Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-21, 18:48   #3841
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Problem z podkładem REVLON!

Cytat:
Napisane przez bieliczern Pokaż wiadomość
Witam,

przeszukałam już wszystkie możliwe strony, przepytałam masę kosmetyczek i to wszystko na nic! Jestem w posiadanie fluidu Revlon Colorstay. Miesiąc temu przypadkowo zostawiłam go na kilka dni w aucie, kiedy akurat panowały niesamowite upały. W efekcie fluid niesamowicie zgęstniał. Jest praktycznie jedną zbitą masą, której nie da się wyjąć ze słoiczka. Próbowałam przechowywać go w lodówce i to także nic nie dało.

Spotkałyście się kiedyś z taką sytuacją lub znacie jakieś rozcieńczacze, które mi pomogą?
Moim zdaniem kosmetyk Ci się zwyczajnie zepsuł i należy go wywalić.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 21:22   #3842
BananaaCoffee
Przyczajenie
 
Avatar BananaaCoffee
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 23
Dot.: Problem z podkładem REVLON!

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kosmetyk Ci się zwyczajnie zepsuł i należy go wywalić.
Zgadzam się.
Lepiej nie ryzykować i nie nakładać go na buzie tym bardziej dodając do niego jakieś rozcieńczalniki .
__________________
Nothing happens without a reason.
BananaaCoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 11:44   #3843
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Problem z podkładem REVLON!

Z podkładem najlepiej musisz się pożegnać, nie warto ryzykować aplikując sobie go na twarz.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:40   #3844
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Problem z podkładem REVLON!

Rozumiem, że nie jest to tani produkt, ale chyba bezpieczniej będzie go wyrzucić Nie ma sensu ryzykować z cerą, naprawdę "straty" mogą być dużo większe niż 50zł :-(
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:06   #3845
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Problem z podkładem REVLON!

Cytat:
Napisane przez Studenckamodnisia Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nie jest to tani produkt, ale chyba bezpieczniej będzie go wyrzucić Nie ma sensu ryzykować z cerą, naprawdę "straty" mogą być dużo większe niż 50zł :-(
Revlon chodzi teraz po ok. 30 zł, więc jest to tani podkład, dla którego absolutnie nie warto ryzykować. Dla takiego za 200 zł też bym nie ryzykowała, szkoda zdrowia.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 10:35   #3846
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy używałyście może podkładu Naked Skin marki Urban Decay?
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 16:23   #3847
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Tak byla wiele razy o nim mowa w watku, jest ok
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 15:52   #3848
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Problem z podkładem REVLON!

Cytat:
Napisane przez bieliczern Pokaż wiadomość
Witam,

przeszukałam już wszystkie możliwe strony, przepytałam masę kosmetyczek i to wszystko na nic! Jestem w posiadanie fluidu Revlon Colorstay. Miesiąc temu przypadkowo zostawiłam go na kilka dni w aucie, kiedy akurat panowały niesamowite upały. W efekcie fluid niesamowicie zgęstniał. Jest praktycznie jedną zbitą masą, której nie da się wyjąć ze słoiczka. Próbowałam przechowywać go w lodówce i to także nic nie dało.

Spotkałyście się kiedyś z taką sytuacją lub znacie jakieś rozcieńczacze, które mi pomogą?
Przesuwam do zbiorczego.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 22:32   #3849
muciasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam.Mam 20 lat i poszukuje jakiegoś podkładu do cery mieszanej, nie mam problemów większych ze skórą tylko chce wyrównania kolorytu i zakrycia rumienia no i oczywiście świecenia się. Nie chce nic napakowanego silikonami żadnych zapychaczy.Szukam już długo czegoś i nie moge sie na nic odważyć ;(
muciasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 21:05   #3850
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wracam do Was
Loyd, na Ciebie szczególnie liczę
Znalazłam ostatnio niemal ideał: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ver-fluid.html
Świetny kolor, konsystencja jaką lubię, wykończenie dokładnie takie, o jakie mi chodzi. Dlaczego zatem niemal ideał a nie ideał? Bo jest zbyt pefumowany/alkoholowany/nie wiem. W każdym razie nie dość, że potrafi ostro przesuszyć mi skórę i daje radę z nim tylko dzięki peelingom i ciężkim kremom na noc, ale co najgorsze, piecze. Nakładam go palcami i ostatnio w jeden zacięłam się papierem. Nawet w palec piekło jak diabli. Nie mam wielu ranek na twarzy, choć raz na jakiś czas coś się trafi. Jednak sama wizja, że podkład ma w sobie coś takiego, że aż pali, a ja go noszę na twarzy jakoś mnie zniechęca.
Znacie coś podobnego?

