wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 15:18   #1201
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Samoopalacz dla... faceta.

polecam ten
http://allegro.pl/item554891511_lore...6.html#gallery
Moj czasami sie nim smaruje po bużce i jest zadowolony ,ja go uywam 5 lat i lepszego nie znalazłam do dziś
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:25   #1202
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Samoopalacz dla... faceta.

Możesz spokojnie używać preparatów dla kobiet.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:33   #1203
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Samoopalacz czy może solarium?

Samoopalacz na twarzy wygląda troche sztucznie tak pomarańoczowo no i właśnie nie wiem czy to wina moje rozsmarowania cyz kosmetyku. W zwiazku z tym mam pytanie ja wiem ze bardziej szkodliwe jest solarium ale ładniej to chyba wygląda? Z czego wy korzystacie?W jaki sposób sie opalacie?
A i jeszcze jedno pytanie czy mozna isc na solarium jak wczoraj posmarowalam się samoopalaczem ktory wyglada nieładnie??
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:44   #1204
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Hmmm pewnie zle rozsmarowywujesz ten samoopalacz, ja uzywałam samoopalacza przez ok 3 miesiace listopad - styczen efekt b. ładny (minimalne ilosci) następny miesiac nie uzywałam bo nie mialam czasu zeby kupic . Gdy "opalenizna" zaczeła schodzic, moja buzia byla laciata (z jednych miejsc szybciej schodziła z innych wolniej) piling troche pomogl. Teraz postanowiłam chodzic raz na miesiac/dwa na solarium po 10 minut - mi osobiscie jak najbardziej to starczy. w kwietniu pójdę ostatni raz - wiadomo słoneczko - po co niszczyc skórę . Po samoopalaczu zrob sobie piling a po okolo 2 dniach idz na solarium
Diana
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:47   #1205
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Hmmm pewnie zle rozsmarowywujesz ten samoopalacz, ja uzywałam samoopalacza przez ok 3 miesiace listopad - styczen efekt b. ładny (minimalne ilosci) następny miesiac nie uzywałam bo nie mialam czasu zeby kupic . Gdy "opalenizna" zaczeła schodzic, moja buzia byla laciata (z jednych miejsc szybciej schodziła z innych wolniej) piling troche pomogl. Teraz postanowiłam chodzic raz na miesiac/dwa na solarium po 10 minut - mi osobiscie jak najbardziej to starczy. w kwietniu pójdę ostatni raz - wiadomo słoneczko - po co niszczyc skórę . Po samoopalaczu zrob sobie piling a po okolo 2 dniach idz na solarium
Diana
Dziękuje za odpowiedź a jak powinnam rozsmarowywać? Jak ty to robiłaś ?Nie miałaś pomaranćzowego efektu?A peeling zrobic dzisiaj moze być z Garniera?Czyli dopiero we wtorek iść na solarium gdzieś tak?
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:05   #1206
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

To też wszystko zależy od samoopalacza. Dobry samoopalacz schodzi równomiernie i nie pozostawia łat, jak również nie jest pomarańczowy. Proponuje przetrzepać KWC.
Może spróbujecie kremów brązujących, są delikatniejsze w działaniu? (również zachęcam do przejrzenia KWC)
Jestem zdecydowanym wrogiem solarium, więc się na ten temat nie wypowiem

