swędzące pachy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 22:00   #1
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184

swędzące pachy:(


Mam problem, który prześladuje mnie od dłuższego czasu. Gdy czuje, że zaczynam się pocić, nagle zaczynają mnie strrrasznie swędzieć pachy, potem pieką, pomimo, że nie mam żadnych krostek itp.
Dokuczliwe jest to strasznie, stosowałam antybiotyk, dermatol i nic Najlepsza wtedy na tę dolegliwość jest gorąca woda z prysznica.
Co robić, udać się do lekarza?
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:12   #2
Karoline
Raczkowanie
 
Avatar Karoline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 49
Dot.: swędzące pachy:(

Soczewka a czy ta dolegliwosc pojawia sie zawsze czy np po depilacji tych okolic?? Mozliwe ze to pordaznienie skory.
Karoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 14:30   #3
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: swędzące pachy:(

Niestety nie Sprawdziłam to, bo też myślałam, że to od depilacji
Nie rozumiem od czego to jest i dlaczego nie mam tego codziennie? Raz jest nawet dobrze, a drugiego dnia normlanie drapię się jak głupia:/
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 17:30   #4
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: swędzące pachy:(

Cytat:
Napisane przez soczewka
Mam problem, który prześladuje mnie od dłuższego czasu. Gdy czuje, że zaczynam się pocić, nagle zaczynają mnie strrrasznie swędzieć pachy, potem pieką, pomimo, że nie mam żadnych krostek itp.
Dokuczliwe jest to strasznie, stosowałam antybiotyk, dermatol i nic Najlepsza wtedy na tę dolegliwość jest gorąca woda z prysznica.
Co robić, udać się do lekarza?
witaj
nie rozumie czemu stoswalas antybiotyk i kto przepisal ci go na swedzace pachy? co do dermatolu to tez kolejny nie trafiony preparat DERMATOL zawiera zasadowy galusan bizmutawy w postaci zasypki,wskazany jest do leczenia owrzodzen i saczacych sie ran, dzialanie odkazajace jest slabe wiec wybranie go okurat pod pachy wydaje sie bezsensowne!
przypadloosc jaką opisujesz jest dosyc czesto wystepujacym uczuleniem na skadniki dezodorantow szczegolnie uczulac moze aluminum ale rownie dobrze kazdy inny skadnik , do objawów dochodzi wowczas jesli dany skladnik wejdzie w reakcje z potem, no i wtedy moze pojawic sie swiad pieczenie zaczerwienienie w licznych przypadkach nawet luszczenie skory!
w razie wystapienia takich objawów najlepiej wymyc dokladnie pachy aby zmyc resztki dezodorantu, oraz dobrac sobie taki ktory nie powoduje alergii!!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:19   #5
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: swędzące pachy:(

dziękuję Ci za pomoc, dokładnie jest tak jak mówisz, nie mam żadnych ran więc niby nie powinnam używać tych specyfików ;( bez sensu, mówiłam w aptece jedno, a ona zrozumiała drugie? ehh...
Dzięki
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:59   #6
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: swędzące pachy:(

Mnie też swędzą pachy, aż drapię do krwi. Żaden dermatolog nie był w stanie stwierdzić co mi jets. Robiłam nawet testy alergiczne ktore nic nie wykazaly. Metodą prób i błędów stwierdzam że pomogly mi maści Linola-p i Lorinden-A. Bo wypróbowałam 10-tki maści.
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:24   #7
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: swędzące pachy:(

Cytat:
Napisane przez Lolitaa Pokaż wiadomość
Mnie też swędzą pachy, aż drapię do krwi. Żaden dermatolog nie był w stanie stwierdzić co mi jets. Robiłam nawet testy alergiczne ktore nic nie wykazaly. Metodą prób i błędów stwierdzam że pomogly mi maści Linola-p i Lorinden-A. Bo wypróbowałam 10-tki maści.
Może pot podraznia Twoją skórę (np. ma zbyt kwasny odczyn)? Czy problem nasila się, kiedy się spocisz?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 14:31   #8
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: swędzące pachy:(

Ja sie praktycznie nie pocę więc to nie od poty. Czasem też przechodzi to na powieki. Np teraz tak mam chociaż już mija dzieki maściom. Tak ok1-2 razy w roku przez ok miesiać to mam. Potem mija. Bardzo tajemnicza i dzwina sprawa. Juz nie wnikam co to jest. Ważne że wiem czym to leczyć.
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:44   #9
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: swędzące pachy:(

A czy masz takie zaczerwienione plamy?

