krzywozębni łączmy sie!! :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 16:28   #1
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347

krzywozębni łączmy sie!! :D


jak wyżej.czy bardzo wam ten defekt przeszkadza?leczycie sie jakos?
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:31   #2
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

kurde ja nosiłam aparat ale nie zmogłam
nie mam wielkiej wady ale kurcze..chciałabym miec idealnie proste ząbki
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:34   #3
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

ja mam okropna wade,zeby mi sie w szczece nie mieszcza niekotre i tak sie powykrzywiały.masakra
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:58   #4
in_my_memory
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 139
GG do in_my_memory
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

od wielu lat chodze do ortodonty. Zabki u gory sa juz jak dla mnie idealne. Gorzej na dole, mysle ze tam pomoze mi tylko staly aparat. Na szczescie jak mowie albo sie smieje to na widoku pozostaja tylko gorne zabki
__________________
"Cofnąć wskazówki zegara zawsze można.Upływającego czasu nigdy..."


"Ciało pielęgnuje bo jest domem duszy
I gdy jest mi dobrze
Moja dusza mruczy"

Maria Peszek Hedonia
in_my_memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:59   #5
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

na jakiej zasadzie chodzisz do tego ortodonty?prywatnie?ile masz lat?
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:53   #6
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Mam stałego aparata
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:10   #7
in_my_memory
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 139
GG do in_my_memory
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Do ortodonty chodze juz hmm okolo 8 lat, teraz mam 16. Niestety od 13 roku zycia ortodonta jest juz tylko prywatnie i za kazda wizyte leci 40 zl, a sa one co 3 miesiace. Aparat nosze tylko w nocy wiec jest to duzym plusem. Mysle ze niedlugo przestane nosic na gorze, ale jak z dolem to nie wiem. Czasem wydaje mi sie, ze lepiej jest zalozyc aparat na stale, a nie meczyc sie tyle lat co ja
__________________
"Cofnąć wskazówki zegara zawsze można.Upływającego czasu nigdy..."


"Ciało pielęgnuje bo jest domem duszy
I gdy jest mi dobrze
Moja dusza mruczy"

Maria Peszek Hedonia
in_my_memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 19:13   #8
*wisienka*
Rozeznanie
 
Avatar *wisienka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 613
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

ja! ja jestem krzywozębna!
od jakiegoś tygonia noszę stały aparat, jak narazie tylko na górne ząbki.za miesiąc będę miała zakładany na dół
*wisienka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:18   #9
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

ja miałam krzywe zęby i nosiłam aparat (ale nie druciki tylko taki w kolorze zębów, był prawie niewidoczny, było to taka położona powłoka na zęby), miałam ten aparat wyjmowany, ale że nie chciałam nosić to mama zaciągnęła mnie do dentystki a ta mi na stałe go przypomocowała ponosiłam ok. pół roku (to było w 2-giej kl. podstawówki )i mam dość proste zęby a miałam dwie 1 do środka skrzywione. Oczywiście i teraz nie mam idealnych, ale co tam już nie zamierzam nosić aparatów.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:18   #10
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ja miałam potworne zęby, wstydziłam się uśmiechnąć. Trójki miałam wystające, więc wyglądałam jak wampir.
W wieku 17 lat założyłam aparat stały, nosiłam ponad rok i teraz zęby mam super, tylko może trochę za żółte, ale i na to mam sposób. Moja klientka jest stomatologiem, ja jej dam większy rabat na te produkty co sprzedaje a ona mi taniej ząbki wybieli. I wilk syty i owca cała.
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:37   #11
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ja też jestem krzywozębna, tak w stylu Kirsten Dunst.

Od szóstego roku życia do końca szkoły podstawowej chodziłam regularnie do ortodonty. Niestety nie byłam już tak systematyczna w noszeniu aparatu. Poza tym trochę mnie to denerwowało: jak pani ortodonta stwierdziła, że się gdzieś wyprostowało, to skrzywiło się w innym miejscu. Gdy miałam 15 lat ortodontka zaproponowała mi aparat stały, ale nie zdecydowałam się na niego (taki aparat nosiła za to moja siostra).

