Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-04, 14:39   #451
gosia91krk
Przyczajenie
 
Avatar gosia91krk
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez sylwia_kasprzyk Pokaż wiadomość
cybex obecnie dość popularny
mima też coś wartego uwagi
rzadko mówi się o wózkach concord a to na pewno też wózki z półki wysokiej
joolz, bugaboo są jak dla mnie dość oklepane
Jadę 1.12 do Łodzi na otwarcie bobowózki tam chyba przekrój wszystkich wózków a i może jakaś okazja na wózek się trafi
Ostatnio duuużo oglądałam. Mima jak dla mnie to takie jajo na stelarzu, jakoś totalnie mi nie pasuje. Widziałam też Stokke (całkiem fajne, ale chyba też nie mój styl, zwyczajnie mi nie pasuje). Główny pojedynek to był u mnie cybex priam koi (ten z rybkami) i silver cross pioneer z kolekcji expedition. Postanowiłam, że wezmę ten drugi, moim zdaniem równie ładny i stylowy, a cenowo znacznie taniej.

Przy większych kwotach warto podzwonić w różne miejsca, można trochę przyoszczędzić
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
- Jonathan Carroll
gosia91krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:15   #452
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez sylwia_kasprzyk Pokaż wiadomość
cybex obecnie dość popularny
mima też coś wartego uwagi
rzadko mówi się o wózkach concord a to na pewno też wózki z półki wysokiej
joolz, bugaboo są jak dla mnie dość oklepane
Jadę 1.12 do Łodzi na otwarcie xxx tam chyba przekrój wszystkich wózków a i może jakaś okazja na wózek się trafi
Concord i Jane to jeden koncern jest.
O ile Jane jeszcze ma ceny ok, to Concord w Polsce ma cenę z kosmosu. Jest mnóstwo miejsc w necie gdzie 3w1 można znaleźć od 400euro, a w PL ponad 4 tys zł, spacerówka Wanderer poniżej 200euro, a w PL 2tys zł.
Dlatego rzadko się o tych wózkach mówi, bo ceny są zawyżone. Do tego Bugaboo nie jest oklepane, tylko jest całkiem przemyślanym wózkiem ( i ma mnóstwo kopii na rynku to o czymś świadczy ), który nie traci tak strasznie na wartości jak swoja konkurencja z tej samej półki cenowej ( np. Cybex Priam ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 18:30   #453
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Concord na niemieckich stronach bywa często w promocji, patrząc po stronach z wózkami i wyszukiwarkach cenowych, które rejestrują najniższe oferty na przestrzeni ostatniego roku. Przy Bugaboo czy Joolz nie ma dostępnych nowych wózków za polowe ceny katalogowej.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 06:11   #454
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Wynika z poniższego, że dziewczyny piszące o upadku Teutonii miały rację.
Na swoim profilu producent tego wprost nie pisze, ale pojawiają się takie informacje w komentarzach.
https://www.facebook.com/teutonia/
Firma ogłosiła upadłość i część osób ma już zastrzeżenia co do serwisu wózków.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 09:57   #455
dorotea22
Przyczajenie
 
Avatar dorotea22
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

a ja o nich nie słyszałam wcale, nie jestem pewna czy widziałam w sklepie nawet

Edytowane przez dorotea22
Czas edycji: 2017-12-08 o 10:00
dorotea22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 22:17   #456
rising star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziewczyny poradzcie!

Planuje kupić wózek dla dzidziusia, który przyjdzie na świat za ok 6 m-cy. Chciałabym kupić coś fajnego, niekoniecznie po najniższej linii oporu (najtańszego), ale nie chce też wydawać 4 tysięcy na wózek, który posłuży mi przez dwa, mac 3 lata (w tej cenie kupiłam swój pierwszy samochód, który miałam przez 5 lat! ).

Znalazłam pewne ogłoszenie:
https://m.facebook.com/story.php?sto...80950655412214

Jest to moj ukochany wózek Quinny Buzz Xtra I do tego fotelik Maxi Cosi.

Poradzcie mi, co myślicie o tym modelu, czy warto to zakupić? Pieniądze nie są duże, a wózek niezmiernie mi się podoba

Co myślicie o tym modelu?
rising star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 09:58   #457
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez rising star Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradzcie!

Planuje kupić wózek dla dzidziusia, który przyjdzie na świat za ok 6 m-cy. Chciałabym kupić coś fajnego, niekoniecznie po najniższej linii oporu (najtańszego), ale nie chce też wydawać 4 tysięcy na wózek, który posłuży mi przez dwa, mac 3 lata (w tej cenie kupiłam swój pierwszy samochód, który miałam przez 5 lat! ).