Korzystając z okazji podpytam nie o podkład, ale o... krem tonujący. Znacie coś fajnego? Azjatyckie bb odpadają, ale drogeryjne mogą być. Tylko, że ja pomiędzy bb a podkładami nie widzę często różnicy, a jednak zależy mi, żeby to był kremik tonujący. Byle jasny, nie szary i nie różowy.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2015-09-10 o 21:07
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 21:31   #3851
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Wracam do Was
Loyd, na Ciebie szczególnie liczę
Znalazłam ostatnio niemal ideał: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ver-fluid.html
Świetny kolor, konsystencja jaką lubię, wykończenie dokładnie takie, o jakie mi chodzi. Dlaczego zatem niemal ideał a nie ideał? Bo jest zbyt pefumowany/alkoholowany/nie wiem. W każdym razie nie dość, że potrafi ostro przesuszyć mi skórę i daje radę z nim tylko dzięki peelingom i ciężkim kremom na noc, ale co najgorsze, piecze. Nakładam go palcami i ostatnio w jeden zacięłam się papierem. Nawet w palec piekło jak diabli. Nie mam wielu ranek na twarzy, choć raz na jakiś czas coś się trafi. Jednak sama wizja, że podkład ma w sobie coś takiego, że aż pali, a ja go noszę na twarzy jakoś mnie zniechęca.
Znacie coś podobnego?

Korzystając z okazji podpytam nie o podkład, ale o... krem tonujący. Znacie coś fajnego? Azjatyckie bb odpadają, ale drogeryjne mogą być. Tylko, że ja pomiędzy bb a podkładami nie widzę często różnicy, a jednak zależy mi, żeby to był kremik tonujący. Byle jasny, nie szary i nie różowy.
Oj jak wysusza to nie dla mnie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 22:53   #3852
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cieciorko nowy everlasting plus powiniez Ci sie spodobac. Natwe sklad ma nienajgorszy ALE JEST PERFUMOWANY. Dosc mocno niestety.

Co do kremu tonujacego to ja uzywam BB z Bobbi Brown. Z tanszych BARDZO FAJNY byl kremik Maybelline pure..cos tam , taki z nakretka o morskim kolorze. Jakby ktos mi zaslonil oczy to bym go pomylila z teint Jolie Guerlaina, a jest naprawde niedrogi.

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Jaki przedzial cenowy Cię interesuje?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 23:28   #3853
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jesteś jak zawsze niezawodna Everlasting? Nie kojarzę, google podpowiada Clarinsa i Oriflame.

O tym BB Maybelline już słyszałam trochę dobrego, jest też dość wysoko w KWC, więc chyba będę musiała wypróbować, mimo, że z marką zwykle średnio się dogaduję. Bardzo pasowała mi Bielenda, niestety jest różowa i wyglądam jakbym miała ogorzałą od słońca twarz :P.
Bobbi Brown mówisz? Obadam .

Pytanie o cenę do mnie? To zależy, jeśli mogę sprawdzić odcień i pomalować się np. w Douglasie zapłacę więcej. Jeśli trzeba zaryzykować i kupić online - mniej.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 06:20   #3854
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Everlastung PLUS, Clarins. To nowa wersja. Fajniejsza od starej. Nie tak ciężka. Podoba mi sie.

Bobbi Brown , ale ten bb od nich jest dosc matowy jak na BB, bardzo dlugo sie trzyma. maybelline niedrogi wiec mozna zaryzykowac. Jest bardzo dobrej jakosci
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:52   #3855
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzięki za rady, na bank wypróbuję
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 14:17   #3856
manianka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
poszukiwany podkład

Hej laski,

Szukam rzadkiego, płynnego podkładu, który będzie lekko krył, głównie wyrównywał koloryt
najlepiej jakby nie był ani rozświetlający ani matujący, taki neutralny może któraś z was miała i poleca?
manianka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 22:13   #3857
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: poszukiwany podkład

BB Maybelline?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 07:12   #3858
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: poszukiwany podkład

Lekkie krycie to najlepiej kremy BB Ja mam obecnie BB z Clinique - całkiem ok, ale dalej szukam ideału, miałam też z Estee Lauder, ale był za ciemny - muszę sprawdzić wersję light (miałam medium).
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-09-17 o 07:13
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 07:35   #3859
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: poszukiwany podkład

Cytat:
Napisane przez manianka_ Pokaż wiadomość
Hej laski,

Szukam rzadkiego, płynnego podkładu, który będzie lekko krył, głównie wyrównywał koloryt
najlepiej jakby nie był ani rozświetlający ani matujący, taki neutralny może któraś z was miała i poleca?
O dobór podkładu pytamy w wątku zbiorczym.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 07:39   #3860
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: poszukiwany podkład

Cytat:
Napisane przez manianka_ Pokaż wiadomość
Hej laski,

Szukam rzadkiego, płynnego podkładu, który będzie lekko krył, głównie wyrównywał koloryt
najlepiej jakby nie był ani rozświetlający ani matujący, taki neutralny może któraś z was miała i poleca?
Jaka polka cenowa Cie interesuje? Z takich podkladow o neutralnym wykonczeniu to polecam roznowazacy podklad inglota, z lepsiejszych Bobbi Brown skin Foundation
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:47   #3861
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: poszukiwany podkład

Cytat:
Napisane przez manianka_ Pokaż wiadomość
Hej laski,

Szukam rzadkiego, płynnego podkładu, który będzie lekko krył, głównie wyrównywał koloryt
najlepiej jakby nie był ani rozświetlający ani matujący, taki neutralny może któraś z was miała i poleca?
Mac face and body.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:13   #3862
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy. Od czytania recenzji już mi sie wszystko miesza.

