Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 21:34   #601
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448757 6]dzięki za odpowiedź
lista mi się wydłuża...


a jakieś serum z witaminą C mają?
edit: znalazłam coś takiego: http://www.ebay.com/itm/Its-Skin-Pow...item1c2680f610
dobre? [/QUOTE]

właśnie do mnie leci, jak przetestuję dam znać
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:36   #602
Grey Fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
jest do cery problemowej, trądzikowej. dla mnie raczej średni, twarz wyleczyłam dopiero kwasami.
(ale pachnie i wygląda jak mus jabłkowy )
Ja generalnie nie mogę ocenić działania przeciwtrądzikowego bo już od jakiegoś czasu z trądzikiem się nie zmagam. Ale mam cerę mieszaną z przebarwieniami i bardzo fajnie na nią działa. Powiedziałabym, że działa "upiększająco" i uspokajająco.
Grey Fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:38   #603
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

It's Skin-tyle zwolenniczek ile przeciwniczek, rzekłabym nie byłyśmy na jego temat jednogłośne.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:30   #604
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Amirose, nałożyłam na noc sojową esencję. Jest płynna, szybko się wchłania, pozostawia skórę miękką w dotyku. Czuć delikatną warstewkę, ale nie jest ona tłusta, ciężka czy lepka. Takie pierwsze wrażenia
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 07:40   #605
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448757 6]dzięki za odpowiedź
lista mi się wydłuża...


a jakieś serum z witaminą C mają?
edit: znalazłam coś takiego: http://www.ebay.com/itm/Its-Skin-Pow...item1c2680f610
dobre? [/QUOTE]

Ooo nie dalej mam pol butelki na polce i pojdzie do smietnika
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:39   #606
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ooo nie dalej mam pol butelki na polce i pojdzie do smietnika
to może chciałabyś się za coś wymienić? bo ja bym go chętnie przetestowała
edit: dobra, w sumie tak pomyślałam, to pewnie nie mam nic co by Cię zainteresowało, więc po prostu go kliknę

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-08 o 10:54
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:18   #607
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448707 5]

to ja z kolejnym pytaniem
znalazłyście jakąś 'perełkę' na walkę z przebarwieniami? jest coś co warto kupić, co rzeczywiście działa?[/QUOTE]
The History of Whoo Seol Whitening Essence - oczywiscie w postaci probek na ebay bo pelnowymiarowe opakowanie kosztuje fortune
Dobry byl tez Sulwhasoo Snowise Whitening Spot Serum ale THOW jest lepsze, super wyronuje koloryt cery
A najlepsza jest kuracja acne derm
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 12:03   #608
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
amirose, jeśli chodzi o green tea pure cream, to ma taką lekką konsystencję, trochę jakby żelową, ale nie do końca (nie "ciągnie" się, ma też zatopione białe "kłaczki"), pięęęęknie pachnie i fajnie nawilża (a mam cerę mieszaną), mnie się udało go wylicytować kiedyś za ok. 30 zł, więc naprawdę, żadne pieniądze... i zapewne do niego wrócę, choć kusi mnie też green tea seed cream
czytałam o tej serii na jakimś zagranicznym blogu i była zachwalana a teraz po twojej recenzji pewnie trafi do koszyka bo też mam mieszną skórę
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448707 5]co on robi?
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Grey Fox Pokaż wiadomość
Ciężko opisać, skóra jest po niej bardzo miękka, nawilża, nieco wygładza. Mam wrażenie, że rano mam wyrównany koloryt i mniej się świecę i ogólnie jakaś taka ładniejsza ta cera. Zmniejszyły mi się przebarwienia na policzkach ale tu już nie wiem czy to Baviphat, Effaclar czy filtry UV stosowane od kilku miesięcy. Pewnie wszystko na raz
Cytat:
Napisane przez Grey Fox Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie mogę ocenić działania przeciwtrądzikowego bo już od jakiegoś czasu z trądzikiem się nie zmagam. Ale mam cerę mieszaną z przebarwieniami i bardzo fajnie na nią działa. Powiedziałabym, że działa "upiększająco" i uspokajająco.
podpisuję się po tym co napisałaś jest bardzo fajna jednak ja mam wrażenie że u mnie jeszcze lepiej dziala dual effect sleeping pack od tonymoly..
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Amirose, nałożyłam na noc sojową esencję. Jest płynna, szybko się wchłania, pozostawia skórę miękką w dotyku. Czuć delikatną warstewkę, ale nie jest ona tłusta, ciężka czy lepka. Takie pierwsze wrażenia
i jak efekty po nocy?
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa

