Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-25, 13:31   #331
sebszynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Odżywki do paznokci.

Hej

Mam pytanie dotyczące odżywek do paznokci, a w szczególności tej 8w1 od firmy Eveline. Znajome mi bardzo polecają i moja kosmetyczka również ale z drugiej strony czytałam gdzieś, że jest nie za dobra i sama już nie wiem co myśleć. Na innym forum wyczytałam, że trzymając się instrukcji użytkowania nic złego się nie stanie. Dziewczyny pomóżcie.
sebszynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 09:36   #332
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Odżywki do paznokci.

Używałam, ale tak jak pisze na innych forach - bolała mnie płytka. Efektów spektakularnych nie zaobserwowałam, za duży był to dla mnie dyskomfort. Znajoma używała i jej pasowało.

Ja wolałam zadbać o dietę, piję ziołowe herbatki i stąd zauważyłam lepszą kondycje paznokci i włosów niż po odżywkach.
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 14:12   #333
Dominika159
Przyczajenie
 
Avatar Dominika159
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Odżywki do paznokci.

Używałam i jestem bardzo zadowolona z niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dominika159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 15:25   #334
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: Odżywki do paznokci.

Przerobiłam wszystkie odżywki Eveline z tej podstawowej serii:
-S.O.S-bardzo dobra, odratowała paznokcie, które były beznadziejne(słabe, rozdwojone, nie rosły), nie uczula, nic nie boli,
-8w1-ból, paznokcie miękkie, rozdwajające się, jak nakładałam ją pod lakier to lakier odpryskiwał razem z paznokciem. Znam dużo osób, które ją uwielbiają, ale dla mnie jest koszmarna, niszczy moje paznokcie.
-diamentowa-utwardza, ale też wysusza niesamowicie płytkę, która staje się krucha, w płytce robią się nierówności, czasami bolało, miałam po niej początki onycholizy,
-Maksymalny wzrost-ok, paznokcie mocne i zdrowe, zero bólu, ładny kolor,
-wybielająca-paskudnie sina na paznokciach, ale rozjaśnia przebarwienia i zażółcenia, nie wpływa na kondycję samej płytki, nie boli,

Wszystkie powyższe(z wyjątkiem ostatniej) zawierają formaldehyd. Stosowałam ja zgodnie z zaleceniami jako 2-3 tygodniowe kuracje, oprócz tego nawilżam paznokcie kremami i olejkami, więc nie mam problemu z suchą płytką i skórkami(formaldehyd je mocno wysusza). Nie stosuję ich jako baza pod lakier(kiedyś to robiłam, nadają się wszystkie z wyjątkiem S.O.S-ta skraca żywotność lakieru). Robię sobie od tych odżywek przerwy.

Mam jeszcze Vitamin Booster z tych nowszych-nieco wzmacnia, nic nie boli(bez formaldehydu), pomogła mi po zdjęciu hybrydy na którą mam uczulenie. Jest fajną bazą pod lakier.

Z innych firm lubię odżywkę z jedwabiem Lovely-jak na produkt bez formaldehydu jest naprawdę niezła.
Nie sprawdzają się na nich zaś odżywki Sensique-po nich mam paznokcie w jeszcze gorszym stanie.

Moim paznokciom pomaga picie pokrzywy, olejki do paznokci(moje ulubione to gotowe z Essence i Eveline), dobry krem do rąk(czerwony Garnier), ale głównym sponsorem ich dobrej kondycji jest odżywka S.O.S Eveline. Choć zawiera formaldehyd mi nie szkodzi, to kwestia indywidualna-sama musisz spróbować(według zaleceń producenta+próba uczuleniowa), wszystko jest dla ludzi
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:42   #335
fluoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: Odżywki do paznokci.

Myślę, że jak się używa tej odżywki Eveline 8 w 1 zgodnie z instrukcją, to nie powinno się nic dziać. Według mnie nie powinno się jej używać jako bazy pod lakier, u mnie zostawiona sama sobie na parę dni, a potem zmywana dała bardzo dobre efekty. Teraz stosuję raz na jakiś czas i nic złego z paznokciami mi się nie dzieje. Najlepiej chyba po prostu spróbować, albo podejdzie, albo nie
fluoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 20:50   #336
malgorzatadaczynska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

U mnie króluje diamentowa odżywka z Eveline. Wiem, że niektórzy wypowiadają się o niej negatywnie… ( chociaż mnie te opinie dziwią), ale z moimi paznokciami współgra idealnie-szybko je wzmacnia, regeneruje. Miesiąc kuracji i mam zdrowe, długie, mocne paznokcie, bez rozdwajania się i łamania
malgorzatadaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 13:38   #337
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Odżywki do paznokci.

