On nie chce fotografa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-23, 08:44   #1
Patrycja1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17

On nie chce fotografa


Witajcie!
Za rok biorę ślub i zawsze marzyłam, żeby mieć na pamiątkę profesjonalne zdjęcia zarówno ze ślubu jak i z wesela, niestety w tej kwestii zderzam się z murem niechęci mojego TŻ. Ogólnie jest przeciwnikiem zdjęć od zawsze, po prostu ich nie lubi, w kwestii pamiątkowych z tego dnia zgodził się na plener, reszta to dla niego zbędny przepych, tym bardziej, ze mamy już kamerzystę.
Co doradzicie? Próbować przekonać czy dać sobie spokój?
Patrycja1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 10:35   #2
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: On nie chce fotografa

Ja bym nie przekonywała, sporo czasu jeszcze, może mu się zmieni wizja lub zmięknie, i wtedy wrócicie do tematu. Mój w ogóle nie chciał brać fotografa, a za jakiś czas sam wrócił do tematu, a nawet zabrał się za załatwianie.



Inna sprawa, że osobiście wolałabym zdjęcia ze ślubu, niż zdjęcia z pleneru, i zdjęcia w ogóle, zamiast filmu, do którego rzadko się wraca. No ale ile ludzi, tyle opinii.
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 14:54   #3
Psychiatra
Przyczajenie
 
Avatar Psychiatra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: On nie chce fotografa

"zawsze marzyłam" Jak dla mnie sama sobie już odpowiedziałaś. Jeśli go nie weźmiecie, postąpisz wbrew sobie. Goście na pewno będą robili zdjęcia więc jakieś i tak się pojawią. Nie lepiej, aby były to profesjonalne fotografie, które staną się piękną pamiątką? PM powinien uszanować Twoje zdanie, nikt nie będzie go zmuszał, do ich oglądania za to Tobie sprawią wiele radości. Jeśli On nie czuje się dobrze na zdjęciach, zapewnij go, że nie wrzucisz tych, na których będzie się pojawiał, na profil społecznościowy a staną się one jedynie Waszą pamiątką do rodzinnego albumu.

Nie jest to sprawa warta pójścia na "kompromis".
Psychiatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 17:38   #4
agnefis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: On nie chce fotografa

Uważam, że zdjęcia to o wiele lepsza opcja od filmu, chyba mało kto ogląda potem film wiele razy, a zdjęcia często się ogląda. Ale to inna sprawa.

Jakie jest jego wytłumaczenie? Nie, bo nie? Czy coś innego? Dlaczego na film się zgodził, a na zdjęcia nie? Film to bardziej stresująca opcja od zdjęć, każdy twój ruch jest nagrany, więc trochę mnie to dziwi.
agnefis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 18:10   #5
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: On nie chce fotografa

fotografie ze ślubu to lepsza pamiątka. Jeśli zawsze o tym marzyłaś to postaw swojego TŻ przed faktem, żę znalazłaś już fotografa. Przynajmniej ja bym tak zrobiła.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 08:35   #6
Patrycja1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez agnefis Pokaż wiadomość
Uważam, że zdjęcia to o wiele lepsza opcja od filmu, chyba mało kto ogląda potem film wiele razy, a zdjęcia często się ogląda. Ale to inna sprawa.

Jakie jest jego wytłumaczenie? Nie, bo nie? Czy coś innego? Dlaczego na film się zgodził, a na zdjęcia nie? Film to bardziej stresująca opcja od zdjęć, każdy twój ruch jest nagrany, więc trochę mnie to dziwi.
Film był jego propozycją - w sumie to może nie propozycją, po prostu od zawsze to była dla nas opcja oczywista i tak zostało. Ze zdjęciami tłumaczył mi, że dla niego to zbędny przepych po prostu, że bedzie nagranie nie byle jakie i to wystarczy.
Patrycja1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 16:26   #7
tasmanska
Raczkowanie
 
Avatar tasmanska
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 45
Dot.: On nie chce fotografa

Powiedz mu, że za fotografa zapłacisz z własnych pieniędzy i że jest on dla Ciebie, bo Tobie na tym zależy - problem z głowy A masz już znalezionego fotografa? W zależności od tego kiedy ślub to może się pojawić problem ze znalezieniem kogoś z wolnym terminem, nie warto zwlekać.

