Aparat? Jak rozwiązac problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 12:21   #1
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Unhappy

Aparat? Jak rozwiązac problem.


Witam WaS DrogiE Wizażystki..

Przeszykiwałam forum ale nic nie znalazłam na temat który chce zadac pytanie,nie wiedziałam zbytnio gdzie to umieścic postanowiłam tutaj.. .
Więc chciałam sie zapytac czy macie może jakies sposoby na wybielanie zębów u dziewczyn które mają stały aparat??
Mam z tym problem bo nie wszystko da sie wyczyscic chodz mam 2 szczoteczki do samego aparatu.Boje sie ze zanim go ściągne(chodze juz prawie rok) to zęby będe miała strasznie żółte;(
BłAgam pomózciee..!!
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:29   #2
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

no niestety ale w tej chwili to najwazniejsze jest dzialnie aparatu,
higiena podczas noszenia aparatu jest szczegolnie trudna i wymaga cierpliwosci, jednak sposoby wybielania zebów podczas lecznia ortodontycznego aparatem stalym odpadaja,
ale po sciagnieciu aparatu mozesz profesjonalnie wybielic zeby i wszystko wroci do normy, bedziesz miec proste i biale zabki, narazie trzeba pocierpiec!
pozdr
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 13:07   #3
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Sama nosilam aparat przez 3 lata i doskonale znam problem higieny :/ Zeby trzeba myc po kazdym nawet najdrobniejszym posilku. Nitkowac (ortodonta powinien Cie tego nauczyc), plukac zebym specjalnymi plynami. Nie ma innego sposobu na dbanie o zeby. Ale wystarczy przestrzegac rygorystycznie tych zasad i po zdjeicu aparatu zebe powinny byc w takim samym stanie jak przed zalozoniem
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 13:21   #4
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Dziękuje wam bardzo... Musze sie przyznac ze ja nie myje zawsze po każdych posiłkach..;] Gdzie ja mam na to czas. Jeszcze raz dziękuje..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 13:46   #5
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez indiego
no niestety ale w tej chwili to najwazniejsze jest dzialnie aparatu,
higiena podczas noszenia aparatu jest szczegolnie trudna i wymaga cierpliwosci, jednak sposoby wybielania zebów podczas lecznia ortodontycznego aparatem stalym odpadaja,
ale po sciagnieciu aparatu mozesz profesjonalnie wybielic zeby i wszystko wroci do normy, bedziesz miec proste i biale zabki, narazie trzeba pocierpiec!
pozdr
zupelnie zgadzam sie z przedmowca
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:20   #6
rrryfka
Przyczajenie
 
Avatar rrryfka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 26
GG do rrryfka
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

ja tez mam aparat i nie zawsze myje zęby a pozatym nitkowanie i płukanie płynami?? pierwsze słysze...
Ale może ja jestem za leniwa..
__________________
rrryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:23   #7
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Też mam stały aparat o nitkowaniu słyszałam ale o jakiś płynach to nie. A ząbków to mi się nie chce myć po każdym posiłku myję 2 razy dziennie
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 14:26   #8
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez rrryfka
ja tez mam aparat i nie zawsze myje zęby a pozatym nitkowanie i płukanie płynami?? pierwsze słysze...
Ale może ja jestem za leniwa..
no to radze wziac sie do roboty! mycie po kazdym posilku(zwykla szczoteczka+specjalna do aparatu), nitkowanie( nici do aparatu), irygacja(specjalne urzadzonko nazywa sie Wather-pick-polecam rowniez osoba nienoszacym aparatu), to koniecznosc . Bez tego bedziesz miala zabki proste, ale dziurawe
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:53   #9
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez moriam
no to radze wziac sie do roboty! mycie po kazdym posilku(zwykla szczoteczka+specjalna do aparatu), nitkowanie( nici do aparatu), irygacja(specjalne urzadzonko nazywa sie Wather-pick-polecam rowniez osoba nienoszacym aparatu), to koniecznosc . Bez tego bedziesz miala zabki proste, ale dziurawe
Tak, zgadzam sie w zupełności z moriam, o zęby trzeba bardzo dbać, 2 razy dziennie zwykłe mycie zębow to za mało, przecież wokól zamków zalegają resztki pokarmu itd.
Bardzo łatwo sobie odpuścić, ale potem, po zdjęciu aparatu mieć wszystkie zęby do leczenia koszmar, poza tym przy złej higienie mogą się tworzyć przebarwienia.
Ja myłam po każdym posiłku(szczoteczkę i paste zabieralam ze sobą do szkoły), używałam nici i płynów, po zdjęciu aparatu nie miałam żadnego ubytku
Zresztą przesadna higiena zębów została mi do dziś, może trochę w mniejszym stopniu...
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 15:48   #10
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