Edytowane przez amirose
Czas edycji: 2014-01-08 o 12:05
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:33   #609
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
i jak efekty po nocy?
Jestem zadowolona . Cera wygląda bardzo świeżo, nie widać zmęczenia, które ostatnio mi towarzyszy. Esencja wpływa na jej koloryt, nie przetłuszcza. To dopiero pierwsza aplikacja, więc nie chcę popadać w zachwyt, ale jak tak dalej pójdzie, to będzie to mój azjatycki hit .

Czy mogłabyś mi napisać który odcień Innisfree Waterproof BB posiadasz?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:41   #610
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona . Cera wygląda bardzo świeżo, nie widać zmęczenia, które ostatnio mi towarzyszy. Esencja wpływa na jej koloryt, nie przetłuszcza. To dopiero pierwsza aplikacja, więc nie chcę popadać w zachwyt, ale jak tak dalej pójdzie, to będzie to mój azjatycki hit .

Czy mogłabyś mi napisać który odcień Innisfree Waterproof BB posiadasz?
gdybym się nie wykosztowała juz w tym miesiącu to bym zamówiła jeszcze pare rzeczy w tym ta esencję a tak musi czekac na luty dopiero a co do bb to mam nr 2 używam od maja a wczoraj przelałam do buteleczki z pompką i okazało się że mam jeszcze z 15 ml.. wydajny jak nie wiem co ale zaznaczam że nie uzywałam dzień w dzień ale jakoś tak 4 razy na tydzien i w lecie też bardzo często sie nie malowałam..czasem częściej. najlepsze jest to ze ja pracuje w trybie 12h i bb musi byc na twarzy min 13-14h i ten daje radę przy mojej mieszanej cerze. wiadomo ze czasie upałów czas sie skraca ale teraz to jest mój hit to tego zakupiony praktycznie w ciemno bo zasugerowałam się słowem waterproof w nazwie
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:49   #611
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
It's Skin-tyle zwolenniczek ile przeciwniczek, rzekłabym nie byłyśmy na jego temat jednogłośne.
dokładnie, część dziewczyn była zachwycona, bo i owszem buzia była rozświetlona promienna po zastosowaniu no i serum zbawiennie działało na naczynka, ja go kupiłam ze względu na przebarwienia po trądziku a okazało się że zamiast rozjaśniać przebarwienia to tworzył mi gule podskórne ale jak go stosowałam poza strefą "T" na policzki to było tak jak napisałam powyżej.

więc ogólnie to może zapychać, zresztą ciekawa jestem jakie stężenie wit. C w tym wogóle jest
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 17:11   #612
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
dokładnie, część dziewczyn była zachwycona, bo i owszem buzia była rozświetlona promienna po zastosowaniu no i serum zbawiennie działało na naczynka, ja go kupiłam ze względu na przebarwienia po trądziku a okazało się że zamiast rozjaśniać przebarwienia to tworzył mi gule podskórne ale jak go stosowałam poza strefą "T" na policzki to było tak jak napisałam powyżej.

