Capivit piękne włosy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 13:43   #61
bebeinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: capivit piekne włosy

Od około 3 miesiecy strasznie mi włosy zaczely wypadać. Capivit polecila mi zarowno fryzjerka i lekarka. Po miesiacu zdziala cuda. Wlosy przestaly mi wypadać. Wiem,ze kazdy jest inny,ale akurat mi pomogl i to bardzo.
bebeinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:17   #62
noneczka89
Raczkowanie
 
Avatar noneczka89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Hessen
Wiadomości: 44
Dot.: capivit piekne włosy

ja kończe dopiero pierwsze opakowanie i żyję nadzieją, że mi pomoże
noneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:39   #63
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: capivit piekne włosy

Kończę drugie opakowanie (a więc drugi miesiąc kuracji) włosy mi już nie wypadają i są o wiele mocniejsze
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 06:58   #64
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: capivit piekne włosy

Mi włosy wypadały dosłownie garściami,codziennie po umyciu włosow zapychała sie wanna.Kupiłam capivit piekne włosy i juz po jednym opakowaniu włosy przestały mi wychodzic.Teraz mi wychodza gora ok. 10 włosow na dzien Wiec polecam wszystkim,ktorzy maja problemy z wypadaniem włosow..a nóż Wam pomoze tak jak pomógł mi;]
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:12   #65
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez mycha18 Pokaż wiadomość
Teraz mi wychodza gora ok. 10 włosow na dzien
u zdrowego człowieka wychodzi okolo 100 włosow dziennie i to jest norma, wiec nie wiem jak u ciebie tylko 10 moze...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:58   #66
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
u zdrowego człowieka wychodzi okolo 100 włosow dziennie i to jest norma, wiec nie wiem jak u ciebie tylko 10 moze...

Te 100 włosów to taka trochę bajka. Jak dla mnie 100 włosów dziennie to dużo, mi również wypada mało, w sumie może z 30. Myślę, że czasem nawet mniej. Wiem, bo kilka razy liczyłam. Więc ja wierzę, że może jej wypadać 10 włosów.
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:35   #67
kamisia-92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 14
Dot.: capivit piekne włosy

Ja Capivit własnie planuję kupic polecała go wszstkim pewna fryzjerka z mojego miasta i ja poleciłam koleżance ta zakupiła produkt a wlosy jej nie rosły od jakis 3 lat. Po 2 miesiacach kuracji pojawiły się nowe włoski i teraz od góry ma takie gdzies na 7-10cm czyli urosły jej w błyskawicznym tempie ale niestety tylko nowe bo stare dalej stoją w miejscu. Capivit wzmacnia tez wlosy i powoduje ze wypada ich mniej. Pozdrawiam
kamisia-92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 23:39   #68
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: capivit piekne włosy

Moze wypadac do 60 włosów dziennie, co nie znaczy ze tyle wypasc musi
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:49   #69
pysio850226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: capivit piekne włosy

w aptece polecono mi capivit piękne włosy z zaznaczeniem, że efekty widać dopiero po pierwszych 3 miesiącach stosowania... kupiłam i efekty są już po 1,5 miesiąca stosowania . polecam osobom, które nie mają czasu na nakładanie maseczek itp. na włosy. ceny się wahają od 20 do nawet 30 zł, więc różnica całkiem spora przy dłuższym stosowaniu
pysio850226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:12   #70
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: capivit piekne włosy

używam tych tabletek od ok.2 miesiecy (pare dni temu zaczęłam trzecie opakowanie), mam mieszane odczucia -z jednej strony nie mam żadnych rozdwojonych końcówek, więc stan włosów się polepszył, ale z drugiej strony włosy wypadają mi tak samo jak wczesniej i nie zauważyłam zagęszczenia czy wyrastania nowych włosów, ale jestem cierpliwa i zobaze jak będzie za miesiąc
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:37   #71
Dorre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: capivit piekne włosy

A ja polecam!!! rozpoczęłam właśnie 4 opakowanie i muszę powiedzieć że taki zastrzyk witamin rzeczywiście daje widoczne rezultaty - zwłaszcza przy cienkich włosach maltretowanych rozjaśnianiem. Efekty widziałam już po 2 miesiącach. W moim przypadku bardzo odrosły mi włosy na lini z czołem i obecnie przybrały forme cieniutkiej grzywki (jedyny minus - nie moge spinac włosów do góry bo grzywka wygląda jak u rocznego dziecka), znacznie zorosły "zakole" i poza tym na całej głowie widac 3cm włoski. Wlosy wypadają w dużo mniejszej ilości i nie rozwajają się już tak bardzo na końcach.

przy stosowaniu capivitu czy innych suplementów trzeba się po protu uzbroić w cierpliwość bo żaden farmaceutyk nie da nam burzy loków po 3 dniach stosowania.

Jeśli chodzi o gamę preparatów Capivit to odradzam Hydro Control bo powoduje zatrzymywanie wody w organizmie (niekoniecznie w skórze ) i zatwardzenia...
Dorre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 08:20   #72
shee21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: KrakÓw
Wiadomości: 2
Dot.: capivit piekne włosy

a ja mam pytanie, czy łykanie tych tabletek powoduje jakieś inne tzw. "działania niepożądane" chodzi mi dokładnie o ból głowy albo szybsze bicie serca...?
shee21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:44   #73
radgamu
Raczkowanie
 
Avatar radgamu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 90
Dot.: capivit piekne włosy

Również goraco polecam Capivit. Biorę od ponad miesiąca i sa efekty wypada mi naprawde duzo mniej wlosó niż wcześniej (kiedy po ich umyciu lezały w całym brodziku). Teraz jest duzo lepiej. Nie mam zamiaru rezygnowac, będe kontynuowała kuracje i polecam innym. pomaga
A efektów ubocznych niezauwazyłam żadnych
radgamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:19   #74
matek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: capivit piekne włosy

a co polecacie na porost włosów? jestem młodym człowiekiem lat niespełna 20 a włosy strasznie wypadaja mi od roku kupowałem juz rózne produkty i nic nie działa, mam juz duże zakola i bardzo cieniutkie włosy, chce zeby znowu wyrosły w miejscach zakoli nowe włosy zeby poprzednia fryzura powróciła. Prosze o odpowiedz
matek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:31   #75
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez matek89 Pokaż wiadomość
a co polecacie na porost włosów? jestem młodym człowiekiem lat niespełna 20 a włosy strasznie wypadaja mi od roku kupowałem juz rózne produkty i nic nie działa, mam juz duże zakola i bardzo cieniutkie włosy, chce zeby znowu wyrosły w miejscach zakoli nowe włosy zeby poprzednia fryzura powróciła. Prosze o odpowiedz
Ja polecam skorzystanie z wyszukiwarki. Jest cały wątek o przyspieszeniu porostu włosów.
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 15:51   #76
matek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: capivit piekne włosy

heh tyle ze ja juz wlasnie duzo rzeczy probowałem vichy aminexil ampułki, różne szampony tabletki itd i nic nie działa caly czas wypadają. Moze ktos ma juz sprawdzony sposob? moze cos polecić? bo wstyd w takim mlodym wieku miec juz takie problemy
matek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:45   #77
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: capivit piekne włosy

A używałeś ich odpowiednio długo? Pierwsze efekty kuracji na wypadanie i porost widać dopiero po 3 miesiącach, czasem później. Po tygodniu czy dwóch nie spodziewaj się raczej efektów. Poza tym to nie jest wstydliwy problem-wielu facetów w Twoim wieku zaczyna mieć zakola i przerzedzają im się włosy, zwłaszcza, jesli kiedyś nosili długie. Wybierz się do dermatologa, zrób badania bo moim zdaniem to sprawa hormonów.Może spróbuj jeszcze Aktiv M firmy Schwarzkopf tonik i szampon na wypadanie. Ostatnio kupiłam to mojemu chlopakowi bo on też ma ten problem od wielu lat (zaczęłu mu się mniej więcej w tym wieku co Tobie). Tylko, że mojego faceta do dermatologa nei sposób zaciągnąć, tak samo do lekarza. Tobie radzę to zrobić to może na czas uda się zachamować wypadanie.
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:01   #78
matek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: capivit piekne włosy

wiec tak pani dermatolog przepisala mi loxon taki preparat stosowałem połtora roku tyle ze nie wyrstały nowe wlosy ale mniej wypadało ja krpzestałem tym psikac na wlosy (wyjazd na wakacje) to zaczeły wypadac garsciami;/ pozniej ten vichy aminexill a wkoncy poszedlem znowu do dermatolog to powiedziala ze jak chce porostu wlosów to przepisala mi sterydy jakies, tyle ze z tego co czytalem o tym na necie moze i wyrastaja nowe wloski ale jak sie odstawi to znowu strasznie mocno wypadają a faszerować sie sterydami całe zycie to tez niezdrowo chociaz steryd sterydowi nierówny :P
matek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:38   #79
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: capivit piekne włosy

Capivit'u nie stosowałam co prawda ale moge polecic Merz Special Dragees, maxymalna kuracja trwa 2 m-ce, juz po pierwsym widać rezultaty. Dziala na wlosy, cerę i paznokcie, ma bardzo duzo witamin. Pozdrawiam
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 22:10   #80
sacrilege
Raczkowanie
 
Avatar sacrilege
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: capivit piekne włosy

stosuje capivit od 2 miesięcy i musze przyznac że efekty są bardzo widoczne. Włosy stały się przede wszystkim grubsze, lepiej się rozczesują( a zawsze miałam z tym wieeeelki kłopot) nie wypadają tak jak wypadałay , są bardziej lśniące, czyli wszystko to co obiecywał producent dodam jeszcze, ze stosowałam wiele razy np silice, skrzypo vitę ale nigdy nie było aż takiego super efektu. Pomimo tego że to drogie tabletki i trzeba cierpliwości( bo pierwsze znaczące efekty własciwie zauwazyłam po 1,5 mies) to opłaca sie wydać te pieniądze żadne odżywki z górnych półek, mówię tu o kerestase, l\'oreal professional(wieeeele tego przetestowałam) nie dają takich efektów!! Aha i tak jak wspominały dziewczyny powyżej też wyrosło mi dużo nowych malutkich włosków, taka druga grzywka, polecam!!
sacrilege jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:45   #81
adusia0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mieszkam w Athlone w Irlandii
Wiadomości: 1
Smile Dot.: capivit piekne włosy

mam pytanie i mam nadzieję ze ktoś mi pomoże....jeste m w 4 miesiącu ciąży,czy mogę brać kapivit piękne włosy???????
adusia0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:00   #82
anitka56711
Raczkowanie
 
Avatar anitka56711
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 43
Dot.: capivit piekne włosy

mam pytanie stosuje capivit i chciała bym też skrzyp czy moge go stosować razem z capivitem ? prosze o pomoc
anitka56711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:58   #83
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: capivit piekne włosy

moim skromnym zdaniem to dziadostwo...po 1 opakowaniu zero rezultatow..do bani
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:08   #84
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: capivit piekne włosy

bez rewelacji, tez sie skusilam i nic nie zauwazyłam
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:58   #85
anitka56711
Raczkowanie
 
Avatar anitka56711
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 43
Dot.: capivit piekne włosy

Skończyłam 1 opakowanie i nic teraz zaczełam drugie zobaczymy , skończe to i zaczne brać skrzyp jak to nic nie podziała
anitka56711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 09:35   #86
AgatkaSss
Przyczajenie
 
Avatar AgatkaSss
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 5
Dot.: capivit piekne włosy

Witam
Ja biorę CAPIVIT od 3 tygodni i widze poprawę. Nie wiem czy to dzięki tym kapsułkom, czy też dzięki temu że odstawiłam prostownicę, ale włosy nie wypadają mi i ich stan się polepsza z dnia na dzień. Ostatnio biorę również LINEE i zastanawiam sie czy moge łączyc te dwa suplementy, hmmm??!!zauważyłam ze powtarza sie w obu składnik- dwutlenek tytanu
AgatkaSss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:21   #87
bobolit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: capivit piekne włosy

moja dziewczyna uważa, że powinienem brać coś na włosy, bo mi się przerzedzają... też myślałem o tym capivicie, ale z drugiej strony to, że coś jest tak głośno reklamowane nie gwarantuje jego skuteczności, chociaż wiara czyni cuda...
bobolit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:09   #88
bziczek70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: capivit piekne włosy

Wiesz co, z tą wiarą to rzeczywiście różnie bywa Chociaż na mnie niestety średnio działają wszelkiego rodzaju suplementy, jeden tylko Oznozis przyniósł jakieś rezultaty...
bziczek70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:03   #89
zurawina777
Raczkowanie
 
Avatar zurawina777
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez bziczek70 Pokaż wiadomość
Wiesz co, z tą wiarą to rzeczywiście różnie bywa Chociaż na mnie niestety średnio działają wszelkiego rodzaju suplementy, jeden tylko Oznozis przyniósł jakieś rezultaty...
a to już któryś raz słyszę, że to jest dobre. koleżanka bierze i chwali, a na dodatek ładne to bardzo, różowe. kusząco brzmi.
zurawina777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:25   #90
kamikatzeona
Raczkowanie
 
Avatar kamikatzeona
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 30
Dot.: capivit piekne włosy

o tlko sie cieszyć ja nie znam tego jeszcez,ale różowy to mnie przyciąga zawsze i wszędzie...
kamikatzeona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.