Jak Wy to robicie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 13:34   #1
bobo_gumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55

Jak Wy to robicie???


Witam Was serdecznie!To moj pierwszy watek.Trafilam tu calkiem przypadkiem i to co zobaczylam to az oczom nie wierze.Az mnie skreca jak widze tak pieknie ozdobione paznokcie.Kobietki jak Wy to robicie?Mi niestety nic nie wychodzi.Kupilam sobie nawet lakier z aplikatorem inglota i ani pedzelkiem ani punktowym aplikatorem nic nie potrafi zrobic.Poradzcie od czego moge zaczac??pozdrawiam Bobo
bobo_gumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 13:57   #2
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak Wy to robicie???

Witamy w naszym pazurkowym świecie!!!
Nie przejmuj się, nie każdemu od razu wszystko wychodzi. Poprzeglądaj wątki ze zdobieniami, dość często są w nich opisane zdobienia krok po kroku - może to Ci pomoże. Jeśli interesuje Cię któryś konkretny wzorek zawsze możesz poprosić autorkę o opis wykonania. A precyzję trzeba sobie po prostu wyćwiczyć. Trzeba trochę posiedzieć nad pazurkami, wymazać trochę lekieru ... Ćwicz w wlolnych chwilach jak najwięcej a zobaczysz że wzorki szybko zaczną Ci wychodzić i za każdym razem będą coraz lepsze . Życzę powodzenia . Ale jak już wzorki zaczną się udawać to pochwal się nam nimi
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:04   #3
bobo_gumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jak Wy to robicie???

No wiem wiem ze nie od razu wszystko wyjdzie ale mi nie wychodzi kompletnie nic.czy ja jestem takim beztalenciem??Kupilam lakier z aplikatorem i koszmarnie sie maluje najpierw kreska gruba (plama ) a pozniej juz brakuje lakieru.heh..
bobo_gumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:12   #4
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak Wy to robicie???

Beztalenciem na pewno nie jesteś. Grube kreski to standard wśród początkujących więc tym się nie przejmuj. Aplikator też wbrew pozorom nie jest taki łatwiutki w użyciu, osobiście zdecydowanie wolę liner (ten cienki pędzelek). Nie poddawaj się tylko ćwicz! Zobaczysz że za jakiś czas będzie ok.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:33   #5
agnieszkaK
Zadomowienie
 
Avatar agnieszkaK
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 999
Dot.: Jak Wy to robicie???

tak tak ćwicz ćwicz, ja też ćwiczę,a jak już cosik mi się uda to robię zdjęcia, niedługo będzie i mój wątek,ale narazie wprawiam ręce, bo jak wiesz nie jest to łatwe,a jakiś paskuctw nie będe pokazywać więc ćwicze i uczę się na wizażu, wizażanki są wspaniałe
agnieszkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:48   #6
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak Wy to robicie???

Hej Bobo
Jako również początkująca w temacie zdobień, ale już z niewielką praktyką, chętnie co nieco Ci podpowiem z własnego doświadczenia.

Zatem tak: może na początek używaj końcówki rapitografu tylko do robienia kropeczek, a nie jako linera. To pomoże Ci przyzwyczaić do niego łapkę i trochę ją wytrenować. Z takich kropeczek robionych na suchym lakierze podkładowym wychodzą kwiatuszki podobne do tych z malutkich cyrkonii, więc efekt jest całkiem miły dla oka.

Jeśli już to poćwiczysz, spróbuj kropek na mokrym lakierze, z których robi się kwiatki rozmazując takie kropeczki igłą lub wykałaczką.
Opis i efekty znajdziesz np. w tym wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143052

Bardzo Ci również polecam cieniowanie gąbką, które jest naprawdę prostym sposobem, a efekty daje rewelacyjne! Zajrzyj np. do wątku Froggie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=73880&page=30
(post 898)

Dokładny opis tej metody masz w wątku Karo-li (w poście 431 jest fotka, a od 445 zaczyna się sam opis):
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...132657&page=15

No i warto kupiś sobie zmywacz z gąbką, a z jakich powodów, to wyjaśniłam tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142025

Powodzenia


Cytat:
Napisane przez agnieszkaK Pokaż wiadomość
tak tak ćwicz ćwicz, ja też ćwiczę,a jak już cosik mi się uda to robię zdjęcia, niedługo będzie i mój wątek,ale narazie wprawiam ręce, bo jak wiesz nie jest to łatwe,a jakiś paskuctw nie będe pokazywać
To dokładnie tak samo, jak ja
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.