Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-18, 22:32   #61
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

tak, to ten! kartonik jest co prawda czarny,ale tubka zielona.
Desti, masz ten kremik, dobry? bo mi chodzi glownie o rozjasnienie cieni pod oczami, a ze wiele kremow juz cznie podchodze do wszelkich nowosci
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 22:59   #62
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

mam ale jeszcze nie testowalam ... musze dokonczyc poprzedni tez Garniera tylko pomaranczowy... ale z tej samej zielonej serii mam krem na noc i jestem bardzo zadowolona bo u mnie z kremami ciezko, moja skora strasznie wybredna jest ... to w sumie pierwszy krem na noc jaki odwazylam sie uzywac... i nie natluszcza mi twarzy, nic mi nie wyskakuje... a skora jest po nim gladka... wiec mysle, ze ten do oczek tez bedzie dobry...

jak cos to moge potestowac i zobaczyc jak bedzie sie sprawowal
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:46   #63
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

tak,tak Desti potestuj
i daj znac co i jak
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:32   #64
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

ok ... co prawda cieni pod oczami nie mam... ale najblizszy czas bedzie dosc stresujacy wiec kto wie ... a ten kremik i na inne rzeczy ma byc dobry ... z pomaranczowego bylam zadowolona... mam nadzieje, ze z tym tez tak bedzie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:39   #65
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

Witam, wiem, ze byla masa watkow o kremach pod oczy, ale nie moge w wyszukiwarce znalezc wlasnie tego o co mi chodzi. Mam na mysli kremik przeciwko pierwszym, drobnym (choc widocznym) zmarczkom pod oczami.

Jest kilka watkow o cieniach pod oczami, ale nie o takie dzialanie mi chodzi, bo moim strapieniem nie sa glownie cienie, lecz wlasnie zmarszczki. Uzywalam wielu kremow silnie nawilzajacych (lacznie z Sisley oraz zachwalanym na KWC Citrobiotic), ktore maja dzialanie nawilzajace, owszem - nawilzaja skore, ale te drobne zmarszczki ciagle nie znikaja!...
I dlatego mysle, ze powinnam zabrac sie za jakis krem naprawde o delikatnym przeciwzmarszczkowym dzialaniu.
Podzielcie sie prosze opiniami, jesli czegos dobrego (lub niedobrego uzywalyscie), lub odeslijcie na jakies linki...
__________________


Edytowane przez jowisia
Czas edycji: 2006-03-21 o 15:05
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:19   #66
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

Najlepszym kremem przeciwzmarszczkowym jest FILTR przeciwsloneczny. o kremach z filtrami napisano tu chyba 20-tomowa encyklopedie, takze łatwo cos znajdziesz. A i zawsze mozesz dopytac.
Zaleta kremow z wyskomi filtrem jest to, ze mozna je stosowac rowniez i pod oczy [np. Avene, ja uzywam na zmiane mleczka i emulsji]. Wszelkie kremy "przeciwzmarszczkowe" i tak nie uchronia cie przed dalszymi zmanami jesli nie zapewnisz skorze pod oczami ochrony przeciw uvb, a zwlaszcza uva.
zmarszcki mimiczne dobrze wygladzaja retonoidy, ale:
1) nie kazdy moze je stosowac pod oczami
2) teraz juz nie czas zeby rozpoczynac kuracje, bo wiosna za ragiem, poczekaj do jesieni

Poki co polecam jeszcze raz filtry, przynajmniej zatrzymasz dalsze zmiany.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:31   #67
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

Cytat:
Napisane przez L_V
Najlepszym kremem przeciwzmarszczkowym jest FILTR przeciwsloneczny. o kremach z filtrami napisano tu chyba 20-tomowa encyklopedie, takze łatwo cos znajdziesz. A i zawsze mozesz dopytac.
Zaleta kremow z wyskomi filtrem jest to, ze mozna je stosowac rowniez i pod oczy [np. Avene, ja uzywam na zmiane mleczka i emulsji].
Dziekuje ci bardzo za odpowiedz L_V.

Kremy przeciwzmarszczkowe, o ktorych piszesz, te z filtrem, maja rozumiem zapobiegac zmarszczkom? (w przyszlosci). A mi chodzi glownie o to, jak zlikwidowac te juz istniejace..