ja tez myje po kazdym posilku, nitkuje itp itd ale mimo to zeby mi zzolkly
a z przesadna higiena trzeba uwazac, bo ja przyploacilam ja ciagle krwawiacymi dziaslami
zauwazylam tez, ze cement i gumki (ja nosze przezroczyste do porcelanowych zamkow) bardzo szybko przebarwiaja sie od herbaty i kawy, ale przeciez czlowiek nie moze myc zebow po kazdej herbacie jesli wypija 4-7 kubkow dziennie... na szczescie w domciu mam ortodonte ktory gumki wymienia mi co tydzien i przynajmniej raz na 4-6 tygodni traktuje moje zabki piaskowaniem i ultradzwiekami
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 15:56   #11
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez sadia
ja tez myje po kazdym posilku, nitkuje itp itd ale mimo to zeby mi zzolkly
a z przesadna higiena trzeba uwazac, bo ja przyploacilam ja ciagle krwawiacymi dziaslami
zauwazylam tez, ze cement i gumki (ja nosze przezroczyste do porcelanowych zamkow) bardzo szybko przebarwiaja sie od herbaty i kawy, ale przeciez czlowiek nie moze myc zebow po kazdej herbacie jesli wypija 4-7 kubkow dziennie... na szczescie w domciu mam ortodonte ktory gumki wymienia mi co tydzien i przynajmniej raz na 4-6 tygodni traktuje moje zabki piaskowaniem i ultradzwiekami
z tym piaskowaniem i ultradzwiekami tez nie nalezy przesadzac. Mimo iz wzglednie bezpieczne, nie pozostaja bez wplywu na szkliwo
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 16:43   #12
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Uuu..widze ze czeka mnie ogrom pracy...Jakie trzeba dobrac płukanki i nici?
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:16   #13
madziejka
Przyczajenie
 
Avatar madziejka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
GG do madziejka
Smile Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Witam!
Ja noszę aparat już ponad rok. Zęby myję mniej więcej po każdym posiłku. Szczotkuje tylko szczoteczką do zębów (oral-B do zębów z aparatem) i to mi w zupełności wystarcza. Wszystkie resztki jedzenia ładnie się wymywają, między ząbkami nic nie zostaje. Nie używam ani nitki - to musiałoby zajmować koszmarnie dużo czasu, ani tej małej szczoteczki tylko do aparatu- bo po prostu już tego nie potrzebuje. Zęby mam w bardzo dobrym stanie, żadnych ubytków czy przebarwień. Także nie ma co panikować i spędzać po 4 godziny dziennie na dbaniu o zęby.
Jedna różnica u mnie to to, że mam zamki bezligaturowe (bez gumek itp.) tzw. smart clipy- czy jakoś tak się to nazywa. Może dlatego wszystko się tak ładnie oczyszcza.
Pozdrawiam!
__________________
Być szczęśliwym- to dobrze żyć i dobrze sie mieć (Arystoteles)
madziejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:30   #14
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Ja także mam tą szczoteczke co ty.. ale i tą małą (+ normalną do zębów)
Ja także nie mam żadnych gumek..;]
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 11:19   #15
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

DziEwCzYNy.!! Poradzcie jakie te PŁUKANKI??
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 12:01   #16
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez izapp1
DziEwCzYNy.!! Poradzcie jakie te PŁUKANKI??
kazde plyny do plukania jamy ustnej..chodzi o to, ze dotra tam , gdzie ty nie jestes w stanie. J osobiscie polecam pomarańczowy Elmex i Meridol
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 14:51   #17
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez moriam
kazde plyny do plukania jamy ustnej..chodzi o to, ze dotra tam , gdzie ty nie jestes w stanie. J osobiscie polecam pomarańczowy Elmex i Meridol
A w jakiej cenie są te płyny??
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:00   #18
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