Znalazłam pewne ogłoszenie: xxx

Jest to moj ukochany wózek Quinny Buzz Xtra I do tego fotelik Maxi Cosi.

Poradzcie mi, co myślicie o tym modelu, czy warto to zakupić? Pieniądze nie są duże, a wózek niezmiernie mi się podoba

Co myślicie o tym modelu?
Kolor fajny.
Wózek na max 1,5 roku, a potem będziesz zmuszona kupić coś innego ( starszak się nie zmieści ).
Brak gondoli w zestawie ( konieczność dla noworodka )
Cena jest wygórowana jak za taki zestaw. Żadna okazja.
Ciężki jest.
Budka bez szału.
System składania w tym wózku lubi się psuć ( a używany już swoje przeszedł ).
Nie składa się do małych wymiarów.
Jeśli wózek taki super to czemu się tak szybko pozbywają
Jakikolwiek wózek byś nie wybrała nie kupuj używanego fotelika.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 08:48   #458
Anett_s
Raczkowanie
 
Avatar Anett_s
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

ja kupiłam Stokke xplory w takim komplecie od znajomych, którzy spodziewają się bliźniaków jako następne dzieci, więc im się zupełnie ten nie przyda, wszystko bardzo zadbane i bez skaz, każdą część można ściągnąć wyprać, rodzę w lipcu i taki komplet na start bardzo się przyda, stokke są bardzo funkcjonalne bo oglądałam tez już filmiki na youtube i łatwo i szybko ściąga się np gondole i zamienia na ten fotelik itp
zapłaciliśmy nie mało bo 3000zł ale myślę że na rok czy półtorej mam spokój, może i więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20171108-WA0013.jpg (103,3 KB, 180 załadowań)
__________________
Będę mamą
Termin 7.07.2018
Anett_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 09:43   #459
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anett_s Pokaż wiadomość
ja kupiłam Stokke xplory w takim komplecie od znajomych, którzy spodziewają się bliźniaków jako następne dzieci, więc im się zupełnie ten nie przyda, wszystko bardzo zadbane i bez skaz, każdą część można ściągnąć wyprać, rodzę w lipcu i taki komplet na start bardzo się przyda, stokke są bardzo funkcjonalne bo oglądałam tez już filmiki na youtube i łatwo i szybko ściąga się np gondole i zamienia na ten fotelik itp
zapłaciliśmy nie mało bo 3000zł ale myślę że na rok czy półtorej mam spokój, może i więcej.
Fajny komplet, podoba mi się zestawienie kolorów.
Jeśli jest w dobrym stanie to cena jak najbardziej ok.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 10:23   #460
Anett_s
Raczkowanie
 
Avatar Anett_s
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

no i kolor neutralny bo jeszcze nie wiem co będzie, trochę wcześnie ale nadarzyła się okazja to skorzystaliśmy
__________________
Będę mamą
Termin 7.07.2018
Anett_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 20:23   #461
HorneAudrey91
Raczkowanie
 
Avatar HorneAudrey91
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 40
Thumbs up Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Ja wstępnie wybrałam wózeczek BabyDesign Lupo Comfort New 2016, wydaje się dosyć profesjonalny, a za 1500 zł go znalazłam w ofercie xxx. Według opiinii ten wózek to zdobywca nagrody Produktu Roku Ceneo oraz złotego medalu Plebiscytu SuperMama Awards w roku 2015... Mam nadzieję że moja Emilcia za 4 miesiące będzie z niego zadowolna


Edytowane przez HorneAudrey91
Czas edycji: 2017-12-27 o 20:00
HorneAudrey91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-20, 15:16   #462
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Czy ktoś miał do czynienia z wózkiem bugaboo buffalo? Myślę nad cameleonem ale jednak wolalabym coś bardziej terenowego ale nie znam nikogo kto miałby buffalo i nie wiem jak duża jest różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 09:25   #463
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Czy ktoś użytkuje Baby Design Husky z 2015 roku??? jakie macie opinie??
tp mam za miesiąc, więc gondola posłuży do połowy roku a potem spacerówka...jak się Wam sprawdzał ten wózeczek?

Ewentualnie ktoś ma pomysł na coś podobnego, tylko lżejszego i o mniejszym gabarycie? Może mi się nie zmieścić do bagażnika o wym ok 90x55x50cm

Edytowane przez klaudetka
Czas edycji: 2018-01-04 o 11:15
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 17:17   #464
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Czy ktoś użytkuje Baby Design Husky z 2015 roku??? jakie macie opinie??
tp mam za miesiąc, więc gondola posłuży do połowy roku a potem spacerówka...jak się Wam sprawdzał ten wózeczek?

