Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-27, 13:47   #2161
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Aha
Do mnie przyszła.....Secret Programming Essence, a nie krem pod oczy z tej serii. Bardzo mi się nie podoba, że jessie market dała taki mylący tytuł aukcji. Było napisane "Secret Programming Essence Eye Cream Eye Lift" a tylko ten produkt był wystawiony, więc to nie, że były inne też do wyboru i ja się pomyliłam :/ No ale cóż, przynajmniej zużyję też na inne miejsca na twarzy, przyda się, a krem kupię następnym razem. Już ją nałożyłam pod oczy i mimo tego, że produkt jest wodnisty, na skórze jest taka miła, delikatna warstwa nawilżająca. O wiele lepiej, niż w przypadku O HUI Cell Power Essence (czy jakoś tak), która wchłaniała się bez śladu, zero nawilżenia.

Macie pomysł, do czego przelać tę esencję? Leje się przez palce, wydobywanie jej z saszetki jest niewygodne i mam wrażenie, że dużo się marnuje :/
najlepsze by było opakowanie z pompką-sama muszę zakupić takie tylko nie wiem gdzie nie chcę jakiegoś rozwalającego się badziewia tylko solidne opakowanie air less.
Mi ta esencja z OHUI zostawiała warstewkę i to jeszcze jaką wszystko mi zostawia warstwę, nieważne że konsystencja jak woda Jedynie ta esencja z Laneige się wchłania bez śladu.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 14:12   #2162
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
najlepsze by było opakowanie z pompką-sama muszę zakupić takie tylko nie wiem gdzie nie chcę jakiegoś rozwalającego się badziewia tylko solidne opakowanie air less.
Mi ta esencja z OHUI zostawiała warstewkę i to jeszcze jaką wszystko mi zostawia warstwę, nieważne że konsystencja jak woda Jedynie ta esencja z Laneige się wchłania bez śladu.
Aha To u mnie na odwrót

To pierwsze lepsze opakowanie airless za parę złotych się będzie rozwalać? A myślałam, że wystarczy...
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 14:25   #2163
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Aha To u mnie na odwrót

To pierwsze lepsze opakowanie airless za parę złotych się będzie rozwalać? A myślałam, że wystarczy...
Mi takie pierwsze lepsze przeciekało, ale to było ze dwa lata temu, może teraz już są lepsze.
Ja esencję su:m37 mam w zwykłej buteleczce, ale nalewam ją na wacik, więc w tym przypadku jest to wygodne.

A w temacie opakowań, wiecie gdzie stacjonarnie można kupić wytrzymałe małe słoiczki? Kupiłam dwa w Rossmannie, ale pękają.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 15:58   #2164
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
A w temacie opakowań, wiecie gdzie stacjonarnie można kupić wytrzymałe małe słoiczki? Kupiłam dwa w Rossmannie, ale pękają.
Sephora ale one sa w zestawach tylko. Muji ma swietne i wytrzymale opakowania, setki rodzajow (kupowalam w Londynie) ale w PL chyba tylko w stolycy sa :p
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:03   #2165
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Krem pod oczy z tej serii nazywa sie "secret programming eye cream". Uzywam go od paru lat. Jest dosyc gesty i tresciwy, raczej na noc. Esencja jest fajna na przesusz ja staram sie ostroznie ja wylewac z saszetki, nie chce mi sie bawic w przelewanie
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 21:58   #2166
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ma ktoś choć jedną wolną próbkę Lirikos Marine Triple Concentrate? Dużo oddam Używam teraz Marine Triple Treatment, chciałabym sprawdzić jak będzie się spisywać w połączeniu z kremem, ale próbki Marine Triple Concentrate sprzedają w olbrzymich zestawach, 50 sztuk to ja na początek nie chcę.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Sephora ale one sa w zestawach tylko. Muji ma swietne i wytrzymale opakowania, setki rodzajow (kupowalam w Londynie) ale w PL chyba tylko w stolycy sa :p
Będę jutro w stolycy, to się rozejrzę
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 12:20   #2167
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

