Celowe zaniżanie ocen na KW? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-10, 09:50   #31
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Celowe zaniżanie ocen na KW?

Moim zdaniem Nie wszytko Avon-u jest be.Mi na przykład straszliwie podoba się zapach Celebre i róbta co chceta, a zdania nie zmienię. Wiecie zobaczyłam jedną rzezc w naszej polskiej rzeczywistości. Że są rzezcy na które strasznie psioczymy, a sprzedają się rewelacyjnie. Ten fakt zauważyłam głównie na rynku muzycznym. A teraz widzę, że i kosmetyka ma podobne sytuacje. Może sukces Avon i YR właśnie polega na sposobie sprzedaży. Cóz groszem zbytnio nie waniam stąd lubię się czuć jak ktoś ważny Wybierać w spokoju bez pośpiechu, z miłą osobą, która wytłumaczy wiele (Avon) lub przy kofeince w łóżeczku (YR) Cóż do regularnych perfumerii zraziłam się już dosyć dawno. I może rzeczywiście przepłacam, ale mój komfort psychiczny jest dla mnie równie ważny jak i jakość kosmetyków. Może uda mi się wyszperać jakąś ciekawą perfumerię. Co jakiś czas powstaje nowa, zobaczymy.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 09:55   #32
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Celowe zaniżanie ocen na KW?

Nio...przejrzałam... To ja już nie wiem... Wstała może lewą nogą z łóżka, i postanowiła sobie: "dziś zaniżę sobie oceny firmy..." . Skoro stwierdza, że tani=zły, to po co "daje się skusić" na następny? Na ten temat można dłuuugo pisać...
Pozdr!
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 10:23   #33
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Celowe zaniżanie ocen na KW?

Teo, masz rację z tym komfortem. Choć już się wyleczyłam z manii dawania szansy avonowi - to dokładnie to czułam, kiedy na nią jeszcze cierpiałam
Większość firm kosmetycznych nie rozumie, że dobrze jest choćby wydać katalog, żeby klientki mogły sobie z szerszej perspektywy na ich produkty popatrzeć. Ostatnio maglowałam o to inglot. Choć byli bardzo mili, to jednak wydaje mi się, że stanowczo wyrazili niechęć w kierunku wydania katalogu twierdząc, że na ich stoiskach wszystko jest. Ale mi się znacznie przyjemniej ogląda te kolorki w zaciszu domowym niż w podświetlonym jarzeniówkami centrum handlowym wśród ogólnego hałasu - tam wolę tylko przyjść rzucić okiem i kupić...
To tylko przykład, ale inne firmy też nie wyciągają z tego lekcji.
pozdrowienia

PS: zdaje się, że któraś z dziewczyn napisała do tej Kalarepki maila? odezwała się?
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 12:22   #34
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Celowe zaniżanie ocen na KW?

maga napisał(a):
> Asieńko, jeżeli trafisz na serie takich "podejrzanych" ocen, zgłoś to Złośliwcowi - na pewno w wolnej chwili się im przyglądnie
>
Nie będę sie zabawiać w detektywa , ale ocena typu

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...me=KatarzynkaK

jest tendencyjna , równie dobrze można powklejać to do każdego innego kosmetyku kolorowego Avonu bo to Avon, to wiecie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-18, 16:27   #35
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Celowe zaniżanie ocen na KW?

Asieńka napisał(a):
> Nie będę sie zabawiać w detektywa , ale ocena typu
>
> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...me=KatarzynkaK
>
> jest tendencyjna , równie dobrze można powklejać to do każdego innego kosmetyku kolorowego Avonu bo to Avon, to wiecie

Tasaczek wrócił zakrwawiony na swoje miejsce
Next please

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.