Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 12:20   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór


Co macie, co polecacie?

U nas sprawdzają się oczywiście do piasku - wiaderko, łopatka, grabki niekoniecznie. W zestawie dostała też młyn do piasku, tez ok.

Na działce - basenik (najzwyklejszy dmuchany, płytki taki, do siedzenia) i jest szał, piaskownica plastikowa mała też, też szał, bo nie sztuka budować, ale przesypywać piasek Konik dmuchany do skakania. Piłka (jak najwięcej piłek wszelkiej maści - córka ma totalnego bzika na ich punkcie). Taczka - dostała, ale jeszcze za mała była, to ciekawa jestem, jak w tym roku będzie.

I to wszystko chyba A u was co się sprawdza? Co macie?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 12:35   #2
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Namiocik i tunel Rok temu było szaleństwo, myślę że w tym roku tez będzie.
Młynek do piasku
oczywiście basen i wszelkie kubeczki, kubełeczki, konewki, wszystko do przelewania wody

Taczki nie miała ale myślę że w tym roku będzie hit. Tak jak i zestaw ogrodnika
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 12:39   #3
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

My na razie mamy:
- domek
- piaskownicę muszlę
- zabawki do piachu
- drewniany wóz (miał być kwietnikiem, a został super pchacze ogrodowym, a czasami młode wchodzi do niego)

Wszystko robi szał.

Jeszcze niewyciągnięta:
- zjeżdżalnia (malutka plastikowa)
- basen (dmuchany, niski, spory)

Muszę dokupić:
- drewnianą piaskownice (bo ta jest zdecydowanie za mała)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg domek2.jpg (44,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050042.jpg (190,4 KB, 63 załadowań)
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 12:50   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Ida w wózku wymiata :d
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 16:12   #5
Barbarella123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

my mamy żółwiowa piaskownicę, kupiłam ją wczoraj, zobaczymy czy się sprawdzi jak już będzie trochę cieplej
Barbarella123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 16:26   #6
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Majka od 3 lat najbardziej lubi zestawy typu talerze, filiżanki itp, "gotuje" w tym, piecze ciasta na niby albo robi z koleżankami lodziarnię. Foremki olewa, chociaż ja kiedyś miałam małego bzika na ich punkcie i mamy tego cudu 66 szt, każda inna.

Na działce piaskownica i basen, zjeżdzalnie ogrodowe w sensowych cenach są już na nią "za małe".
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 21:52   #7
xany
Przyczajenie
 
Avatar xany
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 5
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

U nas drewniana huśtawka z drabinką,mała zjeżdżalnia, basenik, kojec dmuchany, namiot, dużo piłek, w tym roku pojawiła się trampolina (rewelacja dla całej rodziny! ), aktualnie szukamy jakiejś fajnej piaskownicy i większego basenu. Co polecacie?
__________________
Blog dla mam czyli mama-dziecko . Zapraszam
xany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 23:08   #8
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Skakanka,hula-hop,pilka,hulajnoga,rower .
Ale moja cora ma juz 9 lat.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 04:02   #9
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

my mamy niezłożoną jeszcze piaskownicę ośmiokąt o średnicy 150 cm, wydaje mi się, że będzie dobra wymiarowo, bo ogólnie to te wszystkie piaskownice są małe 150 na 150 w kwadracie, a ośmiokąt, policzyłam pole w m2 i wychodzi 2 razy więcej.

mamy drewniany stelaż pod ogrodową huśtawkę, huśtawka zdjęta, a zamocujemy taką na linach dla roczniaka, kubełek. znalazłam 3w1 , posłuży do 7 lat, ponoć..

zjeżdżalnie są dość drogie, bo 400 zł wzwyż jakaś sensowna smoby. poza tym młoda za mała na zjeżdżalnie. może zjechać na placu zabaw.

myślałam w ogóle o takim domku ze zjeżdżalnią, piaskownicą, huśtawką, niestety te rzeczy są bardzo drogie. 2500 zł.

trampolina, za wcześnie, poza tym ponoć musi być duża, a i tak jest urazowa.

na osiedlu wszyscy mają takie zintegrowane domki, ale my w końcu stawiamy tylko huśtawkę i piaskownicę. wydaje mi się, że wystarczy, a jak nie, to dokupimy plastikowy domek. bardziej podobają mi się te plastikowe, kolorowe domki, niż taki wysoki drewniany. chociaż ciekawa jestem, czy dzieci lubią w ogóle te domki. jak byłam w sali zabaw, to młoda absolutnie nie chciała tam wejść, bo ciemno i w sumie co tam robić?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 19:38   #10
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
my mamy niezłożoną jeszcze piaskownicę ośmiokąt o średnicy 150 cm, wydaje mi się, że będzie dobra wymiarowo, bo ogólnie to te wszystkie piaskownice są małe 150 na 150 w kwadracie, a ośmiokąt, policzyłam pole w m2 i wychodzi 2 razy więcej.