Ewentualnie ktoś ma pomysł na coś podobnego, tylko lżejszego i o mniejszym gabarycie? Może mi się nie zmieścić do bagażnika o wym ok 90x55x50cm
Jeszcze podpytam jakbyście porównały BD do Joolz Day??
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:49   #465
Bejbi Bunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: pomóżcie w wyborze wózka dziecięcego

Cytat:
Napisane przez martaja21 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i tatusiów
Zbliżam się już ogromnymi krokami do porodu i do wyboru wózka zostało mi już naprawdę niewiele czasu. Proszę napiszcie jakie wózki polecacie??? Przejrzałam już strony różnych firm oferujących swoje wózki no tak wszyscy zachwalają swoje. Ale jaka jest rzeczywistość?? Mieszkam na wsi gdzie nie ma dróg asfaltowych powiedzcie jakie koła? Skrętne czy nie? Czy opłaca się kupować 3w1? Jestem mega niezdecydowana i liczę na waszą podpowiedź
Ja polecam Bebetto 2w1. Fotelik do auta to wiadomo, że lepiej zainwestować osobno w coś bezpiecznego po szeregu testów. Ale sami mamy Bebetto Holland 2w1 i jestesmy bardzo zadowoleni. Mieszkamy w mieście, ale spacery po górach, lasach to norma dla nas, więc odpowiadały nam duże pompowane koła w tym wózku, skrętne no i bardzo fajna amortyzacja. Na różne wyboiste tereny to istotna cecha. Poza tym zależało nam, by gondola była duża, bo córcia z października, więc w gondoli będzie całą zimę, a wiadomo, że kombinezony, pościel zajmują miejsce. Mamy ten wózek 3 miesiące i polecamy. Ze spacerówki mieliśmy okazję skorzystać u znajomych i też fajnie. Swoją uruchomimy pewnie wiosną Ogólne na trudne do pokonania tereny można polecić. Szybko i łatwo się tez składa/rozkłada. Jestem raczej drobna kobietą a radzę sobie też sama z targaniem go, więc mimo, że te 2w1 są cięższe, to wcale nie ma takiej tragedii
Bejbi Bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 09:27   #466
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Witajcie,

Czy któraś z was miała wózek baby jogger city mini gt ? To Rozważam jego zakup dla noworodka - z gondolą kompaktową . Wydaje mi się bardzo fajny, opinie na necie też ma dobre. Gondola mi pasuje, bo można ją wyjąć i przenieść maluszka do domu bez wyjmowania. Jest też dosyć lekka i sam wózek też z tych lżejszych 9,5 kg.
Proszę o opinie mam, które użytkują wózek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baby-jogger-city-mini-gt-gondola.jpg (84,5 KB, 89 załadowań)
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 21:30   #467
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Czy któraś z was miała wózek baby jogger city mini gt ? To Rozważam jego zakup dla noworodka - z gondolą kompaktową . Wydaje mi się bardzo fajny, opinie na necie też ma dobre. Gondola mi pasuje, bo można ją wyjąć i przenieść maluszka do domu bez wyjmowania. Jest też dosyć lekka i sam wózek też z tych lżejszych 9,5 kg.
Proszę o opinie mam, które użytkują wózek.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...r#post64018036
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 10:09   #468
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2


Dziękuję, z tego postu widzę, że polecasz ten wózek. Żadnych jednak opinii o tym wózeczku nie widzę . Czy możesz napisać coś więcej o nim, użytkowałaś go? Masz może doświadczenia z gondolą, czy tylko ze spacerówką?
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 16:39   #469
gosia91krk
Przyczajenie
 
Avatar gosia91krk
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Ja pozostałam przy swoim i wzięliśmy Silver Cross Pioneer Expedition i gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję, to chyba byłaby taka sama Wykosztowaliśmy się, ale jest fantastyczny
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
- Jonathan Carroll
gosia91krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 09:59   #470
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Witam,

mam pytanie: czy któraś zna wózek Valco Baby Snap 4 i mogłaby się podzielić odczuciami nt. jego użytkowania?? Interesuje mnie zarówno spacerówka, jak i wersja głęboka.

To chyba najlżejszy wózek na rynku i jestem ciekawa jak zdaje egzamin.
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 10:32   #471
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Witam,

mam pytanie: czy któraś zna wózek Valco Baby Snap 4 i mogłaby się podzielić odczuciami nt. jego użytkowania?? Interesuje mnie zarówno spacerówka, jak i wersja głęboka.

