Kosmetyki A.T.W. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 07:45   #31
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Exclamation Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Cytat:
Napisane przez Blue sky
A.T.W ma rewelacyjny plyn do higieny intymnej z wyciagiem z debu - naprawde polecam

Firma ma 5 róznych żeli do higieny intymnej z:
nagietkiem - na stany zapalne - dobry również do mycia całego ciała i twarzy.
przywrotnikiem - goi mikro skaleczenia, dobry po wszelkich zabiegach i operacjach. doskonały do mycia dzieci z ospą wiatrówką. Po umyciu wystarczy posmarować dzieciaka balsamem z arniką i fitoregulatorem z arniką na bąbelki i nie ma śladu, a dzieciak nie rozdrapuje skóry bo nic go nie swędzi.
korą dębu - doskonały przy świądach, stanach grzybiczych, łupieżu skóry głowy i grzybicach stóp.
kasztanowcem - przy żylakach odbytu, nóg, przy naczynkach na twarzy.
vilcacorą - szczególny produkt konieczny przy wszelkich stanach nadżerkowych. Vilcacora ma (potwierdzone badaniami) działanie przeciwrakowe.

Ziołą od dawna były stosowane w medycynie ludowej i z bardzo dobrym skutkiem, później wyparła je chemia. Chemia panoszy sie w kosmetykach, lekach, jedzeniu. "Smak identyczny jak naturalny" - to niebezpieczny chemiczny, ale bardzo tani dodatek do żywności. Zapach identyczny jak naturalny, kolor - to wszystko chemiczne dodatki do kosmetyków i żywności.. Syntetycznie wygenerowane witaminy nawet w kosmetykach są niebezpieczne. Skóra to duży organ wydalniczy, ale równiez z układem immunologicznym, o czym nie każdy wie. Dlatego musimy o nią dbać i nie ładować niepotrzebnych konserwantów, uzdatniaczy kosmetyków szczególnie ropopochodnych.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 15:43   #32
Mimi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Kosmetyki A.T.W...

Ostatnio kupiłam sobie krem tej firmy ,ponieważ przez przypadek natknęłam się na te kosmetyki w aptece.Nie miałam nigdy przedtem nic z A.T.W.Czy te kosmetyki są dobre? Kupiłam sobie dośc drogi krem z kolagenem .Jeśli ktoś ich używał proszę o opinie.
Mimi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:48   #33
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

no to niestety nie zrobiłaś zbyt dobrego zakupu. czy to czysty kolagen czy zmikronizowany , czy też odwodniony? normalny kolagen niestety przez wielkosć swoja nie przenika przez skórę, więc jest widnieje tam napis kolagen i piszą ze wypełnia zmarszczki to niestey bzdura. nawilży i powlecze ją osłonką która nie pozwoli na ucieczkę wody z głebi skóry. niektórzy twierdzą nawet , że skóra pod wpływem kolagenu sie dusi. co innego mikro kolagen, on przez około 3000 zmikronizowanie może prznikać przez strukturę skóry. podaj skład to Ci powiem dokłądniej. atw to fajne kosmetyki ogólnie , ale czasami (jak praktycznie wszystkie koncerny) nabierają człowieka w bambucho.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:35   #34
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

Słyszałam wiele pozytywnych opini na temat tych kosmetyków, sama dzisiaj pojechałam bezpośrednio do dystrybutorów i zakupiłam hypoalergiczny żel do mycia i demakijażu.Jestem ciekawa jak moja kaprysna buzia bedzie reagowała na ten kosmetyk. Za to, że wyrobiłam sobie karte stałego klienta dostałam gratisowo hypoalergiczny żel do higieny imntymnej z wyciagej z nagietka. Jedno co tylko mnie zastanawia (a dość czesto sie zdarza), że niektóre kosmetyki są jednoczesnie do cery suchej, normalnej i tłustej... dla mnie to totalna bzdura no ale producent chce, żeby było tak bajecznie ..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 09:26   #35
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

ogólenie mają dobrą opinię fajne są terapie urody , ale akurat jeśli chodzi o ten kollagen, nie wiem jaki to. podaj prosze skład to dokładniej powiem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 18:34   #36
ambra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
GG do ambra
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

ja jestem konsultantka firmy A.T.W...jestem za mloda na ten krem ale widze po mojej mamie..super
ambra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:23   #37
Mimi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

Jest to seria Bio Collagen A.T.W. Mam 33 lata i mam nadzieje ,że mogę juz używać takich kremów....?
Mimi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 12:54   #38
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

tak oczywiscie mozesz używać ich, jak najbardziej!nie podałąś skłądu , ale ta linia chyba ma rybi kolagen, tak czy się mylę? może podeślecie skłąd lub link gdziemożna go obejrzeć. rybi jest lepiej przyswajalny przez skórę niż kolagen pochodzenia zwierzecego
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:36   #39
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