Swoja droga, musze rzeczywiscie zaczac uzywac kremikow z filtrem. Zapobiegawczo. Ale czy te na twarz (aktualnie YSL z filtrem SP8) moge tez wsmarowywac pod oczy..? I bedzie do dla nich ochrona?
I jeszcze jedno glupie pytanie : moj podklad (Kanebo) tez ma filtry, wsmarowuje zawsze odrobine pod oczy tez, wiec ochrona tego miejsca jest..?
Jesli nie, to jakie konkretne kremy z filtrem pod oczy moglabys mi polecic?

Cytat:
Napisane przez L_V
zmarszcki mimiczne dobrze wygladzaja retonoidy, ale:
1) nie kazdy moze je stosowac pod oczami
2) teraz juz nie czas zeby rozpoczynac kuracje, bo wiosna za ragiem, poczekaj do jesieni
Poki co polecam jeszcze raz filtry, przynajmniej zatrzymasz dalsze zmiany.
No wlasnie. Retonoidy juz chyba nie teraz. Ale tymczasowo czego uzywac, zeby wygladzic te drobne zmarszczki juz istniejace?!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:51   #68
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

Hmm..po kolei. Nie musisz kupowac specjalnego kremu pod oczy..kazdy krem z WYSOKIM filtrem bedzie swietnie sie sprawdzal w tej funkcji. Wysoki filtr, to dla mnie taki powyzej spf40, czyli "8" raczejodpada. Firmy ktore maja w ofercie kremy z wysokimi filtrami to" Avene, La roche posay, vichy, SVR, Bioderma - to sa filtry fotostabilne. Z tego co wiem, kanebo, ysl i inne "wysokopolkowe" kremy nie maja stabilnych filtrow, niestety
Dodam jeszcze, ze znalezienie odpowiedniego filtra dla siebie to trudna sztuka. ja np. nie lubie tych z vichy, a uwielbiam avene [woda termalna, zero alkoholu, skora twarzy i pod oczami swietnie nawilzona, nie migruja do oczy, nie biela, nie walkuja sie]. Dodatkowo, na filtry avene mozesz uzywac KAZDEGO podkladu i pudru [na filtry, ktore maja w skladzie PARSOL talk i mika znajdujace sie w kosmetykach moga dzialac destabilizujaco].

Jesli chodzi o spłycenie istniejacych zmarszczek, to moze jakis preparat z wit C? Active C ma pozytywne opinie wsrod dziewczyn, tak samo flavo-c. I jeszcze jedno - "krem pod oczy" to tak naprawde zwykly krem, ktory malo czym sie rozni od kremow do twarzy z tej samej linii peilegnacujnej [zazwyczaj jest nawet slabszy w dzialaniu], wiec mozesz uzywac kremu, ktory stosujesz na twarz.
ja na noc nakladam poki co diacneal od avene[retinaldehyd + kwas glikolowy] a na dzien serum z wit C i na to filtr avene. i jest OK


Aha, z kremow z filtrem moge ci polecic to co sama stosowałam, a wiec:
1) Mleczko [lait] 50+ od avene - bardzo fajnie nawilza [100ml!!!]
2) emulsja 50+ od avene- tez bardzo dobra [50ml]
3) FLuide extreme od laroche posay - niby OK, ale dla mnie za t;usty i wodnista formula utrudnia aplikacje

ALE, musisz niestety sama wszystkiego sprobowac, bo z filtrami to roznie bywa. To co dobre dla mnie, niekoniecznie posluzy Tobie.
I najwazniejsze - zeby uzyskac stopien ochrony deklarowany na opakowaniu filtra, musiz go nałozyc okolo 2 ml na twarz [dokladnie to 1,8], a to duzo!!!!

Polecam lekture watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=89045

zajmie Ci ze 3 wieczorki...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:33   #69
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

Jowisiu, rady L_V są bardzo cenne

Ja przekopałam to forum oraz KWC we wszystkich kierunkach w poszukiwaniu odpowiedzi na identyczne pytanie.