To chyba najlżejszy wózek na rynku i jestem ciekawa jak zdaje egzamin.
Do miasta może ok, ale jeśli nie zależy Ci na amortyzacji, bo tego typu wózki jej nie mają. Coś podobnego to Baby Jogger mini gt, ale ten ma pompowane koła.
TFK Dot z gondolą też względnie lekki jest.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 17:03   #472
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał do czynienia z wózkiem bugaboo buffalo? Myślę nad cameleonem ale jednak wolalabym coś bardziej terenowego ale nie znam nikogo kto miałby buffalo i nie wiem jak duża jest różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
- buffalo wydaje się na żywo nieco masywniejszy i większy
- cameleon za pomocą jednego 'kliku' zmienia się położenie rączki na widok na dziecko/ na plecki dziecka. Kiedy w buffalo trzeba wypinać całe siedzisko by zmienić kierunek pozycji dziecka
- buffalo jest cięższy oraz większy po złożeniu (wersja ze spacerówką waży 12 kg, kiedy cameleon tylko 9kg)
- podczas jazdy próbnej wózkami, nie zauważyłam żeby cameleon był w tyle za buffalo. Wydaje mi się nawet bardziej zwrotny


Generalnie zastanawiałam się nad tymi dwoma modelami, jednak cameleon wygrał. Bardzo spodobała mi się edycja kite, dokupiłam przednie terenowe koła i mam alternatywe na wycieczki po lesie Przeważył również fakt, iż cameleona w późniejszym czasie dużo łatwiej sprzedać niż buffalo (tak mi się przynajmniej wydaje po obserwacji olx oraz allegro)

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2018-02-18 o 17:06
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:45   #473
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Czy któraś z was miała wózek baby jogger city mini gt ? To Rozważam jego zakup dla noworodka - z gondolą kompaktową . Wydaje mi się bardzo fajny, opinie na necie też ma dobre. Gondola mi pasuje, bo można ją wyjąć i przenieść maluszka do domu bez wyjmowania. Jest też dosyć lekka i sam wózek też z tych lżejszych 9,5 kg.
Proszę o opinie mam, które użytkują wózek.
Przejrzałam różne fora i mam jednak wątpliwości , czy city mini gt jest odpowiedni z gondolą dla niemowlaka. Podobno jest to twardy wózek bez praktycznie żadnej amortyzacji.

W związku z tym , czy możecie mi polecić jakiś wózek koniecznie z pompowanymi skrętnymi kołami i amortyzacją ? Może być 3 kołowy.Ważne jest dla mnie, żeby gondola była lekka , bo będę ją wnosić na 4 p, a stelaż zostawiać na klatce.

Miałam kiedyś wózek jane slalom - zdziwiłam się ,że ich już nie produkują - był rewelacyjny moim zdaniem. Boję się kupić używkę, bo już sie kilka razy sparzyłam przy 1 dziecku. Czy Jane ma w ogóle jakieś wózki z pompowanymi kołami ? Widzę ,że zachwalacie jane muum- jest niezły, tylko te koła piankowe. Czy da rady na polnych drogach ? Mieszkam w mieście, jednak moje osiedle jest na obrzeżach i mam blisko rzekę i las, bardzo lubimy tam spacerować z psem i muszę mieć taki wózek, żeby dał radę po wertepach.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 11:10   #474
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Przejrzałam różne fora i mam jednak wątpliwości , czy city mini gt jest odpowiedni z gondolą dla niemowlaka. Podobno jest to twardy wózek bez praktycznie żadnej amortyzacji.

W związku z tym , czy możecie mi polecić jakiś wózek koniecznie z pompowanymi skrętnymi kołami i amortyzacją ? Może być 3 kołowy.Ważne jest dla mnie, żeby gondola była lekka , bo będę ją wnosić na 4 p, a stelaż zostawiać na klatce.

Miałam kiedyś wózek jane slalom - zdziwiłam się ,że ich już nie produkują - był rewelacyjny moim zdaniem. Boję się kupić używkę, bo już sie kilka razy sparzyłam przy 1 dziecku. Czy Jane ma w ogóle jakieś wózki z pompowanymi kołami ? Widzę ,że zachwalacie jane muum- jest niezły, tylko te koła piankowe. Czy da rady na polnych drogach ? Mieszkam w mieście, jednak moje osiedle jest na obrzeżach i mam blisko rzekę i las, bardzo lubimy tam spacerować z psem i muszę mieć taki wózek, żeby dał radę po wertepach.
A jane slalom miał dobrą amortyzację ?

