Kosmetyki naturalne - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 12:19   #2611
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

Mam (właściwie już kończę, bo tubka przecięta na pół) Laverę samoopalacz do twarzy i ciała - tak też go używam i jest OK. Zamówilam przez http://www.sklepnaturalny.pl/opalani...moopalacz.html
Jak dostaniesz zamówione rzeczy to koniecznie wstaw zdjęcia na wątku o zbiorach ekologicznych
chyba zamówię na kosmetyki-natury.eu/ wraz z zieloną glinką
wkleję
do Lavery zraziłam się po używaniu żelu oczyszczjącego i fluidu nawilżającego( seria miętowa - dodaję zdjęcie). to była tragedia dla mojej cery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lavera_Fluid_Naw_4c56f86e9ad07.jpg (6,6 KB, 2 załadowań)
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 12:52   #2612
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27352755]A on jest w miarę lekki?[/QUOTE]
lekki jak piórko a tak serio to jest swietny ja sie w nim zakochalam teraz składam kasę na pozostałe produkty z tej serii

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
chyba zamówię na kosmetyki-natury.eu/ wraz z zieloną glinką
wkleję
do Lavery zraziłam się po używaniu żelu oczyszczjącego i fluidu nawilżającego( seria miętowa - dodaję zdjęcie). to była tragedia dla mojej cery

czemu tragedia co się stało ?

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ileż ja mam jeszcze czekać?!jak do jutra nie dostanę to idę rabanu na poczcie narobić

ja to mam strasznego listonosza, czasem nawet nie chce mu sie awiza wypisywac i ja czekam i czekam na paczkę...
teraz to jak cos długo nie przychodzi to dzwonie na pocztę i pytam czy jest cos dla mnie i najcześciej jest
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:01   #2613
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja to mam strasznego listonosza, czasem nawet nie chce mu sie awiza wypisywac i ja czekam i czekam na paczkę...
teraz to jak cos długo nie przychodzi to dzwonie na pocztę i pytam czy jest cos dla mnie i najcześciej jest
Wczoraj ja i inna dziewczyna też z Wrocławia również poruszałyśmy ten temat. We Wrocławiu jest tragedia jeżeli o to chodzi. Najgorsze jest gdy przychodzi powtórne awizo chociaż nigdy nie było pierwszego.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:02   #2614
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
czemu tragedia co się stało ?
żel słabo oczyszczał, a krem zapychał,
miałam wysyp pryszczy po nich
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:08   #2615
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość


ja to mam strasznego listonosza, czasem nawet nie chce mu sie awiza wypisywac i ja czekam i czekam na paczkę...
teraz to jak cos długo nie przychodzi to dzwonie na pocztę i pytam czy jest cos dla mnie i najcześciej jest
Ja znowu mam świetnego listonosza-nigdy nie miałam problemów z pocztą,a zamawiam coś przynajmniej raz w tygodniu.

Zawsze go widzę jak jezdzi(ma strasznie charakterystyczny samochód),a dzisiaj o dziwo go nie widziałammam nadzieję(wielką!)że jutro się doczekam moich dwóch paczek
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:08   #2616
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jeszcze nie Tak potrafimy,a nam budują napięcie DHL i listonosz
Nie lubimy offtopów...
Dziewczyny, budujemy wątek tematyczny a nie społecznościowy!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:17   #2617
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
lekki jak piórko a tak serio to jest swietny ja sie w nim zakochalam teraz składam kasę na pozostałe produkty z tej serii
To się na niego skuszę, bo mój Enzymion z Lusha już się kończy i szukam czegoś bardziej nawilżającego.

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja to mam strasznego listonosza, czasem nawet nie chce mu sie awiza wypisywac i ja czekam i czekam na paczkę...
teraz to jak cos długo nie przychodzi to dzwonie na pocztę i pytam czy jest cos dla mnie i najcześciej jest
Mój listonosz teraz był taki wredny, że nawet mu się nie chciało paczek z samochodu wyciągać, tylko od razu wypisywał awizo i zostawiał w skrzynce. Przykleiłam na skrzynkę kartkę, żeby najpierw próbował zadzwonić do mieszkania, a dopiero potem ewentualnie zostawić awizo - poskutkowało.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 13:24   #2618
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie lubimy offtopów...
Dziewczyny, budujemy wątek tematyczny a nie społecznościowy!
Moderatorem jesteś,że nam tu zwracasz uwagę?Tobie bardzo często na różnych wątkach zdarza się mówić nie na temat.
Daruj sobię
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:27   #2619
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Kosmetyki naturalne

