Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-06-12, 11:42   #421
nusia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: jak rozjasnic wlosy domowymi sposobami?

co do rozjasniania wlosow rumiankiem, lub szampoonem z rumianku, oczywiscie rozjasni kolor wlosu nada slonecznego polysku ale po wyjsciu na slonce wloski po rumianku ciemnieja!!!!nie dajcie sie nabrac dziewczyny.
nusia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 12:12   #422
rudeki
Przyczajenie
 
Avatar rudeki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: naturalne rozja¶nianie

odkopuje temat, bo mam chyba dosc oryginalne pytanie- wiele z was narzeka na rudawe odcienie, a ja bym chciala wrocic do niego ;P z 6-7 lat temu zaczely mi ciemniec wlosy (jako malolata mialam jasny kasztan, z rudymi refleksami,latem wlasciwie ciemnorude-nie chce byc nieskromna- ale to byl b.ladny i nietypowy kolor).teraz mam bardzo ciemny kasztan, wlasciwie braz, nawet latem, jedynie w sloncu widac jakies pozostalosci po starym kolorze :P (zaznaczam ze nigdy nie farbowalam wlosow). znacie jakies sposoby na rozjasnienie takich brazowych kudelkow (oprocz rumianku i cytryny, bo to zdaje sie tylko do blondu?)?? z gory dzieki za odp

Edytowane przez rudeki
Czas edycji: 2008-07-01 o 12:49
rudeki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-28, 16:40   #423
Roseen
Przyczajenie
 
Avatar Roseen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Mam w³osy ciemny blond i chcia³am je przyciemniæ p³ukank± z orzecha w³oskiego. W tej chwili moje w³osy maj± odcieñ...¿ó³to-zielony Zastanawia mnie czy mo¿e za d³ugo trzyma³am na w³osach t± p³ukankê(ok. 3 godzin) czy mo¿e dopiero po kilku zastosowaniach w³osy bêd± mia³y odcieñ bardziej br±zowy? A mo¿e poprostu przyciemnianie w³osów p³ukank± orzechow± to nie metoda dla blondynek?
Roseen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-07, 17:02   #424
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Czy wiecie mo¿e jak bardzo naturalnymi sposobami da³o by siê rozja¶nic moje w³osy ? Maj± kolor jak na zdjêciu, by³y lekko przyciemniane farb± ale pod p³ywem 2 tygodni spêdzonych na intensywnym s³oñcu, k±pielach w morzu i basenie wyp³uka³a siê baardzo mocno.
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2017-06-19 o 16:17
Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-08, 20:22   #425
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Je¶li chodzi o naturalne sposoby, rozja¶niæ w³osy mo¿na rumiankiem, kwiatem dziewianny, korzeniem rabarbaru (tylko z tym trzeba uwa¿aæ), li¶æmi ligustru lub malw± ogrodow± (ta ponoæ usuwa ¿ó³ty odcieñ, tak¿e z w³osów siwych).

Do nadania rudego odcienia s³u¿±: korzeñ alkanny, nagietek, czerwony hibiskus (polecam, sama dodajê do p³ukanki przyciemniaj±cej), szafran.

Natomiast do przyciemnienia w³osów u¿ywamy sza³wii, rozmarynu, suszonych li¶ci maliny lub czarnego bzu.

Sama robiê sobie dwa razy w tygodniu p³ukankê z: sza³wii, pokrzywy, owocu czarnego bzu, rozmarynu i hibiskusa. W³osy ³adnie l¶ni±, pociemnia³y i wzmóg³ siê naturalny rudawy refleks.
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-08, 20:47   #426
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

