Camp America - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 19:14   #1
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935

Camp America


Witam, w wakacje 2010 zamierzam pojechać do Stanów korzystając z usług wyżej wymienionego biura.
Mam nadzieję, że znajdą się dziewczyny, które korzystały z takich programów, albo też mają taki zamiar.
Jaką opcję polecacie? Campower, counsellor, Resort America? Placement czy independent? Jeśli to drugie, to jak szukać pracy? Na miejscu czy jeszcze w Polsce?
Jak wygląda sprawa zakwaterowania? Czy organizatorzy ograniczają moją swobodę, czy mogę dowolnie spędzać np wieczory?
Czy napotkałyście jakieś dodatkowe opłaty, których się nie spodziewałyście?
Ogólnie jak wygląda dzień na takim campie?
Czy dostałyście referencje z tamtejszego miejsca pracy?
Jak ma się sprawa podatku?
No, tyle na razie przyszło mi do głowy. Bardzo mi zależy na tych informacjach, bo zanim zgłoszę się do biura, chciałabym wiedzieć w co się pakuje
Pozdrawiam
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 21:07   #2
syska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 62
Dot.: Camp America

Witaj Również zastanawiam się nad wyjazdem do USA z CampAmerica. Mnie najbardziej zainteresował program Counsellor - praca jako opiekun kolonii na pewno dostarcza wielu nieprzewidzianych przygód Dużo czytałam o CampAmerica i przyznam,że nie spotkałam się z żadną negatywną opinią na ich temat. Pytasz o czas wolny - nie wiem jak to wygląda dokładnie, ale wiem, ze idea Campu narodziła się z chęci zapoznania europejskiej młodzieży z amerykańską rzeczywistością, w związku z czym dają okazję nie tylko do pracy, ale i zwiedzania tego kraju. Także pod tym względem - tj.podróżowania i poznawania nowego kraju - CampAmerica jest najlepszym wyjściem.
syska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:04   #3
sloneczko1987
Raczkowanie
 
Avatar sloneczko1987
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
Dot.: Camp America

Własnie przeglądam strone camp america. Kusi, oj kuuusi

Jak wasze postepy? Zdecydowane, zakwalifikowane do wyjazdu?

Jeżeli tak, to napiszcie wasze kolejne etapy wdrażania w zycie pomysłu i ile trwa cały proces rekrutacji. Wszystkie formalności związane z wizą i przygotowaniami do wyjazdu.


PS. Z tego co widze, to nie ma rozwinietego tematu odnosnie camp america i troszke mnie to niepokoi. Temat umarł śmiercią naturalną jak widać.
__________________
"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości."
"Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy chamów, natomiast jeden cham zepsuje każdą kulturalną imprezę."
Bertrand Russell
sloneczko1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.