Nailac- lakiery hybrydowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-03, 18:42   #61
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

W zeszłym tygodniu przyszły do mnie pierwsze lakiery Nailac. I szczerze mówiąc nie wiem co o nich napisać, bo z jednej strony jestem z nich zadowolona, a z drugiej strony jestem zła... Zamówiłam kolory 011F, 109, 032 i 182. Jeśli chodzi o konsystencję, krycie i pędzelek to bardzo mi leżą te lakiery . Do kolorów 109 i 011F nie mam zastrzeżeń, bo są takie jak się spodziewałem. Niestety 032 i 182 mnie rozczarowaly, bo są dla mnie całkowicie różne niż oczekiwałam :/. 182 w rzeczywistości jest dużo jaśniejszy niż na zdjęciu z wzornika na ich stronie, a głównie nim się sugerowałam nie wierząc w zdjęcia stylizacji na ich fb i to był niestety błąd... Na zdjęciach na fb było widoczne, że jest jaśniejszy niż w foto na stronie. "Dzięki" temu zdublowal mi się z kolorem modeny 183, który ma trochę cieplejsza tonację nic Nailac 182. Liczyłam na mocno nasycony fiolet, ale nie neonowy i taki "zjadliwy" jak Iguana indigo, a mam... co mam. Na zdjęciu widać między nimi dużą różnicę, ale to przez to że światło wyciagnelo ze 182 chłodne tony. Drugie rozczarowanie to 032, który zdublowal mi się ze 122 modeny... Ten 032 w rzeczywistości jest trochę ciemniejszy niż wychodzi na zdjęciu... Mimo to jest piękny
InShot_20170103_181746.jpg
InShot_20170103_181847.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 18:39   #62
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Dziewczyny, a czy któraś z Was miała do czynienia z:

- kolorem 010F? Na stronie opisują go jako transparentny mleczny beż i jestem ciekawa czy jest mocno transparentny czy tylko trochę i jaki rzeczywiście ma odcień. Jestem maniaczką mlecznych paznokci i od lat poszukuję idealnego lakieru, takiego nie za bardzo kryjącego ani za bardzo transparentnego, nie za beżowego, nie za różowego, ani za białego, nie za ciepłego i nie za zimnego, uff... no wiecie ma być idealny Sprawdziłam kilka "mleczaków" różnych firm i chyba najbliżej ideału jest CND Romantique (ale trochę za bardzo wpada w biel:P)

- z topem No Wipe?? Że niby nie trzeba go przemywać i mocno nabłyszcza. Tego produktu jestem bardzo ciekawa

- z kolorem 021 - głęboka czerń? Szukam też ładnie kryjącej czerni.
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 19:41   #63
MadameMalonka
Raczkowanie
 
Avatar MadameMalonka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 156
Wyślij wiadomość przez MSN do MadameMalonka
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez krówczyńsky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was miała do czynienia z:

- kolorem 010F? Na stronie opisują go jako transparentny mleczny beż i jestem ciekawa czy jest mocno transparentny czy tylko trochę i jaki rzeczywiście ma odcień. Jestem maniaczką mlecznych paznokci i od lat poszukuję idealnego lakieru, takiego nie za bardzo kryjącego ani za bardzo transparentnego, nie za beżowego, nie za różowego, ani za białego, nie za ciepłego i nie za zimnego, uff... no wiecie ma być idealny Sprawdziłam kilka "mleczaków" różnych firm i chyba najbliżej ideału jest CND Romantique (ale trochę za bardzo wpada w biel:P)

- z topem No Wipe?? Że niby nie trzeba go przemywać i mocno nabłyszcza. Tego produktu jestem bardzo ciekawa

- z kolorem 021 - głęboka czerń? Szukam też ładnie kryjącej czerni.
Osobiście pokochałam mleczne paznokcie właśnie dzięki CND Romantique

Co do czerni, ja zadowolona jestem z Indigo. Kryje w sumie już przy pierwszej warstwie, a drugą maluję tylko dla trwałości mani
MadameMalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 22:12   #64
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MadameMalonka Pokaż wiadomość
Osobiście pokochałam mleczne paznokcie właśnie dzięki CND Romantique