Moje krzywe zęby nie przeszkadzają mi w mówieniu, jedzeniu itd., a nadają mojemu uśmiechowi "smaczku". Lubię moje krzywe zęby.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 20:06   #12
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

zglaszam sie
Nota bene chcialabym meic taki usmiech ale niestety

Nosilam 7 lat aparat, mam krzywe zeby, cofnieta rzuchwe i do tego za ciastną szczęke, zeby mi sie nie miescily, no ale ten aparat trioche probloemow rozwiazal. Nie jest idealnie, ale jakos tak bardzo bardzo mi to nie przeszkadza.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:14   #13
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Przyłaczam się. Niestety też prostych zębów nie mam Czasami mi to przeszkadza, najbardziej gdy patrze na niektóre osoby mające śliczne zęby
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:21   #14
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

I ja sie zgłaszam w poniedziałek mi zdjeli aparacik.Niestety ja nie moge mieć dokładnie prostych zębów.Ale dam rade , przecież nikt nie jest idealny..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:28   #15
dzasmina
Raczkowanie
 
Avatar dzasmina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 371
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ja mam wystającego kła z lewej strony. Żeby wyrównać całą górną szczękę musiałabym wyrwać dwa zęby. Gdzieś mam taki interes. W telewizji pracowac nie zamierzam, a dla mnie nie stanowi to kompleksu Dodam, że mój tato ma identyczną 'wadę'
dzasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:38   #16
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez dzasmina
Ja mam wystającego kła z lewej strony. Żeby wyrównać całą górną szczękę musiałabym wyrwać dwa zęby. Gdzieś mam taki interes. W telewizji pracowac nie zamierzam, a dla mnie nie stanowi to kompleksu Dodam, że mój tato ma identyczną 'wadę'
Ja też mam wystajacego kła tylko, że z prawej strony, bo z lewej..ehm... może to dziwne, ale mam jeszcze mleczaka. Tzn. rusza mi się ten ząb i coś czuje, ze drugi idzie i w najbliższym czasie muszę wybrać się do dentysty.
Nie dość, że przez pewien czas nie będe miała zęba a po drugie pewnie( odpukać) tez mi krzywo urośnie
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:46   #17
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Wpisuje się-niechętnie Jak miałam 8 lat miałam zacząć nosić aparacik, tylko że ortodontka kazała mi wyrwać dwa zęby, bo mi się nie mieściły, a moja mama się nie zgodziła, bo mam słabe zęby I tak zostało. Ale kiedyś napewno kupie sobie aparat, bo zębów swoich nie znosze Jak oglądam jakieś zdjęcia, na których uśmiecham się z zębami, to aż nie moge na nie patrzeć...
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:01   #18
Atyde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Send a message via Skype™ to Atyde
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Wpisuję się i ja...nosiłam stały aparat do maja(moją wadą była "furtka" między jedynkami). Myślałam że tak już będę zawsze wyglądać,ale trochę się to wyprostowało.Teraz zakładam tylko "druciki" na noc...i jest ok.Chociaż do ideału to mi daleeeeko
pozdrawiam cieplutko
Atyde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:12   #19
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ja od dziecka meczylam sie z moimi krzywimy zebami. Jakos nigdy mi one nie przeszkadzaly. Bylam poprostu do nich przyzwyczajona. Rodzice jednak uwazali, ze w przyszlisci bede im dziekowala za to, ze ciagali mnie po gabinetach ortodontycznych. Przez pare lat nosialm aparat ruchomy. Wiekszych efektow to nie dalo. Jak sie pozniej okazalo moja wade ciezko bardzo wyleczyc takim wlasnie aparatem. Dwa lata temu zalozylam staly. W lipcu zdjelam moj ukochany aparat Niektore momenty byly ciezkie ale warto bylo. Znajomi stwierdzili, ze z "metalem" na zebach jest mi do twarzy a teraz jakos dziwnie bez tego wygladam ... Ale coz... Rodzice mieli racje, ciesze sie, ze juz mam cale to leczenie za soba i proste zabki. Straszna uwage teraz zwracam u ludzi na usmiech... Leczenie stalym aparatem to ogromne koszta i nie kazdego na to stac... Wiec mysle, ze nie trzeba miec super prostych zebow... nalezy jednak o nie dbac. Jesli macie okazje i szanse na to by nosic aparat to skorzystajcie z niej nie patrzac na to czy ktos sie bedzie z was smial i "jak to bedzie wygladalo". W dzisiejszych czasech to juz nie dziwi tak ludzi jak kiedys, a nawet jest w modzie pzdr.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 21:15   #20
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

ja też mam krzywe zęby... i to bardzo zawsze jak się uśmiecham to zaciskam usta (choć mimo wszysko wystaje troche mój lewy kieł..jak wampir wyglądam)... wstydzę się, no cóż :/ chociaż czasem normalnie się uśmiecham i nikt jakoś na to uwagi nie zwrocił, a przynajmniej nie wytknął... miałam kiedys aparat wyjmowany ale nie chcialam go nosic, zapominalam itp. W roku 2007 zapewne zafunduję sobie stały aparat. Narazie brakuje mi kasy... ok.1000zł... a muszę mieć aparat i na dół i na górę... i w ogóle ciężko jest mi sobie wyobrazić siebie z prostymi ząbkami :P Ale kiedyś marzenie się spełni i będę miała piękny uśmiech!
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:32   #21
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez amika79
Ja też jestem krzywozębna, tak w stylu Kirsten Dunst.

