Ujędrnić twarz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 10:33   #1
Alienor
Raczkowanie
 
Avatar Alienor
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48

Ujędrnić twarz!


Czym?
Mam hmmm... 37 wiosen...
do niedawna twierdziłam, że tylko oczyszczanie, ochrona, nawilżanie i odżywianie w zimie...
A teraz widzę, że rozpaczliwie potrzebuję ujędrnić dzioba!
Próbowałam Vichy i czerwoną Ives Roches. Rezultaty żadne.
Teraz używam Anti-gravity Clinique. Co jeszcze?
Ratunku!!!!
Alienor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:37   #2
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Dot.: Ujędrnić twarz!

Hmmm jędrnośc to przede wszystkim sprawa wewnętrzna.Może lepiej spróbuj tabletek skierownych w tą stronę.W aptece pani na pewno cos poradzi.Obiło mi sie o uszy inneov Jędrność...ale nie jestem pewna czy to prawidłowa nazwa...
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:56   #3
Alienor
Raczkowanie
 
Avatar Alienor
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez anikka
Hmmm jędrnośc to przede wszystkim sprawa wewnętrzna.Może lepiej spróbuj tabletek skierownych w tą stronę.W aptece pani na pewno cos poradzi.Obiło mi sie o uszy inneov Jędrność...ale nie jestem pewna czy to prawidłowa nazwa...
Dzięki! to jest myśl! sama bym na to nie wpadła!
Alienor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:02   #4
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja proponuję codziennie gimnastykować twarz. Tanie i działa.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:08   #5
Alienor
Raczkowanie
 
Avatar Alienor
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez olale
Ja proponuję codziennie gimnastykować twarz. Tanie i działa.
Jak???
Alienor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:28   #6
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ujędrnić twarz!

O jak ja nie lubię ćwiczyć I jeszcze twarz by trzeba było ćwiczyć? hehe...

Ja jem tablety Merz...juz kilka miesiecy i pomagają poza tym kremiki ze 3 na zmiane stosuję...i odpoczynek)
A jak patrze na moja babcie to wiem, ze poza dietą trzeba mieć odpowiednie geny... Ma bardzo gladka i ladnie napieta skóre mimo, ze skonczyla juz 80 lat. Niestey ja po niej nie odziedziczylam tych genów.
Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:37   #7
Alienor
Raczkowanie
 
Avatar Alienor
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Ujędrnić twarz!

A jakie kremiki? (jeśli to nie tajemnica..)
Alienor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 14:52   #8
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Alienor
Jak???
osobiście codziennie robię po 10 razy takie ćwiczenia: wymawiam przesadnie wyraziście samogłoski o, a ,u , y. Mówiąc np. oooo- otwieram bardzo szeroko oczy, aby żadne zmarszczki nie były podkreślane, tzn by podczas ćwiczenia się wygładziły. YYY- jest świetna na podbródek i szyję. Chwileczkę tj. ok. 5 sekund wytrzymuję przy każdej literce i rozluźniam twarz i tak 10 razy.Potem nadmuchuje balonik: po dziesięć razy każą stronę, a potem 10 oba policzki równocześnie. Na oczy stosuję ćwiczenia takie jak tu: http://www.wizaz.pl/poradnik_cwiczenia_twarzy.php
Osobiście ćwiczę najczęśćiej podczas oglądania telewizji. Oczy ćwiczę podczas reklamy ;-).
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 15:43   #9
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ujędrnić twarz!

A jeden to Dermika Extremale na dzien i noc, drugi to HR Expressionist (chyba juz wycofany), trzeci to Dior ( eclat essentiel chyba), na dzien Chanel Radiance Revealing Serum lub w lecie jak jest wyjatkowo goraco to Payota serum matujace (nie pamietam nazwy).

W kolejce czekaja dwa kremy Vichy (novadiol na noc i jakis drugi), Biotherm Densite Lift.

) Jestem fanatyczką kosmetyków i nawet nie chce pisac ile kremow jeszcze mam w szafce....
Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:11   #10
Alienor
Raczkowanie
 
Avatar Alienor
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Ujędrnić twarz!

dzięki dziewczyny!!!
Alienor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:16   #11
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Ujędrnić twarz!

Poczytaj biochemie urody.
Polecam wit. C,retinol i kwasy....
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 11:10   #12
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: Ujędrnić twarz!

kupilam Renewal + i olejek dr Hauschki i chyba razem ich nie mogę stosowac - - normalnie pryszcze mi wyskoczyły ((( - ale efekt wygładzenia jest widoczny ))
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:44   #13
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja codziennie robię masaż ust ;-) 30 razy mówię na zmianę (dosyć szybko) o - e a potem na zmiane o-i (tez 30 razy) ...... podobno zapobiega zmarszzczkom na ustach i wokół nich.... ;-)
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 21:16   #14
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Ujędrnić twarz!