Co do czerni, ja zadowolona jestem z Indigo. Kryje w sumie już przy pierwszej warstwie, a drugą maluję tylko dla trwałości mani
Tak, Romantique jest póki co moim nr 1. W ogóle CND są świetne. Sprawdziłam też Semilaca (nie odpowiadają mi odcienie i w ogóle słabo się trzymają u mnie), Indigo (też się słabo trzyma), SPN (zbyt transparentne i ciut za drogie) i stwierdzam, że efekt o jaki mi chodzi to chyba najprędzej osiągnęłabym jakimś żelem ale jestem zielona w tym temacie

Co do Indigo to nie lubię - tak jak pisałam, słabo się u mnie trzymają, a poza tym wiem, że różnie to bywa u nich z kryciem, ale jeśli piszesz, że czarny jest ok to fajnie
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 15:51   #65
MadameMalonka
Raczkowanie
 
Avatar MadameMalonka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 156
Wyślij wiadomość przez MSN do MadameMalonka
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez krówczyńsky Pokaż wiadomość
Tak, Romantique jest póki co moim nr 1. W ogóle CND są świetne. Sprawdziłam też Semilaca (nie odpowiadają mi odcienie i w ogóle słabo się trzymają u mnie), Indigo (też się słabo trzyma), SPN (zbyt transparentne i ciut za drogie) i stwierdzam, że efekt o jaki mi chodzi to chyba najprędzej osiągnęłabym jakimś żelem ale jestem zielona w tym temacie

Co do Indigo to nie lubię - tak jak pisałam, słabo się u mnie trzymają, a poza tym wiem, że różnie to bywa u nich z kryciem, ale jeśli piszesz, że czarny jest ok to fajnie
O widzisz, a ja bardzo lubię Semilac i Indigo. U mnie każdy ma dobre krycie i fajnie się trzyma. Jak widać wszystko jest kwestia indywidualną.

Za to z SPN mam jeden lakier, wiśniowy i muszę mnóstwo warstw malować, tak ok. 5 aby nie było prześwitów

Ja hybrydę ubóstwiam za to, że nie trzeba się przy niej tyle napracować co przy żelach
MadameMalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:54   #66
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MadameMalonka Pokaż wiadomość
O widzisz, a ja bardzo lubię Semilac i Indigo. U mnie każdy ma dobre krycie i fajnie się trzyma. Jak widać wszystko jest kwestia indywidualną.

Za to z SPN mam jeden lakier, wiśniowy i muszę mnóstwo warstw malować, tak ok. 5 aby nie było prześwitów

Ja hybrydę ubóstwiam za to, że nie trzeba się przy niej tyle napracować co przy żelach
Pewnie, że kwestia indywidualna, zwłaszcza, że ja też nie jestem jakimś ekspertem, ze zdolnościami manualnymi u mnie różnie, więc hybryda wychodzi mi raz lepiej, raz gorzej poza tym mam tłustą płytkę i to chyba też ma znaczenie.

Ja z SPN mam jeden lakier - miał być mleczny a jest prawie przezroczysty :/ więc już odpuściłam (wybieranie koloru przez internet, ech...).

Nie wiedziałam, że z żelami to tyle roboty, chyba nie będę się do nich przymierzać
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 22:48   #67
MadameMalonka
Raczkowanie
 
Avatar MadameMalonka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 156
Wyślij wiadomość przez MSN do MadameMalonka
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez krówczyńsky Pokaż wiadomość
Pewnie, że kwestia indywidualna, zwłaszcza, że ja też nie jestem jakimś ekspertem, ze zdolnościami manualnymi u mnie różnie, więc hybryda wychodzi mi raz lepiej, raz gorzej poza tym mam tłustą płytkę i to chyba też ma znaczenie.

Ja z SPN mam jeden lakier - miał być mleczny a jest prawie przezroczysty :/ więc już odpuściłam (wybieranie koloru przez internet, ech...).

Nie wiedziałam, że z żelami to tyle roboty, chyba nie będę się do nich przymierzać
Tłusta płytka ma znaczenie i warto zastosować primer
ja z SPN też tylko ten jeden mam, bo brałam dla próby, tak jak Gelish. Gelish mam wąłśnie ten mleczny, też krycia nie ma rewelacyjnego, ale na pewno lepsze niż SPN, a do tego jest jasny, więc mu wybaczam

