Kosmetyki Twilight Beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 17:46   #1
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka

Kosmetyki Twilight Beauty


Ostatnio miałam styczność z błyszczykami i różem z serii Luna Twilight. Choć fanką Zmierzchu nie jestem, ten przypadkowy kontakt przysporzył mi 2 błyszczyki i róż :P [z tych które były dostępne w Douglasie i można było je przetestować]. Do tego rozbudził apetyt na paletki, balsamy-szminki i czarny rozświetlacz Volturi Tyle, że szkoda mi wydawać tyle kasy, gdy nawet na KWC nie ma żadnych recenzji. Czy któraś z Was testowała/ używa czegoś z Twilight Beauty? Jeśli tak , to będę bardzo wdzięczna za wasze opinie
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 12:56   #2
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Twilight Beauty

up
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:02   #3
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Twilight Beauty

up
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 17:14   #4
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyki Twilight Beauty

Hisoka, podbijam temat.
Jakie wrażenia z używania błyszyków Twiligh, przymierzam sie nich , a nic nie wiem
Pozdrawiam
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 18:25   #5
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Kosmetyki Twilight Beauty

mam czerwony, boski jest, efekt na ustach jest znacznie subtelniejszy niz w opakowaniu, świetnie nawilża i przyjemnie pachnie, polecam
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:06   #6
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Twilight Beauty

no...ja już mogę się wypowiedzieć. Mam:

Błyszczyk w odcieniu Surrander-kolor neutralny, bez drobinek, kryjący. Różowy beż z dodatkiem lekkiej brzoskwini. Dobrze nawilża, bardzo ładnie pachnie. Dosyć trwały.

'53 Chevy- malutkie, praktycznie niewidoczne drobinki. Kolor subtelniejszy niż w opakowaniu. Na ustach zgaszony czerwonoróżowy. Zapach, trwałość i nawilżanie jak wyżej.

Just bitten lip balm w odcieniu Lullaby- kolor brzoskwiniowo-różowy. Dobrze nawilża, ma satynowy połysk.

Róż w musie w odcieniu Swoon - bardziej rozświetlacz, niż róż. Kolor delikatny brzoskwiniowo-różowy. Łatwo się nakłada, dobrze 'spaja się ze skórą'.

Paletka Rosaline- paletki są malutkie, ale śliczne Zawierają dwa błyszczyki, dwa cienie do powiek i róż. Błyszczyki w Rosaline są przejrzyste, gęste w odcieniach: koralowym i ciepłym różu. Cienie neutralne. Jeden brzoskwiniowy, drugi brzoskwiniowo-różowy. Pasują do siebie, kolory ładnie się przenikają. Są błyszczące, iskrzące i bardzo dobrze napigmentowane, więc wystarczy mała ilość. Długo się trzymają.
Najlepszy z tego wszystkiego jest róż. Bardzo mocno napigmentowany, w ciepłym odcieniu. Wystarczy dotknąć [nie pocierć] go parę razy pędzlem i kolor jest 'akurat'.
Podsumowując- mimo że paletka jest malutka, to jest wydajna. Odcienie są ciepłe i raczej neutralne.

Paletka Victoria- ten sam zestaw kosmetyków. Błyszczyki są przejrzyste, gęste, ciemniejsze niż u Rosaline. W odcieniach jagodowo-różowych.
Cień jaśniejszy jest fioletowy z błękitnym połyskiem. Ciemniejszy-jagodowy. Właściwości podobne jak w przypadku Rosaline- cienie są iskrzące, dobrze napigmentowane i długo się trzymają.
Róż jest matowy, w zimnym odcieniu. Odcień różowy, przełamany fioletem. Również mocno napigmentowany.

Lip Venom- jest dziiiiiwny :P Akurat mam to szczęście, ze moje usta są mało wrażliwe na 'szczypiące' błyszczyki. Ale i tak trochę piecze.
Przed aplikacją trzeba go dobrze wstrząsnąć. Mimo to na ustach się rozwarstwia i trzeba go wetrzeć palcem.
Kolor jest dosyć intensywny, czerwony,bez drobinek. Gdy Venom wsiąknie, kolor dalej zostaje, ale traci połysk. Jest matowy i usta wyglądają jakby były naturalnie zaczerwienione. Efekt przygryzionych warg
W sumie go lubię, ale trochę trzeba się z nim namęczyć, żeby ładnie wyglądał.


Z tego co wiem, większość kosmetyków Luna Twilight jest produkowana przez Blushe. Chyba tylko Lip Venom wyszedł od Duwop.
Ogólnie ze wszystkiego jestem zadowolona. Błyszczyki służą mi lepiej niż Addict'y Diora [wysuszały mi usta] , czy Lip Fusion [nie wiem czemu, po LP trochę schodziła mi skóra z ust, choć nie były przesuszone], a paletki są bardzo praktyczne i zmieszczą się do każdej torebki [długość i szerokość jak karta kredytowa. Grubość tak jak ok. trzy karty :P]. Poza tym mają ładnie dobrane kolory.
__________________

Edytowane przez Hisoka
Czas edycji: 2010-09-26 o 19:09
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 16:38   #7
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyki Twilight Beauty

Super,
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Czuję się skuszona
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.