Wcześniej testowałam na sobie najróżniejsze kremy, sera (przepraszam - jak się tworzy liczbę mnogą od "serum"?), ampułki; wiele pochodziło z najwyższych półek. Następnie przyszła pora na mazidła "naturalne", kosmetyczne hity i super nowości; z wit. C, z pseudo botoxem, lifgtingujące - no cuda świata po prostu, oraz korektory i kosmetyki optycznie wygładzające (np. Kanebo). Nic z tego

Moje wnioski na przyszłość są takie: nawilżać, nie oszczędzać na filtrach i nakładać je szczodrą ręką, unikać obciążających skórę korektorów i wklepywania pod oczy podkładów, które uwidaczniają pierwsze zmarszczki, a raczej - umówmy się, moje kochane - zmarszczeczki
Używanie naprawdę doskonałego płynu do demakijażu oraz noszenie okularów przeciwsłonecznych też nie zaszkodzi.

Polecam:
  • na dzień: filtry (muszą być wysokie, najlepiej Avene lub Biodermy), które doskonale nawilżają, chronią i rozświetlają skórę;
  • na noc: Juvit, na zmianę z kremem lub balsamem dr Hauschki;
  • do demakijażu: płyn micelarny Biodermy;
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:51   #70
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

A ja ostatnio kupiłam krem pod oczy do skóry wrażliwej z wit.C+fitohormony z czerwonej koniczyny FLOS LEK'u
i wiecie...jest naprawdę niezły
Ukoił moją skórę po kilku próbach odmłodzenia tej części twarzy DIACNEAL'em i ogólnie fajnie wygląda moja skóra po nim.Nawilżona,lekko wygładzona...jestem szczerze zdziwiona i będę bacznie przyglądać co dalej się dzieje
Ale oczywiście filtry na dzień jak najbardziej popieram
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 21:44   #71
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

przeszukalam polskie drogerie i okazuje sie , ze tej serii u nas jeszcze nie ma,
desti tym bardziej czekam na twoje relacje, bo ja juz jestem e kraju, ale kuzynka zjezdza na swieta, tobym sobie ten kremik zamowila
zreszta chyba i tak zamowiechyba , ze uslysze od ciebie jakies straszne wiesci..
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 22:21   #72
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

oczka jeszcze mam na miejscu ... ja tam prawde mowiac nie widze roznicy miedzy tym kremem a wersja pomaranczowa z retinolem i wit.E ... ale w sumie co po 3 dniach mozna powiedziec ... testuje dalej ... ale strasznych wiesci raczej nie uslyszysz wiec mozesz go sobie zamowic... ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 00:19   #73
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

Moglabym poprosic o pierwsze 5 pozycji ze skladu?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 13:46   #74
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

dobrze, ze mam jeszcze kartonik ... prosze bardzo pierwsze piec ...

water, corn starch, glycerin, cyclopentasiloxane, hydrogenated polyisobutene
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:49   #75
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

Cytat:
Napisane przez desti
dobrze, ze mam jeszcze kartonik ... prosze bardzo pierwsze piec ...

water, corn starch, glycerin, cyclopentasiloxane, hydrogenated polyisobutene

Dziekuje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:35   #76
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

i co Hexxanko, czy na podstawie tych wiadomosci mozesz cos powiedziec na temat tego kremiku,a w szczegolnosci na jego potencjalne dzialanie na since pod oczami?bo ja sie na tym kompletnie nie znam
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:56   #77
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

Wedle tego,co pamietam i doczytalam to ten krem powinien calkiem dobrze sie spisywac te piec skladnikow wydaje sie byc dobra kombinacja w stosunku do utrzymania odpowiedniego nawilzenia skory pod oczami a co za tym idzie,skora stanie sie wygladzona i sprezysta.
Czy zniweluje since pod oczami? hmmm wydaje mi sie,ze tak na mnie podobnie dziala zel Flos Leku ale nie mam juz niestety opakowania i nie pamietam skladu.
W tym przypadku bylam bardziej ciekawa czy czasem ten krem nie zawiera czegos,co potrafi mnie uczulac i z regulu sprawdzam pierwszych 5 pozycji
Przyznam sie,ze zaluje ze tego kremu nie ma w PL

Chyba ze wypowiedza sie jeszcze ekspertki od skladow,bo ja czynie pierwsze kroki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:02   #78
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