Jak ma się wprawę z żelami to może nie ma aż tak bardzo dużo, ale w przypadku hybryd po prostu malujesz lakier i koniec, a w przypadku żeli należy odpowiednio nadbudować paznokcieć, a potem go dobrze wypiłować nie tylko w kształcie paznokcia z góry, ale też tzw. krzywą C, aby wyglądał naturalnie, a to już dla mnie trochę mozolna praca
MadameMalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 09:31   #68
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MadameMalonka Pokaż wiadomość
Tłusta płytka ma znaczenie i warto zastosować primer
ja z SPN też tylko ten jeden mam, bo brałam dla próby, tak jak Gelish. Gelish mam wąłśnie ten mleczny, też krycia nie ma rewelacyjnego, ale na pewno lepsze niż SPN, a do tego jest jasny, więc mu wybaczam

Jak ma się wprawę z żelami to może nie ma aż tak bardzo dużo, ale w przypadku hybryd po prostu malujesz lakier i koniec, a w przypadku żeli należy odpowiednio nadbudować paznokcieć, a potem go dobrze wypiłować nie tylko w kształcie paznokcia z góry, ale też tzw. krzywą C, aby wyglądał naturalnie, a to już dla mnie trochę mozolna praca
Dzięki za podpowiedź! Poczytałam o primerach i chyba zacznę je stosować. Wcześniej jakoś nie interesowałam się tym jak "ulepszyć" mój manikiur, po prostu lakiery+lampa i dziękuję

O nie, dla mnie takie dłubanie przy żelach to tez już za dużo, lubię robić sobie paznokcie ale nie żeby siedzieć nad nimi godzinami, bez przesady

dobra koniec bo chyba trochę odbiegamy od wątku :P
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 18:05   #69
MadameMalonka
Raczkowanie
 
Avatar MadameMalonka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 156
Wyślij wiadomość przez MSN do MadameMalonka
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez krówczyńsky Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź! Poczytałam o primerach i chyba zacznę je stosować. Wcześniej jakoś nie interesowałam się tym jak "ulepszyć" mój manikiur, po prostu lakiery+lampa i dziękuję

O nie, dla mnie takie dłubanie przy żelach to tez już za dużo, lubię robić sobie paznokcie ale nie żeby siedzieć nad nimi godzinami, bez przesady

dobra koniec bo chyba trochę odbiegamy od wątku :P
zgadza się, trochę nie w temacie

jeśli ktoś poleci jakieś kolorki z Nailac to chętnie się przyjrzę Ciekawa jestem, czy biały dobrze kryje, bo swój innej firmy odsprzedałam.
MadameMalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 00:46   #70
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Macie może kolor 180 na wzorniku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 11:32   #71
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Dziewczyny Kochane! Jak oceniacie baze z Nailac? Kupilam jakis czas temu Extra base z NN, pozbywajac sie bazy z gelish. Generalnie jestem zadowolona, ALE EB dosc mocno niszczy mi plytke, dlatego chce sie przerzucic na cos nieco... lzejszego

Z lakierow Nailac jestem zadowolona, wiec moze i baza sie sprawdzi

Swoja droga ma ktoras z was na wymiane:162, 109 i wlasnie baze z Nailac? Chetnie przygarne. Inne kolory tez moga byc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-09, 07:28   #72
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny Kochane! Jak oceniacie baze z Nailac? Kupilam jakis czas temu Extra base z NN, pozbywajac sie bazy z gelish. Generalnie jestem zadowolona, ALE EB dosc mocno niszczy mi plytke, dlatego chce sie przerzucic na cos nieco... lzejszego

Z lakierow Nailac jestem zadowolona, wiec moze i baza sie sprawdzi

Swoja droga ma ktoras z was na wymiane:162, 109 i wlasnie baze z Nailac? Chetnie przygarne. Inne kolory tez moga byc.
Ja mam baze nailac, z numerkiem 001 ;p Baza jest super, ale zalezy do jakich paznokci, jest bardzo leista i raczej nakłada sie ja wcierajac
Nie utwardza bardzo plytki ale lakiery sie trzymaja, choc przyznam ze jak zrobilam hybryde kolezance na miękkiej płytce to sie nie utrzymalo, ale u niej nawet proteina sie podpowietrza i musze robic zele wiec to nie adekwatne ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 21:42   #73
Kingakulpa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Dziewczyny czy ma któraś porównanie indigo z nailac? Pracuje na kolorach indigo Ale używam bazy i topu z spn i chciałabym się przerzucić na nailac. Jak z ich trwałością?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka
Kingakulpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 22:42   #74
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

oj wątek Nailac tak kuleje? Ja mam 3 kolory i są mega - super kryją już po pierwszej warstwie, konsystencja też idealna. Chcę więcej ale ciężko znaleźć paletę kolorów. Porównując do Indigo i Semilac to gęstość mają pomiędzy ja Indigo nie znoszę, za gęste dla mnie chociaż kolory uwielbiam to malowanie nimi to męczarnia
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 08:36   #75
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

jakie neony polecacie z Nailac? bo się nie mogę zdecydować
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 09:12   #76
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Nailac- lakiery hybrydowe