mamy drewniany stelaż pod ogrodową huśtawkę, huśtawka zdjęta, a zamocujemy taką na linach dla roczniaka, kubełek. znalazłam 3w1 , posłuży do 7 lat, ponoć..

zjeżdżalnie są dość drogie, bo 400 zł wzwyż jakaś sensowna smoby. poza tym młoda za mała na zjeżdżalnie. może zjechać na placu zabaw.

myślałam w ogóle o takim domku ze zjeżdżalnią, piaskownicą, huśtawką, niestety te rzeczy są bardzo drogie. 2500 zł.

trampolina, za wcześnie, poza tym ponoć musi być duża, a i tak jest urazowa.

na osiedlu wszyscy mają takie zintegrowane domki, ale my w końcu stawiamy tylko huśtawkę i piaskownicę. wydaje mi się, że wystarczy, a jak nie, to dokupimy plastikowy domek. bardziej podobają mi się te plastikowe, kolorowe domki, niż taki wysoki drewniany. chociaż ciekawa jestem, czy dzieci lubią w ogóle te domki. jak byłam w sali zabaw, to młoda absolutnie nie chciała tam wejść, bo ciemno i w sumie co tam robić?
Moja też średnio zainteresowana takim domkiem. Weszła, popatrzyla i wyszła. Myślę ze za małe. Potem, zabawa w dom - super sprawa.
Ale ja jestem za tymi drewnianymi (niekoniecznie na wysokosci), bo te plastikowe to takie.. tandetne.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 23:10   #11
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

My mamy komplet do piasku z Tesco-wiaderko, grabki, foremki itp. Z foremek jestem niezadowolona, bo sa zbyt płaskie i duze dla małych dzieci, sama próbowałam z nich robic babki i takie malo atrakcyjne są. Dlatego bardziej polecam foremki mniejsze, kształtem zbliżone do kubeczków-córka bez problemu robi takimi babki.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 16:15   #12
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
na osiedlu wszyscy mają takie zintegrowane domki, ale my w końcu stawiamy tylko huśtawkę i piaskownicę. wydaje mi się, że wystarczy, a jak nie, to dokupimy plastikowy domek. bardziej podobają mi się te plastikowe, kolorowe domki, niż taki wysoki drewniany. chociaż ciekawa jestem, czy dzieci lubią w ogóle te domki. jak byłam w sali zabaw, to młoda absolutnie nie chciała tam wejść, bo ciemno i w sumie co tam robić?

mi się nie podobają te zintegrowane drewniane domki
czasami wielkie to takie jak cały plac zabaw, z zjeżdżalnią i innymi bajerami

My przede wszystkim stawiamy na piaskownicę,
i latem na basenik,

domek mamy bo dostaliśmy w prezencie,
fajne jest to w tym plastikowym, że zawsze mogę go przenieść w które miejsce mi się w ogrodzie akurat spodoba czy schować go,

malutka plastikową zjeżdżalnie dostaniemy "w spadku",
też fajne, że można ja przesuwać, a jak młode się znudzi to oddać,

nie chciałabym na stałe niczego stawiać.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:16   #13
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Moja też średnio zainteresowana takim domkiem. Weszła, popatrzyla i wyszła. Myślę ze za małe. Potem, zabawa w dom - super sprawa.
Ale ja jestem za tymi drewnianymi (niekoniecznie na wysokosci), bo te plastikowe to takie.. tandetne.
ja sobie upatrzyłam taki domek w selgrosie, taki jak Iza pokazała na zdjęciu. tylko kosztuje masakra 700 czy 800 zł. drewnianą mamy huśtawkę wystarczy, że nie udało nam się jej dobrze skręcić, że trzeba robić jakieś kotwy i ogólnie dużo zachodu z tym drewnem. miałam w ogródku altankę - po 8-10 latach elementy przegniły i trzeba było wszystko wywalić. więc drewno jest nietrwałe, a plastikowy domek? składasz, chowasz, zgnić nie zgnije, jest kolorowy, przestawiasz gdzie chcesz.