[QUOTE=Korah;27348580]Lavery nagietkowej raczej nie polecam. Może zapychać, mialam jej próbki i nie jest to lekki krem. Podobają mi się kremy nr 2 i 4. Pamiętaj, że jeżeli masz duży problem z zapychaniem, to nie zawsze jest winą kosmetyków, choć w dużej mierze zly ich dobór pogarsza sprawę, zamiast poprawiać. Zwróc szczególną uwagę na to co jesz. Wprowadzenie do codziennego żywienia większej ilości plynów (2L dziennie), zwlaszcza wody i herbatek ziolowych, a także produktów mącznych razowych oraz warzyw i owoców znacznie poprawia kondycję skóry. Należy też unikać cukru. [/QUOTE]
w takim razie lavera odpada.

jeśli chodzi o dietę, to chyba jest ok, nie wiem czy mogłabym coś zmienić.. piję sporo wody, herbatek ziołowych nie lubię, kawy tylko 1 kubek dziennie i to bardzo mlecznej, pieczywo razowe, jestem wegetarianką, więc warzyw i owoców mi nie brakuje...
może po prostu genetyka i nic na to nie poradzę?

polecałaś też toniki, ale zdecydowanie nie przepadam za tym kosmetykiem. odczuwałam dyskomfort przy stosowaniu i zrezygnowałam z tego etapu pielęgnacji.
__________________





Edytowane przez Nidava
Czas edycji: 2011-06-07 o 13:38
Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:32   #2620
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie lubimy offtopów...
Dziewczyny, budujemy wątek tematyczny a nie społecznościowy!
Nie podchodź do nas tak rygorystycznie. Przecież nie będziemy tu włazić czy na drugi wątek i prowadzić rozmowy tak:
Cześć, kupiłam pięć produktów, są to: krem, tonik, mleczko, maseczka i olejek. Z powyższych produktów stosowałam dwa: mleczko i tonik, są dobre. Mleczko dobrze zmywa makijaż, a tonik tonizuje. Z reszty kosmetyków jeszcze nie korzystałam. Cześć.

Przecież to jest beznamiętne. Chcemy też się na wątku lepiej poznać, a pisanie do każdej z osobna na PW czy gdzieś jest bez sensu. Dzięki wspólnej rozmowie dowiadujemy się też coś o osobach, z którymi nie rozmawiamy bezpośrednio.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:35   #2621
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość

jeśli chodzi o dietę, to chyba jest ok, nie wiem czy mogłabym coś zmienić.. piję sporo wody, herbatek ziołowych nie lubię, kawy tylko 1 kubek dziennie i to bardzo mlecznej, pieczywo razowe, jestem wegetarianką, więc warzyw i owoców mi nie brakuje...
może po prostu genetyka i nic na to nie poradzę?

polecałaś też toniki, ale zdecydowanie nie przepadam za tym kosmetykiem. odczuwałam dyskomfort przy stosowaniu i zrezygnowałam z tego etapu pielęgnacji.

Ale chodzi o wypryski? Bo nie pamiętam czy to właśnie z nimi masz problem.
Jeśli tak, to powodem mogą być kawa, mleko, pryskane owoce i warzywa (nieorganiczne).

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-06-07 o 13:37
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 13:46   #2622
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No właśnie ten olejek mi się strasznie podoba Teraz mnie kusisz tutaj i jak większości zasubskrybowanych w ty wątku mnie również grozi bankructwo...
Służę próbeczką
Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie lubimy offtopów...
Dziewczyny, budujemy wątek tematyczny a nie społecznościowy!
iiiii tam
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27354527]Mój listonosz teraz był taki wredny, że nawet mu się nie chciało paczek z samochodu wyciągać, tylko od razu wypisywał awizo i zostawiał w skrzynce. Przykleiłam na skrzynkę kartkę, żeby najpierw próbował zadzwonić do mieszkania, a dopiero potem ewentualnie zostawić awizo - poskutkowało.[/QUOTE]
o to jak mój! Ale jakiś czas temu TŻ zaczął wszystkim panom, którzy przychodzą z paczkami na górę dawać na piwo i wszystkie paczki mi teraz do mieszkania przynoszą, i te przed południem i te popołudniu