Wstawię wam link gdzie dziewczyna zebrała w jednym miejscu zdjęcia większości kolorów NaiLac https://drive.google.com/drive/mobil...WtMcnlqUjR4Nlk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2017-07-26 o 10:19
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 10:02   #77
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

trochę tego jest dzięki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 13:35   #78
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Jak wam się trzymają wasze nailacki?
3 z 4 moich lakierów zgluciały, a jeden mocno zgęstniał :/, te zgluciałe nie nadają się do użytku, czwarty pewne też szlag niedługo trafi więc będę musiała je reklamować
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 14:21   #79
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Z moimi wszytko ok, nic sie z lakierami nie dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 23:33   #80
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Macie może kilka nudziaków Nailac obok siebie? Ewentualnie które polecacie? Trudno się zdecydować, szukam coś w podobie do Semilacowego Biscuit, Frappe, Little Stone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 13:30   #81
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny! Przymierzam się do zakupu kilku kolorków NailLac, ale potrzebuję fachowej oceny kogoś, kto korzysta z nich chwilę dłużej. Nasłuchałam się wielu pozytywnych opinii i sama chciałabym przetestować.
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 06:59   #82
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dzastine88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przymierzam się do zakupu kilku kolorków NailLac, ale potrzebuję fachowej oceny kogoś, kto korzysta z nich chwilę dłużej. Nasłuchałam się wielu pozytywnych opinii i sama chciałabym przetestować.
Hejka, ja mam okolo 14 kolorow i jestem bardzo zadowolona, mają wygodne pędzelki do malowania, niektóre pastele gorzej kryja ale tylko na początku malowalam trzema warstwami, teraz nauczylam sie dwoma prawde mówiąc nie mam im nic do zarzucenia ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 08:28   #83
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

oooo super, dzięki Sandrika! A jakie pastele gorzej kryją, żebym miała to na uwadze jak będę wybierać?
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 09:35   #84
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dzastine88 Pokaż wiadomość
oooo super, dzięki Sandrika! A jakie pastele gorzej kryją, żebym miała to na uwadze jak będę wybierać?
Znaczy kryja dobrze tylko trzeba sie nauczyc obslugi a kolory maja piekne pasteli wiec warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 09:54   #85
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

A masz może 127? Wygląda mi na zdjęciu na pastelowy róż, ale zastanawiam się jak na paznokciach wyjdzie. Nie będzie zbyt intensywny?
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 09:54   #86
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

A masz może 127? Wygląda mi na zdjęciu na pastelowy róż, ale zastanawiam się jak na paznokciach wyjdzie. Nie będzie zbyt intensywny?
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 09:55   #87
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

A masz może 127? Wygląda mi na zdjęciu na pastelowy róż, ale zastanawiam się jak na paznokciach wyjdzie. Nie będzie zbyt intensywny?
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 13:16   #88
Monika4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Ja używam hybrydek Nailac już jakiś czas i jestem zadowolona. Wprawdzie wybierałam raczej bardziej intensywne kolorki, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy pastele gorzej kryją, ale te moje po dwóch warstwach wyglądały super, a bordo 111 jest boski i chyba najbardziej zbliżony do mojego ideału <3
Monika4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 14:27   #89
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Sorki za wcześniejszy spam (wyskakiwał mi jakiś błąd przy dodawaniu komentarzy ), dzięki za kolejne opinie. Monika4455 a ładnie Ci się trzymały na pazurkach? W sensie nie rozwarstwiały za szybko albo odpryskiwały mimo, że uważasz, że nałożyłaś je dobrze?
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 14:30   #90
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dzastine88 Pokaż wiadomość
A masz może 127? Wygląda mi na zdjęciu na pastelowy róż, ale zastanawiam się jak na paznokciach wyjdzie. Nie będzie zbyt intensywny?
Mam go na paznokciach właśnie, jest to taki cukierkowy roz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170821_071026.jpg (40,9 KB, 51 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-13 09:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.