Moje problemy z seksem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-31, 20:25   #1
bezsennaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Unhappy

Moje problemy z seksem...


Witam, podejrzewam, że ten wątek nie raz pojawiał się na forum...ale do tej pory nie dostałam zaspokajającej mnie rady, odpowiedzi. Otóż jestem w związku od trzech lat. Na po czątku seks był bardzo częstym zjawiskiem u nas...jednak od jakiegoś czasu, gdzieś od około roku jest to co raz rzadsze(ok.raz w miesiącu)... wiem, że mój facet chciałby, ale ja jakoś kompletnie nie mam na to ochoty, nie potrafię się do tego przekonać, zmusić...czasami bywa tak, że drażni mnie jego dotyk, pocałunek, czułe słowo... ja już nie wiem co myśleć mam..
Czy wpływ na taki bieg wydarzeń mogła być strata ciąży i odstawianie pigułek.?
bezsennaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 00:06   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Moje problemy z seksem...

pewnie tak.

Zamiast pytać się tutaj ludzi, którzy nie mają pojęcia o twym związku, i w dużej mierze są w wieku gimnazjalnym/licealnym, idź jak najszybciej do seksuologa.
Twój problem zaczyna rzutowac na relacje z partnerem. Zaczynasz jego całkiem normalne pieszczoty odbierać z niechęcią. Wolisz by poszedł się zapokoić do innej?

Ok, masz prawo przeżywać stratę, masz prawo nie mieć ochoty. Nie chodzi o to byś się zmuszała do seksu, bo tak naprawdę partner też nie poczuje się zaspokojony do końca. Ale musisz zrozumieć, że twoja niechęć powoduje kompleksy u partnera. Co jest ze mną nie tak? nie kocha mnie? jestem słaby w łóżku? Ma kogoś?. Partner ma obowiązek wstrzymać się z nagabywaniem aż sobie swoją seksualnosć poukładasz na nowo. Ale musi mieć zakreślone jakieś ramy czasowe.
Inaczej brzmi - kiedyś będziemy uprawiać seks a inaczej będziemy uprawiać seks po terapii. Wówczas wie, że ma na co czekać i nie jest w próżni bez wyjścia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2013-11-01 o 00:07
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 22:05   #3
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Moje problemy z seksem...

Cytat:
Napisane przez bezsennaaa Pokaż wiadomość
Witam, podejrzewam, że ten wątek nie raz pojawiał się na forum...ale do tej pory nie dostałam zaspokajającej mnie rady, odpowiedzi. Otóż jestem w związku od trzech lat. Na po czątku seks był bardzo częstym zjawiskiem u nas...jednak od jakiegoś czasu, gdzieś od około roku jest to co raz rzadsze(ok.raz w miesiącu)... wiem, że mój facet chciałby, ale ja jakoś kompletnie nie mam na to ochoty, nie potrafię się do tego przekonać, zmusić...czasami bywa tak, że drażni mnie jego dotyk, pocałunek, czułe słowo... ja już nie wiem co myśleć mam..
Czy wpływ na taki bieg wydarzeń mogła być strata ciąży i odstawianie pigułek.?
Potrzebna ci terapia u seksuologa i czas przede wszystkim. Strata dziecka spowodowała z pewnością nieodwracalne zmiany w psychice, ale z pomocą psychologa możesz się ogarnąć
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 21:17   #4
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Moje problemy z seksem...

Dużo przeżyłaś. Możesz inaczej na wszystko patrzeć.
Ale tój partner to przyjaciel. Kochasz go, ufasz mu, czyż nie?
Radzę oczywiście iść do psychologa/psychiatry. Na forum nie znajdziesz rady.
Ja tylko myślę, że powinnaś być z partnerem. Nawet nie chodzi o seks. Przytulać się częściej, mówić miłe rzeczy, dawać i otrzymywać wsparcie. Dla niego to też ważne. Jeśli się zbliżycie znów do siebie, to ochota powróci. Ale nitk tu z nas nie da ci fachowej porady. Nie wstydź się, tylko pogadaj z kimś kompetentnym w 4 oczy.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.