Czy oprócz AMB polecicie jakiś krem matujący? może być z linii męskich, bo to dla chłopa
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:48   #2623
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27354893]
Ale chodzi o wypryski? Bo nie pamiętam czy to właśnie z nimi masz problem.
Jeśli tak, to powodem mogą być kawa, mleko, pryskane owoce i warzywa (nieorganiczne).
[/QUOTE]
zdarzają się, ale trądziku nie mam. chodzi o zapychanie, tłustość skóry.
mleko dodaję tylko do kawy, a tej nie piję dużo, więc akurat to mi raczej nie szkodzi..
jeśli chodzi o owoce i warzywa, to wydaje mi się, że znalezienie tych organicznych w jednym miejscu jest po prostu trudne. ale może się mylę? w lidlu widziałam takie ziemniaczki i jabłka. i na tym koniec. zazwyczaj zaopatruję się w warzywniakach, ale nie mam pojęcia czy były czymś pryskane.. skoro nie mają jakiegoś znaczka/naklejki, że są organiczne, to pewnie ktoś przy nich majstrował.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:59   #2624
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No właśnie ten olejek mi się strasznie podoba Teraz mnie kusisz tutaj i jak większości zasubskrybowanych w ty wątku mnie również grozi bankructwo...

Miałam próbkę tego tonującego lavery basic sensitive i była ok, nie zapchał, kolor w miarę spokojny. Niestety nie pamietam odcienia, bo to było jakiś czas temu. Nie kupilam calego opakowania, bo chcę najpierw zużyć zapasy mineralne, ale gdybym ich nie miała, pewnie bym go zamówiła, bo byłam zadowolona.
Chyba założe firmę windykacyjną, skoro tak macie po kolei bankrutować przeze mnie

dziękuję Właśnie lavera mnie zainteresowała - o ile dobrze kojarze to seria basic była z marchewką. Tak sobie wykombinowałam, że na lato, jak jeszcze trochę podleczę pyszczka, to byłoby fajne rozwiązanie.
A jak było z kolorem? Podkład lavery 02 był na mnie różowy i się zastanawiam, czy krem tonujący tez ma szansę zrobić ze mnie świnkę?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ileż ja mam jeszcze czekać?!jak do jutra nie dostanę to idę rabanu na poczcie narobić
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wczoraj ja i inna dziewczyna też z Wrocławia również poruszałyśmy ten temat. We Wrocławiu jest tragedia jeżeli o to chodzi. Najgorsze jest gdy przychodzi powtórne awizo chociaż nigdy nie było pierwszego.
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27354527]
Mój listonosz teraz był taki wredny, że nawet mu się nie chciało paczek z samochodu wyciągać, tylko od razu wypisywał awizo i zostawiał w skrzynce. Przykleiłam na skrzynkę kartkę, żeby najpierw próbował zadzwonić do mieszkania, a dopiero potem ewentualnie zostawić awizo - poskutkowało.[/QUOTE]
A wiecie, ja przez długi czas miałam potworny problem z listonoszem - przyjeżdżał tak jak w przypadku Paranoi z gotowym awizo, nawet się nie fatygował, żeby zabrać z poczty przesyłkę, potem po rozmowie podrzucał mi paczki na schody jak nikogo nie było w domu i fałszował podpisy na karcie odbioru... nie wytrzymałam, napisałam skargę do centrali, przeprowadzili postepowanie wyjasniejace i teraz mam nowego listonosza - jest ok

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie lubimy offtopów...
Dziewczyny, budujemy wątek tematyczny a nie społecznościowy!
A w czyim imieniu, oprócz swojego, mówisz?
Ja tam bardzo lubię offtopy!