A dlaczego trzeba uwa¿ac z korzeniem rabarbaru ? I który z tych sposobów rozja¶niania daje najmocniejszy efekt ? Chocia¿ oczywi¶cie wiem ¿e blondu nie ma siê co spodziewac . Marzy mi siê jednak ja¶niejszy br±zik, ale nie chcê ju¿ farbowac.
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-08, 20:55   #427
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomo¶ci: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Anja92 - Rabarbar rozja¶nia, ale przy tym barwi na ¿ó³to-rudo Z moich do¶wiadczeñ. Poza tym je¶li uda siê widocznie rozja¶niæ w³osy najprawdopodobniej odcieñ i tak bêdzie wpada³ w z³oto/rudo¶ci.
__________________
Zapuszczam w³osy
Najd³u¿szy punkt: 72 cm.
Bêdzie: ...e, nie bêdzie
Eyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 20:56   #428
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Eyna Poka¿ wiadomo¶æ
Anja92 - Rabarbar rozja¶nia, ale przy tym barwi na ¿ó³to-rudo Z moich do¶wiadczeñ. Poza tym je¶li uda siê widocznie rozja¶niæ w³osy najprawdopodobniej odcieñ i tak bêdzie wpada³ w z³oto/rudo¶ci.
Aha, no có¿ ruda to bym byc nie chcia³a . Ale gdyby wysz³o co¶ w stylu karmelu to chêtnie
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-08, 21:05   #429
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego trzeba uwa¿ac z korzeniem rabarbaru ? I który z tych sposobów rozja¶niania daje najmocniejszy efekt ? Chocia¿ oczywi¶cie wiem ¿e blondu nie ma siê co spodziewac . Marzy mi siê jednak ja¶niejszy br±zik, ale nie chcê ju¿ farbowac.
Có¿, rumianek nie daje takiego efektu, a je¶li nie chcesz ryzykowaæ z rabarbarem, to spróbuj z kwiatek dziewianny albo li¶æmi ligustru (na pewno znajdziesz w zielarskim). Ale jaki bêdzie efekt, niestety nie mogê powiedzieæ, bo na sobie samej nie próbowa³am.
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-08, 21:08   #430
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Có¿, rumianek nie daje takiego efektu, a je¶li nie chcesz ryzykowaæ z rabarbarem, to spróbuj z kwiatek dziewianny albo li¶æmi ligustru (na pewno znajdziesz w zielarskim). Ale jaki bêdzie efekt, niestety nie mogê powiedzieæ, bo na sobie samej nie próbowa³am.
W poniedzia³ek wiêc wybiorê siê do pobliskiego zielarskiego.Kupiê mo¿e z ka¿dego po trochu i bêdê próbowac .
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 14:37   #431
DiamondMe
Raczkowanie
 
Avatar DiamondMe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Hej Chcia³abym mieæ ja¶niejsze w³osy, bo obecnie mam takie z³ote blond. My¶la³am o pasemkach, ale postanowi³am daæ naturalnym sposobom szansê
Mo¿ecie poleciæ jaki¶ gotowy szampon/maskê do blond, która chcocia¿ minimalnie wam pomog³a> Ja pamiêtam, ¿e timotei "z³ote refleksy" nawet dzia³a³, ale mo¿e co¶ o lepszym sk³adzie?
DiamondMe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 14:53   #432
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

ja u¿ywam szamponu Joanny do w³osow blond, ten taki fioletowy, i po 2 uzyciach mezus zapytal czy pasemka robilam, bo takie fajne wloski mam
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-06, 14:20   #433
Claudia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Siemka Dziewczyny! Ja mam takie trochê dziwne pytanie, ale jestem w wielkiej desperacji i nie wiem co robiæ... A mianowicie ogólnie jestem ciemn± blondynk±, zaczê³am rozja¶niaæ w³osy do bardzo jasnego blondu, ale od jakiego¶ czasu maluje je na odcienie br±zu, ale szmponetkami. No i 3 dni temu chcia³am od¶wierzyc kolor i pomalowa³am farb± palette xxl color s³odko-gorzk± czekolad± i wysz³y mi czarne... wygl±dam nie zaciekawe bo mam dosyæ jasn± cere i niebieskie oczy...czy znacie jakie¶ sposoby ¿eby rozja¶nic ten czarny do br±zu ? My³am g³owe 2 razy dziennie i gdzie niegdzie siê sp³ukuje, ale bardzo wolno...jak co¶ wiecie to proszê pomó¿cie
Z góry dzieki Pozdrawiam ;*
Claudia69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-21, 20:59   #434
korkodilla
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Chujowa dziura w Wawie
Wiadomo¶ci: 9
Smile Jak rozja¶niæ blond? Problem ;/