Powinien to obejrzec lekarz, to z pewnościa nie jest normalne reakcja skórna.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 15:20   #10
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: swędzące pachy:(

Juz nie jeden lekartz to oglądał i żaden nie miał pojęcia co to. Skóra robi sie czerwona jeśli drapię. Jesli sie powstrzymuję to jest normalna. Ale to swędzi tak piekielnie że nie da się wytrzymać. Na szczęscie posiasam w/w maści. Tak więc już wracam do zdrowia-ja, moje pachy i powieki.
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 15:31   #11
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: swędzące pachy:(

Cytat:
Napisane przez Lolitaa Pokaż wiadomość
Juz nie jeden lekartz to oglądał i żaden nie miał pojęcia co to. Skóra robi sie czerwona jeśli drapię. Jesli sie powstrzymuję to jest normalna. Ale to swędzi tak piekielnie że nie da się wytrzymać. Na szczęscie posiasam w/w maści. Tak więc już wracam do zdrowia-ja, moje pachy i powieki.
Ja jednak jestem zdania, abys spróbowała pójśc do inengo - zwłaszcza jesli objawy mają tendencje do nawrotów....a moze powtarzaja sie cyklicznie? Np jesienia i zimą?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 20:37   #12
KarolinkaMala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: swędzące pachy:(

Masakra. Ja też mam swędzące pachy, swędzą mi codziennie aż drapie do krwi wtedy jest jeszcze gorzej. Nie byłam u lekarza bo myslałam, że mi to przejdzie, ale dzisiaj drapałam się cały dzień, poszłam wziąć kąpiel, wydepilowałam się i posmarowałam antyperspirantem wtedy myslałam ze zejde z tego świata tak mi zaczęły piec, mozliwe ze przez to ze były podrapane do krwi. Ale czemy mnie swędzą do tej pory nie wiem. Są chwile ze mnie nie swędzą i troche się zagojąi jak je oglądam to mam czerwone suche plamy pod pachami. Wyglądają jak wysuszone rany.
KarolinkaMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 16:06   #13
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: swędzące pachy:(

Cytat:
Napisane przez KarolinkaMala Pokaż wiadomość
Masakra. Ja też mam swędzące pachy, swędzą mi codziennie aż drapie do krwi wtedy jest jeszcze gorzej. Nie byłam u lekarza bo myslałam, że mi to przejdzie, ale dzisiaj drapałam się cały dzień, poszłam wziąć kąpiel, wydepilowałam się i posmarowałam antyperspirantem wtedy myslałam ze zejde z tego świata tak mi zaczęły piec, mozliwe ze przez to ze były podrapane do krwi. Ale czemy mnie swędzą do tej pory nie wiem. Są chwile ze mnie nie swędzą i troche się zagojąi jak je oglądam to mam czerwone suche plamy pod pachami. Wyglądają jak wysuszone rany.

I jeszcze zastanawisza się nad wizytą u lekarza? Zdecydowanie odstaw też wszelkie dezodoranty na alkoholu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:05   #14
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: swędzące pachy:(

hej.. kurcze tez mam ten problem, uzywam rexony i od czasu do czasu etiaxilu ale na razie opanowalam sie przez te pachy. dzis posmarowalam maka ziemniaczana i zobacze skutki, jesli pomoze to bede szczesliwa bo jest to meczace.. tak drapalam ze rany powstaly
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 13:23   #15
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: swędzące pachy:(

Mnie też masakrycznie swędzi ale tylko prawa pacha! raz ją ogoliłam i po tym wyskoczyły mi czerwone plamy które swędzą! myje pachę żelem do higieny intymnej żeby nie mydłem,używam aktualnie dezodorantu lady speed stick bez alkoholu,ale ma aluminium,może to od tego,pojęcia nie mam,ale nie mogę wyjśc w żadnych bluzkach na ramiączkach,bo nawet ogolic sie nie mogę
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:17   #16
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: swędzące pachy:(

Mój mąż kilka razy borykał się ze swędzącymi pachami, a to dlatego, że jego ciało po pewnym czasie reagowało alergicznie na dany antyperspirant. Jedyne rozwiązanie to odłożyć alergen, posmarować pachy mąką ziemniaczaną i zakupić inny antyperspirant, najlepiej dla skóry alergicznej.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:18   #17
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: swędzące pachy:(

Tzn że uczulenie może pojawic się dopiero po pewnym czasie używania antyp.?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:26   #18
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: swędzące pachy:(