Edytowane przez tasmanska
Czas edycji: 2017-08-12 o 15:23
tasmanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 08:29   #8
Patrycja1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez tasmanska Pokaż wiadomość
Powiedz mu, że za fotografa zapłacisz z własnych pieniędzy i że jest on dla Ciebie, bo Tobie na tym zależy - problem z głowy A masz już znalezionego fotografa? W zależności od tego kiedy ślub to może się pojawić problem ze znalezieniem kogoś z wolnym terminem, nie warto zwlekać.
Tak, fotografa już znalazłam, nie czekałam jak namówię TŻ, bo to strata czasu. Powiedziałam mu już na samym początku tak jak napisałaś, a on uparcie twierdzi, że się nie zgadza, no trudno
Patrycja1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 21:05   #9
Jaroslaw87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 4
Dot.: On nie chce fotografa

mam byc szczery to nie znoszę pozowania...podejrzewam że Twój wybranek w tej kwestii jest podobny do mnie. Jest to dla mnie sztuczne i bardzo robione na pokaz. Kobiety o tym marzą. Wydaje mi sie ze rozwiazaniem byloby by ten fotograf cykał fotki dyskretnie, z daleka, z zoomem, tak by wszystko wyszlo naturalnie a nie mowil NO TO TERAZ SIE USMIECHAMY, TERAZ JĄ CHWYĆ TAM A TY JEGO TU...ja osobiscie czegos takiego nienawidzę. Dobry fotograf powinien znaleźć rozwiązanie
Jaroslaw87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 21:21   #10
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: On nie chce fotografa

Mój mąż też był i jest antyzdjęciowy, najchętniej nie chciałby fotografa, ale nie oszukujmy się, że momenty uchwycone na zdjęciach będą dłużej zapamiętane. Nie chodzi o same zdjęcia, a o wspomnienia.
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 22:34   #11
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez Jaroslaw87 Pokaż wiadomość
mam byc szczery to nie znoszę pozowania...podejrzewam że Twój wybranek w tej kwestii jest podobny do mnie. Jest to dla mnie sztuczne i bardzo robione na pokaz. Kobiety o tym marzą. Wydaje mi sie ze rozwiazaniem byloby by ten fotograf cykał fotki dyskretnie, z daleka, z zoomem, tak by wszystko wyszlo naturalnie a nie mowil NO TO TERAZ SIE USMIECHAMY, TERAZ JĄ CHWYĆ TAM A TY JEGO TU...ja osobiscie czegos takiego nienawidzę. Dobry fotograf powinien znaleźć rozwiązanie
ty tak na poważnie? Nigdy czegoś takiego nie słyszałam.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 10:21   #12
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: On nie chce fotografa

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;77378421] ty tak na poważnie? Nigdy czegoś takiego nie słyszałam.[/QUOTE]

Oj, oczywiście, że tak bywa (na plenerach of kors, nie reportażach), czasem para jest oswojona z obiektywem i odnajduje się przed nim, a czasem staną jak kołki i trzeba poustawiać od podstaw. A nawet gdy para jest obyta, to żeby na zdjęciu wyglądali super korzystnie (np. pan młody nie zasłaniał ręką zgrabnych bioder, tylko raczej fałdę na brzuchu) koryguje się lekko ustawienie.

Raz spotkałam się z sytuacją, gdzie fotograf miał ze sobą album ze zdjęciami i pokazywał dokładne pozycje, jakich oczekuje

Jak patrzę na niektóre zdjęcia ślubne moich znajomych, znając ich od lat, w życiu bym ich nie podejrzewała o przyjęcie takich póz samemu z siebie. Ktoś im kazał patrzeć się mętnym wzrokiem w krzaki, więc się patrzą. Dziewczyny się w tym jeszcze odnajdują, ale chłopaki często wyglądają jak zbite koty

Mi najbardziej podobają się zdjęcia spontaniczne, wykonywane w miejscach, które para lubi - nie jestem zwolennikiem wywożenia wszystkich do parku, w las czy inne ruiny
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 10:51   #13
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Oj, oczywiście, że tak bywa (na plenerach of kors, nie reportażach), czasem para jest oswojona z obiektywem i odnajduje się przed nim, a czasem staną jak kołki i trzeba poustawiać od podstaw. A nawet gdy para jest obyta, to żeby na zdjęciu wyglądali super korzystnie (np. pan młody nie zasłaniał ręką zgrabnych bioder, tylko raczej fałdę na brzuchu) koryguje się lekko ustawienie.
Jest mowa o fotografie w czasie ślubu i wesela (bo na plener się zgodził), więc dlatego byłam zdziwiona.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 11:42   #14
Ka_Wu
Raczkowanie
 
Avatar Ka_Wu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 66
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez Patrycja1105 Pokaż wiadomość
Film był jego propozycją - w sumie to może nie propozycją, po prostu od zawsze to była dla nas opcja oczywista i tak zostało. Ze zdjęciami tłumaczył mi, że dla niego to zbędny przepych po prostu, że bedzie nagranie nie byle jakie i to wystarczy.
Zastanów się zatem czy chcesz obie pieczenie mieć na jednym weselu. Obecnie, coraz częściej, od takiego rozwiązania się odchodzi i wybiera jedno z dwóch. Również - nie robi się już długich filmów z całego wesela, a tylko krótkie teledyski, co zaś stanowi małą pamiątkę po uroczystości.

