Włosy cienkie-przyczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 17:13   #1
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401

Włosy cienkie-przyczyna


Witam, otoz mam pytanie,
A wiec moje włosy są bardzo cienkie, z natury jestem brunetka, w życiu nie farbowałam włosów. Do czerwca, moje włosy przez 18 lat, tak naprawdę zbytnio mnie nie interesowały. Katowalam je suszarka, prostownica, nie używałam praktycznie żadnych odzywek, myłam byle jakim szamponem, rozczesywałam na mokro... Moi rodzice, jak i moi dziadkowie i najbliższa rodzina, ma włosy .. geste, lub bardzo geste... Natomiast moje są strasznie cienkie. Zastanawiam się, czy przyczynna ta jednak może leżeć po nieodpowiedniej, a raczej kompletnym braku pielęgnacji.. Od czerwca, zaczęłam naprawdę bardzo dbać o włosy, w tym momencie nie mogę sobie niczego zarzucić. Gdzieniegdzie widzę z 20 włosków o wiele grubszych niż te, które mam na głowie, już nie wspomnę, ze zbyt dużo to ich nie ma (7-8cm obwodu) .Jak myślicie, czy jest jakaś szansa, ze nie zawazyla tu jednak genetyka? Moze znacie jakieś oleje, ktore pomoga pogrubic strukture wlosa..
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 18:54   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy cienkie-przyczyna

myślę, że skoro katowałaś je tak długo to teraz pora je naprawdę porządnie odżywić po kilku miesiącach odpowiedniej pielęgnacji zauważysz efekty
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 20:20   #3
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Włosy cienkie-przyczyna

jeśli zawsze miałaś cienkie włosy, to chyba żadna pielęgnacja bardzo tego nie poprawi ja też mam cienkie włosy, ale przynajmniej puszyste a co do tych grubszych włosów to pewnie masz kilka cebulek, z których wyrastają grubsze włosy (może choć tyle dostałaś w spadku po gęstych włosach rodziców)
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 05:59   #4
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Włosy cienkie-przyczyna

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
jeśli zawsze miałaś cienkie włosy, to chyba żadna pielęgnacja bardzo tego nie poprawi ja też mam cienkie włosy, ale przynajmniej puszyste a co do tych grubszych włosów to pewnie masz kilka cebulek, z których wyrastają grubsze włosy (może choć tyle dostałaś w spadku po gęstych włosach rodziców)
Dokladnie, jak nie mialas wczesniej grubych wlosow to kosmetyki duzo tu nie pomoga. Po pielegnacji wlosow bedziesz miala troszke wiecej, bo nie beda sie lamaly, mozesz tez pobudzic ich porost wcierkami itp, ale radykalnie gestosci nie zmienisz. Ja niestety tez mam cienkie i moje wlosy wygladaja niestety duzo gorzej od tych ktorzy maja dobre geny a o wlosy nie dbaja .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:15   #5
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Włosy cienkie-przyczyna

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Dokladnie, jak nie mialas wczesniej grubych wlosow to kosmetyki duzo tu nie pomoga. Po pielegnacji wlosow bedziesz miala troszke wiecej, bo nie beda sie lamaly, mozesz tez pobudzic ich porost wcierkami itp, ale radykalnie gestosci nie zmienisz. Ja niestety tez mam cienkie i moje wlosy wygladaja niestety duzo gorzej od tych ktorzy maja dobre geny a o wlosy nie dbaja .
o to to to cienkie włosy wymagają dużo więcej pielęgnacji bo z natury są delikatniutkie i podatne na uszkodzenia, trzeba je dopieszczać i chronić końcówki, a odwdzięczą się lepszym wyglądem
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.