elmex ok 18 zl
a meridol 22zl
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:01   #19
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez izapp1
A w jakiej cenie są te płyny??
załaczam cytaty ze stronki producenta, aha to nie jest reklama,ok?
"Płyn do płukania jamy ustnej meridol jest gotowym do stosowania płynem do codziennej higieny jamy ustnej jako uzupełnienie szczotkowania zębów. Zawarte w płynie meridol unikalne połączenie dwóch substancji czynnych: aminofluorku i fluorku cynawego selektywnie hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za zapalenie dziąseł, wspierając przywracanie prawidłowej flory bakteryjnej jamy ustnej. Płyn do płukania jamy ustnej meridol zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu zębów płytce nazębnej, a także hamuje powstawanie nowej płytki.
W ten sposób wspomaga regenerację podrażnionych dziąseł. Płyn meridol jest szczególnie polecany pacjentom
z aparatami ortodontycznymi, mostami itp. Płyn meridol nie zawiera alkoholu. "







"Płyn do płukania jamy ustnej elmex Przeciw Próchnicy zapewnia skuteczną dodatkową ochronę przed próchnicą, gdy jest stosowany razem z pastą do zębów. Zawarty w nim aminofluorek wzmacnia szkliwo zębów i chroni je przed atakami kwasów, szczególnie w miejscach, do których trudno dotrzeć szczoteczką. Jest szczególnie polecany pacjentom z aparatami ortodontycznymi, mostami itp., a także podczas podróży, kiedy nie jest możliwe szczotkowanie zębów. "


koszt obu plynow to ok.20-25 zl za 400ml butelke.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 15:07   #20
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Ok..dzięki Moriam;* Spróbuje cos jescze znales .Moze jakies inne płyny..hmm. I jeszcze jedno pytanko do Moriam i nie tylko. W poprzednich odpowiedziach mówiłas moriam o jakims Wather-pick . Co to jest i do czego mi jest to potrzebne??
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:20   #21
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

ups, wlasnie zobaczylam jakiego strzelilam byka pisze sie Waterpik

"Irygator - urządzenie pomagające utrzymać zdrowe zęby i dziąsła oraz usunąć resztki pożywienia i bakteri z tych przestrzeni jamy ustnej, do których normalne środki do płukania i czyszczenia nie mogą dotrzeć. W celu zwiększenia efektywności irygatora, można stosować dowolny płyn do płukania jamy ustnej lub roztwór antybakteryjny zalecony przez stomatologa. Waterpik jest idealny do czyszczenia przestrzeni wokół aparatów stałych, koron i mostów. Posiada dwie końcówki więc może być używany przez dwie osoby, lub druga końcówka może służyć jako zapas."
polecam go nie tylko osobom z aparatami, wdrozony do codziennej higieny wzmaga efekty profilaktyki.Oprocz tego, ze czysci trudno dostepne miejsca, masuje tez dziasla-taki masaz wodny.
Oral-B ma takie urzadzonko w zestawie z elekryczna szczoteczka.
troche to kosztuje(ok.300-400zl) ale sluzy na lata, a dzieki wymiennym koncowkom moga uzywac go inni domownicy
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:22   #22
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez izapp1
Ok..dzięki Moriam;* Spróbuje cos jescze znales .Moze jakies inne płyny..hmm. I jeszcze jedno pytanko do Moriam i nie tylko. W poprzednich odpowiedziach mówiłas moriam o jakims Wather-pick . Co to jest i do czego mi jest to potrzebne??
to super urzadzenie, szczegolnie dla osob z aparatem, dziala jak myjka cisnieniowa, dzieki temu czysci powierzchnie trudno dostepne,
zrezta moriam pewnie opisze ci to dokladniej!

ps moriam piekne zdjecie i sliczny makijaz!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:22   #23
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

i jeszcze to...
"Samo mycie zębów szczoteczką jest niewystarczające!

Wyniki badań naukowców dowiodły, że codzienne mycie zębów szczoteczką do zębów i korzystanie z nici dentystycznych nie jest wystarczające, aby utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Używanie irygatora do higieny jamy ustnej może pomóc w dopełnieniu codziennej higieny jamy ustnej, ponieważ irygator usuwa resztki jedzenia oraz osad płytki nazębnej z najdalszych części jamy ustnej, przestrzeni międzyzębowych, spod mostów, koron i aparatów stałych. Szczoteczka do zębów nie dociera do tych miejsc, a przepływająca ślina nie oczyszcza ich dostatecznie. Właśnie z tego powodu irygacja jamy ustnej jest niezbędnym zabiegiem w optymalnym utrzymaniu higieny jamy ustnej. Wypłukuje ona i usuwa bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej oraz pozbawia ich otoczenia, w którym mogłyby się rozwijać.