szukam długo i postanowiłam, że zapytam - ŻÓŁTY i BARDZO jasny bb krem - istnieje czy to tylko poszukiwanie świętego grala, który nie istnieje? :C
Szukam czegoś, co ma kolor jak korektor z Collection 01fair albo z nyxa 01 porcelaine, ale wszystko, co znajduje jest różowe, szare i odcina sie od reszty ciała
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 16:25   #2168
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Ma ktoś choć jedną wolną próbkę Lirikos Marine Triple Concentrate? Dużo oddam Używam teraz Marine Triple Treatment, chciałabym sprawdzić jak będzie się spisywać w połączeniu z kremem, ale próbki Marine Triple Concentrate sprzedają w olbrzymich zestawach, 50 sztuk to ja na początek nie chcę.
no, no opinia zachęcająca:

http://misshappyskins.blogspot.com/2...treatment.html

faktycznie tak uelastycznia i nasyca skórę wilgocią?

Mam nadzieję że na rozbiórkowym będzie coś z tej firmy rozbierane Mam ochotę i na tą esencję i na Marine Botoxin. Wzięłabym więcej, nie bawiłabym się w 5 saszetek
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 16:28   #2169
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no, no opinia zachęcająca:

http://misshappyskins.blogspot.com/2...treatment.html

faktycznie tak uelastycznia i nasyca skórę wilgocią?

Mam nadzieję że na rozbiórkowym będzie coś z tej firmy rozbierane Mam ochotę i na tą esencję i na Marine Botoxin. Wzięłabym więcej, nie bawiłabym się w 5 saszetek
Też mnie ciekawią te produkty. Zaproponuj je w wątku zakupowym
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 17:12   #2170
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no, no opinia zachęcająca:

http://misshappyskins.blogspot.com/2...treatment.html

faktycznie tak uelastycznia i nasyca skórę wilgocią?

Mam nadzieję że na rozbiórkowym będzie coś z tej firmy rozbierane Mam ochotę i na tą esencję i na Marine Botoxin. Wzięłabym więcej, nie bawiłabym się w 5 saszetek
Esencja działa świetnie To taka prawdziwa "miracle water", nie wiem czy uelastycznia, bo uelastyczniających produktów używam kilku jednocześnie, ale nawilża i poprawia wygląd skóry. Skusiłam się na całą butelkę po 5 próbkach
Ja Lirikos lubię, ich nowa odmładzająca seria Marine Rejuvenating Ferment też jest fajna, tylko nie wiem czemu oni do wszystkich swoich kremów dodają błyszczące drobinki.

Wieczorem wystawię na wymiankowym trochę próbek, w tym Lirikos, muszę się tylko zastanowić czego szukam, oprócz Marine Triple Concentrate
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 15:23   #2171
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie dziewczyny
używała któraś z Was Sidmool Pueraria Anemarrhena Elastic Essence & Skin Talk Volume Filler? Zobaczyłam ten specyfik na blogu azjatyckiego cukra, mam podobny problem do niej jeśli chodzi o worki pod oczami; u niej (podobno to) wypełniło dolinę łez. Byłabym przeszczęśliwa gdybym osiągnęła takie efekty, bo przez te worki wyglądam na wiecznie zmęczoną i niewyspaną, nawet po nałożeniu korektora. Chciałabym jednak poznać opinie
Dodatkowo rozważam zakup kremu pod oczy SU:M37 Flawless Regenerating Eye Cream, który chwaliłyście parę stron temu. Tutaj moje kolejne pytanie - czy dla młodszej osoby tak jak ja - 22 - będzie w porządku? Podobne obawy miałam przy zakupie esencji renew z Laneige, a ta okazała się super
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 15:30   #2172
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A próbowałyście serum z vit. C z Biochemii? Mnie bardzo przypadło do gustu, a wychodzi korzystniej cenowo
Używałam. Ale po testach wiem, że do Flavo się nie umywa