więc ogólnie to może zapychać, zresztą ciekawa jestem jakie stężenie wit. C w tym wogóle jest
Zawiera Ascorbyl Tetraisopalmitate, czyli najbardziej stabilne, dostepne w kosmetykach stezenie wit.C , ale ile dokladnie, to nie wiem.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:25   #613
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
dokładnie, część dziewczyn była zachwycona, bo i owszem buzia była rozświetlona promienna po zastosowaniu no i serum zbawiennie działało na naczynka, ja go kupiłam ze względu na przebarwienia po trądziku a okazało się że zamiast rozjaśniać przebarwienia to tworzył mi gule podskórne ale jak go stosowałam poza strefą "T" na policzki to było tak jak napisałam powyżej.

więc ogólnie to może zapychać, zresztą ciekawa jestem jakie stężenie wit. C w tym wogóle jest
o nie
moja cera niestety jest skłonna do zapychania... to teraz sama już nie wiem klikać czy nie klikać

a znacie jakieś inne serum z witaminą C?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:36   #614
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4449324 5]to może chciałabyś się za coś wymienić? bo ja bym go chętnie przetestowała
edit: dobra, w sumie tak pomyślałam, to pewnie nie mam nic co by Cię zainteresowało, więc po prostu go kliknę [/QUOTE]

Moglabym oddać, i tak go nie zuzyje mialam po nim GULE podskórne, których nie moglam wyleczyc

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
dokładnie, część dziewczyn była zachwycona, bo i owszem buzia była rozświetlona promienna po zastosowaniu no i serum zbawiennie działało na naczynka, ja go kupiłam ze względu na przebarwienia po trądziku a okazało się że zamiast rozjaśniać przebarwienia to tworzył mi gule podskórne ale jak go stosowałam poza strefą "T" na policzki to było tak jak napisałam powyżej.

więc ogólnie to może zapychać, zresztą ciekawa jestem jakie stężenie wit. C w tym wogóle jest
No dokladnie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 18:58   #615
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Grey Fox Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Po pierwsze chciałam wam podziękować bo po wnikliwym przeczytaniu wątku zdecydowałam się na kupno kilku azjatyckich kosmetyków na ebayu. Efekt jest taki, że kilka dni po otrzymaniu paczki składałam już kolejne zamówienie
Na razie kupiłam:
-Volcanic clay blackhead nose pack z The Face Shopu który był najsłabszym elementem zamówienia, niestety nie pomógł na zaskórniki
-Baviphat, Apple AC Therapy Sleeping Pack - absolutnie cudowny, jestem zakochana w zapachu, działaniu, opakowaniu
I moje największe odkrycie:
-Missha, All-around Safe Block Waterproof Sun Milk SPF50+/P++++ cudowny, cudowny filtr dla mieszanej i tłustej cery. Nie wyobrażam sobie już powrotu do naszych filtrów UV. Nastawiałam się, że pierwszy azjatycki filtr niekoniecznie będzie od razu idealny a tu proszę, albo miałam dużo szczęścia albo filtry azjatyckie to inna jakość.
A w drodze do mnie m.in. Wine Jelly Sleeping Pack z Innisfree którego się nie mogę doczekać
Jeżeli któraś z was planuje zakup azjatyckiego filtru UV i zastanawiacie się nad Misshą to polecam z całego serca, dokładniejszy opis Misshy ze zdjęciami mam w poście na swoim blogu, adres w podpisie
I pytanie, czy któraś z was ma Volcanic Clay Nose Pack? Nie wiem czy popełniam jakiś błąd przy nakładaniu go, może za gruba warstwa?
może i za gruba, jeśli ci nie zaschło, ale tak po prawdzie, to on niestety jest taki sh*towy... też zmęczam

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448757 6]dzięki za odpowiedź
lista mi się wydłuża...


a jakieś serum z witaminą C mają?
edit: znalazłam coś takiego: http://www.ebay.com/itm/Its-Skin-Pow...item1c2680f610
dobre? [/QUOTE]

tak, jak dziewczyny pisały, tyle zwolenniczek, co przeciwniczek. mi nic wielkiego nie robił, pięęęknie pachniał cytrusowo (uwielbiam zapachy ) i zostawiał taką jakby lekko świecącą skórę, ale ma chyba w sobie jakieś drobinki po prostu, więc mam wrażenie, że z tym rozświetleniem to ściema...