Ja uzywam żelu antybakteryjnego z A.T.W. i na mojej skórze sprawdza się bardzo dobrze.
Wczesniej uzywałam toniku z serii ze srebrem, ale teraz zainwestowałam w czyste srebro.
Jak dla mnie kosmetyki z A.T.W. sa ok, cena tez przystepna i nie sa testowane na zwierzetach.
Napewno dla mnie lepsze niz Avon(mimo ze wybor duzo mniejszy), bo dla mnie to podobna kategoria - sprzedaz tylko przez konsultantke.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:43   #40
Mimi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

Dzięki za te informacje!!! Właśnie dzisiaj odebralam paczkę z resztą kosmetyków A.T.W z tej serii. Cała ta seria jest droga- zaplaciłam około 200 zł.Przedtem używałam kosmetyków po 30 r życia z Eris. Nie potrafię z ulotki wywnioskować co to dokladnie za kolagen-pisze tylko Bio Collagen. Jeśli któraś z Was miałaby jeszcze jakieś informacje o A.T.W to chętnie przeczytam.
Mimi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 17:59   #41
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

Cytat:
rybi jest lepiej przyswajalny przez skórę niż kolagen pochodzenia zwierzecego
A ryba to nie zwierze Według mnie kolagen,czy to normalny,czy zmikronizowany,to i tak pic na wodę. Kolejny "lek" przemysłu kosmetycznego,który pomaga oczywiscie na wszystko.Tak jak algi,złoto,srebro i inne cuda,które są ładowane do ładnych opakować,i sprzedawane naiwnym ludziom
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 18:59   #42
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

Cytat:
A ryba to nie zwierze Według mnie kolagen,czy to normalny,czy zmikronizowany,to i tak pic na wodę. Kolejny "lek" przemysłu kosmetycznego,który pomaga oczywiscie na wszystko.Tak jak algi,złoto,srebro i inne cuda,które są ładowane do ładnych opakować,i sprzedawane naiwnym ludziom
miałam tu namyśli kolagen pochodzenia odzwierzęcego np zmielone łapki kurze, czy skórę zwierzecą , no to zwierze , moze źle się wyrazliłam ale chodziło mi o to
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 19:21   #43
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Kosmetyki A.T.W...

thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 22:45   #44
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
kosmetyki A.T.W.

hej
gdzie można zakupic kosmetyki firmy ATW? bo ja szczerze powiedziawszy spotykam sie z nimi po raz pierwszy i nie mam zielonego pojęcia. w aptece może? byłam na stronie ATW i podawali sklepy internetowe ale miałam nadzieje ze inaczej da sie to zakupic

z góry przepraszam jeżeli wątek jest w nieprawidłowym miejscu
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:22   #45
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kosmetyki A.T.W.

najszybciej przez internet, ale w niekótrych aptekach też kosmetyki ATW dostaniesz, tylko sprawdz w KWC lub zapytaj tutaj o produkt , który chcesz kupic, bo one są raczej droższe i głupio by było wydać kase na średni całkiem produkt
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:23   #46
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: kosmetyki A.T.W.

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
hej
gdzie można zakupic kosmetyki firmy ATW? bo ja szczerze powiedziawszy spotykam sie z nimi po raz pierwszy i nie mam zielonego pojęcia. w aptece może? byłam na stronie ATW i podawali sklepy internetowe ale miałam nadzieje ze inaczej da sie to zakupic

z góry przepraszam jeżeli wątek jest w nieprawidłowym miejscu

http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=mapa&woj=16 tam znajdziesz numer odnoszący się do Twojej miejscowości, zadzwon i spytaj sie gdzie są zlokalizowane bezpośrednie placówki A.T.W.
Ja tak samo zrobiłam z tel który podali do Wrocka, gdy dowiedziałam sie, gdzie moge sie udać,poszłam tam dostałam karte stałego klienta (5zł)katalogi itp.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:27   #47
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: kosmetyki A.T.W.

dzięki, tak zrobię bo jakoś do tej pory tego nie znalazlam
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 18:42   #48
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: kosmetyki A.T.W.

kosmetyki z ATW sa beznadziejne... mialem kilka i wcale niczym ciekawym mi nie zaimponowaly.... moze nie maja chemi, ale sa malo skuteczne... ale zawsze warto sprobowac... kazda skora reaguje inaczej
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:07   #49
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kosmetyki A.T.W.

ja lubię z Atw terapie urody.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.