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
mi się nie podobają te zintegrowane drewniane domki
czasami wielkie to takie jak cały plac zabaw, z zjeżdżalnią i innymi bajerami

My przede wszystkim stawiamy na piaskownicę,
i latem na basenik,

domek mamy bo dostaliśmy w prezencie,
fajne jest to w tym plastikowym, że zawsze mogę go przenieść w które miejsce mi się w ogrodzie akurat spodoba czy schować go,

malutka plastikową zjeżdżalnie dostaniemy "w spadku",
też fajne, że można ja przesuwać, a jak młode się znudzi to oddać,

nie chciałabym na stałe niczego stawiać.
ja właśnie myślałam o całym takim placu zabaw, ale rozmyśliłam się po tym, jak dostaliśmy drewnianą huśtawkę. nie udało nam się jej złożyć, deski częściowo były powyginane, śruby jakieś lewe. no i tak jak pisałam, po 8 latach altanka nam zgniła, więc w sumie do wywalenia byłby taki plac zabaw, a pieniądzów w końcu sporo.
na domek za 800 zł jednak się nie zdecyduję, może postawimy młodej jakiś taki namiot tunel dla dzieci, 40 zł, a różne fajne gadżety w nim. w sumie funkcja ta sama. ale domek masz fajny, gdyby były tańsze, to bym kupiła.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:54   #14
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Wiesz, dla roczniaka namiocik i tunel to max 100zł wyjdzie, a zabawa dużo większa niż w domku no i i namiot, i tunel na kilka lat spokojnie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:27   #15
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ja sobie upatrzyłam taki domek w selgrosie, taki jak Iza pokazała na zdjęciu. tylko kosztuje masakra 700 czy 800 zł. drewnianą mamy huśtawkę wystarczy, że nie udało nam się jej dobrze skręcić, że trzeba robić jakieś kotwy i ogólnie dużo zachodu z tym drewnem. miałam w ogródku altankę - po 8-10 latach elementy przegniły i trzeba było wszystko wywalić. więc drewno jest nietrwałe, a plastikowy domek? składasz, chowasz, zgnić nie zgnije, jest kolorowy, przestawiasz gdzie chcesz.


ja właśnie myślałam o całym takim placu zabaw, ale rozmyśliłam się po tym, jak dostaliśmy drewnianą huśtawkę. nie udało nam się jej złożyć, deski częściowo były powyginane, śruby jakieś lewe. no i tak jak pisałam, po 8 latach altanka nam zgniła, więc w sumie do wywalenia byłby taki plac zabaw, a pieniądzów w końcu sporo.
na domek za 800 zł jednak się nie zdecyduję, może postawimy młodej jakiś taki namiot tunel dla dzieci, 40 zł, a różne fajne gadżety w nim. w sumie funkcja ta sama. ale domek masz fajny, gdyby były tańsze, to bym kupiła.
Drewno wystaczy dobrze zabezpieczyć
Naszej altance leci już 21 rok i jest cały czas w dobrym stanie.

A taki domek drewniany własnie jak był na zdjęciu jest w przedszkolu gdzie mam praktyki - dla mnie dziadostwo.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:38   #16
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

U nas hitem jest huśtawka i zjeżdzalnia i pies na smyczy tez wciąż cieszy sie powodzeniem
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:31   #17
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Co mamy i lubimy:

Domek plastikowy- dostalismy w spadku- maly owszem bawi sie w nim, ale nie jest jakims szalem

Piskownica- maly ja uwielbia

Trampolina- mala z raczka do trzymania- super- nie ma dnia zeby maly na niej nie skakal Siostra w ogrodku ma ta duza- maly bardzo ja lubi( nasz ogrodek niestety za maly).

Pilka i bramka moj synek to urodzony pilkarz
__________________
02 maj 2009- slub

21 maja 2010- Nikolas Filip
06 kwiecien 2013- Anton Leon
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 07:16   #18
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Kobitki, jakie macie namioty?

Ja kiedyś kupiłam synowi taki http://allegro.pl/namiot-samochod-au...251047629.html w jakimś sklepie, ale nie bardzo było widać przez źle złożony papier jaki to model i dopiero w domu okazało się, że ma dziurę w dachu. Co mnie złości, bo taki egzemplarz to tak średnio na dwór, gdy wali słońce.
I w ogóle wykonanie do dupy, wcale się te okna tak nie zamykają równo.