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-03-14 o 13:09
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:09   #1207
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
To też wszystko zależy od samoopalacza. Dobry samoopalacz schodzi równomiernie i nie pozostawia łat, jak również nie jest pomarańczowy. Proponuje przetrzepać KWC.
Jestem zdecydowanym wrogiem solarium, więc się na ten temat nie wypowiem
Wiem solarium bardzo szkodzi. A ja użyłam L'Oreal, Sublime Bronze, Rozświetlający krem samoopalający no więc nie wiem czy smarować się dalej tym samoopalaczem czy przestac? A ty uzywasz samoopalaczy?Jakie efekty i jak rosmarowujesz?
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 13:09   #1208
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Zależy jaki masz samoopalacz, jeżeli jest mocny możesz go pomieszac z jakimś kremem na dzień. Po kąpieli (na noc), staje przed lustrem zapalam wszytkie mozliwe światła, spinam włosy, nie wielka ilośc nakładam na ręce i dokładnie rozsmarowywuje. Pilnuję żeby nie została widoczna warstwa w trudnych miejscach tzn przy nosie, ustach i okolicy włosów bo tam mogą pojawic się plamy. Czekam aż sie wchłonie nie dotykając twarzy. Nie zapomnij umyc rąk
Myśle że jak zrobisz dziaiaj piling spokojnie mozesz isc w poniedziałek/wtorek na solarium.
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:11   #1209
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Zależy jaki masz samoopalacz, jeżeli jest mocny możesz go pomieszac z jakimś kremem na dzień. Po kąpieli (na noc), staje przed lustrem zapalam wszytkie mozliwe światła, spinam włosy, nie wielka ilośc nakładam na ręce i dokładnie rozsmarowywuje. Pilnuję żeby nie została widoczna warstwa w trudnych miejscach tzn przy nosie, ustach i okolicy włosów bo tam mogą pojawic się plamy. Czekam aż sie wchłonie nie dotykając twarzy. Nie zapomnij umyc rąk
Myśle że jak zrobisz dziaiaj piling spokojnie mozesz isc w poniedziałek/wtorek na solarium.
Tez tak zrobiłam jak ty tak samo uzyłam samoopalacza no ale moze za duzo nałozyłam no i sama nie wiem czy zrezgnowac z niego czy lepiej isc na solarium??
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:20   #1210
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Wiesz, ja bym na Twoim miejscu zdecydowanie zrobila ten piling i poszła na solarium zeby wyrównac koloryt. Po wizycie w solarium odczekaj z tydzień i sprobuj jakiegoś innego samoopalacza albo lżejszego kremu brązującego - może będzie lepszy efekt . Wtedy zadecydujesz czy chodzic na solarium czy używac samoopalacza/kremu .
Jeżeli na te plamy nałożysz teraz samoopalacz może byc jeszcze gorzej.
L'Oreal, Sublime Bronze - nie polecam, po pierwszym uzyciu dałam kolezance bo pojawily mi sie plamy i zapychał mi pory ( ? );/ . Ona ma inna cere niż ja wiec myślałyśmy, że bedzie ok > ale nie bylo

1.Rimmel, Sun Shimmer, Face & Body Instant Tan Make-Up (żel-krem brązujący do twarzy i ciała) - polecam
2. nivea do twarzy/ciała brązująca.

Edytowane przez di4n4
Czas edycji: 2009-03-14 o 13:28
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:26   #1211
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja bym na Twoim miejscu zdecydowanie zrobila ten piling i poszła na solarium zeby wyrównac koloryt. Po wizycie w solarium odczekaj z tydzień i sprobuj jakiegoś innego samoopalacza albo lżejszego kremu brązującego - może będzie lepszy efekt . Wtedy zadecydujesz czy chodzic na solarium czy używac samoopalacza/kremu .
Jeżeli na te plamy nałożysz teraz samoopalacz może byc jeszcze gorzej.
L'Oreal, Sublime Bronze - nie polecam, po pierwszym uzyciu dałam kolezance bo pojawily mi sie plamy i zapychał mi pory ( ? );/ . Ona ma inna cere niż ja wiec myślałyśmy, że bedzie ok > ale nie bylo
zauważyłam jeszcze ze po tym samoopalaczu bardzo widac wągry i wszystkie inne krostki wiec chyba jednak obstane przy solarium choc dalam za ten samoopalacz prawie 40 zł i poszło jak widać w błoto. no ale wole wyglądać jak człowiek niz jak pomarańcza a tez nie chce zeby mi zatykał porów i zeby cos wyszło.A jak chodzisz na solarium to na jakie? I co używasz przed pójściem na twarz zeby bylo ok?
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 13:40   #1212
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Od kąd co zaczełam chodzic na solarium wągrów jakby mniej . Chodzę na 10 minut raz w miesiącu, nigdy nie mam czerwonych polikow (kwestia cery - sniada), Jaką masz cere i kiedy byłaś ostatnio na solarium? Przed pójściem na solarium używam kosmetykow które kupuje na miejscu (saszetka) zapytaj sie Pani/Pana w solarium na pewni Ci pomoże dobrac do cery i rodzaju opalenizny (Jeżeli planujesz czesciej chodzi kup sobie(allegro ) jakiś kosmetyk który wczesniej używałaś z zaszetki i Ci sie spodobał) - bo nie wyrobisz sie z $. Po przyjsciu do domu nie kąpię sie z 3/4 godziny. Wieczorkiem wskakuje pod prysznic i balsamuje mocno skórę . Na drugi dzień wszyscy mi mówią, że wyglądam "bardzo świerzo" heh
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:42   #1213
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
Wiem solarium bardzo szkodzi. A ja użyłam L'Oreal, Sublime Bronze, Rozświetlający krem samoopalający no więc nie wiem czy smarować się dalej tym samoopalaczem czy przestac? A ty uzywasz samoopalaczy?Jakie efekty i jak rosmarowujesz?
Jeśli się nie sprawdza, radziłabym poszukać innego.
Ja teraz używam Clarins, Concentre Teine Auto-Bronzant ale on jest pieruńsko drogi [kupiłam go, bo to jest jedyny samoopalacz, który mnie nie zapycha, a mam z tym problemy], jest on w płynie, więc wacikiem rozprowadzam na twarzy. Przed nałożeniem samoopalacza robię peeling, dobrze nawilżam skórę kremem, czekam aż się wchłonie. Nakładam tłusty krem na brwi i trochę przy lini włosów. Dopiero wtedy nakładam samoopalacz - równomiernie. Po pół godzinie idę spać Rano wszystko dokładnie zmywam Clarins jest delikatny, ale miałam samoopalacze, które mocno brązowiły, je zmywałam z twarzy po godzinie - mam jasną karnację, więc wolę dmuchać na zimne. Wszystko powtarzam, co trzy dni, bo stosuję maski oczyszczające, które rozjaśniają skórę.