A ja będę miała tzw chomiki, moja mama je ma, a ja chyba odziedziczyłam to po niej, bo już widzę ich poczatki. Czy nie wiecie czy coś takiego da sie zlzlikwidować? One strasznie postarzają. Ale jeśli to sprawa genetyki, to nie wiem czy mozna temu zapobiegać...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 13:12   #15
Dota
Raczkowanie
 
Avatar Dota
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawka, ale wolałabym wieś.
Wiadomości: 114
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cześc.
Reasumując
Kremy typu LIFT+tabletki INNEOV+ GMINASTYKA. Tak?
Co z tym olejkiem dr. Hauschki i Renewalem?
Sama nie wiem co lepiej, mieć luźną twarz czy krosty.
Dota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:09   #16
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Przede wszystkim witam!

Mam 39 lat i jeśli chodzi o kremy przetestowałam ich wiele.
Ostatnio odkryłam fajny kremik Loreala Revitalift Double Lifting.
To taki dwuczęściowy flakon pozwalający nałożyć jednoczesnie skoncentrowany żel liftingujący i krem przeciwzmarszczkowy. Stosuję go codziennie rano i wieczorem na twarz i szyję i jestem bardzo zadowolona. Fajnie nawilża, szybciutko się wchłania i cera po nim jest widocznie lepiej napięta, zdrowsza. Na to można położyć po chwili inny kremik w zależności od potrzeb. Polecam!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73736

Pozdrawiam

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 16:08   #17
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja kiedys dopadlam takiej ksiazki dermatologa Nicolasa Perricone'a " The Wrinkle Diet", gdzie wlasnie propaguje on jedzenie tlustych ryb morskich (losos), jesc mniej soli (wzrazsta nawilzenie naskorka) a wiecej warzyw. czasem mozna sobie pozwolic na kawalek ciemnej czekolady (antyoksydanty).


The Wrinkle Cure by Dr. Nicholas Perricone
The Wrinkle Cure
There's a way, says Dr. Nicholas Perricone, author of the New York Times best-seller The Wrinkle Cure, to look years younger in days — without surgery. In The Wrinkle Cure, by Dr. Nicholas Perricone, Dr. Perricone explains treatments for defying the aging process through the use of cosmeceuticals, including alpha lipoic acid, vitamin C ester and DMAE/ NTP complex, and lifestyle planning.

Dr. Perricone's revolutionary discoveries have helped thousands, including top Hollywood stars, media personalities, supermodels and recording artists. His breakthroughs show viewers that they, too, can turn back the clock.

In clear language, Dr. Perricone explains how drinking a glass of orange juice in the morning can accelerate the aging process, why dieting on rice cakes may increase wrinkles, why men seem to age better than women and why standing in the noonday sun causes the body to lose precious vitamins. He recommends a valuable procedure called the "Three-Day Nutritional Facelift" and informs readers how to decrease unwanted pro-inflammatory reactions in the body.

No ale to nie jest nic o czym bysmy juz nie wiedzialy wczesniej...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 07:34   #18
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Smile Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Ja kiedys dopadlam takiej ksiazki dermatologa Nicolasa Perricone'a " The Wrinkle Diet", gdzie wlasnie propaguje on jedzenie tlustych ryb morskich (losos), jesc mniej soli (wzrazsta nawilzenie naskorka) a wiecej warzyw. czasem mozna sobie pozwolic na kawalek ciemnej czekolady (antyoksydanty).


The Wrinkle Cure by Dr. Nicholas Perricone
The Wrinkle Cure
There's a way, says Dr. Nicholas Perricone, author of the New York Times best-seller The Wrinkle Cure, to look years younger in days — without surgery. In The Wrinkle Cure, by Dr. Nicholas Perricone, Dr. Perricone explains treatments for defying the aging process through the use of cosmeceuticals, including alpha lipoic acid, vitamin C ester and DMAE/ NTP complex, and lifestyle planning.

Dr. Perricone's revolutionary discoveries have helped thousands, including top Hollywood stars, media personalities, supermodels and recording artists. His breakthroughs show viewers that they, too, can turn back the clock.