Macie coś nie drogiego, a lepszego w wykonaniu i z dachem pełnym?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:08   #19
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

My się wczoraj o taki namiot wzbogaciliśmy
chyba muszę zacząć wycinać drzewa, żeby to wszystko pomieścić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg namiglwigwamzolczer.jpg (20,2 KB, 13 załadowań)
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 08:37   #20
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Kropka, mamy taki: http://allegro.pl/kolorowy-namiot-za...245993415.html ale on biedronkowy jest, tam był po 50zł - bardzo dobra jakość, dziecko spokojnie stoi w nim, dziura jedna - wejściowa z boku jeśliby akurat w biedrze jakoś teraz było to, spokojnie można brać.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 11:48   #21
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Izabella fajny ten namiot

Im bliżej urodzin małej tym większe mam wątpliwości czy kupić jej ten domek czy nie chce go postawić na balkonie przy jej pokoju ( ma ok 12 metrów kwadratowych).

Moje wątpliwości nie wynikają z tego ze jest to duży wydatek dla naszego budżetu tylko mam obawy, ze mała nie będzie sie w nim bawić, ze niepotrzebnie nam zagraci miejsce. Za płotem mam największy płac zabaw w Warszawie i ostatnio chodzimy tam codziennie, na balkonie bawiła sie w tym roku ze dwa razy.

Wybrałam sobie Smoby Jura.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 11:57   #22
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kobitki, jakie macie namioty?

Ja kiedyś kupiłam synowi taki http://allegro.pl/namiot-samochod-au...251047629.html w jakimś sklepie, ale nie bardzo było widać przez źle złożony papier jaki to model i dopiero w domu okazało się, że ma dziurę w dachu. Co mnie złości, bo taki egzemplarz to tak średnio na dwór, gdy wali słońce.
I w ogóle wykonanie do dupy, wcale się te okna tak nie zamykają równo.

Macie coś nie drogiego, a lepszego w wykonaniu i z dachem pełnym?
Ja kupowałam w Ikei za 25zł. Zwykły kwadratowy, spory jest. Ma dwa okrągłe wejścia,wkładam w jeden tunel. Ale juz go wycofali bo druciki się przebijały. Mi się nie przebiły i nie oddałam, bo mi się podoba
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:33   #23
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Izabella fajny ten namiot

Im bliżej urodzin małej tym większe mam wątpliwości czy kupić jej ten domek czy nie chce go postawić na balkonie przy jej pokoju ( ma ok 12 metrów kwadratowych).

Moje wątpliwości nie wynikają z tego ze jest to duży wydatek dla naszego budżetu tylko mam obawy, ze mała nie będzie sie w nim bawić, ze niepotrzebnie nam zagraci miejsce. Za płotem mam największy płac zabaw w Warszawie i ostatnio chodzimy tam codziennie, na balkonie bawiła sie w tym roku ze dwa razy.

Wybrałam sobie Smoby Jura.
Julka a twoja bawi się juz w dom?

ja mam znajomą z 3 letnią córeczka, to ona w tym domku ma stolik, krzesełko, naczynia, wózek z lalą, mini pralkę, i ponoć spędzam tam cale lato udając że to jej dom
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:37   #24
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Julka a twoja bawi się juz w dom?

ja mam znajomą z 3 letnią córeczka, to ona w tym domku ma stolik, krzesełko, naczynia, wózek z lalą, mini pralkę, i ponoć spędzam tam cale lato udając że to jej dom
Niby bawi, ma kuchnie do gotowania, naczynia, nawet scierke do naczyń, lalke ma ale nie jest to jej ulubiona zabawka, wozek ma i bawi sie nim.

Nie wiem czy nie lepszy byłby namiot jesli już. Mam ochotę zrezygnować z tego domku ale mąż sie uparł ze koniecznie musimy jej kupić domek, najlepiej taki wielki żeby pól balkonu zajal

A ja nie znoszę marnować miejsca
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:42   #25
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

julka wiesz jak to jest z dziećmi, czasami bywają nieprzewidywalne
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 17:53   #26
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Zabawki ogrodowe, zabawki na dwór

Byłam dziś w Carrefour i jakimś cudem wystawili do sprzedaży domek, który sobie upatrzyłam dla małej ucieszyłam się strasznie obejrzałam, obmacałam dokładnie i przynajmniej mam pewność, że jest dobrze zrobiony, fajnie, że cały się zamyka, nie jest jakis wielki ale też nie mały, dla mnie akurat, na mój balkon też, pewnie zmieści się też u małej w pokoju,

wsadziłam małą do środka i nie chciała z niego wyjść otwierała sobie okiennice, zamykała drzwi i wołała "a kuku mamusiu. gdzie jesteś?"

Więc jednak kupuję. Dziś wieczorem przedstawię ten projekt mężowi i jeśli zaakceptuje to zamawiam
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.