Może poszukaj w kosmetycznym próbek? Bo kupowanie całych opakowań jest nieopłacalne Wymiana na targowisku jest również dobrym rozwiązaniem.

Polecam również DaxCosmetics w piance, ładnie brązowi [minimalnie zapycha skórę twarzy, stosuję go do ciała]. Choć moim faworytem pozostanie krem brązujący Herbe Cosmetis, Citro-Bronze, Krem brązujacy do twarzy, szyi i dekoltu, ale tylko szczęśliwcom udało się go dostać.

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-03-14 o 13:43
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:46   #1214
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Jeśli się nie sprawdza, radziłabym poszukać innego.
Ja teraz używam Clarins, Concentre Teine Auto-Bronzant ale on jest pieruńsko drogi [kupiłam go, bo to jest jedyny samoopalacz, który mnie nie zapycha, a mam z tym problemy], jest on w płynie, więc wacikiem rozprowadzam na twarzy. Przed nałożeniem samoopalacza robię peeling, dobrze nawilżam skórę kremem, czekam aż się wchłonie. Nakładam tłusty krem na brwi i trochę przy lini włosów. Dopiero wtedy nakładam samoopalacz - równomiernie. Po pół godzinie idę spać Rano wszystko dokładnie zmywam Clarins jest delikatny, ale miałam samoopalacze, które mocno brązowiły, je zmywałam z twarzy po godzinie - mam jasną karnację, więc wolę dmuchać na zimne. Wszystko powtarzam, co trzy dni, bo stosuję maski oczyszczające, które rozjaśniają skórę.

Może poszukaj w kosmetycznym próbek? Bo kupowanie całych opakowań jest nieopłacalne Wymiana na targowisku jest również dobrym rozwiązaniem.

Polecam również DaxCosmetics w piance, ładnie brązowi [minimalnie zapycha skórę twarzy, stosuję go do ciała]. Choć moim faworytem pozostanie krem brązujący Herbe Cosmetis, Citro-Bronze, Krem brązujacy do twarzy, szyi i dekoltu, ale tylko szczęśliwcom udało się go dostać.
Dziekuje za odpowiedzi przydaly sie i to bardzo Zostane chyba przy solarium pojde i zobacze. A ty jak chodzisz na solarium to jakich stosujesz kremow?I czy po solarium Cie nie wysypuje?
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:22   #1215
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: jestem zla grrrrrrrrrr...

A ja niestety tez w to wpadłam ;( Nie moge tego jak narazie zmyc bo mam noge w gipsie ;(
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:49   #1216
aaalexandraaa
Przyczajenie
 
Avatar aaalexandraaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Samoopalacz