Szukam podkladu w żółtej tonacji, poziom jasności cs buff, hm 51. Mam cere kapryśna, zmęczoną ostatnio bardzo przetluszcza mi sie strefa T, suche skórki też często się pojawiaja z uwagi na kuracje atrederem. Nie potrzebuje mocnego krycia, zależy mi bardziej na rozświetleniu. Nie znoszę uczucia lepkosci na twarzy.

Dzięki za każdą pomoc!

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
impaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:09   #3863
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład kupic ?

Hej, czy znacie podkład który by dość dobrze krył i dawał naturalny efekt? Najlepszy podkład jaki miałam do tej pory to Bobbi Brown Long-Lasting Even Finish, podoba mi się jego wykończenie i odcień Porcelain, ale potrzebuję czegoś trochę mocniej kryjącego i dłużej się utrzymującego.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 01:18   #3864
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A co polecicie dla mnie, po 30tce z cerą wymagającą nawilżenia (więc matujące odpadają raczej) i niestety z przebarwieniami, drobnymi pozostałościami po trądziku,by nie spływało z twarzy i bez drobinek
Aha i odcienie muszą być jasne, pasował mi kolor N1 z True Match Loreala.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 03:32   #3865
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy. Od czytania recenzji już mi sie wszystko miesza.

Szukam podkladu w żółtej tonacji, poziom jasności cs buff, hm 51. Mam cere kapryśna, zmęczoną ostatnio bardzo przetluszcza mi sie strefa T, suche skórki też często się pojawiaja z uwagi na kuracje atrederem. Nie potrzebuje mocnego krycia, zależy mi bardziej na rozświetleniu. Nie znoszę uczucia lepkosci na twarzy.

Dzięki za każdą pomoc!

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Nowy true match powinien sie sprawdzic

---------- Dopisano o 04:31 ---------- Poprzedni post napisano o 04:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Hej, czy znacie podkład który by dość dobrze krył i dawał naturalny efekt? Najlepszy podkład jaki miałam do tej pory to Bobbi Brown Long-Lasting Even Finish, podoba mi się jego wykończenie i odcień Porcelain, ale potrzebuję czegoś trochę mocniej kryjącego i dłużej się utrzymującego.
Taki o ton mocniej kryjacy ale nadal super naturalny jest Guerlain Perfectionist, ale nie ma koloru...... Czy sprawdzalas long lastonga z rBR? Jest przeboski moim zdaniem, jego jedyna wada to cena....

---------- Dopisano o 04:32 ---------- Poprzedni post napisano o 04:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A co polecicie dla mnie, po 30tce z cerą wymagającą nawilżenia (więc matujące odpadają raczej) i niestety z przebarwieniami, drobnymi pozostałościami po trądziku,by nie spływało z twarzy i bez drobinek
Aha i odcienie muszą być jasne, pasował mi kolor N1 z True Match Loreala.
Jaki przedzial cenowy?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 04:04   #3866
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd, co się zmieniło w True matchu oprócz opakowania?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 05:04   #3867
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jest bardziej rozswietlajacy niz matowy w tej chwili.. Ma drobinki - ale zapewniam ze nie widac ich na buzi, jestem na to wyczulona.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:20   #3868
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Matko, a taki był dobry chyba skombinuję próbki, bo nie wydam na podkład 60 zł żeby go potem nie używać.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:26   #3869
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jaki przedzial cenowy?
Nie wykluczam górnej półki, choć poza Clinique nie mam doświadczenia w podkładach droższych.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:58   #3870
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A co polecicie dla mnie, po 30tce z cerą wymagającą nawilżenia (więc matujące odpadają raczej) i niestety z przebarwieniami, drobnymi pozostałościami po trądziku,by nie spływało z twarzy i bez drobinek
Aha i odcienie muszą być jasne, pasował mi kolor N1 z True Match Loreala.
Jezeli maszmozliwosc to. Sprawdz extra firming Clarinsa, kolor 103 lub 104 powinien byc dla Ciebie dobry ( 105 jest tez dosc jasny) sam podklad jest jednym z lepszych na rynku. Ma piekne wykonczenie, jest rozswietlajacy ale niezle kryje i trzyma sie takze dosc dobrze.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Matko, a taki był dobry chyba skombinuję próbki, bo nie wydam na podkład 60 zł żeby go potem nie używać.
Mi odpowiada ALE jesli ktos ma cere mieszana... Nie wiem, no jest to inny podklad juz
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.