In clear language, Dr. Perricone explains how drinking a glass of orange juice in the morning can accelerate the aging process, why dieting on rice cakes may increase wrinkles, why men seem to age better than women and why standing in the noonday sun causes the body to lose precious vitamins. He recommends a valuable procedure called the "Three-Day Nutritional Facelift" and informs readers how to decrease unwanted pro-inflammatory reactions in the body.

No ale to nie jest nic o czym bysmy juz nie wiedzialy wczesniej...
Tak!!! Zamiast ryb może być omega 3 (jak ktoś nie lubi ryb np.) albo olej lniany do łykania (linomag kaps, alphol). Antyoksydanty farmakologiczne (mniej przyjemne od czekolady): solarin max, pycnogenol, wit E, wit C.

zaewnętrznie: antyoksydanty na dzień: serum z wit C, active C, serum na krótkie noce daxa... Teraz tego serum nie robią, za to występuje jako maseczka w saszetkach. Panthenol forte krem też może być, ewentualnie. Do znudzenia powtarzam za Basią, że najskuteczniejsze z tego całego zestawu jest serum wit C domowej roboty. Trzeba tylko zaopatrzyć się w wit C w proszku i poczytać www.biochemiaurody.com dzieł domowe laboratorium urody. NA DZIEŃ BEZWZGLĘDNIE FILTRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na noc kwasy, retinoidy...
Szkoda pieniędzy na kosmtyki drogeryjne, mówię Wam!!! Ja dzięki biochemii urody i nieco wcześniejszych pogaduchach na FU GW z Basią i PPP zupełnie zmieniłam swoje zapatrywania na pielęgnęnację urody i poglądy nt kosmetyków.
Pij zieloną i białą herbatę. Ja ostatnio wymyśliłam sobie, zeby kupić białą herbatę i zmieszać z zieloną. I PIĆ, oczywiście!!!
U mnie niedługo będzie rok, jak stosuję taki reżim i efekty są aż zaskakujące...
PS: aha, mam 36 Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 18:10   #19
maxiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 72
Dot.: Ujędrnić twarz!

Już (dopiero!!!) półtora miesiąca stosuję serum z vit.C według przepisu Basi (rewelka). Wcześniej stosowałam na gębusię glyco-A i unitone 4 (Isis Pharma), filtry od tamtego lata (przebarwienia łeee): zaczęłam od SVR 100 , trochę przerwy zrobiłam niestety na początku wiosny. W tym roku w lecie znowu SVR 100 na dzień, na noc Unitone 4, no i wreszcie serum domowej roboty na dzień, beta-karoten łykam od 3 miesięcy, piję tran norweski (cytrynowy ), SVR zmieniłam na Biodermę 100 tonującą. Pierwsze efekty już widać: gładka jędrna skóra, znikło trochę zmarszczek. W następnym tygodniu zaczynam używać Diacneal Avene. A w międzyczasie 2 razy w tygodniu maseczka aspirynowa z jogurtem. Mam 42 lata i coś tak na mnie podejrzliwie patrzą ludzie, kiedy podaję datę urodzenia. Cieszę się bo moja skóra wraca do dobrej formy, czuję to podczas mycia. Generalnie jest elastyczna, dobrze nawilżona. I chyba o to właśnie chodzi?
maxiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 09:54   #20
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Ja kiedys dopadlam takiej ksiazki dermatologa Nicolasa Perricone'a " The Wrinkle Diet", gdzie wlasnie propaguje on jedzenie tlustych ryb morskich (losos), jesc mniej soli (wzrazsta nawilzenie naskorka) a wiecej warzyw. czasem mozna sobie pozwolic na kawalek ciemnej czekolady (antyoksydanty).
Próbowałam kiedyś stosować dietę Perricone i nie zauwazyłam żadnych specjalnych zmian na twarzy. W dodatku w naszych warunkach tak naprawde jest niewykonalna, bo podstawa tej diety jest łosoś, ale nie hodowlany tylko dziki (wg niego hodowlany łosoś jest wręcz szkodliwy - zawiera sporo kwasu arachidowego, który pogłębia różne zapalne procesy i nie ma mowy o odmłodzeniu), ale o tym się dowiedziałam po fakcie
Jedynymi owocami jakie Perricone dopuszcza są w zasadzie jagodowe, o co też ciężko w naszym klimacie. W tych owockach chyba jednak coś jest, widziałam jakiś czas temu w aptece kapsułki z antycyjanami aroniowymi, nazywały sie "Natural lifting' albo coś w tym guście