Samoopalacze nie są szkodliwe, jednak jeśli nigdy ich nie używałaś możesz go nałożyć źle, a wtedy porobią Ci się smugi, zacieki plamy i wtedy raczej nie zrobisz dobrego wrażenia na tym chłopaku, a plamy bardzo ciężko usunąć...Pamiętaj jednak że pare dni po użyciu samoopalacza kolor zacznie sie ścierać (porobią się białe plamy) zabarwiony naskurek zacznie się rulować i to wszystko nie wygląda za ciekawie...jeśli jednak zdecydujesz się użyć samoopalacza rób to bardzo powoli, dokładnie i małą ilością preparatu. Z wielką dokładnością posmaruj wewnętrzną stronę łokci i kolan a na same łokcie i kolana nałóż jak najmniejszą ilość samoopalacza. Jeśli nie chcesz ryzykować to zdradzę Ci mój sekrecik na piękną opaleniznę To domowy sposób. Potrzebna Ci będzie tylko czrna cherbata (np. saga) i woda. Do szklanki wrząccej wody wrzuć 3-4 saszetek cherbaty, następnie zanurz w niej wacik i przemywaj miejsca, które chcesz "opalić" Efekt zobaczysz po ok 6-8h i opalenizna będzie coraz bardziej widoczna. Powtarzaj ten zabieg co 2 dni przez tydzień, a będziesz wyglądać ja czekoladka Przynajmniej ja tak wyglądam gdy stosuje takie czary-mary z herbatą Herbata jest o tyle lepsza, że nie można jej źle nałożyć, utrzymuje się dłużej na skórze, schodzi stopniowo (poprostu robisz się coraz mniej opalona) ładnie sie pachnie, a poza tym czarna herbata jest dobra na pryszcze trądzik i tp. POWODZENIA
aaalexandraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:22   #1217
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

jesli chodzi o samoopalacze to polecam ten z GARNIERA , osobiscie uzywam do ciemnej karnacji. jest swietny , nie robi plam, skora jest mieciutka i nawilzona.

z solarium korzystam jakies 2 razy w miesiacu , chociaz ostatnio dawno tam nie bylam (ponad miesiac) dzis sie tam wybieram

buzka
cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:29   #1218
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Ja używam na twarz samoopalacza z dax cosmetics, wystarczy raz w tygodniu go użyć, latem dwa razy w tygodniu, bardzo cieńką warstwe bo bronzowi mocno i efekt utrzymuje się długo, nigdy mi sie nie zdarzyło, żeby był krzywo rozsmarowany, czz żeby plamy powstały...ale ja nie mam suchej skóry, samoopalacz uwypukla u mnie pory, ale zawsze używam podkładu, i podkład na samoopalacz zawsze o ton jaśniejszy, wtedy to wygląda bardzo ok nie postarza

kiedyś chodziłam na solarium, teraz jestem największym wrogiem solarium i bardzo żałuję, że chodziłam, mam przez to teraz pełno przebarwien, a przebarwienia wychodziły pół roku po ostatniej wizycie w solarium, więc tych negatywnych efektow opalania nie widac odrazu, natomiast odrazu zauwazylam przesuszoną skórę, wręcz odwodnioną
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:30   #1219
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

kiedyś chodziłam na solarium, teraz jestem największym wrogiem solarium i bardzo żałuję, że chodziłam, mam przez to teraz pełno przebarwien, a przebarwienia wychodziły pół roku po ostatniej wizycie w solarium, więc tych negatywnych efektow opalania nie widac odrazu, natomiast odrazu zauwazylam przesuszoną skórę, wręcz odwodnioną[/quote]

jestes pewna ze te przebarwienia od solarium ? ;x
a co do daxa , to b. fajny , uzywalam chusteczek do twarzy z tej firmy. efekt ekstra !! tylko troche nie rozno zchodzil i mialam plame na szyji ;x ale dalo sie przezyc
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 16:38   #1220
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Teraz mocna opalenizna wygląda brzydko i nieestetycznie. Lepsza jest jasna, naturalna cera, spójrz na Izę Miko. Wystarczy tylko delikatny makijaż.

Solarium i samoopalaczom mówimy NIE!
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:06   #1221
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

No pieprzyki to napewno mi sie od solarium porobily;/

brzuch mialam ladny ani jedengo pieprzyka, teraz mam cały w pieprzykach, wszytsko wyskoczylo nagle w przeciegu 2 miesiecy;/ i juz nigdy w zyciu go nie pokaze publicznie bo poprostu sie wstydze..nie wiem moze potrzebuje czasu do przyzywaczjenia sie do nowego wygladu, pieprzyki wyskoczyly mi takze na rekach i jeden na dekoldzie, dodam, że nigdy sie nie spalilam i nie bylam czerwona po opalaniu...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:31   #1222
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Ja polecam stosowanie samoopalacza razem z kremem do twarzy albo kupienie kremu stopniowo brązującego. Jeśli chodzi o solarium to raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale stałe opalanie w solarium jest szkodliwe szczególnie dla twarzy.
A tak wogóle to ja używam pudru brązującego i jestem bardzo zadowolona bo mogę zdecydować czy chcę być bardziej czy mniej opalona.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:59   #1223
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Ja polecam balsam brązujący z garniera, nie pozostawia plam. peeling wystarczy zrobić po tygodniu a nawet i więcej, zbyt często nie potrzeba .
Jednak jeżeli chodzi o solarium to stanowczo odradzam, bo daje więcej szkody niż pożytku - po to właśnie są pudry brązujące , samoopalacze albo balsamy brązujące.