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
czytałam o tej serii na jakimś zagranicznym blogu i była zachwalana a teraz po twojej recenzji pewnie trafi do koszyka bo też mam mieszną skórę
(...)
hihi zapach (no i w ogóle sam krem - działanie itd) naprawdę pamiętam do tej pory, a miałam go chyba ponad pół roku temu polecam poczekać na aukcje i tam się przyczaić na niego, po co dawać od razu 55 zł...
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:57   #616
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
hihi zapach (no i w ogóle sam krem - działanie itd) naprawdę pamiętam do tej pory, a miałam go chyba ponad pół roku temu polecam poczekać na aukcje i tam się przyczaić na niego, po co dawać od razu 55 zł...
55 w porywach do 80 dochoszą kremy z tej serii ide nawet zaraz zerknę na aukcje..
kurczę miałam już nic nie kupowac a tu glupia polazlam do galerii nie wiem po co
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:52   #617
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nie powinnam was czytać
Do mnie leci it's skin bb ślimakowo-żeńszeniowy. Nawet zollamt mi niestraszny.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 21:35   #618
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Nie powinnam was czytać
Do mnie leci it's skin bb ślimakowo-żeńszeniowy. Nawet zollamt mi niestraszny.
Strasznie go jestem ciekawa...

Ostatnio ta ciekawość nabiera znaczenia (w końcu to pierwszy stopień do... )
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 09:04   #619
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Właśnie przeszedł mój IT's skin. Pierwszy raz zamawialam z ebay i miałam cichą nadzieję, że długo poczekam i mi się odechce kolejnych zakupów... W 8 dni przyszedł, mój portfel już płacze.
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 09:32   #620
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4450069 1]o nie
moja cera niestety jest skłonna do zapychania... to teraz sama już nie wiem klikać czy nie klikać

[/QUOTE]
Kilikaj, i tak trzeba sprawdzic na sobie bo na kazdego inaczej dziala Ja mam tlusta cere, rozszerzone pory i mnie nie zapycha, jestem nim zachwycona i jest to rzecz, ktorej w mojej kosmetyczce zabraknac nie moze

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Nie powinnam was czytać
Do mnie leci it's skin bb ślimakowo-żeńszeniowy. Nawet zollamt mi niestraszny.
O, nie moge sie doczekac swatchy i recenzji, tez jestem go ciekawa!
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:39   #621
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

kliknęłam kilka rzeczy i... nie wiem jak zapłacić muszę "poprosić o łączną kwotę do zapłaty" ?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:52   #622
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

sillke29, chodzi o ebay?
Wejdź w swoje konto na ebay i pokażą ci się zakupione przedmioty. Potem albo zaznaczasz w krzyżykach i gdzieś poniżej powinno być "zapłać" lub kliknij po prawej na opcję "zapłać za przedmiot / teraz / coś takiego" i chyba ci ebay da opcję zapłaty za wszystko po przekierowaniu.
Tak mi się wydaje, bo dawno nie kupowałam kilku rzeczy na raz i nie orientuję się dokładnie.

Albo możesz wejść od strony paypal przez "zapłać za przedmioty na ebay". Coś w tym stylu.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:00   #623
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
sillke29, chodzi o ebay?
Wejdź w swoje konto na ebay i pokażą ci się zakupione przedmioty. Potem albo zaznaczasz w krzyżykach i gdzieś poniżej powinno być "zapłać" lub kliknij po prawej na opcję "zapłać za przedmiot / teraz / coś takiego" i chyba ci ebay da opcję zapłaty za wszystko po przekierowaniu.
Tak mi się wydaje, bo dawno nie kupowałam kilku rzeczy na raz i nie orientuję się dokładnie.

