Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 09:13   #2941
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

do osób z naczynkami / czerwonymi polikami i brodą, które muszą używać kryjących podkładów by zakryć te czerwone placki na skórze

- odkąd używam 3 olejków do twarzy i odstawiłam kremy, to mogę używać nawet lżejszych podkłów i jest wciąż krycie, bo policzki mi rozjaśniały WKOŃCU !!!!
- używałam z 6 różnych kremów na naczynka i poza LIRENE które tez nie dawało 100% satysfakcji , nic innego nie działało, aż tu ODTAWIŁAM kremy i używam olejków a moja skóra jest MIĘCIUTKA, GŁADKA I JASNA

no nie wierzę nie wierzę nie wierzę
udało się

i o wiele ładniej podkład wygląda na cerze pod którą mam olejki



POLECAM wyszukiwarkę kwc lub sklepy z olejkami by znaleźć do swoich potrzeb
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:31   #2942
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość

Make p for ever hd tak to podklad bardzo slabiutko kryjacy tak naprawde,nie zakryje on nawet drobnych niedoskonalosci raczej to taki krem koloryzujacy,szybko swieci sie po nim skora,ale to jedyny z setki podkladoww ktory nie robi mi maski idealnie laczyi sie z skora i odcien prawie idelany do mojej karnacji znalazlam.Sposrod mnostwa podkladow.
moim zdaniem krycie ma dużo lepsze niż krem koloryzujący w życiu bym go do kremu bb nie porównała
drobne niedoskonałości u mnie zakrywa jak najbardziej
mam buteleczkę 5ml, jak zużyję raczej nie kupię ponownie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:42   #2943
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
moim zdaniem krycie ma dużo lepsze niż krem koloryzujący w życiu bym go do kremu bb nie porównała
drobne niedoskonałości u mnie zakrywa jak najbardziej
mam buteleczkę 5ml, jak zużyję raczej nie kupię ponownie
Moim też chyba że porównując do DW wtedy może być słabe ale jest moim zdaniem średnio kryjący z możliwością budowania ...
Lekko kryjący jest face and body albo vitalumiere aqua..

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
do osób z naczynkami / czerwonymi polikami i brodą, które muszą używać kryjących podkładów by zakryć te czerwone placki na skórze

- odkąd używam 3 olejków do twarzy i odstawiłam kremy, to mogę używać nawet lżejszych podkłów i jest wciąż krycie, bo policzki mi rozjaśniały WKOŃCU !!!!
- używałam z 6 różnych kremów na naczynka i poza LIRENE które tez nie dawało 100% satysfakcji , nic innego nie działało, aż tu ODTAWIŁAM kremy i używam olejków a moja skóra jest MIĘCIUTKA, GŁADKA I JASNA

no nie wierzę nie wierzę nie wierzę
udało się

i o wiele ładniej podkład wygląda na cerze pod którą mam olejki



POLECAM wyszukiwarkę kwc lub sklepy z olejkami by znaleźć do swoich potrzeb
A nie myślałaś o laserze? Mi udało się zamknąć ok 80% naczynek. Mam tendencję do pękających, na udach i twarzy. Teraz mam tylko kilka przy nosie i właściwie ich nie widać ..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-02-15 o 09:43
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:46   #2944
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

A nie myślałaś o laserze? Mi udało się zamknąć ok 80% naczynek. Mam tendencję do pękających, na udach i twarzy. Teraz mam tylko kilka przy nosie i właściwie ich nie widać ..
Czy możesz polecić jakim laserem robiłaś? I czy było to tylko zamykanie tych wyraznie widocznych, czy też po całości likwidacja rumienia? Bo laser laserem, ale ja jak byłam, to tylko te tele...costam mi zlikwidowali, ale płytkie unaczyniona i zaróżowiona nadal jest :-/
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:53   #2945
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mogę na priv polecić nawet lekarza. Naczynka miałam zamykane na e-maxie. Miałam sporo dość widocznych naczynek, drobnych, popękanych zwłaszcza w okolicach lewego policzka, wyglądało to jakbym miała czerwoną plamę na policzku.. Nie mam nic już w tym miejscu.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 10:28   #2946
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mogę na priv polecić nawet lekarza. Naczynka miałam zamykane na e-maxie. Miałam sporo dość widocznych naczynek, drobnych, popękanych zwłaszcza w okolicach lewego policzka, wyglądało to jakbym miała czerwoną plamę na policzku.. Nie mam nic już w tym miejscu.
To poproszę!
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 10:36   #2947
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wysłane!
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 12:13   #2948
marta3123
Przyczajenie
 