Od szóstego roku życia do końca szkoły podstawowej chodziłam regularnie do ortodonty. Niestety nie byłam już tak systematyczna w noszeniu aparatu. Poza tym trochę mnie to denerwowało: jak pani ortodonta stwierdziła, że się gdzieś wyprostowało, to skrzywiło się w innym miejscu. Gdy miałam 15 lat ortodontka zaproponowała mi aparat stały, ale nie zdecydowałam się na niego (taki aparat nosiła za to moja siostra).

Moje krzywe zęby nie przeszkadzają mi w mówieniu, jedzeniu itd., a nadają mojemu uśmiechowi "smaczku". Lubię moje krzywe zęby.
Ha Mozemy sobie rączke podać Mam takie same podejscie... Mimo tego ze z moimi krzywymi dwojkami wyglądam jak wampirek Chociaz... podobno to jest słodkie Więc się nie przejmuję i kocham mój uśmiech
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 22:44   #22
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

a ja mam krzywe, małe i jak to powiedziala kiedys moja siostra-cofnięte do tyłu jak izabela trojanowska:|?

ale az tak mi to nie przeszkadza po prostu staram sie nie pokzywac zębów na zdjeciach
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 23:11   #23
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ja mam zbyt mało pojemną szczękę, by pomieściła wszystkie zęby. Dziwnie brzmi, ale tak jest. Przez to zęby nachodzą jeden na drugi i broda jest cofnięta. Jednak nie przeszkadza mi to, lubię moje zęby i lubię się usmiechać. Planuję usunąć z kazdej strony po 2 zęby, żeby reszta mogła się rozmieścić (tak doradził mi dentysta), ale jak narazie nie mam "nastroju" na wyrywanie

A to moje krzywe ząbki
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 23:40   #24
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

ja tez sie wpisuje!! mam krzywa prawa dwojke i furtke miedzy jedynkami!!! ale wcale mi to nie przeszkadza, nikt nie jest idealny
buziaki dla Was
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 00:36   #25
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

to i ja sie wpisuje i pisze ze wygladam jak wampir co ja bym dala za to zeby miec proste zeby ojaa.... ehh... ale narazie nie zapowiada sie na to ze bede miala buuuu :P
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:38   #26
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez ajali
Ha Mozemy sobie rączke podać Mam takie same podejscie...
Posyłam krzywy uśmiech.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:01   #27
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ojj Tigretta na zdjęciu Twoje ząbki wyglądają ładnie Chciałabym mieć takie Ja mam niestety taki problem, że w dolnej szczęce trójki zachodzą na dwójki i jednynki też na nie zachodzą. W górnej szczęce mam wystające trójki. Jak się uśmiecham bez zębów to jeden kiełek widnieje między zaciśniętymi ustami Poza tym dwójki zachodzą na jedynki Niezbyt ciekawie to wygląda. W sumie staram się nimi nie przejmować, bo i tak nikt nie zwraca na nie uwagi, ale marzą mi się proste ząbki (przynajmniej górna szczęka ) i mam nadzieje, że może już w przyszłym roku uda mi się coś zrobić w tym kierunku
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:03   #28
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

A propos wampirów Moje kły mają taki wampirzy kształt, nie to, że wystają, ale mają coś w sobie Ciekawe jak to będzie wyglądało, jak mi aparat zdejmą
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:32   #29
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

ooj i ja też sie musze wpisać mam potwornie krzywe zębiska bo mam wystające kły i prawą dwójke cofniętą tak ze jak zamykam szczene to ona jest za dolna szczeka (nie weim czy potraficie sobie to wyobrazic ale to troche moim zdaniem szpeci bo jest na samym przodzie ) ale jest pewne ze bde miec aparat staly albo w tym roku albo w nastepnym i musze miec na dol i na gore (tak powiedziala ortodontka) no ale bede musiala jakos to przebolec bo miom zdaniem warto, po ortodontach placze sie juz od 5 lat a mam 15 obecnie i juz mam 3 ortodontke i chyba najlepsza tylko cholernie droga ale coz ja swiata juz nie zmienie pzdr wszystkie krzywozębiste
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:42   #30
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Smile Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

No niestety ja też mam krzywe :/ W sumie tylko jedynkę mam krzywą i do tego nadkruszoną, bo w dzieciństwie miałam mały wypadek Ale praktycznie tego nie widać, bo mi dorobili ten kawałek :P Uśmiecham się normalnie i nie wstydzę się, że mam krzywego ząbka
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.