albo airbrush tanning - opalanie natryskowe ( do 100 zł w salonach kosmetycznych )

Edytowane przez Dualstar
Czas edycji: 2009-03-21 o 16:01
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 17:24   #1224
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Ja polecam balsam brązujący z garniera, nie pozostawia plam. peeling wystarczy zrobić po tygodniu a nawet i więcej, zbyt często nie potrzeba .
Jednak jeżeli chodzi o solarium to stanowczo odradzam, bo daje więcej szkody niż pożytku - po to właśnie są pudry brązujące , samoopalacze albo balsamy brązujące.

albo airbrush tanning - opalanie natryskowe ( do 100 zł w salonach kosmetycznych )
tak tak ! garnier rewelacja <3
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 23:41   #1225
makotokino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 1
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

genialnie 'opala' dove - balsam brazujacy do ciemnej karnacji..
tak samo nivea tylko ze za szybko schodzi ;/
garnier czasami zostawial niewielkie plamy.. ale też nie jest za bardzo trwaly..
niestety..
makotokino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 00:05   #1226
Adusia017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Polecam balsam brązujący z garniera ..Nadaje bardzo ładną stopniową opaleniznę..Tylko niekiedy gdy się spieszę i szybko go nakładam pozostawia na rękach nieznaczne plamy (ale jest to efekt mojego pośpiechu i nierównego rozsmarowania )...
A co do solarium to także można się wybrać ale w małych ilościach a najlepiej tylko przed jakimiś ważnymi imprezami gdzie nie masz czasu na czekanie na efekty po balsamach opalających ...
Latem oczywiście polecam naturalne słoneczko )) które nadaje nam najładniejszy kolor opalenizny
pozdrawiam
Adusia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 08:48   #1227
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
W zwiazku z tym mam pytanie ja wiem ze bardziej szkodliwe jest solarium ale ładniej to chyba wygląda? Z czego wy korzystacie?W jaki sposób sie opalacie?
ja kiedyś też byłam tego zdania że nie chodze na solarium szkodzi itp. teraz zmieniłam zdanie....

bo co niby na tym świecie ja to moja koleżanka mówi na coś trzeba umrzeć

nie ni teraz żartuję ja w tym miesiacu (i wogole roku)byłam 2 razy na solarium w środę na 5 minut i wczoraj na 7 mam wesele w kwietniu i nie chcę wyglądać jakbym z młyna wróciła,próbowałam juz samoopalaczy dove i ganier nie dość że smierdzą to nic nie daja
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:21   #1228
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Zalezy, jaki efekt chcesz osiagnac. Uszkodzenie skory = zmarszczki po solarium czy smrod ciala po samoopalaczu
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 01:03   #1229
MARTAKOLO1986
Przyczajenie
 
Avatar MARTAKOLO1986
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cześć, jestem tu nowa i zaraz mam męczący mnie temat. Przez długi czas chodziłam na solarium, ale zrozumiałam, że moja skóra bardzo cierpi przez to, bo pojawiają się nowe pieprzyki.
Wiosna już zawitała i niedługie będziemy pokazywały więcej ciałka ale ja nienawidze bladej skóry. Zresztą tak samo jak plam po samoopalaczu. STĄD MIJE PYTANIE O SAMOOPALACZE:
Waszym zdaniem jaki jest najlepszy? Czy jest coś "innego" w nakładaniu go na ciało?
Osobiście słyszałam o takich samoopalaczach firm jak St.Tropez, XEN-TAN czy też z firmy LA ROSCHE-POSAY. Możecie mi o nich coś powiedzieć? Jak długo się utrzymuje, czy pozostawia ślady i czy równomiernie schodzi?
Myślę, że ten wątek zainteresuje większość "wizażystek"
POZDRAWIAM
MARTAKOLO1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:55   #1230
guess88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

ja polecam balsam brązujący L'oreal Nutribronze oraz spray samoopalający Sally Hansen - dostępny za grosze na allegro.pl
guess88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.