A na lekkie podciągnięcie chomiczych worów (tez je mam ) polecam książkę Evy Fraser "Twarz bez zmarszczek - lifting bez chirurga"
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 17:23   #21
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Próbowałam kiedyś stosować dietę Perricone i nie zauwazyłam żadnych specjalnych zmian na twarzy. W dodatku w naszych warunkach tak naprawde jest niewykonalna, bo podstawa tej diety jest łosoś, ale nie hodowlany tylko dziki (wg niego hodowlany łosoś jest wręcz szkodliwy - zawiera sporo kwasu arachidowego, który pogłębia różne zapalne procesy i nie ma mowy o odmłodzeniu), ale o tym się dowiedziałam po fakcie
Jedynymi owocami jakie Perricone dopuszcza są w zasadzie jagodowe, o co też ciężko w naszym klimacie. W tych owockach chyba jednak coś jest, widziałam jakiś czas temu w aptece kapsułki z antycyjanami aroniowymi, nazywały sie "Natural lifting' albo coś w tym guście

A na lekkie podciągnięcie chomiczych worów (tez je mam ) polecam książkę Evy Fraser "Twarz bez zmarszczek - lifting bez chirurga"
Zgadzam si z Lenna co do lososia (to juz moze lepiej zakupic oleje rybie wpakowane w kapsulki) a podobne tez mozna sobie zakupic z owocow jagodowych. Chociaz u mnie jagody sa w sklepie dostepne caly rok (zamrozone) a ja sobie zrobilam w zamrazarce tez calkiem nie zly zapasik jagod.
Lenno, mam pytanie (pamietam, ze polecalas te ksiazke juz w jakis innym watku) - co zaleca pani Eva Fraser? To sa jakis cwiczenia twarzy? Napisz prosze cos wiecej!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 20:14   #22
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Sylwia, tak to gimnastyka twarzy

Książkę kupiłam już dawno, ale trochę bałam się zacząć - Basia dość negatywnie wypowiadała sie o takich fikołkach, z zaznaczeniem, że może być to pomocne jeśli chodzi o dolne partie twarzy. Gdzieś na forum m.estetycznej dr Jankowiak pisał, że nie widzi przeciwskazań, poza tym, żeby unikać 'zagniatania' istniejących juz linii.
I w zasadzie tego się trzymam - ćwiczenia wybieram dość intuicyjnie, mając na względzie powyższe i poza rozgrzewką (prawie identyczną jak jest w poradniku Beaty Krajnik) wszystkie inne ćwiczenia stosuję tylko na okolice ust.
Nie tykam w ogóle oczu, bo WIEM, że będzie z tego więcej szkody - mam skłonność do 'gimnastykowania' prawej brwi i ta powieka zdecydowanie bardziej mi wisi.

U mnie problem polega na tym, że nie dość, że mam bruzdy nosowe, to jeszcze robią mi się tzw linie smutku (inaczej chomiki ) czyli krechy od ust w dół. Ćwiczę od mniej więcej 2 miesięcy i jest na pewno lepiej, mam wrażenie, że są nawet dni, kiedy tych chomików w ogóle nie ma!

Ale.......

Stosuję też wit.C, retinoidy i filtry od dłuższego czasu, przyłożyłam się do diety, staram się spać na plecach, chociaż to dla mnie katorga i ... mam akrylową nakładkę na dolną szczękę do zakładania na noc. To taki wynalazek stosowany u migrenowców, pomagający uniknąć zaciskania zębów (zaciskanie szczęk sprzyja opadaniu policzków - uwaga nerwusy ). To pomysł mojej dentystki i czuję, że też bardzo pomaga, chociaż na początku okropnie sie męczyłam. Teraz budzę się z normalną, wypoczętą twarzą, a nie naciągniętą maską.

Wg mnie warto spróbować, ale ostrożnie i z wyczuciem

Jeśli chcesz więcej poczytać:
http://www.evafraser.com/
http://www.flexeffect.com/ - to strona z metodą D.Crowley, też gimnastyka twarzy (babka jest dość sensowna - mądrze pisze o filtrach, retinoidach etc). Warto zajrzeć.
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 08:47   #23
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ujędrnić twarz!