I żeby było jasne - dyskusja o listonoszu jak najbardziej dotyczy kosmetyków naturalnych, bo listonosz przynosi nam paczki z KOSMETYKAMI NATURALNYMI i w tym kontekście jego temat jest tu poruszany .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:04   #2625
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chyba założe firmę windykacyjną, skoro tak macie po kolei bankrutować przeze mnie

dziękuję Właśnie lavera mnie zainteresowała - o ile dobrze kojarze to seria basic była z marchewką. Tak sobie wykombinowałam, że na lato, jak jeszcze trochę podleczę pyszczka, to byłoby fajne rozwiązanie.
.
Ja też byłam napalona na ten krem,dałam do analizy i korah napisała,że on za ciężki dla nas mieszańców-coś jak lavera nagietkowa.Odpuściłam,bo się bałam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:15   #2626
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też byłam napalona na ten krem,dałam do analizy i korah napisała,że on za ciężki dla nas mieszańców-coś jak lavera nagietkowa.Odpuściłam,bo się bałam.
niedobrze, lavera nagietkowa to faktycznie nie dla nas...też spotkała mnie przykrość z jej strony
a to może ten krem tonujący trend sensitive byłby lżejszy?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:19   #2627
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

jak tak piszecie o Poczcie Polskiej to zaczynam się bać o moje zamówienia...

zamówiłam jeszcze podkład EDM i pędzel Flat Top
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 15:46   #2628
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
niedobrze, lavera nagietkowa to faktycznie nie dla nas...też spotkała mnie przykrość z jej strony
a to może ten krem tonujący trend sensitive byłby lżejszy?
Wrzuć skład na zbiorczy-chcesz to rzuce linkiem i korah pomoże
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
jak tak piszecie o Poczcie Polskiej to zaczynam się bać o moje zamówienia...

zamówiłam jeszcze podkład EDM i pędzel Flat Top
Mam i uwielbiam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 16:09   #2629
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

O ile w pielęgnacji idzie nam całkiem nieźle, wciaż trudno znaleźć fajną ekologiczną kolorówkę. Trzeba jednak próbować i testować, a nie kupowac w ciemno. Ostatnio pomalowałam sobie oko czarną kredką firmy UNE make-up (kredka ma ecocert). Specjalnie nic na oku nie miałam, żeby sprawdzić, jak kredka sie bedzie trzymać. Miękka jest, łatwo sie rozprowadziła, ale jak dotarłam do domu, to po kredce ani śladu na oku! Znikneła byłskawicznie. Ja rozumiem, że było ciepło na dworze, ale bez przesady... W każdym razie tej kredki na pewno nie kupię. Muszę szukać dalej
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 17:50   #2630
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
O ile w pielęgnacji idzie nam całkiem nieźle, wciaż trudno znaleźć fajną ekologiczną kolorówkę. Trzeba jednak próbować i testować, a nie kupowac w ciemno. Ostatnio pomalowałam sobie oko czarną kredką firmy UNE make-up (kredka ma ecocert). Specjalnie nic na oku nie miałam, żeby sprawdzić, jak kredka sie bedzie trzymać. Miękka jest, łatwo sie rozprowadziła, ale jak dotarłam do domu, to po kredce ani śladu na oku! Znikneła byłskawicznie. Ja rozumiem, że było ciepło na dworze, ale bez przesady... W każdym razie tej kredki na pewno nie kupię. Muszę szukać dalej

a ja jestem zachwycona kredką do brwi AnneMarie Borlind, ta firma jest poprostu zajestbista kredka miekka ma fajny grzebyk do przeczesywania brwi i co najwazniejsze bardzo długo sie utrzymuje na brwiach u mnie przez cały dzień. Wczesniej miałam kredkę z logony ale nie była az tak boska.

Coraz bardziej lubię kosmetyki AMB
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:12   #2631
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wrzuć skład na zbiorczy-chcesz to rzuce linkiem i korah pomoże

Mam i uwielbiam
chcę

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a ja jestem zachwycona kredką do brwi AnneMarie Borlind, ta firma jest poprostu zajestbista kredka miekka ma fajny grzebyk do przeczesywania brwi i co najwazniejsze bardzo długo sie utrzymuje na brwiach u mnie przez cały dzień. Wczesniej miałam kredkę z logony ale nie była az tak boska.