Witam,
Jestem blondynk± której w³osy w wakacje przybieraj± piêkny s³oneczny kolor ale na zimê robi siê ze mnie bura mysz... I tak siê w³a¶nie zastanawiam nad jakim¶ rozja¶nieniem tych w³osów. Problem polega na tym ¿e wola³abym siê nie rzucaæ na farby bo moje w³osy s± bardzo delikatne. Czy znacie mo¿e jakie¶ szampony lub inne specyfiki które lekko rozja¶niaj± w³osy?
korkodilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-22, 19:16   #435
calaja92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1
p³ukanka z kory debu

Chcia³abym trochê przyciemniæ moje w³osy. Ich kolor jest taki rudo-br±zowy. Ale bardziej jasny br±z. S³ysza³am ¿e kora dêbu troche przyciemnia w³osy.
W jaki sposob jej u¿yc, ile razy? i po jakim czasie mozna oczekiwac jakis efektow?
calaja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 19:22   #436
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Ja mam w³osy koloru br±zowego ale bardzo bym chcia³a aby by³y ciemniejsze(jak najbardziej siê da...marzê o czarnych ), pomó¿cie mi wybraæ jaki¶ szampon lub p³ukankê do w³osów,która nie przet³uszcza ich i jest ³atwo dostêpna.
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 20:21   #437
Zieloona3
Raczkowanie
 
Avatar Zieloona3
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 151
Exclamation sposoby na naturalne rozja¶nienie w³osów

Witam
Mam pewien problem.Otó¿ od jakiego¶ czasu farbowa³am w³osy..najpierw by³y czarne,po¼niej br±zowe i znów czerñ(wszystkie pallete) .
Teraz prawdê mówi±c mam bardzo brzydki kolor w³osów
rudo-kasztanowo-ciemno br±zowo-(i mój naturalny) ciemny blond.
Chcia³abym jako¶ je rozja¶niæ(do takiego typowego br±zu),tzw ¿eby kolor by³ jednolity,jakimi¶ naturalnymi sposobami.
Na farbê nie liczê,bo strasznie zniszczy³a mi w³osy ..
na dekoloryzacjê te¿,bo rodzice nie dadz± mi na ni± tyle kasy..
Chyba ¿e szamponetka,ale ja siê na tym nie znam,wiêc proszê o rady !
z góry dziêkuje i pozdrawiam

Edytowane przez Zieloona3
Czas edycji: 2008-11-22 o 20:23
Zieloona3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 21:34   #438
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: sposoby na naturalne rozja¶nienie w³osów

p³ukanie w³osów rumiankiem z cytryn± ale chyba efekty bêd± znikome jak po palette
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 22:19   #439
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: sposoby na naturalne rozja¶nienie w³osów

Niestety, Palette strasznie siê w¿era we w³osy i potem nawet dekoloryzacja nie jest taka prosta... Szamponetkami nic nie rozja¶nisz, tam nie ma odpowiednich substancji, naturalne metody te¿ nic nie zdzia³aj± niestety. Wiêc wydaje mi siê, ¿e jedyne mo¿liwe rozwi±zania to ¶ciêcie w³osów na krótko, zrobienie dekoloryzacji lub robienie baleja¿u/pasemek, zafarbowanie w³osów na jaki¶ jednolity, ciemny kolor albo po prostu przeczekanie i zostawienie ich w spokoju, chocia¿ efekt wizualny bêdzie kiepski.
iustitia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 22:27   #440
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Kotek112 - bez farbowania wg mnie to niemo¿liwe. Mam bardzo ciemne w³osy, w lecie p³owiej±, mam te¿ 3 siwe egzemplarze, które regularnie wyrywam. Wszelkie szampony do ciemnych w³osów je rozja¶nia³y P³ukanki na bardzo ciemnych w³osach nie dadz± efektu, a wysusz± je i zmatowi±. Co mo¿esz zrobiæ bez farby, to pog³êbiæ kolor, np. olejkiem rycynowym (du¿o o nim na forum!), wtedy bêdzie wydawa³ siê ciemniejszy. Czarniejsze i bardziej b³yszcz±ce w³osy mam po szamponach z czarn± rzep±, np. Eva Natura.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-23, 09:53   #441
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Witam mam taki problem.Od roku farbuje wlosy na ciemny szatyn.Jesetm naturalna jasna szatynk±.Ostatni raz farbowa³am na pocz±tku pa¼dziernika i ju¿ mam centymetr odrostu, oprócz tego kolor p³owieje i mam prze¶wity ja¶niejsze.W styczniu mam studniówkê ch³opaka a ju¿ nie chcê farbowaæ w³osów...chê ¿eby odpoczêly bo s± ju¿ takie biedne tylko ¿e za 2 miesi±ce ich wygl±d bedzie tragiczny! Co mogê z nimi zrobiæ czy mo¿e jaka¶ szamponetka chwyci mi te odrosty chocia¿ trochê i nada jakiego¶ koloru?
martus9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-23, 12:38   #442
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