Avatar marta3123
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
dobry podkład! :)

Witajcie dziewczyny! :p
Jaki dobry podkład i puder polecacie do skóry tłustej z skłonnąścią do przesuszania na policzkach z niedoskonałości i wągrami?
Najlepiej nie za drogi, do 20 złotych
Kiedyś używałam perfecta - perfekcyjna szkoła makijażu kryjacy i w żadnych drogeriach go nie widzę :/
Pomóżcie!
marta3123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 12:41   #2949
Asiasn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobry podkład! :)

z podkladu do 20 zl to nigdy dobrego nie znalazlam, a troche juz ich przerabialam, ale za to z pudrów to moge Ci polecic Stay Matte, w rossmanie kosztuje bodajze 24 zl, nie przesusza, dosyc dlugo sie utrzymuje, matuje, nie daje zbyt ciezkiego i nienaturalnego efektu a co najwazniejsze dla Cb - nie zapycha, mam wrazenie ze mi wrecz pomogl pozbyc sie tradziku; sama mam podobny problem, z podkladów moge polecic kryjacy Colorstay Revlona (cena niestety wyzsza niz 20 zl ale warto), wybralam do cery normalnej i suchej, zeby nie przesuszac jej zbytnio, do tego puder stay matte i cera jak marzenie
Asiasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 13:20   #2950
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja potestowalam troche face and body i uznalam ze na dluzej zostane jednak przy mojej Irenie Eris. Duzo bardziej trwaly jest ten Pro Voke od Maca. A ja jak sie maluje czesto 10h nosze jeden makijaz wiec trwalosc jest wazna.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 13:37   #2951
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie miałam tego podkładu od dr Ireny, nie mam porownania.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 13:48   #2952
marta3123
Przyczajenie
 
Avatar marta3123
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: dobry podkład! :)

Dziękuję za odpowiedź - wezmę pod uwagę
marta3123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 15:08   #2953
Olciak13
Raczkowanie
 
Avatar Olciak13
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
GG do Olciak13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Co sadzicie o podkladzie Pharmaceris matujacym ? dlugo matuje? I czy daje w miare naturalny efekt ? Revlon CS jest dla mnie troche za bardzi widoczny jak sie z bliska patrzy na twarz :/
Olciak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 19:35   #2954
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podklad AnneMarie Börlind Anti Age- przyjazny sklad dla skory+ nawilza+kryjed

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Podklad AnneMarie Börlind Anti Age(przyjazny sklad+ nawilzenie+nie natluszcza nie obciaza krycie,nie zapycha nie psuje skory ,dosyc trwaly) Jaki sa wasze wrazenia z jego stosowania,tutaj dziewczyna pokazuje jak on wyglada na zywo na skorze https://www.youtube.com/watch?v=X-ODpUHPMF4

Info.o marce: "AnneMarie Börlind" -Marka, która opiera się na tradycji i zaufaniu przyrodzie.

Historia marki rozpoczyna się w roku 1946. Annemarie Linder postanawia zdobyć wykształcenie w dziedzinie kosmetologii. Jej założenie jest proste: aby poradzić sobie ze swoimi problemami skórnymi, sama chce stworzyć naturalne kosmetyki, a z czasem sprzedawać je. Jednak dopiero wiele lat później udaje się jej spełnić swoje marzenia. W 1959 z ówczesnym partnerem biznesowym zakłada firmę Annemarie Börlind. Z okazji 50-lecia firmy wśród sławnych nazwisk składających gratulacje znaleźć można również kanclerz dr Angelę Merkel.

Zespół badań i rozwoju Annemarie Börlind nieustannie poszukuje nowych składników naturalnych na całym świecie, które mogą być używane w pielęgnacji skóry i pomogą zachować jej piękno.

Firma Annemarie Börlind tworzy przyjazne dla skóry kosmetyki używając głównie składników organicznych. Produkty są starannie opracowane dla każdego rodzaju skóry i problemu skóry, ze specjalnie dobranych naturalnych składników. Kosmetyki te nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, pochodnych ropy naftowej itp.