Wynalezienie irygatora do higieny jamy ustnej stworzyło nowy jej wymiar. WaterPik zrewolucjonizował zabiegi terapeutyczne zębów i dziąseł. Niewątpliwy wpływ na ten fakt miały wyniki badań, które dowodzą że irygacja punktowa WaterPik prznosi doskonałe rezultaty w oczyszczaniu, masowaniu i stymulowaniu dziaseł.


Użycie irygatora WaterPik do higieny jamy ustnej jako zabiegu uzupełniającego znacznie zmniejsza krwawienie i zapalenie dziąseł w porównaniu z zastosowaniem wyłącznie tradycyjnych metod utrzymywania higieny jamy ustnej.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:23   #24
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez indiego

ps moriam piekne zdjecie i sliczny makijaz!
dziekuje
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 17:02   #25
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Uuu..ale jednak co troche to kosztuje. Ja narazie spróbuje zadbac o tą płukanke.. Na 200% mozna ją stosowac a apratatem??

P.S Nie wiem jak ci podziękować Moriam..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 17:13   #26
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

na 250%
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:21   #27
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

No to Super..<cmok> . Zabieram sie do roboty..Już nawet powiesiłam sobie nad biurkiem takie "mozesz to nie możesz tamtego". I spróbuje sie dostosowac.Myć ząbki po każdym posiłku,stosowac nic i płukanke.
OkiS..tRZymajcie kciuKi.. A tobie Moriam po raz setny dziękuje za wszystkie informacje..<cmok>
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:43   #28
rrryfka
Przyczajenie
 
Avatar rrryfka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 26
GG do rrryfka
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

No dobra, zaczne myć zęby częsciej, ale nie mam pojęcia jak je nitkować...
Drut przyszkadza przecież.
A jesli chodzi o płyn to możecie podać nazwe i gdzie kupić??
W aptece??

Z GÓRY DZIĘKUJE!!!
__________________
rrryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 22:14   #29
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez madziejka
Witam!
Ja noszę aparat już ponad rok. Zęby myję mniej więcej po każdym posiłku. Szczotkuje tylko szczoteczką do zębów (oral-B do zębów z aparatem) i to mi w zupełności wystarcza. Wszystkie resztki jedzenia ładnie się wymywają, między ząbkami nic nie zostaje. Nie używam ani nitki - to musiałoby zajmować koszmarnie dużo czasu, ani tej małej szczoteczki tylko do aparatu- bo po prostu już tego nie potrzebuje. Zęby mam w bardzo dobrym stanie, żadnych ubytków czy przebarwień. Także nie ma co panikować i spędzać po 4 godziny dziennie na dbaniu o zęby.
Jedna różnica u mnie to to, że mam zamki bezligaturowe (bez gumek itp.) tzw. smart clipy- czy jakoś tak się to nazywa. Może dlatego wszystko się tak ładnie oczyszcza.
Pozdrawiam!
Ja sie na tym kompletnie nie znam a niedługo planuje założyć aparat na zęby więc...może mogłabyś napisac cos więcej o tych "smart clipach" Pierwsze słysze, może macie jakieś zdjęcia z neta czy cosik? I jaka jest róznica w cenie w porównaniu do standardowych aparatów?

Prosze o odpowiedż madziejke i wszystkie inne wizażanki znające się na temacie oczywiście również
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:38   #30
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Aparat? Jak rozwiązac problem.

Cytat:
Napisane przez rrryfka
No dobra, zaczne myć zęby częsciej, ale nie mam pojęcia jak je nitkować...
Drut przyszkadza przecież.
A jesli chodzi o płyn to możecie podać nazwe i gdzie kupić??
W aptece??

Z GÓRY DZIĘKUJE!!!
No z nitkowaniem jest gorzej . Ja dostałam jakąs instrukcje i jak chcesz to moge to tu przepisac ale rysunku raczej ci nie przepisze.. . A aparatu nie posiadam( do zdjęc ).
A ja dzisiaj sobie kupiłam nici i płukanke.
Nici: Oral B SATIN floss a płukanke: Colgate Plax Cool Mint
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.