Cytat:
Napisane przez fluoo Pokaż wiadomość
Myślę, że jak się używa tej odżywki Eveline 8 w 1 zgodnie z instrukcją, to nie powinno się nic dziać. Według mnie nie powinno się jej używać jako bazy pod lakier, u mnie zostawiona sama sobie na parę dni, a potem zmywana dała bardzo dobre efekty. Teraz stosuję raz na jakiś czas i nic złego z paznokciami mi się nie dzieje. Najlepiej chyba po prostu spróbować, albo podejdzie, albo nie
Ja tam używam od kilku lat non stop jako bazę i żyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-29, 19:01   #338
jennifer78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Zależy z czym mamy problem. Ja akurat miałam mega slabe i rozdwajające sie paznokcie i zaczelam uzywac odzywki z Eveline- z wapniem i kolagenem. Kosztuje jakies 13 zl, a dosc szybko regeneruje paznokcie i jest bajka nie jest tak silna jak ta z diamentowa, wiec na moje slabe pazurki super sie nadaje.
jennifer78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 10:55   #339
madame_monik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Ja także korzystam z odżywki z Eveline, bodajże wersji z diamentem. Sprawdza się genialnie, wreszcie się pozbyłam problemu ze słabymi paznokciami (a po nieudanej hybrydzie walczyłam z tym przez rok). Np. odżywka Paese nie pomogła mi w ogóle, a zapłaciłam za nią horrendalne pieniądze :C
madame_monik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 15:20   #340
naturalnienadobranoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 6
Dot.: dobra odzywka do paznokci

Fitocosmetic masło / wosk/ maska do paznokci
naturalnienadobranoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 10:26   #341
juliakaczowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Czytałam, że lepiej nie używać żadnych odżywek .. bo mogą zepsuć paznokcie
juliakaczowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 11:39   #342
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

a jak można zepsuć coś co jest martwe?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 15:46   #343
Ewela2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Odżywka Eveline Mam takie pytanie do Pań, czy tylko ja mam taki problem z tą odżywką, że po zaprzestaniu używania moje paznokcie zamiast poprawić swój wygląd stały się łamliwe ?
Ewela2018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 23:19   #344
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewela2018 Pokaż wiadomość
Odżywka Eveline Mam takie pytanie do Pań, czy tylko ja mam taki problem z tą odżywką, że po zaprzestaniu używania moje paznokcie zamiast poprawić swój wygląd stały się łamliwe ?
nie tylko ty, ale to niestety normalne. Odżywka działa miejscowo, jeśli chcesz mieć mocne paznokcie na stałe, trzeba stale je odżywiać, głównie od wewnątrz, właściwą dietą.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 16:46   #345
KamaOra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Ja mialam dokladnie takie samo pytanie. uzywalam eveline 8w1...wiem wiem ze to syf ale juz nie wiem co robic.Badania porobione, suplementuje skrzyp i biotyne, nie wiem co jeszcze. a Eveline zamiast pomoc to pogorszyla sprawe
KamaOra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 22:23   #346
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Mi też pogorszyła. 2 miesiące wcierałam olejki w paznokcie i skórki codziennie. Bardzo poprawił się ich stan, chciałam potem doprawić odżywką i aktualnie jestem w punkcie wyjścia. Czuję, że już nigdy nie wydam kasy na odżywkę do paznokci.
Może to wina tego, że jest nowa wersja, stara mi tak nie niszczyła paznokci jak kiedyś używałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 14:33   #347
KamaOra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

a zabiegi parafinowe? niby trzeba od wewnatrz zaczac ale ja mam poczucie ze nic juz nie dziala :O
KamaOra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 14:50   #348
Tanooka
Raczkowanie
 
Avatar Tanooka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 152
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Eveline 8w1 to chyba moj ulubieniec. Tylko nie mozna jej stosowac za dlugo.
Tanooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 22:06   #349
marykate28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Powtorze sie, ale Eveline, 8w1. Najlepsza Przede wszystkim szybko dziala, nie podrażnia (nie ma formaldehydu w składzie), pogrubia pazurki i je wzmacnia na dłuuugo jak ktos potrzebuje ekspresowego odżywienia to polecam, bo ja juz po dwoch tygodniach mialam paznokcie w super kondycji.
marykate28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 13:12   #350
nadinka_
Raczkowanie
 