Jakość serii do pielęgnacji skóry opiera się na niemodyfikowanych naturalnych składnikach, takich jak ekstrakty roślinne, w połączeniu z dbałością o szczegóły w hodowli i produkcji. Większość wykorzystywanych roślin, ekstraktów ziołowych i olejków eterycznych są certyfikowane organicznie lub pochodzą z certyfikowanych dzikich zbiorów. W produkcji wykorzystywana jest woda źródlana Black Forest z własnego źródła.Produkty nie są testowane na zwierzętach, Annemarie Börlind nie wykorzystuje genetycznie modyfikowanych składników.

Skuteczność i działanie kosmetyków są testowane dermatologicznie przez niezależne instytuty z pomocą testerów wolontariuszy.

Najwyższa jakość składników oraz odpowiedni proces produkcji potwierdza certyfikat Eco Control.


Innowacyjny podkład Anti aiging -z działaniem przeciw starzeniu się skóry z optymalną siłą przylegania do jej powierzchni. Dzięki nowoczesnym, rozświetlającym pigmentom, wyrównuje kontur twarzy. Wysokowartościowy kwas hialuronowy działa bardzo nawilżająco. Wyciąg z alg poprawia komunikację komórkową epidermy i poprawia odżywianie komórkowe. Efektem jest naturalny, wyrównany odcień cery na cały dzień.



Składniki
AQUA (WATER), COCO CAPRYLATE, SORBITOL, DECYL OLEATE, OLUS, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, MICA, ALUMINA, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SILICA, SORBITAN STEARATE, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-6 DIOLEATE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, DISTARCH PHOSPHATE, PANTHENOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL LAURATE, XANTHAN GUM, SUCROSE COCOATE, FUCUS SERRATUS EXTRACT, BISABOLOL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, AROMA (FRAGRANCE), SODIUM HYALURONATE, LECITHIN, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, POTASSIUM SORBATE

Może zawierać:

CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77489 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES)
Nie prościej zapytać tutaj czy ktoś słyszał o tym podkładzie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 22:23   #2955
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Orient napisz do Człowiek istaota marna ona chyba szuka podobnych kosmetyków...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 04:20   #2956
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
do osób z naczynkami / czerwonymi polikami i brodą, które muszą używać kryjących podkładów by zakryć te czerwone placki na skórze

- odkąd używam 3 olejków do twarzy i odstawiłam kremy, to mogę używać nawet lżejszych podkłów i jest wciąż krycie, bo policzki mi rozjaśniały WKOŃCU !!!!
- używałam z 6 różnych kremów na naczynka i poza LIRENE które tez nie dawało 100% satysfakcji , nic innego nie działało, aż tu ODTAWIŁAM kremy i używam olejków a moja skóra jest MIĘCIUTKA, GŁADKA I JASNA

no nie wierzę nie wierzę nie wierzę
udało się

i o wiele ładniej podkład wygląda na cerze pod którą mam olejki



POLECAM wyszukiwarkę kwc lub sklepy z olejkami by znaleźć do swoich potrzeb
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
(...)
A nie myślałaś o laserze? Mi udało się zamknąć ok 80% naczynek. Mam tendencję do pękających, na udach i twarzy. Teraz mam tylko kilka przy nosie i właściwie ich nie widać ..

jaki to mniej więcej koszt?


kiedyś zamykałam parę naczynek w swojej rodzinnej miejscowości, takim prądem jakby, nie pamiętam jak to się nazywa i płaciłam coś koło 30 zł za 1 spotkanie, a zamknęła mi parę naczynek Pani
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 07:36   #2957
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Orient napisz do Człowiek istaota marna ona chyba szuka podobnych kosmetyków...
Dokładnie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:45   #2958
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jaki to mniej więcej koszt?


kiedyś zamykałam parę naczynek w swojej rodzinnej miejscowości, takim prądem jakby, nie pamiętam jak to się nazywa i płaciłam coś koło 30 zł za 1 spotkanie, a zamknęła mi parę naczynek Pani
Koszt jest duuużo większy bo ok 400 zł za spotkanie ALE idziesz i zanim pan lub pani cokolwiek zrobią powiedzą Ci ile ich zdaniem można zamknąć. Jeśli trafisz do lekarza tj do chirurga plastycznego który ma praktyke może zdziałać cuda. Gdzieś miałam zdjęcia przed i po.. Poszukam. Różnica jest bardzo wyraźna. Nie miałam nigdy problemów z wypryskami, miałam gładką buzie,ale te naczynka powodowały że skłra nie wyglądała fajnie.( policzek był wiecznie zaczerwieniony a dżeby było śmieszniej drugi nie..

