Żółte przebarwienie wokół ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-09, 09:19   #1
Acetylocoa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1

Żółte przebarwienie wokół ust


Cześć, prosze o rady jesli ktoś zetknął się z problemem podobnym do mojego. Od kilku lat nie mogę zwalczyć zółtych przebarwień wokół ust. Pokrótce moja historia i dotychczas wykonane zabiegi/badania ->
- odbyłam trylion wizyt u dermatologów - nikt nie pokusił się o znalezienie przyczyny, dostawałam wyłącznie maści na trądzik, jakieś tam tetralysale po których czułam się fatalnie, propozycje zabiegów laserowych
- przyjmowałam 3 miesiące tab. antykoncepcyjne, ale przebarwienie miałam już wczesniej
- przebrawienie pojawiło się po drastycznym spadku wagi i przy bardzo dużej niedowadze. obecnie masa ciała w normie
- przeszłam zabiegi laserem CO2 - brak długotrwałej poprawy, po roku ponownie świecę na zółto
- enzymy wątrobowe i trzustkowe idealne
- kwas migdałowy, kwasy aha - brak poprawy
- maści wybielające - brak poprawy
Chyba używałam już wszystkiego. Przebarwienie jest rażąco widoczne poniewaz jestem posiadaczką bardzo jasnej cery.
Ktoś coś? Wstawiam zdjęcie w załączniku. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (159,9 KB, 28 załadowań)
Acetylocoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 12:01   #2
bodziox123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Żółte przebarwienie wokół ust

Jestem chłopakiem i takie samo przebarwienie pojawia mi się od 3 lat w okresie styczeń-luty ,ale znika po kilku miesiącach i ani śladu po tym, a chciałbym to wyleczyć kiedy się to od razu pojawia.
Np. To samo przebarwienie pojawiło mi się dosłownie kilka dni temu,ale nie znalazłem żadnej odpowiedzi na ten problem.
bodziox123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 12:11   #3
olenka912
Przyczajenie
 
Avatar olenka912
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Żółte przebarwienie wokół ust

Może przebarwienie wokół ust spowodowane jest jakimiś innymi chorobami? Często zmiany skórne na twarzy świadczą o innym problemie. Zmiany wokól ust mogą świadczyć o chorobie nerek, ale nie pamiętam dobrze. Wykonaj też inne badania, np krew, morfologia nie tylko te eliminujące przebarwienia
__________________
bezinteresowność i odwaga nie tak bardzo się różnią.
veronica roth
olenka912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-14 13:11:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.