Wielkie merci Lenno!
Zajrzalam na te strony dzisiaj rano i faktycznie, jest co poczytac!
Wydrukowalam sobie zestaw gimnastyczny z Wizazu i dzis wieczorem (po cowieczornym zestawie brzuszkow, cwiczen na tylek i z hantlami) dolacze tez zestaw cwiczen do twarzy!
Zaczynam sie powoli obawiac o to, ze w przyszlosci grozi mi drugi podbrodek. Moja Mama ma na szczescie chomiki umiarkowane (55 lat). Zaczynam jeszcze widziec zmarszczke miedzy brawiami (z bardzo bliska ale zawsze mam tam wygnieciony slad w skrobii po kilku godzinach, wiec musze sie tam marszczyc zupelnie nieswiadomie).
Jestem pelna podziwu dla spania w tej akrylowej nakladce!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:24   #24
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Wielkie merci Lenno!
Zajrzalam na te strony dzisiaj rano i faktycznie, jest co poczytac!
Wydrukowalam sobie zestaw gimnastyczny z Wizazu i dzis wieczorem (po cowieczornym zestawie brzuszkow, cwiczen na tylek i z hantlami) dolacze tez zestaw cwiczen do twarzy!
Zaczynam sie powoli obawiac o to, ze w przyszlosci grozi mi drugi podbrodek. Moja Mama ma na szczescie chomiki umiarkowane (55 lat). Zaczynam jeszcze widziec zmarszczke miedzy brawiami (z bardzo bliska ale zawsze mam tam wygnieciony slad w skrobii po kilku godzinach, wiec musze sie tam marszczyc zupelnie nieswiadomie).
Jestem pelna podziwu dla spania w tej akrylowej nakladce!
Mój angielski jest dla bardzo, bardzo początkujących, więc z podanej przez Lenne strony nie skorzystam niestety (trzeba było sie uczyć), ale chciałabym spytać Ciebie Sylwio, ćwiczenia z Wizażu, o których wspominasz, to ćwiczenia proponowane przez Beatę Krajnik?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 15:58   #25
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ujędrnić twarz!

Tak tak, to te cwiczenia - w ktoryms z watkow, chyba nawet Lenny (ale moge sie mylic) byl podany link do nich, na pewno sa na Wizazu.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 16:08   #26
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Tak tak, to te cwiczenia - w ktoryms z watkow, chyba nawet Lenny (ale moge sie mylic) byl podany link do nich, na pewno sa na Wizazu.
Dziękuje Ci bardzo. Ja juz kiedys sporadycznie ćwiczyłam, ale były różne opinie na temat ćwiczeń twarzy i miałam wątpliwości czy znów zacząć.
Utwierdziłam sie w przekonaniu, że warto. Jeszcze raz dziekuję za potwierdzenie. Pozdrawiam.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:46   #27
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez slawa
Dziękuje Ci bardzo. Ja juz kiedys sporadycznie ćwiczyłam, ale były różne opinie na temat ćwiczeń twarzy i miałam wątpliwości czy znów zacząć.
Utwierdziłam sie w przekonaniu, że warto. Jeszcze raz dziekuję za potwierdzenie. Pozdrawiam.
Skąd ten strach przed gimnastyką twarzy? Ja gimnastykuję ją od 15 lat i nic mi nie obwisa, żadnych zmarszczek tym sposobem sobie nie wywołałam i mimo że w grudniu kończę 36 lat, to wygladam 10 lat młodziej. Wykonuję kilka prostych cwiczeń, o których piszę powyżej i one działają. O ile oczywiście gimnastyka jest systematyczna, codzienna.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:38   #28
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez olale
Skąd ten strach przed gimnastyką twarzy? Ja gimnastykuję ją od 15 lat i nic mi nie obwisa, żadnych zmarszczek tym sposobem sobie nie wywołałam i mimo że w grudniu kończę 36 lat, to wygladam 10 lat młodziej. Wykonuję kilka prostych cwiczeń, o których piszę powyżej i one działają. O ile oczywiście gimnastyka jest systematyczna, codzienna.
Gratuluję wyników. Cieszę się, że to naprawde skutkuje. A propos, ja też w grudniu kończe 36 lat ( a może jesteś strzelcem?) Nie boje sie gimnastyki, to raczej niesystematyczność. Mnie też nikt nie daje tylu lat, ale na pewno nie 10 lat mniej. Musze zacząć systematycznie ćwiczyć. Nie wierzyłam za bardzo w te ćwiczenia, ale chyba sie myliłam. Pozdrawiam Cię.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 04:02   #29
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Smile Dot.: Ujędrnić twarz!

Hej ja proponuje automasaz twarzy , bardzo dobraz sprawa, http://www.wizaz.pl/forum/attachment...chmentid=13816
pozdr sylwia
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 08:30   #30
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja slyszalam, ze to wlasnie taki automasaz, nieumiejetnie wykonywany moze zaszkodzic (rozciagamy skore?), jakos wierze w gimnastyke - skoro na brzuch dziala i pupe to dlaczego nie na "chomiki" ?
Ale artykul przeczytac zawsze mozna (dzieki SylwioMario! ) i zadecydowac na tak albo na nie.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 16:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.