Podobnie jak z depilacją , moim zdaniem bo na sobie sprawdziłam często nabija się kobiety w butelke. Obiecuje że za 100 zł się coś usunie a potem pokazuje się że trzeba by z 12 sesji, także warto sprawdzać czytać i iść do lekarza. Mi uczciwie powiedział co zrobi i na bank naprawi a co trzeba zrobić np inną metodą i to za co płacę nie da rady( tańczę i mam naczynka po giga krwiakach na udach ).
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:28   #2959
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny nie byłaby żadna chetna na sypki podkład Clarins Skin Illusion w najjaśniejszym odcieniu 104 Cream? Użyty 1 raz.
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 11:38   #2960
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: dobry podkład! :)

pomyłka ;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:38   #2961
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: dobry podkład! :)

Cytat:
Napisane przez marta3123 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! :p
Jaki dobry podkład i puder polecacie do skóry tłustej z skłonnąścią do przesuszania na policzkach z niedoskonałości i wągrami?
Najlepiej nie za drogi, do 20 złotych
Kiedyś używałam perfecta - perfekcyjna szkoła makijażu kryjacy i w żadnych drogeriach go nie widzę :/
Pomóżcie!
Łączę.
Proszę korzystać z wyszukiwarki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 07:26   #2962
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o podkladzie Pharmaceris matujacym ? dlugo matuje? I czy daje w miare naturalny efekt ? Revlon CS jest dla mnie troche za bardzi widoczny jak sie z bliska patrzy na twarz :/
Z tego co wiem jest nietrwały
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 08:14   #2963
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
a ktory podklad i puder najbardziej ci tym momencie pasuje?[COLOR="Silver"]
Obecnie mam shiseido UV i clarinsa everlasting ale postaram sie szukac czegos lepszego, a puder ktory u mnie najlepiej sprawdza sie to krzemionka
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 18:13   #2964
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: dobry podkład! :)

Doszedł do mnie nowy wymiankowy nabytek<3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (136,2 KB, 25 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:19   #2965
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: dobry podkład! :)

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Doszedł do mnie nowy wymiankowy nabytek<3
Zazdrooooo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:03   #2966
Olciak13
Raczkowanie
 
Avatar Olciak13
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
GG do Olciak13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jaki wedlug Was jest najlepszy podklad matujacy do cery tlustej ? Dodam ze po Revlonie CS swiece sie po jakis 4-5 godz :/
Olciak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:46   #2967
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Jaki wedlug Was jest najlepszy podklad matujacy do cery tlustej ? Dodam ze po Revlonie CS swiece sie po jakis 4-5 godz :/
Może sprobuj podkladow w kompakcie/pudrze/minerlanych?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:38   #2968
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Jaki wedlug Was jest najlepszy podklad matujacy do cery tlustej ? Dodam ze po Revlonie CS swiece sie po jakis 4-5 godz :/
A może cudów oczekujesz? ;-)
Ja zazwyczaj świecę się po 2-3 godzinach w innych podkładach , po Revlonie CS po 3-4. Na każdy używam jeszcze pudru bambusowego. A ciąg dalszy? Od tego są bibułki i ew pudrowanie dalsze.
Nie oczekuj od podkładu że zmieni tłustą skórę w inną ;-)
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:41   #2969
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Testowałam wczoraj Dior'a Nude Air i jestem na
strasznie wodnisty, okropnie rzadki, zalał mi wszystko co miałam pod ręką testowałam 020
bardzo lekki, idealny na wiosnę i lato, cera wygładzona, ładna ale efekt na twarzy raczej płaski, skóra zmatowiona i lekko mnie ściągał ogólnie brakuje mi tego czegoś
niby wodnisty a jednak prz nakładaniu czuć taką sylikonową powłokę, nie skuszę się, ale polecam przetestować
aha krycie słabe, można budować, ale raczej dla cer bezproblemowych
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-02-19 o 11:42
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:58   #2970
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Testowałam wczoraj Dior'a Nude Air i jestem na
strasznie wodnisty, okropnie rzadki, zalał mi wszystko co miałam pod ręką testowałam 020
bardzo lekki, idealny na wiosnę i lato, cera wygładzona, ładna ale efekt na twarzy raczej płaski, skóra zmatowiona i lekko mnie ściągał ogólnie brakuje mi tego czegoś
niby wodnisty a jednak prz nakładaniu czuć taką sylikonową powłokę, nie skuszę się, ale polecam przetestować
aha krycie słabe, można budować, ale raczej dla cer bezproblemowych
Czyli nie dla mnie xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.