martus9 - przed wa¿nym wydarzeniem bym nie eksperymentowa³a, mo¿esz skoñczyæ z jedn± po³ow± g³owy innego koloru ni¿ druga, awaryjn± wizyt± u fryzjera i jeszcze bardziej zniszczonymi w³osami...
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 17:00   #443
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

a czy kto¶ mi mo¿e powiedzieæ,jesli bedê codziennie p³ukaæ w³osy w herbacie to po jakim czasie mogê siê spodziewaæ widocznego efektu? ewentualnie jak d³ugo trzymaæ to na g³owie? rozumiem ze taki turbanik szybciej przyniesie efekty.bêdê wdziêczna za odp
nova57 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 11:41   #444
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

ja mam wlosy rozjasnione z brazu na taki jasno-rudy braz, troche pasemek blondu? wiecie jaka moze plukanka sprawi ze kolor bedzie ladniejszy? nie beda wpadac tak bardzo w rude?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 14:58   #445
beataaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 44
GG do beataaa21
Rozja¶nianie ..

Moje drogie mój problem polega na tym ze mam rudawe w³osy dosyæ gêste.
Dosyæ znacznie rozja¶ni³y mi sie przez wiele lat (niegdy nie farbowane )
Kosmyki z przodu mam praktycznie blond ( zas³uga w³oskiego s³onca ;D) lecz chchcia³abym a ¿eby ca³e by³y takiego koloru albo chociaz zblizonego a nie chce ich farbowac , szamponetka tez nie wchodzi w gre ( wiadomo szko³a )
W zwi±zku z tym czy znacie jakis domowe sposoby , kosmetyki ,odzywki na rozja¶nianie w³osów ??
beataaa21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 15:27   #446
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

nova57 - od pocz±tku w±tku trochê takich porad siê nazbiera³o. Stosuj±c przy ka¿dym myciu, efekt mo¿e pojawiæ siê po paru miesi±cach nawet.


Jakby kto¶ pyta³, to w Krakowie wspominana tu Venita z henn± jest w aptece w GK, kosztuje ok. 7,5z³.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 15:36   #447
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 253
Dot.: Rozja¶nianie ..

Cytat:
Napisane przez beataaa21 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje drogie mój problem polega na tym ze mam rudawe w³osy dosyæ gêste.
Dosyæ znacznie rozja¶ni³y mi sie przez wiele lat (niegdy nie farbowane )
Kosmyki z przodu mam praktycznie blond ( zas³uga w³oskiego s³onca ;D) lecz chchcia³abym a ¿eby ca³e by³y takiego koloru albo chociaz zblizonego a nie chce ich farbowac , szamponetka tez nie wchodzi w gre ( wiadomo szko³a )
W zwi±zku z tym czy znacie jakis domowe sposoby , kosmetyki ,odzywki na rozja¶nianie w³osów ??


Wätki läcze,prosze korzystac z wyszukiwarki.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-17, 16:37   #448
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

s³ysza³am ¿e po szamponach z czarn± rzep± w³osy maj± nieprzyjemny zapach...czy to prawda
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-17, 18:04   #449
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Kotek112 Poka¿ wiadomo¶æ
s³ysza³am ¿e po szamponach z czarn± rzep± w³osy maj± nieprzyjemny zapach...czy to prawda
nie przypominam sobie zeby moje w³osy brzydko pachnia³y
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-18, 20:02   #450
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

To bzdura.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.