Leczenie tradziku w UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 15:36   #1
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635

Leczenie tradziku w UK


Witam dziewczyny
Jestem (niestety) posiadaczka cery tradzikowej . Odkad biore tabletki antykoncepcyje stan mojej twarzyczki polepszyl sie lecz nie na tyle bym byla z tego zadowolona. W Polsce leczylam sie u dermatologa lecz specjalnie efektow nie bylo i dalam sobie sopkoj. Teraz jestem w UK i tak zastanawiam sie jak sie leczy tutaj tradzik. Czy ktoraj z was leczy sie tu z tego paskudztwa? Jak to tu wyglada?
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 16:59   #2
Entuzjazm
Raczkowanie
 
Avatar Entuzjazm
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 51
Dot.: Leczenie tradziku w UK

tez mam tradzik, ale tutaj u lekarza z tym nie bylam. natomiast mam tez zaawansowane atopowe zapalenie skory i o to juz moich GP meczylam i konczylo sie na tym ze kazali mi smarowac wazelina i bandazowac skore (byla w taki stanie ze przez dobre kilka miesiecy chodzilam w bandazach) ale skiewania do dermatologa nie udalo mi sie wyprosic. natomiast bardzo zachecajaco lekarka mnie poinformowala ze prywatna wizyta bedzie kosztac conajmniej 100 funtow i czeka sie kilka miesiecy....
wiec nie wiem na ile jest tu szansa na skuteczne leczenie tradziku - probowalas paracetamol? hehehehe
Entuzjazm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:09   #3
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Leczenie tradziku w UK

Wlasnie takiej reakcji sie obawialam.... Totalna olewka ze strony lekarzy Z tym paracetamolem to oni naprawde przesadzaja! Czy boli cie zab, nerka czy masz zapalenie pluc to jest jeden skuteczny lek - PARACETAMOL. Czasami mam wrazenie ze nie musze tu chodzic do lekarza bo wiem co mi przepisza Pewnie tego tradziku tu sie nie pozbede
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:30   #4
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Leczenie tradziku w UK

Z tym parcetamolem to nie jest tak donca jak piszecie...to zalezy od lekarza, ja jeszcze nigdy nie mialam przepisywanego paracetamolu.

Z tradzikiem borykam sie juz od sierpnia 2008, nasilil sie po tym jak urodzilam corke, w grudniu wybralam sie do GP, ten przepisal jakis antybiotyk doustnie i masc na twarz...nic nie pomoglo. Gdy za drugim razem zaszlam do GP przyjal mnie inny lekarz i gdy powiedzialam mu co jego poprzednik mi przepisal to powiedzial ze to by mi i tak nie pomoglo , przepisal mi DUAC gel i pomoglo , syfy przestaly sie mnozyc. Gdy go spytalam o skierowanie do dermatologa to powiedzial ze jak ten zel nie pomoze to da mi skierowanie. Teraz borykam sie z bliznami, ale to juz mam specyfiki z Polski, bo nie mam czasu na eksperymentowanie tak jak to ten pierwszy lekarz probowal.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 22:02   #5
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Leczenie tradziku w UK

A ten DUAC gel na recepte tylko jest? No wiadomo ze nie wszyscy daja paracetamol ale ja takiego lekarza jeszcze nie spotkalam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 13:20   #6
saharija
Raczkowanie
 
Avatar saharija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oxford/Londyn
Wiadomości: 126
Dot.: Leczenie tradziku w UK

A ja mysle, ze tutaj mozna dostac dobre leki na tradzik i to taniej niz w PL, np ja za pierwszym razem dostalam recepte na Zineryt, troche pomagal, ale strasznie smierdzial, zastapilam go diacanelem, ale nadal chodze do GP, bo przepisuje mi Retin-A, ktory w moim przypadku sprawdza sie rewelacyjnie, a i jeszcze gdzies po dordze GP wypisal mi Differin, ale po tym mialam straszny wysyp (podejrzewam, ze to tak dziala, ale nie mialam cierpliwosci, po miesiacu stosowania, bylam tak zasypana jak nigdy)

Mysle wiec, ze warto isc do GP, bo podoba mi sie ich podejscie do tradziku i dostaje sie recepty n najlepsze leki przeciwtradzikowe jakie sa dotepne
__________________
"...po prostu stan sie tym kim chcialabys byc..."
saharija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 19:39   #7
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Leczenie tradziku w UK

Cytat:
np ja za pierwszym razem dostalam recepte na Zineryt
Zineryt pomaga tylko na pierwsze miesiące, potem skóra się uodparnia, pozatym Zineryt wysusza

ja polecam Panoxyl gel, nie trzeba recepty, kosztuje około 3 funty za tubke, postać kremu, szybko się wchłania, dostałam od GP i uratował mi życie, miałam strasznie trądzikową twarz, teraz jest ok, a stosuję go już jakieś 3 lata trzeba tylko uważać z ubraniami bo jest żrący i wypala plamy
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 22:44   #8
saharija
Raczkowanie
 
Avatar saharija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oxford/Londyn
Wiadomości: 126
Dot.: Leczenie tradziku w UK

O musze w takim razie sprubowac ten Panoxyl.
A zineryt dodatkowo strasznie smierdzi, mnie az glowa bolala od tego i oczy szczypaly
__________________
"...po prostu stan sie tym kim chcialabys byc..."
saharija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:25   #9
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Leczenie tradziku w UK

Ja juz chyba wszystkie mozliwe mazidla i tabletki stosowalam i nic Zero poprawy ;(
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:03   #10
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Leczenie tradziku w UK

Polecam zrobic sobie badania hormonów - szczególnie prolaktyny. Mnie od wieloletniego trądziku leczonego bez efektów przed dermatologów to uratowało.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:03   #11
biedronka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 13
Dot.: Leczenie tradziku w UK

No dobrze ale niepoprawny poziom hormonow tez trzeba leczyc. Miejmy nadzieje ze nie chodzi ci o tabletki anty. w
biedronka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 11:57   #12
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Leczenie tradziku w UK

Cytat:
Napisane przez go2me Pokaż wiadomość
Zineryt pomaga tylko na pierwsze miesiące, potem skóra się uodparnia, pozatym Zineryt wysusza

ja polecam Panoxyl gel, nie trzeba recepty, kosztuje około 3 funty za tubke, postać kremu, szybko się wchłania, dostałam od GP i uratował mi życie, miałam strasznie trądzikową twarz, teraz jest ok, a stosuję go już jakieś 3 lata trzeba tylko uważać z ubraniami bo jest żrący i wypala plamy

Matko jedyna !! Wypala plamy na ubraniach a Ty to nakładasz na twarz ?? Słuchajcie.. tez mam straszny problem z cera. W szczegolnosci strefa T jest zanieczyszczona. JEstem w Wielkiej Brytanii jeszcze przed dwa tygodnie. Chcialabym cos zrobic z moją cerą... Ale boję się użyć kremu ( ktory moze wypalić dziure w bluzce) na TWARZ !!
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 19:14   #13
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Leczenie tradziku w UK

Pierwszy post i juz reklama...

Poszlam do GP z lista, czego juz uzywalam i dal mi od razu skierowanie do dermatologa. W sumie moglam sobie wybrac czy chce do endokrynologa, czy do dermatologa. Na wizyte czekalam 3 miesiace i trafilam do jednego z tych, ktorzy przepisuja jedynie roaccutane... Oczywiscie mozesz odmowic ale wtedy znow bedziesz czekac 3 miesiace lub wiecej...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-24 20:14:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.