Rozdwojone włosy w połowie długości.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 12:26   #1
misiaaa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Unhappy

Rozdwojone włosy w połowie długości..


Witajcie Wizażanki!
Jestem tu nowa, lecz wiele razy przeglądałam wasze forum szukając różnorakich porad.. Piszę do was, ponieważ mam problem z moimi włosami.. Mam 19 lat a to co się z nimi dzieje mnie przeraża.. Są strasznie zniszczone, mimo, że bardzo o nie dbam co 2 mycia maska i po każdym myciu serum.. Są lekko za ramiona. Przeczesując po nich ręką wyciągam dosłownie garście włosków. Najgorsze jest to, że praktycznie każdy włos w mgnieniu oka jest rozdwojony nawet po wizycie u fryzjera. Nie jest to zwykłe rozdwojenie, tylko czasami są podzielone nawet na 10 części , nie koniecznie na końcówce lecz na całej długości.. Czasami końcówka włosa jest ok, a w połowie jego długości wychodzą rozdwojenia.. Nie wiem już co robić, bo przecież nie obetnę się na łyso.. Proszę może macie jakieś sprawdzone rozwiązanie, lub może mogłybyście mi wyjaśnić skąd się biorą takie rozdwojenia (na 10) -.- .

Edytowane przez misiaaa12
Czas edycji: 2014-07-09 o 12:56
misiaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 18:06   #2
asielolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Rozdwojone włosy w połowie długości..

Jeśli jest aż tak źle z wypadaniem poszłabym do lekarza bo może to jakaś choroba? Prostujesz? Suszysz? Może źle rozczesujesz?
asielolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 11:04   #3
misiaaa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Rozdwojone włosy w połowie długości..

Nie susze, nie prostuje - praktycznie nie poddaje ich zadnym zabiegom tego typu... Czesze je dość często, bo po paru minutach od rozczesania robi sie na głowie dosłownie to samo co przed rozczesaniem.. są chlapnięte i wyglądają jak strąki... ;/ Nie podoba mi się to, więc czesze je klika razy dziennie...
misiaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 12:04:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.