Avatar nadinka_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

używałam raz w życiu 8w1 i nigdy więcej tak, stosowałam zgodnie z instrukcją - a moje paznokcie po którymś dniu zaczęły mnie tak piec, że podziękowałam dla mnie tylko odżywka z peggy sage
nadinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 10:38   #351
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Kiedyś też używałam, ale efekty byly krótkotrwałe. Okazuje się, że lepiej spradza mi się serum z Biotebala, które paznokcie nawilża. Dletego pazurki się nie łamią i mogę mieć taką długość, jaką chcę bez doklejania sztucznych.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 14:24   #352
Haneneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Jeżeli chodzi o tą 8w1 to wydaje mi się że to kwestia samych paznokci i diety bo to pewnie zależy od tego czego Ci brakuje by były twarde i nie łamliwe.
Haneneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 07:10   #353
Kamila_Tecz_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 22
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

nie wiem czy kiedyś inna była ta odżywka 8 w 1 z eveline czy coś ja robię nie tak... posłuchajcie:
lata temu ją używałam i paznokcie był piękne. Wtedy było napisane w instrukcji, żeby codziennie nakładać warstwę, nie zmywając wcześniej tej starej i tak przez 3/4 dni, a potem od nowa. pamiętam że nie miałam z tym problemu, paznokcie szybko rosły silne, a dzięki tym warstwom miały super ochronę. Nic nie bolało, a tak jak wtedy, nigdy dotąd nie miałam takich szponów.
Niedawno ponownie wróciłam do tej odżywki, kupiłam normalnie ją w rossmanie, tym razem zgodnie z instrukcją nałożyłam warstwę, a po np. 2 dniach miałam to zmyć i nałożyć kolejną. Problem w tym, że ta warstwa odżywki ścierała się i odchodziła płatami przy podstawowych czynnościach. Nie wyobrażam sobie jak można nałożyć jeszcze na nią lakier....
Moim zdaniem coś pomieszali w składzie, "ulepszyli" formułe... niestety tym razem nie zdała u mnie egzaminu.
*Paznokcie podreperowałam odzywką sos też z eveline
Kamila_Tecz_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 18:23   #354
PolinkaMalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Dobre są te wegańskie odżywki z Bielendy z tej serii Bio Vegan Nail Care. Miałam tą regenerująca z algami morskimi, na prawde wzmocniła mi paznokcie
PolinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 15:23   #355
monpij12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobra odzywka do paznokci

Ja właśnie teraz poluje na Regenerum . Używałam do tej pory Eveline 8w1 ale strasznie piekła mnie płytka paznokcia i przy skórkach. A przy Regenerum zaobserwowałas może takie reakcje ?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Ja teraz poluje na Regenerum. Używałam Eveline 8w1 ale strasznie piekła mnie płytka paznokcia i koło skórek. A przy Regenerum zaobserwowałas może takie reakcje ?
monpij12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 11:15   #356
Marysia232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Podpinam się pod temat. Pomogło wam to Regenrum? W Rossmanie nie ma za dużego wyboru, głównie Eveline, mi w ogóle mi nie pomaga. Muszę zamówić online, może być kilka produktów byleby paznokcie nie były tak łamliwe, jak tylko trochę wyrosną...
Marysia232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:37   #357
zabunia10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Moją ulubioną i jednocześnie skuteczną jest Salon 5 Oils Complex, działa cuda na paznokciach i skórkach. Wydaje mi się, że sporo dziewczyn ją zna.
zabunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 12:25   #358
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

mi żadna odzywka nie pomogła, a stosowałam chyba większość dostepnych na rynku, od tańszych jak słynna Eveline , z Sally Hansen kilka rodzajów, do droższe jak OPI Envie, obecnie mam Micro Cell 200 .Próbowałam też Regenerum zarówno w olejku z pędzelkiem jak i w formie lakieru.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 13:51   #359
SoGinger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Question Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Zdrapałam hybrydę, nie pytajcie nawet... Jak uratować paznokcie? Minął miesiąc, a one nadal się kruszą
SoGinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 13:31   #360
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SoGinger Pokaż wiadomość
Zdrapałam hybrydę, nie pytajcie nawet... Jak uratować paznokcie? Minął miesiąc, a one nadal się kruszą
NormaNail, maść pielęgnacyjna do paznokci o działaniu regenerującym,

polecam
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 16:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.