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Tzn że uczulenie może pojawic się dopiero po pewnym czasie używania antyp.?
Tak .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:34   #19
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: swędzące pachy:(

ja ide w środę do dermatologa z moją pachą,więc dam znac co i jak
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 09:15   #20
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: swędzące pachy:(

Miałam dziewczyny to samo. Zaczeło się dwa lata temu, jaki bym nie kupiła antyperspirant, po dwóch dniach swędziało okropnie. Jestem pewna, że to uczulenie, tylko nie umiem wyeliminować składnika. Teraz używam antyperspirantu AA i jest super. Kupiłam sobie nawet Vichy, ale i on mnie uczula, a tak ślicznie pachnie
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 17:18   #21
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: swędzące pachy:(

o! ja mam dokładnie to samo ;( to jest straszne moge sie drapac cała noc a potem tak starsznie piecze. kieyd wszystko sie zagoi pozostaja tylko suche czerwone plamy. amoze to grzyb?? ;( człowiek dba o soiebie o higiene a tu takie cyrki ehhh

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
ja ide w środę do dermatologa z moją pachą,więc dam znac co i jak
mineło troszke czasu i jak, paszki wyleczone?
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 18:58   #22
Opcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: swędzące pachy:(

Witam
ja również borykam się z problemem swędzeniam mam już to kilka lat , na początku pachy i zgięcia łokci a teraz nawet w pachwinach, odwiedziłam kikunastu dermatologów i nikt nie umie tego wyjaśnić zastosuję jakieś maść przechodzi za chwile wraca lub nasila się w innym miejscu i tak w kółko..... jeżeli ktoś miał coś takiego proszę o pomoc bo raczej na jakiekgoś dobrego lekarza to raczej nie trafię własciwie przestałam już wierzyć w dermatologów,
pozdrawiam
Opcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 18:39   #23
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: swędzące pachy:(

również od kilku miesięcy mam ten problem,myślałam,że to od golenia.Swędzenia jest tak silne,ze potrafię drapać sie do krwi,a skóra zrobiła się dziwnie brązowa...udalam się w końcu do dermatologa i Pani powiedziała mi,że jest to uczulenie na antyperspirant,lub na jakiś jego składnik.Powiedziała,że takie uczulenie dotyka co drugą kobietę i mnóstwo osób przychodzi z takim problemem.Dostałam jeden spray,oraz 2 maści i była to niesamowita ulga.Dermatolog kazała mi przez pewien czas nosić bawelniane białe koszulki które nie podrażnią pach,nie golić i nie używać antyperspirantu...w lecie to trochę uciążliwe...szukam jakiego w miare naturalnego antyperspirantu.Nie chcę już używać tych drogeryjnych...a przyciemnienie koloru pach jest podobno po aluminium który jest w składzie prawie każdego antyperspirantu...jednak kiedy leki się skończyły,znowu problem powróciłjedynym ratunkiem jest kupienie jakiegoś w miarę naturalnego antyperspirantu bez aluminium i tej całej chemii...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-25 o 18:41
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:06   #24
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: swędzące pachy:(

Ja też się borykam z takim problemem tylko że mi dermatolog powiedział że to nie jest uczulenie. Mnie pachy zaczynają swędzieć (nie określiłam od czego- golę się gdy muszę- ostatnio 3 dni temu a dziś nadal swędzi, używam różnych dezodoratnów, również tych dla alergików i nic to nie zmienia), ja zaczynam się drapać i drapię aż mi się robi od tego niedobrze (dosłownie). I powstają rany ale takie jakby na grudkach, to nie jest jedna duża rana tylko coś jakby takie kupki- dookoła tego 'dołka' za to nigdy centralnie na środku pachy. Raz miałam od tego zakażenie skóry. I nasila się gdy się bardziej spocę :/ Chyba poszukam nowego dermatologa
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 16:25   #25
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: swędzące pachy:(