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Macie jakieś godne polecenia produkty(pielęgnacja) Sidmool albo Innisfree? Może ktoś próbował oprócz esencji z tej serii Soybean kremu lub serum?
Ja mam teraz Soybean Finish Cream. Fajny, lekki, idealny pod makijaż. Pozostawia taką mięciutką skórę, nie zapchał mnie. Chciałabym jeszcze serum z tej serii.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Macie pomysł, do czego przelać tę esencję? Leje się przez palce, wydobywanie jej z saszetki jest niewygodne i mam wrażenie, że dużo się marnuje :/
Takie płynne esencje daję w zgłębienie ręki i nic się nie marnuje ani nie wylewa.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 20:29   #2173
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

używała któraś z Was Sidmool Pueraria Anemarrhena Elastic Essence & Skin Talk Volume Filler? Zobaczyłam ten specyfik na blogu azjatyckiego cukra, mam podobny problem do niej jeśli chodzi o worki pod oczami; u niej (podobno to) wypełniło dolinę łez. Byłabym przeszczęśliwa gdybym osiągnęła takie efekty, bo przez te worki wyglądam na wiecznie zmęczoną i niewyspaną, nawet po nałożeniu korektora. Chciałabym jednak poznać opinie

Dodatkowo rozważam zakup kremu pod oczy SU:M37 Flawless Regenerating Eye Cream, który chwaliłyście parę stron temu. Tutaj moje kolejne pytanie - czy dla młodszej osoby tak jak ja - 22 - będzie w porządku? Podobne obawy miałam przy zakupie esencji renew z Laneige, a ta okazała się super

Kupiłam esencje z sidmool ale przez ta kłopotliwa aplikacje leży w szufladzie. Musze sie Za nie zabrać bo straciłam tłuszcz w policzkach w ciagu roku po traumatycznym dla mnie przeżyciu.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 20:38   #2174
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Stosował ktoś Black Sugar Perfect First Serum ze Skin Food? Ma dobre recenzje.

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Kupiłam esencje z sidmool ale przez ta kłopotliwa aplikacje leży w szufladzie. Musze sie Za nie zabrać bo straciłam tłuszcz w policzkach w ciagu roku po traumatycznym dla mnie przeżyciu.
A co ten produkt ma robić? Podciągać policzki? Jakoś nie bardzo chce mi się w to wierzyć
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 22:01   #2175
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kupował ktoś próbki bezpośrednio w sklepach sprzedawców z Gmarket? Szukając dzisiaj próbek Lirikos Marine Triple Concentrate zauważyłam, że kilku sprzedawców ma własne sklepy, przesyłka tańsza, bo nie EMS, tylko nie wiem na ile to bezpieczne.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A co ten produkt ma robić? Podciągać policzki? Jakoś nie bardzo chce mi się w to wierzyć
Głównie gromadzić wodę i niewielkie ilości tłuszczu w miejscu gdzie się nakłada.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 23:57   #2176
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Głównie gromadzić wodę i niewielkie ilości tłuszczu w miejscu gdzie się nakłada.
Stosowałaś to?

Z drugiej strony, jeśli doskwierałby mi ten problem, to wolałabym delikatnie się ostrzyknąć
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 11:12   #2177
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Stosowałaś to?