Coraz bardziej lubię kosmetyki AMB
Oj tak, ta firma ma w sobie coś!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:19   #2632
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

anula

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post27351821
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:20   #2633
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki naturalne

Z kosmetyków naturalnych szczególnie sobie cenię Fridge by Yde. Ponoć zupełnie bez konserwantów. Korzystał ktoś z ich kosmetyków? Mają dosyć wysokie ceny. Dotychczas miałam od nich perfumy - FRIDGE yDe 2 i balsami do ciała FRIDGE lotus body. W sumie to dzięki tym kosmetykom zaczęłam zwracać więcej uwagi na kosmetyki naturalne.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:10   #2634
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dzięki Ci dobra kobieto
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:12   #2635
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Z kosmetyków naturalnych szczególnie sobie cenię Fridge by Yde. Ponoć zupełnie bez konserwantów. Korzystał ktoś z ich kosmetyków? Mają dosyć wysokie ceny. Dotychczas miałam od nich perfumy - FRIDGE yDe 2 i balsami do ciała FRIDGE lotus body. W sumie to dzięki tym kosmetykom zaczęłam zwracać więcej uwagi na kosmetyki naturalne.

Wklej składy jak możesz.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:17   #2636
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27365962]
Wklej składy jak możesz.
[/QUOTE]

Ja się wtrącę. Tutaj są te kosmetyki i przy okazji składy: http://www.matique.pl/pl/fridge-by-yde_p40s1.html
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:33   #2637
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja się wtrącę. Tutaj są te kosmetyki i przy okazji składy: http://www.matique.pl/pl/fridge-by-yde_p40s1.html

F
enkju.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:58   #2638
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość

jeśli chodzi o krem flos leku, to przeczytałam, że wpływa on na oznaki starzenia skóry. nie będzie tym samym zbyt odżywczy, nie natłuści? dodam, że mam 21lat.
Ja go uzywam od kilku miesiecy a mam tlusta buzie bardzo :/ ze sklonnoscia do wypryskow. Ma wrecz lekko matujace wlasciwwosci (sa na wizazu recenzje). A wplywanie na oznaki starzenia oznacza przeciwdzialanie starzeniu skory, a nie lifting . Czasy sa takie (zanieczyszczenia, slonce itd) ze to ze masz 21 lat nei znaczy ze to nie jest krem dla Ciebie.... osobiscie uwazam ze lepiej zapobiegac wczesneij bo powstalych zmarch juz sie nie usunie .... wiec lepiej by poźniej niz wczesniej powstaly
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 22:18   #2639
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ileż ja mam jeszcze czekać?!jak do jutra nie dostanę to idę rabanu na poczcie narobić
Oj Bidulo, no nie martw się już, pewnie rano dotrze do Ciebie przesylka Im większe napięcie, tym ciekawsza niespodzianka

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wczoraj ja i inna dziewczyna też z Wrocławia również poruszałyśmy ten temat. We Wrocławiu jest tragedia jeżeli o to chodzi. Najgorsze jest gdy przychodzi powtórne awizo chociaż nigdy nie było pierwszego.
Podobnie jest w Krakowie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja znowu mam świetnego listonosza-nigdy nie miałam problemów z pocztą,a zamawiam coś przynajmniej raz w tygodniu.

Zawsze go widzę jak jezdzi(ma strasznie charakterystyczny samochód),a dzisiaj o dziwo go nie widziałammam nadzieję(wielką!)że jutro się doczekam moich dwóch paczek
W mojej dziurze poczta jest tylko jedna i pracownicy są bardzo sumienni. Nigdy nie zdarzylo się, żeby coś zalegalo. Może 1 czy 2 razy się zdażylo, że dostalam awizo pomimo iż bylam w domu, a zakupy przez internet robię już od kilku lat. Generalnie jestem zadowolona, bo i listonoszka jak i paczkonosz to malżeństwo, które mnie już dobrze poznalo i zawsze są serdeczni, zagadają chwilę, czasem, jak są takie upaly, to proponuję im szklankę wody, a zimą cieplą herbatę, bo ona albo pieszo albo na rowerze pracuje, on częsciej jeździ samochodem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 22:39   #2640
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki naturalne

[QUOTE=SekretnyWachlarz;27 319306]
Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość

Ja wprawdzie się nie maluję, ale pierwszy jaki mi przyszedł do głowy to puder bambusowy z BU.

dzięki
w ogole to tak sie dobrze czerpie wiedze od Was
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.