Depilacja okolic bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 21:05   #1
Domiiiiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2

Depilacja okolic bikini


Cześć. Wiem, jest pełno takich wątków, ale przeczytajcie
Mam pewien problem z depilacją intymnych miejsc. Próbowałam już golenia maszynką, ale efekt mnie nie zadawalał. Krem był trochę lepszy, ale to też nie to. Nie wiem, czy robię coś źle. Mam prawie 16 lat i czuję potrzebę idealnej gładkośći w tych miejscach. Jest to w ogóle możliwe? Czytałam już tyle stron, że mam już po prostu mętlik w głowie. Wiem, każda kobieta jest inna, ale np. jeżeli chodzi o wosk u kosmetyczki, to wstydze się iśc do salonu. Można taki wosk zrobić w domu? Albo jeżeli chodzi o pastę cukrową, mam zamiar wykorzystać ten sposób, ale gdy szukam przepisu są różne proporcje.
Najbardziej byłabym wdzięczna za opisanie każdego sposobu depilacji, jezeli to możliwe. Oprócz laserowego, bo na to jako nastolatce szkoda mi kasy.
Pozdrawiam.
Domiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 00:14   #2
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Depilacja okolic bikini

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65477 tu masz cały wątek, ja ze swojej strony dodam że chodzę na depilacje brazylijską do salonu SPA płacę 60 złoty i jestem mega gładka przez około 3 tygodnie
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.