Z drugiej strony, jeśli doskwierałby mi ten problem, to wolałabym delikatnie się ostrzyknąć
Stosowałam kiedyś podobny produkt (z Pueraria i Volufiline w składzie), ale na dłonie, miałam bardzo cienką skórę na dłoniach, wyglądałam jakbym miała dłonie przynajmniej 60 letniej osoby, trochę pomogło.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 22:50   #2178
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Po tym jak zapchał mnie najdroższy krem z THOW, to już mnie nic nie zdziwi. Co ciekawe IOPE z jednej strony zapycha, a z drugiej poprawia wygląd skóry, na czole mnie wysypało, a policzki wyglądają na jędrniejsze, ale chyba muszę poszukać czegoś lżejszego o podobnym działaniu.
Dzisiaj pierwszy raz nałożyłam IOPE. Ma gęstą, treściwą konsystencję, więc nałożyłam go niewiele. Mam nadzieję, że mnie nie wysypie, bo moja skóra nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Ale dla przezorności nie będę go stosować codziennie. I tak sobie myślę, że ten krem może być super na zimę, fajnie otula skórę i daje uczucie miękkości.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 06:36   #2179
ew_91
Przyczajenie
 
Avatar ew_91
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jaki najjaśniejszy bb / cc polecacie ?
ew_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 11:36   #2180
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Pomożecie?
Kilkukrotnie zamawiałam na ebay-u azjatyckie kosmetyki. Gdzieś przeczytałam, chyba w poprzedniej części wątku, że dobrze, jeśli przesyłka ma wartość poniżej 100 zł z powodów celnych. Chcę zamówić krem, za który zapłacę koło 150. Co w takiej sytuacji? Zamawiać, licząc się z tym, że wlepią mi cło? Boję się trochę, że mi to strasznie opóźni odbiór przesyłki, a trochę zależy mi na czasie, bo to prezent. Może była któraś w podobnej sytuacji?
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 18:32   #2181
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
używała któraś z Was Sidmool Pueraria Anemarrhena Elastic Essence & Skin Talk Volume Filler? Zobaczyłam ten specyfik na blogu azjatyckiego cukra, mam podobny problem do niej jeśli chodzi o worki pod oczami; u niej (podobno to) wypełniło dolinę łez. Byłabym przeszczęśliwa gdybym osiągnęła takie efekty, bo przez te worki wyglądam na wiecznie zmęczoną i niewyspaną, nawet po nałożeniu korektora. Chciałabym jednak poznać opinie
Dodatkowo rozważam zakup kremu pod oczy SU:M37 Flawless Regenerating Eye Cream, który chwaliłyście parę stron temu. Tutaj moje kolejne pytanie - czy dla młodszej osoby tak jak ja - 22 - będzie w porządku? Podobne obawy miałam przy zakupie esencji renew z Laneige, a ta okazała się super

Gdzie to cudo mona dostać?Bo na Ebayu nie widzę a też mam mega problem ze skórą pod oczami i doliną łez
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 19:01   #2182
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Szukam kremu dr G moze ktos chcialby sie wymienic za Snail 79 lub mineralne podklady? prosze pisac na priv lub w mam watku wymiankowym.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 19:23   #2183
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Gdzie to cudo mona dostać?Bo na Ebayu nie widzę a też mam mega problem ze skórą pod oczami i doliną łez
http://www.ebay.pl/itm/Pueraria-Face...item3cdccb7421
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 20:15   #2184
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Pomożecie?
Kilkukrotnie zamawiałam na ebay-u azjatyckie kosmetyki. Gdzieś przeczytałam, chyba w poprzedniej części wątku, że dobrze, jeśli przesyłka ma wartość poniżej 100 zł z powodów celnych. Chcę zamówić krem, za który zapłacę koło 150. Co w takiej sytuacji? Zamawiać, licząc się z tym, że wlepią mi cło? Boję się trochę, że mi to strasznie opóźni odbiór przesyłki, a trochę zależy mi na czasie, bo to prezent. Może była któraś w podobnej sytuacji?
Jeśli zamawiasz na ebay i jest to jedyna rzecz, która będzie w paczce, to ja bym się nie przejmowała. Zazwyczaj sprzedawcy i tak piszą "gift" na paczce albo zaniżają wartość. Cło jest wlepiane raczej przy większych zamówieniach ze sklepów typu rakuten czy gmarket. Aczkolwiek nigdy nie wiadomo, ja jeszcze nigdy nie zamówiłam rzeczy z ebaya na ponad 100zł, zawsze za mniej, więc...
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 20:34   #2185
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Pomożecie?
Kilkukrotnie zamawiałam na ebay-u azjatyckie kosmetyki. Gdzieś przeczytałam, chyba w poprzedniej części wątku, że dobrze, jeśli przesyłka ma wartość poniżej 100 zł z powodów celnych. Chcę zamówić krem, za który zapłacę koło 150. Co w takiej sytuacji? Zamawiać, licząc się z tym, że wlepią mi cło? Boję się trochę, że mi to strasznie opóźni odbiór przesyłki, a trochę zależy mi na czasie, bo to prezent. Może była któraś w podobnej sytuacji?
Cła nie, bo za mała kwota, ewentualnie Vat. To głównie zależy od rodzaju przesyłki, zwykłych rejestrowanych i K-Packet aż tak często nie sprawdzają, w ręce celników najczęściej wpadają przesyłki EMS i w ich przypadku można zapłacić Vat od przesyłki już o wartości około 45$.