Albo możesz wejść od strony paypal przez "zapłać za przedmioty na ebay". Coś w tym stylu.
Tak, ebay. Wyskakuje kwota za wszystkie przedmioty ale mogę tylko zobaczyć opcję zapłaty, a nie zapłacić no nic, napisałam o tą łączną kwotę do zapłaty, poczekam 1-2 dni jak każą, może o to chodzi. Mam nadzieję.
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:07   #624
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
Tak, ebay. Wyskakuje kwota za wszystkie przedmioty ale mogę tylko zobaczyć opcję zapłaty, a nie zapłacić no nic, napisałam o tą łączną kwotę do zapłaty, poczekam 1-2 dni jak każą, może o to chodzi. Mam nadzieję.
Dokladnie tak, poczekaj i sprzedawca Ci wysle całą kwotę. Tak jest jeśli kupujesz kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy potem bedziesz miała "zapłać"

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
kliknęłam kilka rzeczy i... nie wiem jak zapłacić muszę "poprosić o łączną kwotę do zapłaty" ?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:14   #625
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dokladnie tak, poczekaj i sprzedawca Ci wysle całą kwotę. Tak jest jeśli kupujesz kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy potem bedziesz miała "zapłać"

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------



Uf! Dziękuję!
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 13:43   #626
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

a ja standardowo jak mi się skończył mój Yedam, zalicytowałam nowy..i jakoś "niechcący" klinął mi się Moselle Royal Jelly Wrinkle Cream - któraś coś o nim wie? za 30 zł, to pół darmo, więc zobaczymy
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:07   #627
modanastrychu
Mamaania
 
Avatar modanastrychu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 7
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej !
Jakiś czas temu kupiłam krem BB z Rimmel niestety są tylko 2 odcienie, ja mam ten jaśniejszy, a mimo to jest on za ciemny jak dla mnie :/

Polecicie coś bardzo jasnego ale w konsystencji lekkiego kremu matującego ?
modanastrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:13   #628
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez modanastrychu Pokaż wiadomość
Hej !
Jakiś czas temu kupiłam krem BB z Rimmel niestety są tylko 2 odcienie, ja mam ten jaśniejszy, a mimo to jest on za ciemny jak dla mnie :/

Polecicie coś bardzo jasnego ale w konsystencji lekkiego kremu matującego ?
To, co się oferuje w polskich drogeriach, w tym Twój Rimmel, ma z prawdziwymi kremami BB wspólną wyłącznie nazwę. My używamy BB prosto z Azji (jak w tytule). One zazwyczaj są mocno kryjące (ale nie zawsze). Nie ma stricte matujących BB.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:45   #629
Dasha80
Raczkowanie
 
Avatar Dasha80
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 57
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć Dziewczyny.

Jestem tu nowa , zarówno na Wizażu , jak i na tym wątku. 2-3 miesiące temu odkryłam kosmetyki azjatyckie i przepadłam.......hehe....
Obecnie testuję rożne BB kremy ( mam już swoje typy ) i szukam też jakiegoś Essence do skóry po 30 rż. Możecie coś polecić ?

Zastanawiałam się też nad zestawem Mizon - AHA bha. ? Ktoś miał ? testował ? http://www.ebay.pl/itm/MIZON-AHA-BHA...item1e83fe9231

Lara1980 : od jakiego sprzedawcy na ebay kupowałaś Hada Labo Retinol ? Czaiłam się na ten produkt od jakiegoś czasu ale bałam się podróbek od sprzedawców z Hongkongu czy Taiwanu.....

Pozdrawiam.
Dasha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:11   #630
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Dasha80 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Lara1980 : od jakiego sprzedawcy na ebay kupowałaś Hada Labo Retinol ? Czaiłam się na ten produkt od jakiegoś czasu ale bałam się podróbek od sprzedawców z Hongkongu czy Taiwanu.....

Pozdrawiam.
Hallo U tego http://www.ebay.pl/usr/rainbow-japan
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.