Może zatem przyczyną też jest fakt, że partner nie chce "obu" usług na weselu? Może warto abyście porozmawiali na temat zmiany kamerzysty na fotografa?

A swoją drogą - jeżeli wybraliście kamerzystę z dobrym sprzętem i dostajecie mimo wszystko cały materiał - to nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyście ewentualnie "wyciągnęli" zdjęcia z nagrań
Ka_Wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 14:04   #15
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: On nie chce fotografa

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;77385331]Jest mowa o fotografie w czasie ślubu i wesela (bo na plener się zgodził), więc dlatego byłam zdziwiona.[/QUOTE]

No tak, podczas reportażu z ustawianiem się nie spotkałam nigdy.
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 13:49   #16
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: On nie chce fotografa

Jesli to Twój ukochany to musicie pojsc na jakis kompromis, choc ja sobie nie wyobrazam nie miec zdjec z tego dnia, to najlepsza pamiątka
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 22:26   #17
Jaroslaw87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 4
Dot.: On nie chce fotografa

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;77378421] ty tak na poważnie? Nigdy czegoś takiego nie słyszałam.[/QUOTE]

no to już "słyszysz"
mówię całkiem poważnie
lubię zdjęcia, ale nie lubię zdjęć pozowanych lub wymuszających we mnie pewne zachowania, coś w tym dziwnego?
To wy kobiety marzycie o idealnym albumie, bez skazy bo jakaś tam kolezanka tez taki ma i nie mozecie być gorsze od drugiej
Jaroslaw87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 18:24   #18
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez Jaroslaw87 Pokaż wiadomość
no to już "słyszysz"
mówię całkiem poważnie
lubię zdjęcia, ale nie lubię zdjęć pozowanych lub wymuszających we mnie pewne zachowania, coś w tym dziwnego?
To wy kobiety marzycie o idealnym albumie, bez skazy bo jakaś tam kolezanka tez taki ma i nie mozecie być gorsze od drugiej
Ale z kolei kamera uchwyci każdy ruch, przy kamerze wygląda się bardziej niekorzystnie niż na zdjęciach. I to, o czym mówisz, to jest raczej praktyka sprzed kilkunastu lat, że sztuczne, pozowane zdjęcia na sztucznym tle itd. Owszem, przy plenerze są pozy, ale dobry fotograf sprawi, że nie będzie to wyglądało sztucznie. Widziałam trochę zdjęć plenerowych i naprawdę, wiele z nich wygląda bardzo naturalnie. A przy reportażu to w ogóle już takich rzeczy nie ma, o których mówisz.
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 14:52   #19
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: On nie chce fotografa

na twoim miejscu zamieniłabym kamerzystę na fotografa - w drodze kompromisu
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-02, 11:47   #20
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez Jaroslaw87 Pokaż wiadomość
no to już "słyszysz"
mówię całkiem poważnie
lubię zdjęcia, ale nie lubię zdjęć pozowanych lub wymuszających we mnie pewne zachowania, coś w tym dziwnego?
To wy kobiety marzycie o idealnym albumie, bez skazy bo jakaś tam kolezanka tez taki ma i nie mozecie być gorsze od drugiej
Profesjonalny fotograf nie robi na weselu pozowanych zdjęć tylko naturalne zdjęcia, podczas wesela się go nawet nie zauważa. Na tym polega reportaż ślubny. Chyba że para młoda robi na sali zdjęcia z gośćmi, gdy ktoś np poprosi o takie portretowe pozowane. To fotograf może doradzić jak się ustawić, żeby wszyscy się w obiektywie zmiescili ;-)

Ja miałam tylko fotografa bez kamerzysty i nie żałuję.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 17:50   #21
palinek
Przyczajenie
 
Avatar palinek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
Dot.: On nie chce fotografa

Zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka! Jakbym miała wybierać, to wolałabym zrezygnować z kamerzysty, a postawić na dobre zdjęcia. Może uda się jeszcze dojść z narzeczonym do konsensusu
palinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 09:10   #22
Zosia_Szymanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: On nie chce fotografa

Ja doradzam jednak postawić na swoim. Film to nie to samo co zdjęcie, na które możesz w każdej chwili popatrzeć i pokazać znajomym. Jak przełknął kamerzystę to i zdjęcia ślubne przełknie A gdzie macie ślub? Jeśli w Warszawie lub okolicach to znam fotografkę <reklama> która ma dobre podejście do ludzi. U mnie od razu rozładowała napięcie, bo ja z kolei kiepsko wychodzę na zdjęciach i nie lubię pozować. Zawsze zrobię jakąś głupią minę Ale ku mojemu zaskoczeniu wyszło nieźle