Mi wczoraj złapali paczkę o wadze 0,35kg i wartości 29,5$
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 21:53   #2186
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Jeśli zamawiasz na ebay i jest to jedyna rzecz, która będzie w paczce, to ja bym się nie przejmowała. Zazwyczaj sprzedawcy i tak piszą "gift" na paczce albo zaniżają wartość. Cło jest wlepiane raczej przy większych zamówieniach ze sklepów typu rakuten czy gmarket. Aczkolwiek nigdy nie wiadomo, ja jeszcze nigdy nie zamówiłam rzeczy z ebaya na ponad 100zł, zawsze za mniej, więc...
Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Cła nie, bo za mała kwota, ewentualnie Vat. To głównie zależy od rodzaju przesyłki, zwykłych rejestrowanych i K-Packet aż tak często nie sprawdzają, w ręce celników najczęściej wpadają przesyłki EMS i w ich przypadku można zapłacić Vat od przesyłki już o wartości około 45$.

Mi wczoraj złapali paczkę o wadze 0,35kg i wartości 29,5$
Dziękuję Wam bardzo, no to klikam i niech się dzieje, co chce
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 22:01   #2187
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V


Oo super, dziękuję
Szkoda że taki duże opakowanie

Może któraś z Was chciałaby kupić na spółkę?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 23:49   #2188
tomaszkoscima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Bardzo chętnie kupię z Tobą
tomaszkoscima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 11:40   #2189
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chcialam kupic bb cream dr g w odcieniu super light. Niestety na ebay prawie 100zl a zwykla wersje kupilam kiedys za 60. Nie ma szansy juz go dostac w tej cenie?

Na All jest za 100zl+ ale przynajmniej nikt mi paczki nie zlapie. Warto kupic?

Mam Snail Skin79 chetnie wymienie za serum/ krem

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2014-09-07 o 11:43
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:18   #2190
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Chcialam kupic bb cream dr g w odcieniu super light. Niestety na ebay prawie 100zl a zwykla wersje kupilam kiedys za 60. Nie ma szansy juz go dostac w tej cenie?

Na All jest za 100zl+ ale przynajmniej nikt mi paczki nie zlapie. Warto kupic?

Mam Snail Skin79 chetnie wymienie za serum/ krem
Dr gowoonsesang jest z reguły drogi. Nawet na gmarket ceny bb zaczynaja sie przewAznie od ponad 20$

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Oo super, dziękuję
Szkoda że taki duże opakowanie

Może któraś z Was chciałaby kupić na spółkę?

Duże? To mała butelka jest 60ml a to wodniste bardzo. Ja kupowałam swoja ze sklepu sidmool na gmarket. Musiałabym sprawdzic jak to cenowo wychodzi. Teraz złoty mocno sie osłabił to wszystko wychodzi drożej
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.