Jak dbam o moje oczy i rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 20:52   #1
ewa19891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1

Jak dbam o moje oczy i rzęsy


DELIKATNE OCZYSZCZANIE

O pięknie moich rzęs i skóry wokół oczu pamiętam już podczas demakijażu, który wykonany nieprawidłowo bardzo często jest przyczyną łamania się rzęs oraz podrażnień oczu i skóry wokół nich.
Zawsze stosuje delikatne preparaty, które nie tylko dobrze oczyszczają rzęsy i okolice oczu ze wszystkich zanieczyszczeń, ale i mają działanie pielęgnujące i odżywiające.
Dla mnie najlepiej sprawdza się bezzapachowe mleczko do demiakijażu lub płyn micelarny.
Taki preparat nie uczula i jest delikatny dla moich wrażliwych oczu.

REGENERACJA I ODŻYWIANIE

Dobrze sprawdzają się chłodzące maseczki na oczy, które przynoszą ulgę i redukują opuchliznę. Staram się 2 razy w tygodniu stosować taki zabieg. Po zastosowaniu maski, oczy są wypoczęte, a skóra wokół nich delikatna i napięta.
Co do odżywienia skóry wokół oczu niestety zwykłe kremy nie wystarczą, ja stosuję specjalny preparat, który zapewnia dostarczenie wszystkich niezbędnych składników i witamin, aby skóra była delikatna, napięta i zregenerowana, a jednocześnie bez podrażnień. Na co dzień używam żelu pod oczy z efektem chłodzącym.
Jeśli chodzi o rzęsy, zdecydowanie konieczne jest stosowanie serum, które zregeneruje słabe i delikatne rzęsy, odżywi je, ale nie będzie drażnić tych delikatnych okolic. Dodatkowo stosuję sposób mojej babci, która na łamliwe i kruche rzęsy poradziła mi smarować je olejkiem rycynowym.

OCHRONA

Stosowanie takich preparatów jak serum do rzęs, olej rycynowy czy krem pod oczy chronią również przed dalszymi uszkodzeniami i podrażnieniami. Sama zaobserwowałam, że odkad dbam troskliwiej o skórę wokół oczu i rzęsy sa one mniej podatne na uszkodzenia.
Wiem, że dzięki takiej pielęgnacji zapewniam moim delikatnym rzęsom i oczom potrzebną im ochronę i pielęgnuję je, aby były piękne i zdrowe każdego dnia.
ewa19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 21:42   #2
lucjalucja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak dbam o moje oczy i rzęsy

dobry post !
lucjalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.