Witajcie
Mam ten krem od jakiegos czasu ale powiem Wam ze nie jestemzadowolona.Myslalam ze nawilzy mi skore pod oczami ale nie sprawdzil sie jesli o mnie chodzi.Moze dlatego ze mam dosc wymagajaca i wrazliwa skore pod oczami.Szukam od jakiegos czasu dobrze nawilzajacego kremu pod oczy-moze cos polecicie z wlasnego doswiadczenia.Jesli chodzi jeszcze o ten krem Garniera to po nalozeniu mialam uczucie sciagania skory i tak tez sie czulam po odczekaniu dluzszej chwili.Konczylo sie ze zmywalam go i nakladlaam inny.Pozdrawiam
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:44   #79
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

Desti, jak tam doniesinia z frontu?
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 19:03   #80
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

bez zmian ... jak dla mnie nawilza dobrze, skora jest delikatna... zadnych nagatywnych spostrzezen nie mam ... zreszta z kremu na noc z tej serii tez jestem bardzo zadowolona ... do tego ladnie pachna i sa bardzo wydajne...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:43   #81
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

no to chyba sie skusze
oby mi jeszcze te since zmniejszyl , to by bylo cudo
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:03   #82
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

no wlasnie z tymi sincami to niestety nie wiem czy jest skuteczny czy nie... bo takiego problemu nie mam... ale wyprobowac warto... ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:09   #83
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

Cytat:
Napisane przez Bettinah_77
Witajcie
Mam ten krem od jakiegos czasu ale powiem Wam ze nie jestemzadowolona.Myslalam ze nawilzy mi skore pod oczami ale nie sprawdzil sie jesli o mnie chodzi.Moze dlatego ze mam dosc wymagajaca i wrazliwa skore pod oczami.Szukam od jakiegos czasu dobrze nawilzajacego kremu pod oczy-moze cos polecicie z wlasnego doswiadczenia.Jesli chodzi jeszcze o ten krem Garniera to po nalozeniu mialam uczucie sciagania skory i tak tez sie czulam po odczekaniu dluzszej chwili.Konczylo sie ze zmywalam go i nakladlaam inny.Pozdrawiam

hmmm... ja z kremow Garniera pod oczy jestem zadowolona... wczesniej uzywalam Biothermu i Nivea... i zaden z nich mi tak dobrze nie sluzyl jak wlasnie Garniera... wiec niestety nie wiem jaki dla Ciebie bylby dobry...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:13   #84
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

no dobrze to ja się zapytam na forum heh.....

na dzień używam biodermy....50 mieszam z emulsją (mleczekiem )
zastanawiam się nad używaniem diacnealu na noc ale widzę jeden problwem czytam czytam i wszedzie piszę ze jest on przeznaczony do cery trądzikowej skłonnej do wyprysków ,a a ja mam typową cerę hmmm..napisze tak prawie wszedzie jest normalna tylko skrzydełka nosa i troszke czoła jest wysuszone więc moge podpiąc ją pod mieszaną ze skołnnością do naczynek...Czyli chyba diacneal odpada??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 15:28   #85
juti81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 21
krem pod oczy serii Jantar Farmona

Hej dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się od jakiego wieku powienno sie zacząć uzywać przeciwzmarszczkowych kremów po oczy a konkretnie tego wymienionego w tytule?
juti81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 09:38   #86
karolayna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Cool Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy - Dla kogo?

Czy tego kremiku może używać 17-latka? z góry dzięki za odp Ps.Nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie..
karolayna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 10:49   #87
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy - Dla kogo?

Producent sugeruje, że po 20 roku życia dopiero.
Chociaż krem nie wydaje się byc strasznie mocny.
Niektórzy twierdzą, żeeby nie trzymac się takich reguł.
A jesteś pewna, że krem pod oczy jest Ci absolutnie niezbędny?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 11:18   #88
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy - Dla kogo?

Kremy dobiera się do potrzeb skóry, a nie do wieku
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:35   #89
karolayna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy - Dla kogo?

Mam male "zagłębienia" niby jeszcze nie zmarszczki ( nie ten wiek) no ale może lepiej działać wcześniej niż później..?
karolayna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:56   #90
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy - Dla kogo?

A kozie mleko jest przeciwzmarszczkowy?
Może jednak postaw na nawilżanie i kup nawilżający krem pod oczy
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.