Problem z okresem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 22:48   #1
romka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17

Problem z okresem


Witam!mam pytanko@ mam co 28 dni i tak też teraz było,ale pierwsze 2 dni miałam mocny,ale potem 3 i 4 dzień miałam plamienia,a teraz nic,dodam że zawsze @ miałam równe 7 dni i nie wiem co to może być,czy mogę być w ciąży,5 dni przed okresem robiłam sobie test ale wyszła tylko jedna kreska.PROSZĘ O ODPOWIEDZ :0

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Proszę o odpowiedz
romka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 06:50   #2
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Problem z okresem

Cytat:
Napisane przez romka26 Pokaż wiadomość
Witam!mam pytanko@ mam co 28 dni i tak też teraz było,ale pierwsze 2 dni miałam mocny,ale potem 3 i 4 dzień miałam plamienia,a teraz nic,dodam że zawsze @ miałam równe 7 dni i nie wiem co to może być,czy mogę być w ciąży,5 dni przed okresem robiłam sobie test ale wyszła tylko jedna kreska.PROSZĘ O ODPOWIEDZ :0

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Proszę o odpowiedz
Nie.

To normalne,że raz jest okres obfity a raz skąpy.

Ja po ciązy dostałąm wczoraj pierwszy okres całkiem odmienny od tych sprzed, ale w ciązy nie jestem
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:11   #3
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Problem z okresem

stężenie w moczu bety może byc jeszcze za niskie ale przecież normalne też jest, że okres okresowi nie równy jak będziesz miała wielkie wątpliwości zrób betę z krwi
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:06   #4
romka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Problem z okresem

Tylko że mi się nigdy tak nie zdarzyło z @,zawsze miałam równe ,zanim dostałam @ to podejrzewałam że jestem w ciąży,no ale test wyszedł negatywny,ale cały czas mam zawroty głowy,od czasu do czasu mam zgagę,no i ból w krzyżach.Nie wiem co o tym myśleć już sama ja mam już jedno dziecko i słyszałam że przy drugim dziecku tak może być,że może być @.Moja znajoma miała @ miała do 4 miesiąca normalną@ i wtedy się dopiero dowiedziała że jest w ciąży.
romka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:00   #5
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Problem z okresem

Cytat:
Napisane przez romka26 Pokaż wiadomość
Tylko że mi się nigdy tak nie zdarzyło z @,zawsze miałam równe ,zanim dostałam @ to podejrzewałam że jestem w ciąży,no ale test wyszedł negatywny,ale cały czas mam zawroty głowy,od czasu do czasu mam zgagę,no i ból w krzyżach.Nie wiem co o tym myśleć już sama ja mam już jedno dziecko i słyszałam że przy drugim dziecku tak może być,że może być @.Moja znajoma miała @ miała do 4 miesiąca normalną@ i wtedy się dopiero dowiedziała że jest w ciąży.
Skoro masz już jedno dziecko to powinnaś wiedzieć, że testy nie koniecznie pokazą ciążę w pierwszych tygodniach. Mi do 6 tc pokazywały wynik negatywny.

A okresy, jak to okresy, czasem będą skąpe, innym razem obfite. Nie zastanwiałbym sie nad tym zbytnio.

Jeżeli Cię to męczy i nie wiesz co o tym sądzić idź do swojego gina. Nietypowy okres nie koniecznie oznacza ciążę, ale może oznaczać, że coś dzieje się w twoim organiźmie i skoro to takie nie typowe dla Ciebie, zrób sobie podstawowe badania. Bedą ok- odetchniesz z ulga.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:11   #6
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Problem z okresem

Dokładnie jak Ci dziewczyny napisały okres moze sie zmieniać i czasem wyglądać inaczej niż normalnie. Jesli masz jakieś podejrzenia zrób test z krwi i już
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:03   #7
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Problem z okresem

Cytat:
Napisane przez romka26 Pokaż wiadomość
Tylko że mi się nigdy tak nie zdarzyło z @,zawsze miałam równe ,zanim dostałam @ to podejrzewałam że jestem w ciąży,no ale test wyszedł negatywny,ale cały czas mam zawroty głowy,od czasu do czasu mam zgagę,no i ból w krzyżach.Nie wiem co o tym myśleć już sama ja mam już jedno dziecko i słyszałam że przy drugim dziecku tak może być,że może być @.Moja znajoma miała @ miała do 4 miesiąca normalną@ i wtedy się dopiero dowiedziała że jest w ciąży.
różne są przyczyny zaburzań w cyklach, może być to spowodowane zarówno stresem jak i zwykłym przeziębieniem, zgaga zgagą a ty może zjadłaś coś ostrego to nie jest pewny objaw ciąży, najlepiej wybrać się na badanie krwi które na tym etapie pokaże ci na 100 % czy jesteś w ciąży, ja do gina nie leciałabym bo pewnie wyśmiałby cię bo taki problem to żaden problem, no chyba że prywatnie chodzisz to zawsze można na usg iść
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 16:59   #8
basiek08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: Problem z okresem

Tak to już jest,że z okresem różnie bywa.Myślę że wizyta u lekarza wszystko wyjaśni
basiek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:38   #9
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Problem z okresem

Mi dwa testy tez pokazaly,ze nie jestem a bylam w ciazy.
Poczekaj troche i zrob jeszcze,albo zrob badanie z krwi.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:35   #10
romka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Problem z okresem

Martwię się tym bo naprawde tak nigdy nie miałam zawsze równe 7 dni miałam @,a teraz to praktycznie tylko dwa dni bo ten 3 i 4 dzień to miałam plamienia ale tylko wieczorem,pobolewa mnie również brzuch tak jak by na okres ale go nie ma i ból w krzyżu.Tak jak pisałam podejrzewałam że mogę być w ciąży bo coś sie zle czułam i zrobiłam ten test ale wyszedł na nie,a potem niby dostałam @ a teraz to nie wiem co o tym myśleć czy na powtórny test nie jest za wcześnie,a jeśli to ciąża to mam nadzieję że nic się nie dzieje złego.Też nie chce leciec zaraz do gin...bo naprawde jeśli to nie ciąża to czasami mnie wyśmieje dziewczyny poradźcie mi co ja mam zrobić
romka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:12   #11
romka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Problem z okresem

Nikt nie chce mi doradzić
romka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 12:57   #12
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Problem z okresem

Dziewczyny już Ci przecież doradzily - zrób test z krwi.

Żaden poważny lekarz Cię nie wysmieje, ja bym na Twoim miejscu poszła wyjaśnić wątpliwości.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.