i rozumie, że chce polepszyć swój wygląd.
Operacje chce robić jak moje dzieci wyjadą na wakacje do ojca (widuja się raz na pół roku) i będę kompletnie sama.
Stary 2017-05-20, 12:28   #2667
tonka88
Raczkowanie

hej laseczki!
ja nadal jestem w fazie zwątpienia.
może faktycznie potwierdza się reguła, że ta, która cierpi później ma fajne cycuchy bo ja poza kilkoma epizodami gorszego samopoczucia jestem z tych, co mogą zaraz ruszać na kebsa nie mam żadnych problemów, bólów, może wstawać trudniej. rąk nie podnoszę z zasady, że nie powinnam. ale jakbym musiała to bym chyba nawet nie poczuła.

Za to samopoczucie średnie. fotkę wstawię w poniedziałek po wizycie kontrolnej, ale serio nie ma co oglądać. asymetria brodawek się zwiększyła, mam dużą przerwę między cyckami.

mam wielką prośbę - doradźcie czy warto kupować na własną rękę ten stanik anity? bo w szpitalu dostałam coś podobnego:
http://www.biodermis.nl/77-thickbox_...vergroting.jpg
i nie zbiera za bardzo do środka:/
czy może już nie inwestować w ten tylko brac triumpha?
Stary 2017-05-20, 13:12   #2668
miumiu29
Rozeznanie

tonka ja dostałam pooperacyjny anity 5523 i potem dokupilam taki sam juz w swoim dobrym rozmiarze (po zejściu opuchlizny) tylko w innym kolorze i jestem zadowolona, biegam w nim też i naprawdę nic nie czuje aby cyce mi skakaly.

Stary 2017-05-20, 13:14   #2669
demona1979
Rozeznanie

Tonka ale dużo dziewczyn miało autostradę a potem się zeszły. Poza tym takie z przerwą wyglądają bardziej naturalnie. Jak się zagoja i ułożą będziesz je zbierać do środka.
Stary 2017-05-20, 13:29   #2670
crippled
Wtajemniczenie

Tonka ja też mam autostradę i cycki w dziwnym kształcie ale one nie mają nawet tygodnia, więc nie wymagajmy cudów. Daj im czas
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 10 (1 użytkowników i 9 gości)
ismenka
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości