Toner do włosów - porada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 22:06   #1
woodstock25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3

Toner do włosów - porada


Witam was bardzo serdecznie!
Mam pytanie.
Obecnie mam włosy w kolorze brązowym (dokładnie taka nazwa farby, loreal w musie), bardzo krótkie, mocno "na chłopaka".
Mam wielką ochotę na sezonowe szaleństwo i posiadanie włosów siwych, takich srebrnych/grafitowych. Otrzymałam wstępnie porady, że najpierw przy pomocy proszku rozjaśniającego ce ce i wody utlenionej 6% mam sobie zejść do całkowitej bieli a następnie toner la riche, kolor silver.
Co o tym myślicie? Czy to może się udać? I przede wszystkim - czy aby kolor silver się udał, bez żadnych zielonych przygód... to czy włosy faktycznie muszę rozjaśnić do mega bieli? W ogóle może ktoś z Was ma jakieś wspomnienia i porady jeśli chodzi o tonery i uprzednią dekoloryzację?
Jeśli możecie, chciałabym też zapytać jak się aplikuje taki toner? tak samo jak farbę czy jakoś inaczej?
Z góry dzięki za odpowiedź!
woodstock25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 09:07   #2
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Toner do włosów - porada

Jeśli chcesz mieś włosy siwe, to prawdopodobnie wyjdą tylko jak będziesz kładła toner na meeega białe włoski. Tak swoją drogą co to za pomysł z siwymi włoskami???
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 09:51   #3
sajgona
Raczkowanie
 
Avatar sajgona
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: Toner do włosów - porada

to co powiem nie jest zbyt odkrywcze, ale może powinnaś udać się do fryzjera? z doświadczenia wiem, że takie domowe zabiegi przeważnie kończą się niezadowoleniem... a i nie ma pewności, czy brąz rozjaśni się do białego [za pierwszym razem wątpię], a do takiego siwego efektu, jak napisała Dodoo, włosy muszą być ultrabiałe. a co jak wyjdą rude?
sajgona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 09:58   #4
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Toner do włosów - porada

Cytat:
Napisane przez sajgona Pokaż wiadomość
to co powiem nie jest zbyt odkrywcze, ale może powinnaś udać się do fryzjera? z doświadczenia wiem, że takie domowe zabiegi przeważnie kończą się niezadowoleniem... a i nie ma pewności, czy brąz rozjaśni się do białego [za pierwszym razem wątpię], a do takiego siwego efektu, jak napisała Dodoo, włosy muszą być ultrabiałe. a co jak wyjdą rude?
Na 99% wyjdą rude za pierwszym razem
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:41   #5
woodstock25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Toner do włosów - porada

Cholera... to trochę kiepsko
inspiracja przyszła stąd, tzn z koloru włosów u tych dziewcząt :
http://www.noirnocturne.com/2012/06/...lver-gray.html

W takim razie rozważę pomoc profesjonalisty... albo o ile nie znajdę profesjonalisty który by to zrobił (próbowałam już...) to w przypływie mocy spróbuję się rozjaśnić do mega białości.
Ostanie pytanko : czy w razie jakiejś mega katastrofy, to czy po odczekaniu powiedzmy.... 24... czy 48 godzin mogę sobie strzelić normalnie na powrót brązową farbę?... Wiem, że włosy będą wtedy chyba w kiepskiej kondycji ale o to zatroszczę się potem odpowiednią kuracją... chodzi tylko o to czy mogę się w razie czego uratować w ten sposób i czy farba zwykła, brązowa (taka jak zawsze) pokryje włosy?
Wielkie dzięki za odpowiedzi!
woodstock25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:48   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Toner do włosów - porada

po pierwsze - 6% ci NIE ROZJASNI, po drugie - nawet 12% rozjasni na żółto-rudy kolor, po trzecie - tak, zniszczy ci włosy po czwarte - szary wyjdzie ci z fioletowym odcieniem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:55   #7
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Toner do włosów - porada

Straszne włosy XD

Pewne kolor będzie się szybko wypłukiwał, jak rozjaśnisz, a później strzelisz brąz.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 14:00   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Toner do włosów - porada

Cytat:
Napisane przez woodstock25 Pokaż wiadomość
Cholera... to trochę kiepsko
inspiracja przyszła stąd, tzn z koloru włosów u tych dziewcząt :
http://www.noirnocturne.com/2012/06/...lver-gray.html

W takim razie rozważę pomoc profesjonalisty... albo o ile nie znajdę profesjonalisty który by to zrobił (próbowałam już...) to w przypływie mocy spróbuję się rozjaśnić do mega białości.
Ostanie pytanko : czy w razie jakiejś mega katastrofy, to czy po odczekaniu powiedzmy.... 24... czy 48 godzin mogę sobie strzelić normalnie na powrót brązową farbę?... Wiem, że włosy będą wtedy chyba w kiepskiej kondycji ale o to zatroszczę się potem odpowiednią kuracją... chodzi tylko o to czy mogę się w razie czego uratować w ten sposób i czy farba zwykła, brązowa (taka jak zawsze) pokryje włosy?
Wielkie dzięki za odpowiedzi!
btw cudny kolor zwłaszcza ten ciemniejszy szary, nie popiel

tak, będziesz mogła zafarbować rozjasnione włosy na brąz, ale będzie szybko schodzić, daję 200%, że spierze się na rudo

p.s. sama miałam niebiesko-siwe (nie popielate) włosy, takie dość ciemne, poziom 6, ale kładłam na farbowany ciemny blond+toner niebieski... po kilku myciach nie ma po nim śladu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:08   #9
azurebird
Raczkowanie
 
Avatar azurebird
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 50
Dot.: Toner do włosów - porada

Przejście od razu z brązowego na biały to kiepski pomysł... na twoim miejscu stopniowo rozjaśniałabym brąz, jak się dojdzie do naprawdę jasnych włosów, łatwo będzie zejść do białego, a później do szarości. Kto wie, może w między czasie 'przejściowego rozjaśniania' trafisz na 'twój' kolor i odwidzą Ci się szarości?

W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia!
azurebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:46   #10
woodstock25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Toner do włosów - porada

Wielkie dzięki za sugestie! Bardzo mi pomogłyście!
Spróbuję zapytać jeszcze w jednym salonie... a jak nie wymyślą tam żadnego cuda to chyba skorzystam ze stopniowego rozjaśniania o ile mi się nie odwidzi
Jeszcze raz wielkie dzięki!
woodstock25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:40   #11
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: Toner do włosów - porada

rozjasniaj stopniowo,pasemkami, jesli masz krotko sciete wlosy to nawet jesli bardzo sie przesuszą to przeciez jak odrosną będą zniszczone tylko te wlosy ktore masz teraz na glowie i w przyszlosci bedziesz mogla sciac a reszte miec wzglednie zdrową[nie liczac rozdwajania sie] kolezanka robila siwe z blondu farbując farbami typu "golębi popiel"[joanna] i platyna, spróbuj
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.