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja też się borykam z takim problemem tylko że mi dermatolog powiedział że to nie jest uczulenie. Mnie pachy zaczynają swędzieć (nie określiłam od czego- golę się gdy muszę- ostatnio 3 dni temu a dziś nadal swędzi, używam różnych dezodoratnów, również tych dla alergików i nic to nie zmienia), ja zaczynam się drapać i drapię aż mi się robi od tego niedobrze (dosłownie). I powstają rany ale takie jakby na grudkach, to nie jest jedna duża rana tylko coś jakby takie kupki- dookoła tego 'dołka' za to nigdy centralnie na środku pachy. Raz miałam od tego zakażenie skóry. I nasila się gdy się bardziej spocę :/ Chyba poszukam nowego dermatologa
ja sama nie wiem co to jest...może jak kupie cos dla alergikow jakis antyperspirant to sie dowiem,czy to rzeczywiscie bylo uczulenie czy nie.Odkad skonczyly mi sie masci,niesamowicie sie mecze,ciagle sie drapie,doslownie do krwi.A gdy pachy sie pocą swędzi jeszcze bardziej,a nie moge podrapac bo mam ranki...pachy mają brzydki brunatny kolor,dziwne grudki takie nierówności...orkopnie to wyglada.Na razie nawet zrezygnowałam z depilacji bo to strasznie je podraznia.I chyba przy takich dolegliwosciach jak takie męczące swędzenia ogolenie pach,i posmarmowanie ich antyperspirantem to najgorsze dla mnie co możesz być.Wtedy to już tak się drapie,że mało nie zwariuję
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:21   #26
sepfohne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: swędzące pachy:(

odswiezam nieco temat, mam taki sam problem, pewnego razy po depilacji uzylam antyperspiratu tego co zwykle i dostalam podraznienia9 tak mi sie wydawało)myslalam ze szybko zniknie ale niestety nie.pod pachami pojawily mi sie czerwone plamy a ze bylo lato i upal to pocilam sie jeszcze bardziej a stan moich pach sie pogarszal, swedzenie niemilosierne no i te okropneplamy ktore pozniej sie przesuszaly , zaczelam stosowac rozne masci pulmicort, hydrokortyzon mycie pach plynem do hig int, rezygnacja z antyperspirantow golenia itp nic nie pomagalo, udalam sie do dermatologa stwierdzila ze to bakteryjne- uzywac tylko dezodorantow w kulce zadnych w sprayu , przepisala mi triderm i kazala nosic tylko bawelnianie przewiewne bluzki- niesty triderm pomogl tylko doraznie- kiedy nim smaruje mam spokoj ale jak odstawie po kilku dniach(te okropne plamy juz mi zeszly)ale swedzenie wraca- sama juz nie wiem co robic - umowilam sie na wizyte do innego lekarza moze on cos poradzi
sepfohne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 08:09   #27
bigdeal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: swędzące pachy:(

Te swędzące pachy, czerwone plamy i drapanie się do oporu to nic innego jak grzybica skóry. Wszystkie objawy pasują jak ulał. Wiem, bo mnie właśnie to zaatakowało. Poszedłem do szpitala i pani doktor tylko rzuciła okiem i stwierdziła, że to grzybica skóry. Przypisała mi 2 leki- jeden do dezynfekcji, drugi to krem grzybobójczy. Stosuję dopiero 1 dzień, więc efektów jeszcze nie widać, bo cała kuracja może trwać ok. 14 dni ( w przypadku gdy będziemy potrafili dokładnie dopilnować). Lekarze, którzy Was drogie panie odsyłali w przekonaniu, że to dezodorant, polecieli w kulki, narażając Wasze zdrowie. Im dłużej będzie się zwlekało, tym dłuższe będzie leczenie. A co najgorsze, gdy drapiecie rany, jest duża szansa, że grzyb się przeniesie w inne miejsce na ciele.
Ja akuratnie miałem pecha, bo pojawiło mi się to w trakcie jazdy do Niemiec... dopiero po powrocie ( po 6 dniach) mogłem zareagować.
Także Panie, to nie dezodorant, a grzyb zainfekował Waszą skórę!
Mam nadzieję, że pomogłem.
bigdeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 22:15   #28
krzys69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: swędzące pachy:(

witam kolego bigdeal
jakies postepy w temacie?
ja mam to samo i jutro ide do doktorka.
bylem juz dwa razy pierwszy raz dostalem tabletki a kolejny jakás masc. mieszkam obecnie w uk a tu tak od rz nic nie daja wiec kolejne podejscie jutro. z gory dzieki za odpowiedz.
pozdrawiam
krzys69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 12:54   #29
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: swędzące pachy:(

też mam taki problem po zwykłych antyperspirantach - pomogła mi zmiana antyperspirantu na taki "hipoalergiczny"
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:17   #30
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: swędzące pachy:(

A u mnie okazało się, że to od alergii na nikiel

Odkąd używam antyperspirantu w kulce (plastiku) jest ok.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 22:13:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.