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2017-12-20 o 13:28 Powód: reklama
Zosia_Szymanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:43   #23
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez Patrycja1105 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Za rok biorę ślub i zawsze marzyłam, żeby mieć na pamiątkę profesjonalne zdjęcia zarówno ze ślubu jak i z wesela, niestety w tej kwestii zderzam się z murem niechęci mojego TŻ. Ogólnie jest przeciwnikiem zdjęć od zawsze, po prostu ich nie lubi, w kwestii pamiątkowych z tego dnia zgodził się na plener, reszta to dla niego zbędny przepych, tym bardziej, ze mamy już kamerzystę.
Co doradzicie? Próbować przekonać czy dać sobie spokój?
My mieliśmy fotografa, ale kamery nie było. I juz troche zalujemy. Dla mnie fotograf na weselu jest potrzebny. Może jak myślisz o tym przed ślubem to by się obeszło bez. Jednak po ślubie się to docenia. Miło popatrzeć na zdjęcia 5,10,20 lat później
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 10:46   #24
LoveWeddings
Daniel Tarka
 
Avatar LoveWeddings
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: On nie chce fotografa

Prawda jest taka, że nic nie zastąpi nam zdjęć a dobry film z wesela to wspaniały dodatek, taka „wisienka na torcie” pamiątka również na lata!
__________________
sssss
LoveWeddings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:49   #25
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: On nie chce fotografa

zdjecia to najlepsza pamiątka - nie rezygnujcie z niej!
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 18:04   #26
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: On nie chce fotografa

A to ja z drugiej strony napiszę- sama nie chce fotografa na swoim ślubie i wcale nie chodzi o oszczędność ( choć jasne miło będzie jak 2 tysiące zostaną w kieszeni). Nie lubię jak ktoś mnie fotografuje, krępuje mnie to i stresuje. Ślub chce mieć kameralny i na luzie i plączący mi się pod nogami obcy facet tylko by tam przeszkadzał Mam w najbliższej rodzinie osobę z dobrym sprzętem i utalentowaną także na pewno będzie trochę fajnych zdjęć na pamiątkę, żeby powspominać ale nie potrzebuje jakiejś dzikiej ilości. Ani profesjonalnej sesji, które już mi się w ogóle nie podobają
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 14:35   #27
eksprezz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
A to ja z drugiej strony napiszę- sama nie chce fotografa na swoim ślubie i wcale nie chodzi o oszczędność ( choć jasne miło będzie jak 2 tysiące zostaną w kieszeni). Nie lubię jak ktoś mnie fotografuje, krępuje mnie to i stresuje. Ślub chce mieć kameralny i na luzie i plączący mi się pod nogami obcy facet tylko by tam przeszkadzał Mam w najbliższej rodzinie osobę z dobrym sprzętem i utalentowaną także na pewno będzie trochę fajnych zdjęć na pamiątkę, żeby powspominać ale nie potrzebuje jakiejś dzikiej ilości. Ani profesjonalnej sesji, które już mi się w ogóle nie podobają
Jeśli znajdziesz super profesjonalnego fotografa ślubnego, to wierz mi, że zapomnisz o skrępowaniu
eksprezz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:11   #28
LoveWeddings
Daniel Tarka
 
Avatar LoveWeddings
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: On nie chce fotografa

Cytat:
Napisane przez eksprezz Pokaż wiadomość
Jeśli znajdziesz super profesjonalnego fotografa ślubnego, to wierz mi, że zapomnisz o skrępowaniu
Nic dodać nic ująć.
100% truth!
__________________
sssss
LoveWeddings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 14:22   #29
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: On nie chce fotografa

Zgadzam się poprzednim postem. Po prostu warto wybrać fotografa, którego się lubi i wychodzi naturalnie. Ja normalnie jak ktoś mi robi zdjęcie zawsze robię :minę" nie panuję nad tym. Ale wybrałam świetną sympatyczną Panią fotograf i wyszło super i naturalnie.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveWeddings Pokaż wiadomość
Nic dodać nic ująć.
100% truth!
dla tego warto wydać więcej i wybrać fotografa, którego prace nam się podobają. Kurcze teraz jest mnóstwo naturalnych sesji ....i super fotografów.
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 16:32   #30
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: On nie chce fotografa

Jasne pytanie czy jest sens tracić siły, czas i pieniądze na szukanie takiego super fotografa, którego obecności nie zauważę bo wszyscy tak robią i tak wypada rozumiem, że dla wielu osób fotograf to ważna osoba i ,,niezbędnik" ślubny ale każdy ma swoją wizję tego co jest dla niego ważne w tym dniu
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 15:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.