Implanty a krzywe zęby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 13:33   #1
tom198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2

Implanty a krzywe zęby


Witam, mam dosyć spory problem z górnymi jedynkami. Otóż obie są bardzo zniszczone, jedna jest utrącona a druga jest martwa, dodatkowo obie są krzywe (są dosyć sporo wysunięte do przodu). Zastanawia mnie czy mógłbym je usunąć i zastąpić implantami i czy da się ustawić implant w taki sposób aby były proste.
tom198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:38   #2
olanka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Dot.: Implanty a krzywe zęby

Skoro zęby są w starszym stanie myślę że to dobre rozwiązanie ... Nie jestem specjalistą ale może po prostu skonsultuj się z impalntologiem,dentystą ... Lepiej pytać fachowców niż 'amatorów'.
olanka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:59   #3
tom198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty a krzywe zęby

Pytałem o to na wielu forach, pisałem zapytania do specjalistów ale do tej pory nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi.Wiec nadal czekam, może wypowie się ktoś kto się zna.
tom198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 16:09   #4
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Implanty a krzywe zęby

Może dobrym rozwiązaniem będzie zrobienie koron - efekt wizualny będzie świetny a wydasz zdecydowanie mniej niż na implanty, cały proces będzie też trwał o wiele krócej.
Musisz iść do dobrego gabinetu i pokazać zęby specjaliście, na pewno trzeba będzie zrobić zdjęcia żeby zobaczyć w jakim stanie są korzenie. Bez tego, na forum, nikt Ci nie powie co masz robić.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:29   #5
minio777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty a krzywe zęby

Hej,
polecam Ci dr. Jaczewską z Perfektu. Nie musisz pewnie robić implantów (to najdroższa z opcji a jeśli nie będzie trzeba to dr Ci odradzi i zaproponuje coś w zamian) jest lekarzem zajmującym się również stomatologią estetyczną. moja siostra robiła sobie licówki kompozytowe z korektą zgryzu. wyszło przepięknie i równiutko. jeśli chcesz coś zrobić ze swoimi zębami spróbuj konsultacji u nich. Teraz do końca sierpnia mają promocje na licówki. Daj znać jak się zdecydujesz jak Ci poszło. oto namiary www.perfekt-med.com.pl
minio777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.