Odpowiedni odcień koloru dla szarej myszki ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 07:07   #1
Kaliopea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 159
Smile

Odpowiedni odcień koloru dla szarej myszki ;-)


Uprzejmie proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego odcienia do moich włosów. Naturalny kolor włosów to ciemny blond, chociaż jako dziecko miałam włosy w kolorze platyny. Przez dłuższy okres czasu miałam na włosach farbowany jasny blond. Ostatnio zmęczona ciągłym rozjaśnianiem odrostów postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów, ale wyszedł mi zdecydowanie za ciemny, taki mysi i bez wyrazu. Źle się w nim czuję i wyglądam, ma chyba zbyt ciepły odcień. Myślałam o jakimś bardziej zdecydowanym kolorze, który doda mi wyrazu: ciemny brąz, ewentualnie jakiś odcień czerni. Mam cerę o chłodnej tonacji, jasną, różową z widocznymi popękanymi naczynkami. Raczej ciemna oprawa oczów, chociaż zdaje sobie sprawę, że w przypadku zafarbowania włosów na czarno musiałabym przyciemnić brwi. Kolor tęczówek jest zielony z ciemniejszą obwódką po zewnętrznej stronie. Zastanawiam się jakie odcienie brązu i czerni pasują do mojego typu urody. Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki i sugestie
__________________
...the piano keys are black and white, but they sound like a million colours in my mind...

Edytowane przez Kaliopea
Czas edycji: 2010-03-30 o 07:08
Kaliopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:38   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Odpowiedni odcień koloru dla szarej myszki ;-)

nie rozumiem, włosy mysie i bez wyrazu to raczej nie jest określenie na zbyt ciepły kolor
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 04:44   #3
Kaliopea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 159
Dot.: Odpowiedni odcień koloru dla szarej myszki ;-)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
nie rozumiem, włosy mysie i bez wyrazu to raczej nie jest określenie na zbyt ciepły kolor
Źle to sformułowałam. Ten delikatny, ciepły odcień jest widoczny tylko na włosach przy skórze głowy. Będę wdzięczna za ogólną podpowiedź jakie odcienie pasują do tego typu urody, z pośród tak wielu dostępnych na rynku farb o różnych odcieniach na jakich powinnam się szczególnie skupić? Gubię się w tym wszystkim.
__________________
...the piano keys are black and white, but they sound like a million colours in my mind...
Kaliopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.