Już w tym wątku polecałam wcześniej Britax B-Motion 3 kołowy ( nie 4, bo koła z przodu są małe ). Uważam go za dobry wózek, z amortyzacją wyczuwalną, nie jakiś mega ciężki i nie ultra lekki.
Masz do wyboru różne gondolki Britax miękką z uszami, twardą klasyczną i twardą od modelu Affinity.
https://dino.sklep.pl/nowy/miekka-go...7-p-22350.html
https://dino.sklep.pl/nowy/gondola-d...6-p-22348.html
http://www.sklep-tosia.eu/britax-gon...p2430_k219_m57
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 13:39   #475
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A jane slalom miał dobrą amortyzację ?

Już w tym wątku polecałam wcześniej Britax B-Motion 3 kołowy ( nie 4, bo koła z przodu są małe ). Uważam go za dobry wózek, z amortyzacją wyczuwalną, nie jakiś mega ciężki i nie ultra lekki.
Masz do wyboru różne gondolki Britax miękką z uszami, twardą klasyczną i twardą od modelu Affinity.
https://dino.sklep.pl/nowy/miekka-go...7-p-22350.html
https://dino.sklep.pl/nowy/gondola-d...6-p-22348.html
http://www.sklep-tosia.eu/britax-gon...p2430_k219_m57


Dziękuję, przyjrzę się temu wózkowi, nie widziałam go nigdy na żywo.

Jeżeli chodzi o slaloma, to miał dobrą amortyzację, używałam wersji spacerowej,ale do wyboru było kilka różnych gondolek w tym gondola i fotelik w jednym. Woziłam w nim dziecko do 20 kg - wszystkie parasolki mogły się schować, naprawdę leciutko się prowadził i siedzisko było mega duże - nie mam pojęcia , czemu go wycofali z produkcji. Był też lekki (9,5 kg) co przy jego funkcjonalności naprawdę dobry wynik. Jedyny minus, że nie był bardzo kompaktowy po złożeniu, ale mieścił się w sedanie, więc ok. Serio kupiłabym go jeszcze raz.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 20:09   #476
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez gosia91krk Pokaż wiadomość
Ostatnio duuużo oglądałam. Mima jak dla mnie to takie jajo na stelarzu, jakoś totalnie mi nie pasuje. Widziałam też Stokke (całkiem fajne, ale chyba też nie mój styl, zwyczajnie mi nie pasuje). Główny pojedynek to był u mnie cybex priam koi (ten z rybkami) i silver cross pioneer z kolekcji expedition. Postanowiłam, że wezmę ten drugi, moim zdaniem równie ładny i stylowy, a cenowo znacznie taniej.

Przy większych kwotach warto podzwonić w różne miejsca, można trochę przyoszczędzić

Dla mnie Minima to śliczny model. Minimalistyczny, nowoczesny, lekki i zwinny Poza tym jak na spacerowkę- funkcjonalny, a cena stosunkowo przystępna.
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 10:34   #477
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

My kupiliśmy używany Baby Design Husky i po pierwszych spacerach z noworodkiem jesteśmy bardzo zadowoleni oby tak dalej!
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 12:24   #478
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dziękuję, przyjrzę się temu wózkowi, nie widziałam go nigdy na żywo.

Jeżeli chodzi o slaloma, to miał dobrą amortyzację, używałam wersji spacerowej,ale do wyboru było kilka różnych gondolek w tym gondola i fotelik w jednym. Woziłam w nim dziecko do 20 kg - wszystkie parasolki mogły się schować, naprawdę leciutko się prowadził i siedzisko było mega duże - nie mam pojęcia , czemu go wycofali z produkcji. Był też lekki (9,5 kg) co przy jego funkcjonalności naprawdę dobry wynik. Jedyny minus, że nie był bardzo kompaktowy po złożeniu, ale mieścił się w sedanie, więc ok. Serio kupiłabym go jeszcze raz.
Britax będzie podobny zatem. 3 latek się mieści, a amortyzacja wyczuwalna, zwłaszcza na tył.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 08:52   #479
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

16kg z gondolą to nie jest lekki wózek. Torba w wózku , w dodatku taka to żaden szał. Mała spacerówka na wielkim i nieporęcznym stelażu z amortyzatorem , który się dziwnie obniża po przesiadce dziecka do spacerówki. Nie wielofunkcyjny i nie starczy na długo .
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 08:32   #480
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

zakładam, że większość tu ma doświadczenie jeżeli chodzi o wózki więc moje pytanie: na co zwracać uwagę przy zakupie? nie chodzi mi tu o konkretną markę czy model a o wskazówki co dla Was było istotne, czy macie jakieś uwagi lub zastrzeżenia co Wam przeszkadzało w późniejszym użytkowaniu?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 15:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.